Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

QUOTE(brumbrumai @ 2010 03 30, 18:57)
biggrin.gif as turbut tokia pat paranojike kaip tu biggrin.gif turiu prieky laikina ir kelios dienos esu po estetinio. naktim prabundu pastoviai ir ziuriu, ar kokio miegodama neissilauziau  doh.gif diena irgi pastoviai liezuviu tikrinu ar dar viskas gerai.. priekiu as nekandu po to kai isluzo mano tikras dantukas.. viska pjaustau ir valgau kitais... nezinau, ar as jau visiska paranojike, bet geriau pasisaugosiu, nei vel busiu be danties..



gal taip nepanikuociau, bet as laikinus per savaite sugebejau tris kartus nusidaust doh.gif vis galvoju ar saslyka perkast galesiu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*acme* @ 2010 03 30, 19:44)
gal taip nepanikuociau, bet as laikinus per savaite sugebejau tris kartus nusidaust doh.gif vis galvoju ar saslyka perkast galesiu lotuliukas.gif  doh.gif


nu laikini tai manau isvis silpni.. as tik po vienos narkozes be danties atsibudau smile.gif su vamzdeliu kazkokiu uzkliude.. ne laikinas tai jau stipresnis, bet vis tiek bijociau kast, nes ir pinigu sukista, ir vel tu paciu nervu patirt nesinori..
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2010 03 30, 21:11)
nu laikini tai manau isvis silpni.. as tik po vienos narkozes be danties atsibudau smile.gif su vamzdeliu kazkokiu uzkliude.. ne laikinas tai jau stipresnis, bet vis tiek bijociau kast, nes ir pinigu sukista, ir vel tu paciu nervu patirt nesinori..


na ir istorija unsure.gif

man sake siulu nekandziot ir vaisiu su dideliais kaulais unsure.gif
Atsakyti
*acme*, geriau jau ir iltis su kapliais į pagalbą pasitelk šašlyką kąsdama. Arba atsipjauk lėkštutėje. smile.gif Rizika, kad nuskils kandant kietą maistą yra.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 03 30, 22:51)
*acme*, geriau jau ir iltis su kapliais į pagalbą pasitelk šašlyką kąsdama. Arba atsipjauk lėkštutėje.  smile.gif  Rizika, kad nuskils kandant kietą maistą yra.


bus sunku atprast doh.gif kazkaip as su priekiniais megdavau kast verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*acme* @ 2010 03 30, 18:33)
ei, merginos, reikalinga psichologine pagalba lotuliukas.gif  doh.gif

ar jus nebijot kasti su bemetale keramika ant priekiniu dantu unsure.gif ?

nuraminkit doh.gif
p.s. gerai, kad nesumasciau estetinio plombavimo daryt, buciau galutinai praradus vidine ramybe  karsta.gif

drinks_cheers.gif aš ir tokia baimę turėjau, bet db baigiu įprasti, nes su priekiniais nekramtau, o vaisisu pasipjaustau (namie čia hihihi.gif šašlykus jau ir bandžiau tongue.gif
Atsakyti
Labas vakaras, gal galite paaiskinti man kvailai ar laminates ir cirkonis cia vienas ir tas pats? blush2.gif nes vienoj klinikoj paskaiciavo uz 4 dantis cirkonio 4000, o kitoj uz laminates 2 dantu 2600+ 2 vainikeliai 2600 nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Vienoje klinikoje planuoja keturis dantis vilkti pilnais vainikėliais, kurie turi vadinamąjį „cirkonio“ karkasą, kuris padengtas keramika. Kitoje klinikoje, kaip suprantu, planuoja tik du dantis vilkti tokiais pačiais cirkonio keramikos vainikėliais. Likusius du dantis, kiek suprantu, žada dengti tik dalinai - iš priekio pricementuoti keramikos plokšteles (laminates).
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 04 07, 23:13)
Vienoje klinikoje planuoja keturis dantis vilkti pilnais vainikėliais, kurie turi vadinamąjį „cirkonio“ karkasą, kuris padengtas keramika. Kitoje klinikoje, kaip suprantu, planuoja tik du dantis vilkti tokiais pačiais cirkonio keramikos vainikėliais. Likusius du dantis, kiek suprantu, žada dengti tik dalinai - iš priekio pricementuoti keramikos plokšteles (laminates).


O cia kuris varijantas butu geresnis? Nes kaina tai gerokai skiriasi ax.gif ar cia paskaiciavo uz klinikos varda man g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulyte @ 2010 04 08, 10:33)
O cia kuris varijantas butu geresnis? Nes kaina tai gerokai skiriasi  ax.gif ar cia paskaiciavo uz klinikos varda man  g.gif

Į kurias klinikas kreipeisi?
Aš neapsisprendžiu,kur Kaune eit g.gif
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2010 04 08, 10:53)
Į kurias klinikas kreipeisi?
Aš neapsisprendžiu,kur Kaune eit g.gif



Buvau Neodentoj ir Siaures pr. nezinau tiklsiai pavadinimo ax.gif Dar eisiu pas Jonaiti Partizanu g. pati irgi neapsisprendziu niekaip blush2.gif nes kiek stomatologu tiek nuomoniu ax.gif
Atsakyti
O už konsultacijas moki?
dar šitą klinika pagyrus viena mama,aš čia galvoju pasikonsultuot...bet ko gero reiktų kelias išbandyt ir žiūrėt kokios nuomonės bus.. g.gif
Atsakyti