Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

Ačiū, enenes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Būtinai pasinaudosiu šiomis idėjomis. drinks_cheers.gif Lauksiu daugiau minčių. rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės ir ne tik
turiu bėdelę. Mano močiūtė švenčia garbingą jubiliejų, o mama liko be idėjų ir linksta į pasimetimą. Man labai patiko palinkėjimo ar jubilijato piešimas ant didelio balto lapo ir tas plaukiojančių žvalkelių uždegimas sulig kiekvienu dešimtmečiu kai kalba to dešimtmečio atstovai. Aišku pilnai gali būti, kad ims ir nekalbės... juk lietuviai per daug santūrus.
O bet tačiau aš ir pati krapštau bemintę galvą g.gif unsure.gif ir noriu paprašyti pagalbos. Viskas vyks sodybėlėje, gryname ore. Taigi kaip įsivaizduoju galėtų sudaryti rimtesnioji dalis ta "bla bola bla, žodžiai, palinkėjimai, prisiminimai ir pan" ir linksmesnioji dalis pvz. žaidimai, šokiai, muzika. Na žodžiai galima dar daug maž išisukti, tačiau dėl žaidimų visai liūdna. Kas gal turite, galite ir norite pasidalinti ką tokio originalaus, įjungiančio, išjudinančio galima būtų sužaisti lauke ir kai daugelis tų žaidėjų jau nebe jaunumėlis, o pagyvenę ar suaugę žmonės.
O vakare manau paleisti gražu būtų šviečiantį balioną ar kelis bei į upelį paleisti vainiką, nes kaip tik ūpelis yra arba degančias žvakutes smile.gif. O kokia muzika būtų tinkama senjorams. Gal kas turite minčių? Nes man kai apie tai pamąstau kažkaip tik Balius 1 ir 2 lenda į galvą. O geraiu magiukas ar kokis muzikantas? Bet muzikantas ir brangokoka gali būti ir dažnai labai jau diktuoja jie.. dabar tas dabar anas ir pan.
Pagelbėkite smile.gif prašau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(delba @ 2010 02 27, 18:38)
Jubiliejui galima dar padaryti taip: kai suseda visi sveciai prie stalo, kiekvienam isdalinti po maza zvakute, is eiles kiekvienas prisistato kas esa jubilijatui, ka nors palinketi jam, arba ka prisimena apie jubiliata, tada uzdega zvakute, deda ja ant padeklo ir siuncia toliau. Pries tai pakelia stikliuka, isgeria,  uzsako daina, muzikantas pagroja stulpeli, visi dainuoja  kol padeklas su deganciom zvakutem atkeliauja iki jubiliato. Gale jubiliatas sugalvoja nora ir uzpucia visas zvakutes. Labai grazu.

Is asmenines patirties galiu pasakyti, tik zaidimas buvo ne su zvakelemis, kad jeigu daug zmoniu, tai tikrai atsibos doh.gif jus isivaizduokit, kiek uztruks kol visi padainuos kiekvieno uzsakyta daina, tai nieko kito ir neveiks sveciai. O be dainavimo tik su prisistatymu tai superinis zaidimas, ypac jei yra zmoniu vieni kitu nepazystantys. thumbup.gif
Atsakyti
Merginos gal galit pagelbet, mano tevelio 50-metis jau ant nosies, o ideju ka padovanot 0. Su paciu sventimu viskas aisku. Tokie variantai kaip nuotrauku albumai, skaidres ar pan netinka, reikia kokio nors ne itin brangaus bet labai konkretaus daikto, tiktu kas nors is namu apyvokos i sodyba, ar koks paveikslas, ar koks augalas idomus, nu bet nesugalvoju nieko konkretaus nors tu ka doh.gif Gal kas ideja kokia pametesit 4u.gif Labai dekinga!
Atsakyti
Mano mamos jubiliejus kitą savaitę. padariau ale nuotraukų koliažą. Suradau nuotraukų jos albume iš gyvenimo nuo pat vaikystės, ir sudėjau į rėmą.Tai bus kaip paveikslas. Arba jei apie paveikslus-galima savo šeimos rankas atspausti ir įrėminti, man labai miela atrodo.Bet neaišku koks žmogus, čia tik jums spręsti. Jei į sodybą, tai galima kažką iš sendaikčių paieškoti, pvz.žibalinės lempos arba senovinio virdulio.Arba esu mačiusi tokį ale šulinį su šalia įkomponuotais stikliukais degtinei gerti, tame šuliny supili degtinę ir paskui pili kaip iš tikro.
Atsakyti
Nu ir as organizuot apsiemiau anytos 60 metu jubilieju g.gif
Skaiciau SM dabar daug temu, ir nutariau parasyt ka sumislijau biggrin.gif
Darysim irgi didele A2 formato vinjete su foto ax.gif Ir galvoju ta filma paleist per ekrana, bet man tie zvakiu uzdegimai , iprasminimai su lapais rudenio kazkaip nea schmoll.gif
kaip tik misliju skelt toki linksma ale seriala is 6 seriju, reik gero pavadinimo, gero titulinio lapo ne su eilemis prasmingom, o bus pagal tikrus faktu sukurtas, pagrindinai vaimenys.... , rezisierius, montuototojas,filmas apdovatotas kokiu oskaru, zodziu zvaigzdynas visas surinktas i ta seriala.
Ir kas 10 metu daryti koki linksma intarpa ir muzika suderint. 6 gabalus parinksiu, 1 desimti vaikysteje is telebimbam reik sumislyt koki gabaliuka,2 desimti Sabaniausko "Lietuvaite gele lauku",is telebimbam , Mamos suknele idesim , kaip vaikus gimde-3 desimti, paskui sumislyt reik koki apie karjera atspindinti linksma gabaliuka ir ttt, aisiu dar ziuret biggrin.gif
O kaip bus 60 vel jaunyste, jura, pliazas, iseina i pensija , vaikai uzauginti, atostogos prasideda bigsmile.gif
Soku pilvo soki, tai aisim visos moteros mokintis drebet, paimsiu skaru tongue.gif
Norisi linksmo baliaus, bus muzikantas, uzsakiau sampei ir snapsui etketes
Sampanas bus Vitutes jubiliejinis , desim jos foto ir 60 tik ant kaklo butelio juostelei darysiu
Snapsas bus Vitutes skaidrioji, 60 kartu filtruota
Nu cia tokie griauciai dar mano ideju, ale manau viskas kaip susityguos bus ciki balius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(andratu @ 2010 09 19, 14:32)
Mamytės turiu prašyma  gal kas galit atsiūst jubiliejinio laikraštuko pvz. būčiau labai dėkinga andratu@gmail.com

o gal kas nors turit kokiu minciu ,koki reiktu parasyt pakvietima i vyro 50-meti...
o gal ir scenariju turit. darysim pirtelewje-kubile. gaila tik,kad be sokiu,nes vyro tevelis mires pries 2 men. schmoll.gif na, bet kazkokia muzika bus... gal tylesne...
Atsakyti
Sveikos kurybingosios mamytes ir ne tik smile.gif mano mamytei lapkriti 50, o teveliui 54, svente vyx kavineje, zmoniu iki 20, tik patys artimiausi.... man lb reikia ideju.... bandysiu vesti vakara, tai reikia kazkokios programeles.... tik ne tos su desimtmeciais smile.gif ir labai butu gerai gauti lakrastuko maketuka, noreciau daryti pati smile.gif tik nlb isivaizduoju kas jame rasoma.... tai jei kas galite pasidalinti kokiomis idejomis buciau labai labai dekinga smile.gif


 i 
Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą rašome ne temoje, o asmeniškai tam nariui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 22 rugsėjo 2010 - 09:03
Sveikos mamytės, prasau padekit help.gif.Kita savaitgali mamos 60-metis,vakara pravesti turesiu as.Galvoje visai tuscia g.gif ,niekas nesidelioja ir kaip tycia susirgo mazoji tai rupesciu per akis.Gal turite kokiu minciu ar scenariju kaip pravesti vakara.Sveciu bus apie 30, amzius ivairus nuo jaunų iki senų.Prasauuuuu pagelbekiiiiiit!
Atsakyti
Sveikos mamytės. Kitą savaitgalį parašė pravesti vienos močiūtės 70-metį jubiliejų. Net nežinau nuo ko pradėti, gal padėtumėt? gal kas turite tai progai scenarijų? imeskite man į paštą. busiu labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Ar kas nors dar cia ateina ka nors duoti, ar tik paprasyti? smile.gif as mielai ka nors pasiulyciau, bet pirma karta toki vaidmeni gaunu tai neturiu ka..... blush2.gif padekis kas nors..... 4u.gif
Atsakyti
Atminimui liks Jusu paciu sukurtas laikrastukas, arba dabar populiarios fotoknygos apie visa jubiliato (es) gyvenima smile.gif
Atsakyti