Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Eve-line @ 2009 01 16, 22:20)
na as pirkau is NB, tai net nezinau, nei jis lydosi normaliai, nei isigeria. Masazuoju veida juo ir jis taaaip sunkiai lydosi, nea, daugiau nepirksiu jo  schmoll.gif kai paimu nagu tai trupa visas...  g.gif kazkokia nesamone. pabandysiu koki kita skysta alieju.


man atrodo, kad jis labiau tinka sausai kūno odai ne veido srityje- rankoms, blauzdoms, alkūnėms. Žodžiu, sausai, šerpetojančiai odai. Veidui jis per riebus.

Pabandyk aliejų mišinius veidui, o tą sviestmedžio aliejų pasilik kūno priežiūrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 16 sausio 2009 - 22:21
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 16, 22:18)
man atrodo, kad jis labiau tinka sausai kūno odai ne veido srityje- rankoms, blauzdoms, alkūnėms. Žodžiu, sausai, šerpetojančiai odai. Veidui jis per riebus.

Pabandyk aliejų mišinius veidui, o tą sviestmedžio aliejų pasilik kūno priežiūrai.

tai kad kaip tik mano oda serpetuoja. ir naudoju tik ant atskiru veido daliu - kaktos, prie lupu, nuo kur oda labai lupasi. skaiciau kad ziemos metu sviestmedzio aliejus kaip tik labai tinka veidui, apsaugo nuo salciu...
O ir rankas bandziau patepti, bet kol itryniau tai praejo nemazai laiko doh.gif o paskui pradejau kasyti rankas verysad.gif kazkoks keistas jausmas buvo...
Atsakyti

QUOTE(Eve-line @ 2009 01 16, 22:36)
tai kad kaip tik mano oda serpetuoja. ir naudoju tik ant atskiru veido daliu - kaktos, prie lupu, nuo kur oda labai lupasi. skaiciau kad ziemos metu sviestmedzio aliejus kaip tik labai tinka veidui, apsaugo nuo salciu...
O ir rankas bandziau patepti, bet kol itryniau tai praejo nemazai laiko  doh.gif o paskui pradejau kasyti rankas  verysad.gif kazkoks keistas jausmas buvo...

veidui tinka tik nerafinuotas aliejus, o NB aliejai rafinuoti, tad juos verciau rankom, kojom sutepti, bet ne ant veido schmoll.gif
Atsakyti
uuuch, perskaičiau visą seniasniąją temą, ir šią (kiek jau yra smile.gif ), ir dar apie ekologiškos kosmetikos gamybą, tai dar norėčiau užduoti kelis klausimus, į kuriuos kol kas neradau atsakymų ax.gif tikiuosi nesupyksit, bet jau nebeturiu kantrybės visas temas skaityti doh.gif

1) ar ko nors verti tie aliejai, kur Egipte pardavinėja visur, pvz. "Kleopatra", "Chačepsud" ? ar jie tik kvepia ir daugiau nieko?
2) kam tinka "sweet thyme" (thymus vulgaris) EA? turiu buteliuką laukinio, kvapas nepatinka, bet gal jis kam nors naudingas?
3) ar pušų EA turi kokio nors teigiamo poveikio odai, ar tinka maišyti su kitais odai tinkamesniais aliejais ir eteriniais aliejais? Norėčiau mamai kokį kremuką ar muiliuką sumakaluot, jai labai patinka pušų kvapas, ir šiaip pušis -jos medis, tai gal tas EA čia kažkaip pritaikomas?

Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 16, 23:18)
man atrodo, kad jis labiau tinka sausai kūno odai ne veido srityje- rankoms, blauzdoms, alkūnėms. Žodžiu, sausai, šerpetojančiai odai. Veidui jis per riebus.

Pabandyk aliejų mišinius veidui, o tą sviestmedžio aliejų pasilik kūno priežiūrai.


svietmedžio sviestas tinka ir veidui, apsaugoti nuo šalčio, saulės, tik labai nedidelį kiekį, perlo dydžio, sušildykit delnuose ir jis tada pavirsta aliejumi ir galit tepti ant veido, o jei norisi kremo su svietmedžio(taukmedžio) sviestu tai pridedu nuorodą, galit paskaityti http://www.natures-l...tails.php?id=70
ir dar norint atskitri gerą taukmedžio sviestą, jis turi teptis kaip sviestas, jis neturi byrėti gabaliukais.
Atsakyti
Kaip manot, ar tinka veidą tepti kokoso aliejum?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 17, 22:06)
Kaip manot, ar tinka veidą tepti kokoso aliejum?


galima, jeigu jis nerafinuotas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 17, 21:39)
galima, jeigu jis nerafinuotas.. smile.gif


O jis ir rafinuotas būna? Man jį draugė iš JAV atsiuntė, kad valgyčiau, ir dar patarė kojas teptis. Pasitepiau veidą- visai nieko. (Kaip taukais būčiau išsitepus. smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 17, 22:44)
O jis ir rafinuotas būna? Man jį draugė iš JAV atsiuntė, kad valgyčiau,  ir dar patarė kojas teptis. Pasitepiau veidą- visai nieko. (Kaip taukais būčiau išsitepus. smile.gif )


žinoma, kad būna. O ant buteliuko nėra parašyta?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 17, 21:48)
žinoma, kad būna. O ant buteliuko nėra parašyta?


Angliškai tobulai nemoku. Tiesa, nemanau, kad draugė man siųstų bet ką, nes ji rimtai domisi sveika mityba. Reikės jos paklausti.
Atsakyti
Nerafinuoto kokosų aliejaus naudojimas:

* Vietoj kūno pienelio – ištepti kūną po dušo ar vonios per 3 min., kol odos poros išsiplėtusios
* Kaip kremas po skutimosi (ir vyrams, ir moterims)
* Kaip įdegio aliejus – tepti odą prieš tepantis saulės filtrais. Įsigėręs kokosų aliejus sudarys papildomą barjerą žalojantiems UV spinduliams ir laisvujų radikalų atsiradimui, tad oda išliks stangresnė, įdegis – tolygesnis ir ilgesnis.
* Kaip aliejus “po saulės” – sudrėkins ir pamaitins saulės sudirgintą odą.
* Plaukų kaukė – ištepti išsausėjusius, pažeistus plaukus ir/ar įmasažuoti į galvos odą, ir palaikyti per naktį. Ryte išplauti švelniu botaniniu šampūnu
* Kaip plaukų aliejus šlapių plaukų efektui sukurti –trupučiu aliejaus sutepti plaukų galus, netepti prie šaknų
* Vienas iš pačių geriausių aliejų bendram kūno masažui dėl puikios tekstūros ir slydimo.

Galima naudoti esant uždegiminėms odos ligoms, pvz. dermatitai, žvynelinė, neurodermitas ir kt.


vaižgante, o kvapas yra?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 17, 21:53)
vaižgante, o kvapas yra?


Yra ir pakankamai stiprus. O aš nemėgstu kokoso kvapo... blush2.gif
Man rekomendavo teptis kojas kaip profilaktikos priemonę nuo venų išsiplėtimo. Draugė juo visą kūną tepasi.
Dar jį tepu ant duonos ir valgau. Bandžiau naudoti kepimui, bet visa šeima tuoj į virtuvę subėgo, nes kvapas labai neįprastas...
Atsakyti