Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

QUOTE(negriuke @ 2010 01 08, 11:14)
Matėt, Snoras už mėnesį tik 2 % palūkanų blink.gif Ech, seni geri laikai, kai gaudavau 8,8 biggrin.gif
http://www.lrytas.lt...1...g-litų.htm

Dabar visur krenta palūkanos. Kas spėjo - gerai. O man ablomas su Ūkio banku. Aš pataupau namie pinigėlius porą mėnesių ir nešu į banką. O čia dabar baigėsi paso galiojimas ir bankas nebepriima mano pinigų įsidėt į savi sąskaitą verysad.gif Su snoru kiek kitaip, įdėt galima ir su kitu dokumentu (pvz. darbo), kad tik nuotrauka ir asmens kodas būtų, o va Ūkio - tai niekaip schmoll.gif Juk nenusiimt, o padėt nori. Tas tai didelis minusas, bet šiaip šis bankas man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 01 16, 17:30)
Dabar visur krenta palūkanos. Kas spėjo - gerai. O man ablomas su Ūkio banku. Aš pataupau namie pinigėlius porą mėnesių ir nešu į banką. O čia dabar baigėsi paso galiojimas ir bankas nebepriima mano pinigų įsidėt į savi sąskaitą  verysad.gif Su snoru kiek kitaip, įdėt galima ir su kitu dokumentu (pvz. darbo), kad tik nuotrauka ir asmens kodas būtų, o va Ūkio - tai niekaip  schmoll.gif Juk nenusiimt, o padėt nori. Tas tai didelis minusas, bet šiaip šis bankas man patinka.

tegul ideda kt. zmogus i jusu saskaita wink.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2010 01 17, 18:14)
tegul ideda kt. zmogus i jusu saskaita wink.gif

Tą aš jau pagalvojau. Bet pastoviai tai jis nedės, tad teks darytis pasą. Norėjau pasakyt kokius nepatogumus kartais padaro bankas. Ir neaišku kodėl. Juk ir jiems geriau kai tu įneši pas juos pinigėlius.
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 01 17, 17:36)
Tą aš jau pagalvojau. Bet pastoviai tai jis nedės, tad teks darytis pasą. Norėjau pasakyt kokius nepatogumus kartais padaro bankas. Ir neaišku kodėl. Juk ir jiems geriau kai tu įneši pas juos pinigėlius.

tvarka yra tvarka, tiesiog programiskai neimanoma atlikti jokiu operaciju kol neivesi nauju paso duomenu, siaip vietoje paso ar tapatybes korteles dar tinka naujo pvz. vairuotojo pazymejimas.
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 01 17, 18:36)
Tą aš jau pagalvojau. Bet pastoviai tai jis nedės, tad teks darytis pasą. Norėjau pasakyt kokius nepatogumus kartais padaro bankas. Ir neaišku kodėl. Juk ir jiems geriau kai tu įneši pas juos pinigėlius.



as tai tik dziaugciausi, jei bankas priima tik griezta sarasa nustatytu dokumentu - maziau nisu piktnaudziauti 4u.gif

sakysite, inesti galima... bet irgi galima sumastyti a la detektyviniu istoriju, kad inesa didziule suma pinigu apiplesus pvz darbo kasa ir... jus jau itariamoji smile.gif


nesinervinkit... viena kart ines kas nors kitas, o pasa (ar kortele) juk visvien pasidaryt teks wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Savo santaupas laikau Snore ir Siauliu banke, patirtis jau apie 10 metu ir jokiu nusiskundimu nebuvo kol kas.. O ir palukanos siuose bankuose visada buna didziausios thumbup.gif tik gaila, kad taip greit pastaruoju metu pradejo kristi, tikrai geras budas buvo taupyti kai 10 proc palukanas mokedavo smile.gif
Atsakyti
Kokia nuomonė apie taupymą auksu.
Šiandien kai mes nežinome kas bus su pinigais(bet kokia valiuta),vienas iš saugiausių būdų išsaugoti pinigus.Kalba eina apie investicinį auksą (auksines monetas).
blink.gif
Atsakyti
Taupykime investiciniu auksu.Tai patikima.Po 1gr.kas mėn.tai apsauga nuo infliacijos.Turtingi žmonės tai jau padarė,kai aukso kaina buvo žemesnė,bet auksas pagal prognozes dar brangs,o pinigai....deja nuvertėja kiekvieną dieną.
Atsakyti
QUOTE(astuk @ 2010 01 27, 00:11)
Kokia nuomonė apie taupymą auksu.
Šiandien kai mes nežinome kas bus su pinigais(bet kokia valiuta),vienas iš saugiausių būdų išsaugoti pinigus.Kalba eina apie investicinį auksą (auksines monetas).
blink.gif
tai ar investicinis auksas, ar auksines monetos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuk @ 2010 01 27, 01:32)
Taupykime investiciniu auksu.Tai patikima.Po 1gr.kas mėn.tai apsauga nuo infliacijos.Turtingi žmonės tai jau padarė,kai aukso kaina buvo žemesnė,bet auksas pagal prognozes dar brangs,o pinigai....deja nuvertėja kiekvieną dieną.
pagal prognozes jau dabar aukso kainos burbula turim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 01 27, 13:05)
pagal prognozes jau dabar aukso kainos burbula turim smile.gif


naujokas 7 žinutės, visos apie tą patį - išvada aiški cool.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2010 01 27, 13:13)
naujokas 7 žinutės, visos apie tą patį - išvada aiški  cool.gif
pliusas naujokui, kad tos septynios zinutes ne copy&paste smile.gif
Atsakyti