Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

as su atsiliepimais apie klinika Zukausko 39, vakar buvau pas Baltaduoniene konsultacijoj del protezavimo, tai kaip ir viskas patiko, paaiskino viska tikrai labai issamiai, kokia butu eiga, kokie galimi minusai, galiu pagirti tikrai uz svelnuma, t.y. labai atsargiai liecia, nuolat klausia, ar neskauda, ar viskas gerai, tikiuosi, kad dirba irgi profesionaliai, nes del aptarnavimo jokiu priekaistu neturiu schmoll.gif
dar ji man pasiule pakeisti mano naudojamus tarpdanciu sepetelius i didesnius, tai vienas toks isvis didelis, sako, na va, jis jums tinka, nes praeina, na taip, praeina ikysus, bet logiskai mastant, naudojant didesni, pati prapleciu tuos tarpdancius ir reikes po kurio laiko tik didesniu ir didesniu g.gif o platinti tarpdanciu visai nenoriu, nes ir mano tas mazasis nuvalo, nors ji sako, kad didesnis geriau nuvalytu, tai vat man del tu tarpdanciu sepeteliu kazkaip nelabai aisku ir nevisai sutinku su ja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marakesh: 22 birželio 2012 - 09:01
kokie butu atsiliepimai apie Odontika? ziuriu protezavimui akcijas meto per kuponus g.gif
Atsakyti
Sveiki,noriu paklausti ar kai danti nuslifuoja ir ant jo mauna karunele,cia vad.protezavimas? Ir kokios kainos svyruoja vieno danties, apie 1000 ar daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 07 17, 16:40)
Sveiki,noriu paklausti ar kai danti nuslifuoja ir ant jo mauna karunele,cia vad.protezavimas? Ir kokios kainos svyruoja vieno danties, apie 1000 ar daugiau?

Taip, protezavimas.Kaina priklauso nuo to, kuo ir kaip protezuoja.Ar reikia įkloto , ar ne.Pati karūnėlė - nuo 100 lt plastmasė ,iki 1500 lt cirkonio keramika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2012 07 17, 17:24)
Taip, protezavimas.Kaina priklauso nuo to, kuo ir kaip protezuoja.Ar reikia įkloto , ar ne.Pati karūnėlė - nuo 100 lt plastmasė ,iki  1500 lt  cirkonio keramika 4u.gif


dekui labai smile.gif
Atsakyti
O kiek laiko gali uztrukti 4 dantu protezavimas?
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 07 18, 11:11)
O kiek laiko gali uztrukti 4 dantu protezavimas?


tikriausia labai individualu. Aš priekinį dantį nusilaužiau sausio mėn vidury, tai dar pakol kas vaikštau su ne ant visam priklijuotais, žiūriu ar patogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 07 18, 10:11)
O kiek laiko gali uztrukti 4 dantu protezavimas?


Gal dar kas parasytu is patirties?
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2012 07 19, 08:35)
O kiek laiko gali uztrukti 4 dantu protezavimas?

tik protezavimas t.y. nuimti antspaudus, padaryti vainikelius, pamatuoti, nusiusti lakavimui (neatsimenu tiksliai kaip tai vadinasi) ir pritvirtinti - 2 savaites. Jeigu vainikeliai netinka, ir reikia perdaryti - dar savaite. Protezuoja tik po dantu/saknu gydymo, kanalu sutvarkymo ir t.t., o tai gali uztrukti. Man viena danti gyde menesi, o kitus tris per savaite sutvarke.
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 07 19, 10:08)
tik protezavimas t.y. nuimti antspaudus, padaryti vainikelius, pamatuoti, nusiusti lakavimui (neatsimenu tiksliai kaip tai vadinasi) ir pritvirtinti - 2 savaites. Jeigu vainikeliai netinka, ir reikia perdaryti - dar savaite. Protezuoja tik po dantu/saknu gydymo, kanalu sutvarkymo ir t.t., o tai gali uztrukti. Man viena danti gyde menesi, o kitus tris per savaite sutvarke.


aisku,tai nebutinai kelis men. smile.gif reikes kreiptis individualiai ir klausti smile.gif
Atsakyti
as jau domejausi,tai jeigu kam dar naudinga info, tai per menesi mazdaug padaro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 20 liepos 2012 - 07:50
Prisijungiu prie jusu, noriu paklausti gal kartais zinot koki protezuotoja Kaune, su dantim turiu beda nuo vaikystes, vis metausi blaskausi ir niekaip nesusirandu savo gydytojo. Nueini pas viena atrodo geras, pas kia, ta jau kritikuoja ano darba. O vakar nuluzo priekinis dantis laukti ner kada, finansai labai riboti, polikliniku gydytojais visai nepasitikiu...
Atsakyti