Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai


 i 
Tema sutvarkyta
Atsakyti
as turiu NOW firmos alieju,. niekur neradau parasyta ar jie rafinuoti, taciau ju internetiniam puslapyjeyra berods abrikosu kauliuku aliejus ivardintas kaip rafinuotas, o prie keliu kitu parasyta kad tinka vidiniam naudojimui g.gif as pvz turejau vynuogiu kauliuku alieju jis parasyta kad tinka vidiniam naudojimui. gal kuti susidurete su sia firma ir zinot apie ju alieju kokybe?cia nuoroda

dabar turiu namie kokybisku kanapiu,kokosu, sviestmedzio ir alvuogiu aliejus, nesu tikra del kokybes linu semenu aliejaus ir EA rozmarinu, kedru,sandalmedzio ir citrinu. Bandysiu kazka daryti su visu situ turtu bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, koki patartumet nerafinuota aliejuka paakiams ? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, pas mane oda misri, tai draugė sako jėtau tik nepirk aliejuko veidui g.gif Nes bus dar blogiau g.gif Tai va dabar ir nezinau ka daryti..
O gal kuri girdėjot apie tokia kosmetika "BIOLOGIQUE RECHERCHE"?
Norėciau patarimu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2009 11 06, 20:57)
Merginos, koki patartumet nerafinuota aliejuka paakiams ? 4u.gif

pvz migdolu, ersketuogiu, avokadu
Atsakyti
O jeigu migdolu alieju uzsitepu nakciai ir ryte man jo dar buna reiskia netnka?
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 11 08, 17:03)
O jeigu migdolu alieju uzsitepu nakciai ir ryte man jo dar buna reiskia netnka?

Reiškia per daug prisitepat, kad nesusigeria.
Atsakyti
kuo skiriasi rafinuotas aliejjukas nuo nerafinuoto? g.gif kur galima isigyt nerafinuotu? schmoll.gif
Atsakyti
Atsiprašau jei kartojuos, bet lyg beskaitydama dar neužtikau g.gif
kokios nuomonės apie šį puslapį?
http://www.akomaskincare.co.uk/
gal žinote siuntimo kainas, o gal net kas nors užsakinėja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 11 08, 16:05)
Reiškia per daug prisitepat, kad nesusigeria.



Bet atrodo, vos vos uztepu, ant paakiu beje, tepu.
Atsakyti
Merginos patarkit koki aliejuka man isigyti pas mane artejant saltiesnems orams oda pleiskanuot pradeda ant kaktos bei zemiau akiu,prie nosies irgi pleiskanoja doh.gif
Atsakyti
Gal kuri naudojote nerafinuota kokosu alieju is Naujosios Barmunes , idomu butu isgirsti atliepimus? Jis turi buti baltos spalvos ? blush2.gif
Atsakyti