Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

nu va as irgi perguvenu, kad gali nelaikyt. Nors vienas priekinis dantis plombuotas, nes abu dantys tankiai suaugo ir vienas per viduri itruko, gavosi tokia ale siule. Tai ja uztaise, bet berods paprasta plomba, tai jau daug metu laiko.
O va kazi kaip tos estetines plombos. Kazkaip nesinori sveiku dandu nudrozt, tam kad juos apmaut cirkoniu...
O su negraziais dantim irgi ne gyvenimas...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2010 07 30, 16:39)
nu va as irgi perguvenu, kad gali nelaikyt. Nors vienas priekinis dantis plombuotas, nes abu dantys tankiai suaugo ir vienas per viduri itruko, gavosi tokia ale siule. Tai ja uztaise, bet berods paprasta plomba, tai jau  daug metu laiko.
O va kazi kaip tos estetines plombos. Kazkaip nesinori sveiku dandu nudrozt, tam kad juos apmaut cirkoniu...
O su negraziais dantim irgi ne gyvenimas...

o tai ka daryt?smile.gif savu dantu neuzauginsi per nauja, nors skaiciau, kad bando mokslininkai sukurti kazka, kad atauga sveikas dantis ar jo audiniai smile.gif as tai esu uz estetini, jei visas tas dantis nuplombuotas, jei labai negraziai atrodo.. o cirkonis tai jau kai nera dantuko, bet dar yra saknis. o kai jau nera, tada implantas.. kazkaip as kitu budu nezinau smile.gif ir faktas, kad viskas nebus amzina ir reik susitaikyt, kad po kakziek laiko reiks vel tvarkyt. pavydziu tiems, kas paveldejo stiprius dantis..
Atsakyti
sveikos rolleyes.gif Įdomu, kažin kas Vilniuje kokybiškai atlieka estetinį plombavimą?Aišku, kad ir kaina atitiktų atlikto darbo kokybę blush2.gif Ką galite patarti iš savo patirties?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2010 07 30, 08:09)
o cirkonis tai jau kai nera dantuko, bet dar yra saknis

na kodel? g.gif mes turim savo dantukus, taciau netenkino ju ishvaizda schmoll.gif todel "dejomes" cirkoni biggrin.gif
Atsakyti
Labutis paneles
Man taip pat buvo kilusi dilema, ar protezuoti dantis(priekinius) ar visgi buti ikalbetai darytis estetini plombavima g.gif . Visgi nugalejo plombavimas tongue.gif . Mano dantu sakandis nera geras, plius priekiniai dantys nudile gerai, ir priekinis soninis nuluzes taip PAGERINTAI... verysad.gif .tai nuejau i VIADENTA kaune, visgi pasiule plombavima, sako protezavimas jau krastutuiniu atveju, nes dantis po protezu tai dyla..tai surizikavau, galu gale man 22m..sarmata sakyt jei buciau su protezais. blush2.gif .tai labai sauniai sutvarke dantukus thumbup.gif , (virsutinius prikinius), plius tas kur nuluzes buvo, visa atstatyti reikejo,bet ji jau kitoje klinikoje tvarkiausi.tai priekiniams dantims vienam dejo plokstele, kita apiplombavo, soninius iltinius viena apiplombavo, o kita tik pagrazino, kad panasi forma butu, ir net pinigu neeme uz tai. dantiste labai maloni, paklausia kaip noreciau ir pan.registravau pries tris savaites, teko palaukti, uzstata reikejo sumoketi 400lt, bet jie iskaiciuoti i suma. Viso sumokejau 1200lt. bet zinokit nei kiek nesigailiu!galiu buti issisiepus, nesigedinti del dantu, labiau pasitikiu savimi. minusu kaip ir nejauciu, nebent rudeni pasijus atvesus orams... biggrin.gif minusu nematau kolkas. dantis tvarkiausi si geguzi.dar nei vieno liapsuso nera drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
cia 2 foto pries, ir paskutphotoblogine trecioji foto-po dantuku grazinimo
Atsakyti
santine, graziai dantukai sutvarkyti mirksiukas.gif perskaiciau kiek jums visko dantukams dare ir kiek sumokejote, tai galvoju, kad labai nedaug palyginus g.gif
ar cia tuos 1200 lt sumokejote tik toje antroje klinikoje, neiskaiciavus Viadentos paslaugu?
Atsakyti
QUOTE(sapetrausk @ 2010 08 09, 14:55)
santine,sumokėjote tai galvoju, kad labai nedaug palyginus  g.gif


aš irgi galwoju,kad nedaug g.gif
Aš Prodente už 3 plombuotus sumokėjau 1550lt,foto irgi turiu-tai pasižiūriu ir nusiraminu,nors pinigai didoki,bet waizdas pasikeitė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2010 08 08, 22:22)
Labutis paneles
Man taip pat buvo kilusi dilema, ar protezuoti dantis(priekinius) ar visgi buti ikalbetai darytis estetini plombavima g.gif . Visgi nugalejo plombavimas tongue.gif . Mano dantu sakandis nera geras, plius priekiniai dantys nudile gerai, ir priekinis soninis nuluzes taip PAGERINTAI... verysad.gif .tai nuejau i VIADENTA kaune, visgi pasiule plombavima, sako protezavimas jau krastutuiniu atveju, nes dantis po protezu tai dyla..tai surizikavau, galu gale man 22m..sarmata sakyt jei buciau su protezais. blush2.gif .tai labai sauniai sutvarke dantukus thumbup.gif , (virsutinius prikinius), plius tas kur nuluzes buvo, visa atstatyti reikejo,.tai priekiniams dantims vienam dejo plokstele, kita apiplombavo, soninius iltinius viena apiplombavo, o kita tik pagrazino, kad panasi forma butu, ir net pinigu neeme uz tai. dantiste labai maloni, paklausia kaip noreciau ir pan.registravau pries tris savaites, teko palaukti, uzstata reikejo sumoketi 400lt, bet jie iskaiciuoti i suma. Viso sumokejau 1200lt. bet zinokit nei kiek nesigailiu!galiu buti issisiepus, nesigedinti del dantu, labiau pasitikiu savimi. minusu kaip ir nejauciu, nebent rudeni pasijus atvesus orams... biggrin.gif minusu nematau kolkas. dantis tvarkiausi si geguzi.dar nei vieno liapsuso nera drinks_cheers.gif  thumbup.gif


as irgi Viadenta kabinete tvarkiausi, tenkina ne tik kainos, bet ir superine kokybe, kiek kur buvus, tai tik cia gydausi. estetini plombavima man labai gerai padare, tik dabar suzinojau ka reiskia "sypsena iki ausu", nes anksciau negalejau sypsotis http://www.viadenta....e-odontologija/
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2010 07 31, 23:16)
na kodel?  g.gif  mes turim savo dantukus, taciau netenkino ju ishvaizda  schmoll.gif todel "dejomes" cirkoni  biggrin.gif

ai, gali buti smile.gif as galvojau, kad is cirkonio daro tik nauja dantuka.. o tai ji jums uzdejo ant jusu dantuko, ane?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2010 08 13, 06:59)
ai, gali buti smile.gif as galvojau, kad is cirkonio daro tik nauja dantuka.. o tai ji jums uzdejo ant jusu dantuko, ane?

taip 4u.gif
Atsakyti
As pasidariau estetini kaune, klinikoje Odontex ir esu labai patenkinta. Ten dirbanti gydytoja tiesiog nuostabi, labai nustebau kad dar gali buti tokiu odontologiu. Ji man padare du priekinius dantukus uz 500lt ( jie buvo trumpoki ir dar istumti i vidu), bet procedura buvo labai varginati, uztruko net 6 valandas.
Atsakyti