Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Palomina @ 2009 02 16, 13:10)
as jau kelis menesius (na pora menesiu tai tikrai) vien tik aliejukus naudoju veidui.. kai oda buvo pasausejus (seip mano riebi oda), tai kokoso aliejus (is KN) tiko labai, tepiau du kartus per diena (ryte ir vakare), nes odai to reikejo.. po to kai atsistade dregme, tai alieju misinuku tepu (irgi is KN), bet tik viena kart i diena - ryte.. nes vakare nenori nieko oda.. tik hidrolatu papurskiu..
krempudra labai gerai tepasi ant aliejaus smile.gif laikosi irgi normaliai.. bent jau man..
va kaip aliejum reikia veida tepti - ant dregno veido tepti labai nedideli kieki aliejaus (tada isigeria i oda geriau aliejus).. palaukt kelias minutes kol susigers.. ir tada likucius pasalinti servetele..


dėkui, Palomina 4u.gif

o dar norėjau paklausti... visam veidui naudojat vieną aliejuką? mano oda mišri, skruostai sausoki, yra išsiplėtusių kapiliarų, tai planuoju tamanų aliejuką bandyt, o kt vietom kokį naudot? g.gif mišriai, riebiai ar normaliai odai g.gif nors šiuo metu visa oda pasausėjus unsure.gif

o gal ten vietoj patartų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 02 16, 20:03)
Kažkaip muilu man nedrąsu veidą ir akis plauti  g.gif  aš geriau pabandysiu aliejuku ar pieneliu  ax.gif
O vien aliejuku visą veidą galima valyti? Ar aliejuku akis, o veidą - pieneliu?

na aisku, muilas muilui nelygus yra smile.gif
kazkaip viso veido makiazo aliejum nesu bandzius valyt..

QUOTE(sandddra @ 2009 02 16, 21:04)
O kažin nuo kokio amžiaus rekomenduojama naudot aliejus veidui g.gif Ar tas neturi reikšmės visai?  blush2.gif

tai kad amzius neturi reiksmes.. svarbiausia issirinkt kas tinka odai.. ir karts nuo karto pakaitaliot aliejukus..

QUOTE(emmute @ 2009 02 16, 21:24)
dėkui, Palomina 4u.gif

o dar norėjau paklausti... visam veidui naudojat vieną aliejuką? mano oda mišri, skruostai sausoki, yra išsiplėtusių kapiliarų, tai planuoju tamanų aliejuką bandyt, o kt vietom kokį naudot? g.gif  mišriai, riebiai ar normaliai odai g.gif  nors šiuo metu visa oda pasausėjus unsure.gif

o gal ten vietoj patartų unsure.gif

aha naudoju visam veidui (ir tuo paciu kakla patepu).. kokosa gali pabandyt likusiom veido vietom g.gif padrekina oda neblogai (man atstate dregme kai buvo isausejus)..
aisku geriau vietoj pasikonsultuok mirksiukas.gif
o del aliejuko riebiai odai ir normaliai, tai galiu pasakyt, kad normalios odos aliejus vos vos riebesnis nei riebiai odai skirtas..
Atsakyti
Ar yra naudojanciu ROZIU alieju? rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ღsweetღ @ 2009 02 18, 16:20)
Ar yra naudojanciu ROZIU alieju?  rolleyes.gif  4u.gif


taip, as turiu roziu otto eterini, esu su juo pasidariusi aliejuka veidui, naudoju karta per savaite, tai pat su juo esu pasigaminusi viedo krema. Abi sias priemones naudoju retai, bet jos man patinka.
Kokiu tikslu tu noretum to roziu alijaus?
Atsakyti
Sveikos, koks aliejus tiktu itin jautriai veido odai? smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau as aliejuku rolleyes.gif Kanapiu, lazdynu, nakvisu.

Tik man keista, kad ant aprasymu buvo uzrasyta, nerafinuotas, salto spaudimo, o ant lipduko-etiketes, ar tai salto spaudimo arba nerafinuotas.... g.gif

Isbandysiu sian lazdynu blush2.gif O nakvisu gersiu, kanapiu kunui naudosiu

Isbandziau lazdynu aliejuka, kvapas kaip keptu saulegrazu... g.gif Patepiau veidau....vis laukiu kazkuo lotuliukas.gif Kvapas man nepatiko, reiktu is kvapu namu nusipirkti ir palyginti g.gif ant lipduko-etiketes uzrasyta nerafinuotas g.gif Bet pardeje buvo uzrasyta salto spaudimo, nerafinuotas, gal cia taip turi buti??
Atsakyti
Gal paskubejau su tais aiejukais, skupus 2 k moka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 02 19, 20:08)
Gal paskubejau su tais aiejukais, skupus 2 k moka doh.gif

o kas yra? del tu uzrasu - salto spaudino nerafinuotas?
tai gi gerai kad nerafinuotas.. ir kad salto spaudimo gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 19 vasario 2009 - 19:52
QUOTE(Palomina @ 2009 02 19, 19:47)
o kas yra? del tu uzrasu - salto spaudino nerafinuotas?
tai gi gerai kad nerafinuotas.. ir kad salto spaudimo gerai  smile.gif


Tai ant buteliuko lipduko-etiketes uzrasyta, kad nerafinuotas, o ar salto spaudimo neraso... g.gif Nors pardeje buvo uzrasyta, kad salto spaudimo ir nerafinuotas


Dar va ka radau:

http://images.google...ttp...l=lt&sa=N
Atsakyti
Sian issitepiau visa kuna kanapiu aliejumi 4u.gif

O veidui nusprendziau naudoti nakvisu, nes ant etiketes uzrasyta saltai spaustas ir nerafinuotas, jo dar i vidu vartuoju 4u.gif

Tiek ziniu, kita menesi apsiprekinsiu KN 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2009 02 21, 16:19)
kam naudosi puiklapių aliejuką? 4u.gif

aš irgi jį pirkau, dar mišinį sausai odai ir santalo hidrolatą. išbandžiau, tai visai neblogai mano odą toleravo  bigsmile.gif
bet nepatogu kaip teptis doh.gif  blush2.gif  turbūt priprast reikia

o jūs pirštais tepat?


Veida tepsiu 4u.gif Nes veido oda doh.gif As pirstais ant dregnos veido odos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 21 vasario 2009 - 17:11
QUOTE(Oksanik @ 2009 02 21, 18:10)
Veida tepsiu 4u.gif Nes veido oda  doh.gif As pirstais ant dregnos veido odos smile.gif


o ant piršto užlašinat tiesiai iš buteliuko? man tai labai nepatogūs buteliukai, galėtų būt tas toks plastmasinis ant kakliuko, kur apvertus gražiai lašiukais laša (nu kaip jį pavadint blush2.gif ), nes taip tai išsipila tarp pirštų doh.gif
Atsakyti