Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

QUOTE(NiekoTokio @ 2009 05 19, 12:06)
Dabar, jei turėčiau atliekamų pinigų, pirkčiau valstybinių obligacijų eurais. smile.gif


kalbi apie lakstus kurie platinami tik internetu?
QUOTE(Danguolė @ 2009 05 19, 15:42)
Mano indėlis seb banke, ne už ilgio turėtų sugrįžti, todėl, praplečiant temą, noriu paklausti, kokia valiuta dedate ir kokiam laikui  g.gif

siai dienai sebas tikrai nesiulo kazko gero, mazos palukanos, bet man( na objektyviai stengiuos vertinti) seb, hanzai ar nordas saugiausiai atrodo.
nes tiek urie siulo labai daug kelia labai daug klausimu.. arba - daug ka paaiskina smile.gif

valiuta - jei trumpam laikui tai litai
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2009 05 19, 12:06)
Dabar, jei turėčiau atliekamų pinigų, pirkčiau valstybinių obligacijų eurais. smile.gif



QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 22, 19:12)
kalbi apie lakstus kurie platinami tik internetu?


Manau, kad kalba apie LR obligacijas eurais, kurios yra platinamos antrinėje rinkoje. Jų įsigyti internetu neina. Antrinėje rinkoje Norde ir SEB bankuose galima įsigyti, dėl kitų bankų ar brokerių nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2009 05 22, 22:43)
Manau, kad kalba apie LR obligacijas eurais, kurios yra platinamos antrinėje rinkoje. Jų įsigyti internetu neina.  Antrinėje rinkoje Norde ir SEB bankuose galima įsigyti, dėl kitų bankų ar brokerių nežinau 4u.gif

Obligacijos eurais tikrai ne lakštai litais:) Yra pelningesnių obligacijų nei LR Vyriausybės smile.gif Pvz. Snoro eurobligacijos smile.gif Šiuo metu apie 60 proc. pelningumas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 21, 15:15)
tikrai LT bankuose stilis ir tyla smile.gif

Visi nuostuolius bando atidirbt ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2009 05 26, 10:41)
Obligacijos eurais tikrai ne lakštai litais:) Yra pelningesnių obligacijų nei LR Vyriausybės smile.gif Pvz. Snoro eurobligacijos smile.gif Šiuo metu apie 60 proc. pelningumas. smile.gif
Instituciniams investuotojams Snoro obligaciju rizika buvo per didele - atsikrate ju bet kokia kaina, privaciam investuotojui rizika tikrai ne mazesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguolė @ 2009 05 19, 15:42)
Mano indėlis seb banke, ne už ilgio turėtų sugrįžti, todėl, praplečiant temą, noriu paklausti, kokia valiuta dedate ir kokiam laikui  g.gif


Aš praktikuoju padėlioti po truputį po skirtingus bankus - pasitaupau kaupiamojoje, tada verčiu į eurus (tikiuosi, kad neprireiks iki euro įvedimo biggrin.gif ) ir dedu. Vieną indėlį pasidėjau penkeriems, tai SEB'o konsultantė sakė, šiemet esu tokia pirma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saloniki @ 2009 07 09, 14:07)
Aš praktikuoju padėlioti po truputį po skirtingus bankus - pasitaupau kaupiamojoje, tada verčiu į eurus (tikiuosi, kad neprireiks iki euro įvedimo  biggrin.gif ) ir dedu. Vieną indėlį pasidėjau penkeriems, tai SEB'o konsultantė sakė, šiemet esu tokia pirma  lotuliukas.gif



na tikrai kad drasi, dėti indėlį 5m doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 07 10, 00:27)
na tikrai kad drasi, dėti indėlį 5m doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  ax.gif


4u.gif
Jei atvirai, tai gailiuosi, kad didžiausią indėlį sausio mėnesį dėjau tik metams, o ne penkeriems, kai palūkanos eurais buvo thumbup.gif . Vis tiek reikės kasmet pratęsti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Saloniki @ 2009 07 12, 10:47)
4u.gif
Jei atvirai, tai gailiuosi, kad didžiausią indėlį sausio mėnesį dėjau tik metams, o ne penkeriems, kai palūkanos eurais buvo  thumbup.gif . Vis tiek reikės kasmet pratęsti  biggrin.gif .



o kokios palūkanos 5m nežinau. žinau kad ūkio banke 10proc buvo kai dėjom metam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 07 12, 14:22)
o kokios palūkanos 5m nežinau. žinau kad ūkio banke 10proc buvo kai dėjom metam bigsmile.gif


Tai čia tik litais tokios didelės, bet litais ilgesniam laikui taupyti tai jau man būtų per drąsu g.gif .
O eurais penkeriems metams bus apie 4 proc., o metams - nė dviejų nesieka blink.gif . Dar sausį apie keturis procentus buvo metams.
Atsakyti
QUOTE(Saloniki @ 2009 07 13, 08:59)
Tai čia tik litais tokios didelės, bet litais ilgesniam laikui taupyti tai jau man būtų per drąsu  g.gif .
O eurais penkeriems metams bus apie 4 proc., o metams - nė dviejų nesieka  blink.gif . Dar sausį apie keturis procentus buvo metams.



aaa, euras, todėl tu ir drąsiai dejai 5m, o aš supratau litais, tai galvoju na ir drasi mergina g.gif g.gif g.gif g.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 07 13, 10:07)
aaa, euras, todėl tu ir drąsiai dejai 5m, o aš supratau litais, tai galvoju na ir drasi mergina g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


biggrin.gif . Visus indėliai - tik eurais. Tarkim, kad ne devalvacijos bijau, o optimistiškai tikiu greitu euro įvedimu cool.gif .
Atsakyti