Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

QUOTE(kastonele @ 2009 09 07, 14:20)
MB šiandien, nuvarė ir indėlį iš litų pakeitė į eurus doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
buvo likę nepilnai 2mėn ir būtų gavęs apie 400lt palūkanų gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
gerai, kad tik vieną pakeitė o ne visus, būčiau aš jį doctor.gif  doctor.gif  doctor.gif  doctor.gif  doctor.gif


Oho, nemažai.

O kodėl, jis toks įsitikinęs, kad per mažiau nei porą mėn. litas žlugs? unsure.gif

Gal ir yra šiaip racijos, dabar labai sunku ką nors pasakyti. Aš irgi daugiau litais nusprendžiau nebedėt, nepaisant viliojančių palūkanų. unsure.gif

O pratęsė tą 100 procentinį draudimą indėliams, ane? blink.gif Turėjo pasibaigti lapkričio mėn, bet lyg ir pratęsė galiojimą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 09 07, 09:51)
Nuoroda  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
pažiūrėjau palūkanas ir pagalvojau o kokie administravimo mokesčiai  g.gif  ir dar manau apsimoka padėti trumpesniam laikotarpiui ir paskui pratęsinėti nei iškart ilgesniam. Sakykim padėjai 3 mėn. su 8,2 proc. ir paskui dar 3 pratęsti, nei iskarto 6 men su 8,6 proc..

Atkreipti dėmesį visiem reiktų, kad bankuose palūkanos nuorytos metinės mirksiukas.gif t.y jei Jūs dedate indelį 6mėn o bankas rašo: 6mėn 3proc tai tie 3-yra už 12men mirksiukas.gif
nemanykite kad jei dedat mėnesiui, o jie rašo duodam 7proc tai vėlgi - metinių drinks_cheers.gif

ADM seb ir hanza netaiko jokių.
seb jei indelis internetu bus išgryninimas banke 0,6proc nuo sumos.

o kaip naudingiau, tai aš esu tokios pat nuomonės kad geriau dėti 3mėn ir paksui su ato pratęsimu vėl 3mėn nes jei kažkas atsitiktų po tų trijų mėn tai bent garantuotas už vieną terminą jau gautumėte, kad ir tas mažesnes.
Atsakyti
QUOTE(Snape @ 2009 09 07, 19:01)
Oho, nemažai.

O kodėl, jis toks įsitikinęs, kad per mažiau nei porą mėn. litas žlugs?  unsure.gif

Gal ir yra šiaip racijos, dabar labai sunku ką nors pasakyti. Aš irgi daugiau litais nusprendžiau nebedėt, nepaisant viliojančių palūkanų.  unsure.gif

O pratęsė tą 100 procentinį draudimą indėliams, ane?  blink.gif Turėjo pasibaigti lapkričio mėn, bet lyg ir pratęsė galiojimą?  g.gif


va šito tai nežinau ir aš g.gif g.gif g.gif g.gif

jam taip šovė į galvą, įtariu susapnavo, nes minėjo kad kai baigsis litų sutartys tai į eurus keis, o dabar pyst nuėjo ir pakeitė, asilas 400lt turbūt nereikia, nematys jokių naujų žieminių batų, galės su senais vaikščiot bash.gif bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 09 07, 19:15)
Atkreipti dėmesį visiem reiktų, kad  bankuose palūkanos nuorytos metinės  mirksiukas.gif t.y jei Jūs dedate indelį 6mėn  o bankas rašo: 6mėn  3proc  tai tie 3-yra už 12men  mirksiukas.gif 
nemanykite kad jei  dedat mėnesiui, o  jie rašo  duodam 7proc  tai vėlgi - metinių  drinks_cheers.gif



uch, gerai būtų, kad 7,4proc palūkanos ir mėnesiui o ne metinės, bet deja........
dar geriau būtų tiems kurie paskolą paėmę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 09 07, 19:16)
va šito tai nežinau ir aš g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

jam taip šovė į galvą, įtariu susapnavo, nes minėjo kad kai baigsis litų sutartys tai į eurus keis, o dabar pyst nuėjo ir pakeitė, asilas 400lt turbūt nereikia, nematys jokių naujų žieminių batų, galės su senais vaikščiot bash.gif  bash.gif  bash.gif  bash.gif


Vargšiuks verysad.gif

bet tai kaip jam nieko nepasakė banke, nesulaikė, nepaaiškino doh.gif unsure.gif
Atsakyti
banke daznai buna tiek zmoniu, ir visiem tikrai nepasako daug ko darbuotojai.. atejo, pasake nutraukiam ir keiciam valiuta - tai ta darbuotoja taip ir padare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 09 07, 21:00)
banke daznai buna tiek zmoniu,  ir visiem tikrai nepasako  daug ko darbuotojai.. atejo, pasake nutraukiam ir keiciam valiuta - tai ta darbuotoja taip ir padare smile.gif



Nu jo, bet kad nepasakytų "ok, tik jūs dėl to prarasit 400 litukų. Darom?" blink.gif Tai kažkaip keista.

Nors gal ir realu, mes prisimenu darėmės banko korteles su Laisvalaikio kortele, nu kur kartu viskas. Tai taip išreklamavo, kad jėga, ir koks skirtumas, imti šitą ar paprastą, tralialia. irnesakyk.gif Nu gerai, sakom duokit tas laisvalaikio, jei jau tokios geros. Tai užpildžius dokumentus ir tt., pareiškė, kad jos kiekviena po 150 lt kainuoja. blink.gif Ir ne tai kad perspėjo, bet paskutiniu momentu, tipo nu dokumentai sutvarkyti, duok čia pinigus doh.gif O iki tol net neužsiminė apie tai, kad toks kvailos kortelės kažką kainuoja. Teko pasakyti, kad atsiknistų su tom kortelėm, bet sugaišta kiek laiko buvo. ax.gif

apie indėlius - šiandien skaičiau Verslo žiniose, kad Snoras platins kažkokius indėlių lakštus, kurie pasižymi likvidumu - tseit bet kada galima parduoti ir neprarast palūkanų. Mažiausia kaina 100 eurų, palūkanos berods 9,5 proc metinės, tiesa, jiems negalios valstybinis indėlių draudimas 4u.gif
Atsakyti
mano galva, tas valstybinis indeliu draudimas, tai tik akiu dumimas. idomu is ko valstybe sumoketu indelininkams, jeigu kuris bankas uzsilenktu, kai pati valstybe skolose sedi ir nuolatos skolinasi? tikriausiai indeliai butu isaldyti ne vieniems metams iki "geresniu laiku"...
Atsakyti
QUOTE(Anyce @ 2009 09 08, 13:04)
mano galva, tas valstybinis indeliu draudimas, tai tik akiu dumimas. idomu is ko valstybe sumoketu indelininkams, jeigu kuris bankas uzsilenktu, kai pati valstybe skolose sedi ir nuolatos skolinasi? tikriausiai indeliai butu isaldyti ne vieniems metams iki "geresniu laiku"...



Nu bet vis tiek turėtų sumokėt. g.gif Anksčiau ar vėliau.

Nebent sužlugtų valstybė, jos kaipo tokios neliktų, kaip buvo su TSRS. Tiesiog nebeliko anos valstybės, taigi ir jos įsipareigojimai nebegaliojo, tai iš užuojautos galima sakyt pamokėjo kapeikas vietoj dešimčių tūkstančių doh.gif Tai jeigu vėl taptume Rusijos dalimi (tfu tfu tfu swoon.gif ) ar dar kas okupuotų, tai būtų galima visiškai atsimazinti. O šiaip... nematau galimybių, anksčiau ar vėliau reikėtų išmokėt.

Be to, paniką mažina tas draudimas. Čia svarbiausias pliusas mirksiukas.gif Kad tokie kaip aš nedėtų į kelnes ir neatsiimtų visko tuč-tuoj-jau. Nes dėl masinės panikos tai tikrai viskas gali sugriūt. unsure.gif
Atsakyti
tai jeigu nuėjo ir sako pakeiskit man į eurus, tai ir pakeitė, negi tai vadybininkei ne tas pats, juk vistiek liko jų klientu, va būtų pasakęs einu į kitą banką, tai tada būtų kitaip kalbėjusi g.gif

na ir man durnai skamba tas indėlius draudimas, kai valstybė pati ne tik kad neišlipa iš skolų, bet dar labiau įsiskolina doh.gif

nusipirkau kojinių 5 poras, laikysiu kojinėse sutaupytus pinigus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 09 08, 19:08)
tai jeigu nuėjo ir sako pakeiskit man į eurus, tai ir pakeitė, negi tai vadybininkei ne tas pats, juk vistiek liko jų klientu, va būtų pasakęs einu į kitą banką, tai tada būtų kitaip kalbėjusi g.gif

na ir man durnai skamba tas indėlius draudimas, kai valstybė pati ne tik kad neišlipa iš skolų, bet dar labiau įsiskolina doh.gif

nusipirkau kojinių 5 poras, laikysiu kojinėse sutaupytus pinigus lotuliukas.gif
sioks ar toks tas draudimas, bet vis geriau nei nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 09 09, 08:36)
sioks ar toks tas draudimas, bet vis geriau nei nieko mirksiukas.gif


na, bent jau po 10-20m mūsų vaikai tuos pinigus atgaus lotuliukas.gif
Atsakyti