Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Ar kas šiuo metu naudojat kviečių daigų aliejų veidui? Ar kasdien tepat? Ar gerai "priima" odelė?
Atsakyti
Jei kalbame apie kvieciu gemalu -tai as,jei apie zelmenu -tai ne as.
Atsakyti
Sveikos merginos,

pradėjau ir aš domėtis aliejukais... Tai noriu jus perspėti, kad ir pirkdamos aliejukus skaitykite etiketes: vakar pasižiūrinėjau Eurovaistinėj, tai vieno sudėtyje (ne Aromatika, ne Barmunės, Praxis berods) buvo Petrolatum Liquidum (berods taip prašosi) schmoll.gif , t.y., kiek išmanau, parafinas ar kažkas panašaus, naftos produktas...
tai tikrai nusipirktumėte ne gryną, gamtinį produktą, o chemijos dozę....

beje, ogal kas patartumėte, kokiu aliejuku būtų galima pabalinti pigmentines dėmes: pas mane aplink lūpas kaip ir nėra aiškios linijos, o tokios rusvos dėmelės....tai truputį erzina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 04 20, 08:19)
Jei kalbame apie kvieciu gemalu -tai as,jei apie zelmenu -tai ne as.

Ne, ne gemalų ir ne želmenų, bet kviečuų daigų. Tai jis buvo labai išgirtas kažkurioj temoj. Ieškojau, bet vaistinėse neradau, vis sako, kad išpirko, atveš ir pan.
Atsakyti
Tai va, isbandziau ir as aliejus, simondsiju ir vynuogiu kauliuku, nu tikrai geras daiktas, mano oda misri, galvojau kad nieko gero nebus, uzkims tik poras, bet labai gerai isigeria, oda svelnesne patapo ir spuogai nekyla. Kol kas. Naudoju karta per diena, kaitalioju su kremu. O pirkau VCUP, is Barmunes, jie ten visokiausiu turi, dar mamai pirkau kelis, zodziu kokiu klausiau tokiu ir turejo smile.gif
Atsakyti
O nebandet jau paruostu alieju misinuku ?

Man tai patiko is pradziu labai poveikis, bet paskui nusausejo oda, pradejo uzsikimsint poros sad.gif (naudojau kvieciu zelmenu aliejuka)

noretusi atrast sau tinkama, bet kazkaip baisoka eksperimentuot... O gal tikrai, naudojant kas 4-5 dienas butu viskas tvarkoj? g.gif

Merginos, o jus receptus ir proporcijas misinuku pacios susigalvojat? Nebijot kokios alergines reakcijos? Cia turbut ir rimtai galima prisizist, neismanant ka su kuo maisyt...
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2007 04 21, 09:30)
O nebandet jau paruostu alieju misinuku ?

Man tai patiko is pradziu labai poveikis, bet paskui nusausejo oda, pradejo uzsikimsint poros sad.gif (naudojau kvieciu zelmenu aliejuka)

noretusi atrast sau tinkama, bet kazkaip baisoka eksperimentuot... O gal tikrai, naudojant kas 4-5 dienas butu viskas tvarkoj?  g.gif

Merginos, o jus receptus ir proporcijas misinuku pacios susigalvojat? Nebijot kokios alergines reakcijos? Cia turbut ir rimtai galima prisizist, neismanant ka su kuo maisyt...

Geras, net nežinojau, kad tokių yra. Dėkoju už informaciją. Labai susidomėjau. Tik kur jų nusipirkti Kaune? Gal tik internetu galima užsisakyt? Ar pati naudojai? Kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 21, 11:07)
Geras, net nežinojau, kad tokių yra. Dėkoju už informaciją. Labai susidomėjau. Tik kur jų nusipirkti Kaune? Gal tik internetu galima užsisakyt? Ar pati naudojai? Kur pirkai?

Kiek suprantu tie mišinukai yra Aromatikos, tai ieškok ten, kur yra kiti Aromatikos aliejai... gal didelėse eurovaistinėse... mastau.gif
Vilniuje tai žinau, kad jų galima įsigyti PC Big, gal dar kur... nežinau... nesutikau...

Mačiau dar yra kitokie mišinukai kūnui, plaukams ir buvau susigundžiusi pirkti plaukų stiprinamąjį aliejų, bet vis rankos neprieina... o beto paskaičius sudėtį - iš ko tas mišinys padarytas, atrodo pačiai galima pasidaryti... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 21, 12:12)
o beto paskaičius sudėtį - iš ko tas mišinys padarytas, atrodo pačiai galima pasidaryti... mastau.gif


Tai aisku galima, bet tada reikia pirkt koki nors eterini alieju vien tam, kad jo 5 lasus ilasintum i misinuka... As kadangi nemegeja apsistatyt buteliukais, tai man butu pats tas turet viena smile.gif

Tik idomu ar kas bande? kokia kokybe, ar poru nekemsa (gal tikrai, jei i BA nepili jokio EA, tai todel ir kemsa? g.gif )

O siaip tai man iki to BIG'o velniskai nepatogu nuvaziuot... Galetu but kokioj Europoj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 04 22, 20:01)
Gal kurios ragavot aliejus linu semenu ir moliugu - kuris skanesnis?  Planuoju nusipirkti ir pradeti gerti po sauksteli, bet man turi buti pakenciamas skonis. Ka patartumet? g.gif  g.gif

Man moliugu svelnesnis, linu bandziau gerti, bet fui doh.gif

Kazkas del misinuku klause, tai as nuolat naudoju misinukus, nesitepu grynu BA. Pasiskaitau mzgd pagal savybes ir pasidarau misini ir kokiu 3-4 BA ir ~3 EA. Jokiu problemu del odos kol kas nera, tfu tfu rolleyes.gif
Atsakyti
skaiciau skaiciau visu pasisakymus. po gidymo labai pasikeite oda pasidare problematiska, vos ne vos atradau kremo nuo kurio neskaudejo veido odos. perskaiciau apie aliejus na galvoju stebuklas kaip tik man reikia, turiu du avokadu ir kvieciu gemalu, po prmo atepimo oda pasidare minksta, po kitu patepimu siaubas kzkos kosmaras issausejo paakiai kakta, smilkinys, susiraukslejo atrodziau kaip penkesdesimtmete. tai va ir mastau kame reikalas: per daug tepiau? (ryte ir vakare), netinka butent sie aliejai? ar apskritai reikia maisyti su kremu.
tikrai ne del to kad maitinu veidas toks patapo, nes maitinu ne pirma menesi ir zinau kaip veidas i ka reaguoja.
tai te tau ir aliejai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 04 26, 11:52)
skaiciau skaiciau visu pasisakymus. po gidymo labai pasikeite oda pasidare problematiska, vos ne vos atradau kremo nuo kurio neskaudejo veido odos. perskaiciau apie aliejus na galvoju stebuklas kaip tik man reikia, turiu du avokadu ir kvieciu gemalu, po prmo atepimo oda pasidare minksta, po kitu patepimu siaubas kzkos kosmaras issausejo paakiai kakta, smilkinys, susiraukslejo atrodziau kaip penkesdesimtmete. tai va ir mastau kame reikalas: per daug tepiau? (ryte ir vakare), netinka butent sie aliejai? ar apskritai reikia maisyti su kremu.
tikrai ne del to kad maitinu veidas toks patapo, nes maitinu ne pirma menesi ir zinau kaip veidas i ka reaguoja.
tai te tau ir aliejai g.gif

Rasai kad turi problematiska oda, kad sunku issirinkti kremus. Deja su aliejais tas pats- kol atrasi savaji ,teks paieskoti. Beje ir pasirinkai " ne pacius nekalciausius " Su kvieciais jei idemiai skaitei praeita tema reik but atsargesniai, o nuo avokado jei naudoji per daug issauseja. Geriausia dabar butu rytais tept drekinamaji krema o vakare kas antra diena alieju keiciant su drekinamuoju kremu. Alieju pasirink viena tuomet zinosi kuris Tau tinka.Jei naudosi kvieciu gemalu atskiesk kitu BA. Siaip pagal sezona dabar musu odai reikia kuo daugiau dregmes,o Tavo dar issausejo .Tad ir stenkis kuo daugiau tos dregmes suteikt savo odai, kunui. Dievinu aliejus taciau vien ju maza ,kad gautume reikiama dregmes kieki siltuoju metu sezonu. Tad apart alieju naudokime drekinamuosius kremus, gerkime daugiau skysciu ir nepiknaudziaukime saulute ir bus viskas OK thumbup.gif
Atsakyti