Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

Gruodį stuktelės ir mano tėčiui 50m. šventė bus kukli, namuose. Su sese jau dabar pradėjom sukti galvą ką čia padovanojus. Mąstėm apie poilsį kokiam kurorte (Druskininkuose, Palangoje, Birštone ar pan.), bet norisi kažko, kas liktų, o galbūt ir praktiškos dovanos...Taigi sumąstėm pasinaudoti maximos pasiūlymu nupirkti dormeo čiužinuką, kad galėtų miegoti patogiau. Bet prie viso to norisi dar kažko ir asmeniškesio, tai šovė mintis į galvą "suklijuoti" fotošopu šeimos nuotrauką ir ją įrėminti arba padaryti mini koliažą su kokiu nors užrašu blush2.gif kaip minėjau mintys dar padrikos ir galutinis variantas gali oi kaip skirtis, nes tik dabar pradėjom sukti galvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2011 10 03, 11:28)
Bet prie viso to norisi dar kažko ir asmeniškesio, tai šovė mintis į galvą "suklijuoti" fotošopu šeimos nuotrauką ir ją įrėminti arba padaryti mini koliažą su kokiu nors užrašu blush2.gif kaip minėjau mintys dar padrikos ir galutinis variantas gali oi kaip skirtis, nes tik dabar pradėjom sukti galvas g.gif

Galit gimines medi bigsmile.gif Na bent jau seimos...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 10 03, 12:38)
Galit gimines medi bigsmile.gif Na bent jau seimos...

idėja gera, ačiū 4u.gif reiks interneto platybėse idėjų paieškoti, nors kažkada kabojo senelių šeimos medis, tai po poros metų jis atrodė labai nekaip, o gal tiksliau pasakius jis ir buvo padarytas nekaip...Dabar šovė mintis kad koliažą padaryti kaip šeimos medį g.gif jis bus ilgaamžiškesnis
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2011 10 03, 11:54)
idėja gera, ačiū 4u.gif reiks interneto platybėse idėjų paieškoti, nors kažkada kabojo senelių šeimos medis, tai po poros metų jis atrodė labai nekaip, o gal tiksliau pasakius jis ir buvo padarytas nekaip...Dabar šovė mintis kad koliažą padaryti kaip šeimos medį g.gif jis bus ilgaamžiškesnis

Tai galima tiesiog daryti is foto - karpyti, klijuoti, apipavidalinti. Galima viska paruosti su photoshopu.

Dar galite kalendoriu uzsakyti/padaryti, sudeti skirtingu laikmeciu foto, nuo jaunystes iki dabar. As savo uosviui noriu daryti, bet neturiu foto doh.gif Batsiuvys be batu, mano atveju.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 10 03, 13:00)
Tai galima tiesiog daryti is foto - karpyti, klijuoti, apipavidalinti. Galima viska paruosti su photoshopu.

Dar galite kalendoriu uzsakyti/padaryti, sudeti skirtingu laikmeciu foto, nuo jaunystes iki dabar. As savo uosviui noriu daryti, bet neturiu foto doh.gif Batsiuvys be batu, mano atveju.

kalendoriaus tokia proga jau nedovanočiau - likčiau nesuprasta, o šeimos medis - koliažas idėja nebloga, reiks pasižvalgyti kokių aš ten tų nuotraukų turiu, nes irgi ne kažką sukaupiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2011 10 03, 13:04)
kalendoriaus tokia proga jau nedovanočiau - likčiau nesuprasta, o šeimos medis - koliažas idėja nebloga, reiks pasižvalgyti kokių aš ten tų nuotraukų turiu, nes irgi ne kažką sukaupiau ax.gif

Padovanokit puodeli su juo nuotrauka, as nuo drauges gavau dovanu, man labai patiko, niekam neduodu sito puodelio, pati is jo geriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2011 10 04, 23:25)
Padovanokit puodeli su juo nuotrauka, as nuo drauges gavau dovanu, man labai patiko, niekam neduodu sito puodelio, pati is jo geriu smile.gif

Išties sunku kažką sugalvoti, puodelis tokią didžią diena irgi nei šis nei tas. Va kalėdom tai galbūt ir tiktų. Mačiau vienam forume mergina perpiešia portretus iš nuotraukų ir netgi visai neblogai, o ir kaina įkandama. Manau padovanosiu jo perpieštą portretą ax.gif Kaip manot, tiks prie čiužinuko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(peledda @ 2007 06 28, 08:05)
Sveikos, mamytės!

Aš ir vėl su pasiūlymu: kai šventėm uošvio šešiasdešimtmetį, tai scenarijų rašiau pagal dešimtis. Parinkau žodžius tinkančius tam amžiaus tarpsniui.Pvz.: pirma dešimtis - vaikystė, antra - (nuo 10 iki 20 metų) - mokyklos baigimas, gyvenimo kelio pasirinkima, trečia - jam tiko šeimos sukūrimas ir pirmas vaikas, ketvirta - antras vaikas, darbiinė sėkmė, pankta - branda, patirties perdavimas, šešta - anūkas ir pan. Ir svečiai kalbėjo “įterpti“ į tas dešimtis: 1 - tėvai, brolis, 2 - draugai, 3 - žmona ir t.t. Prieš kiekvieno dešimtmečio aptarimą uždegdavau ant stalo po žvakę (didelė, graži šešiavietė žvakidė buvo), tad vakarėlio pabaigoje sužibo 6 solidžios liepsnelės. Ir dar įteikdavau po didelį balioną. O kai pabaigoje jis turėjo jau 6 balionus, turėjo susprogdinti - vietoj fejerverko, kad išsipildytų jo svajonės.Pabaigoje žodžiai buvo apie gyvenimą, klevo lapą (toks amžiaus jau žmogaus ruduo), tai dar įteikėme ir didelį iškarpinėtą klevo lapą, ant kurio buvo suklijuotos jo gyvenimo etapus atspindinčios nuotraukos. O vietoj tipinės juostos, gėlių parduotuvėj užsakėm skrybėlę iš klevo lapų (super padarė) ir visą vakarą ta skrybėlė visus žavėjo  4u.gif  (pasigyriau...  4u.gif  )
Žodžiu, pakankamai vykęs buvo scenarijus.Jei kam reikėtų - įmesčiau.


sveika, ruosiiu tetciui 60-meti, uztikau temas apie scenariju... gal man kas galite imesti koki.... aciuuu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2011 10 05, 12:07)
Išties sunku kažką sugalvoti, puodelis tokią didžią diena irgi nei šis nei tas. Va kalėdom tai galbūt ir tiktų. Mačiau vienam forume mergina perpiešia portretus iš nuotraukų ir netgi visai neblogai, o ir kaina įkandama. Manau padovanosiu jo perpieštą portretą ax.gif Kaip manot, tiks prie čiužinuko? blush2.gif

O kur deti ta portreta? g.gif Man truputi narciziska, mano tetis tai nesuprastu visai.

As gal toki dalyka vaikams labiau pritaikyciau, arba seimos foto..
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2011 10 03, 11:28)
Gruodį stuktelės ir mano tėčiui 50m. šventė bus kukli, namuose. Su sese jau dabar pradėjom sukti galvą ką čia padovanojus. Mąstėm apie poilsį kokiam kurorte (Druskininkuose, Palangoje, Birštone ar pan.), bet norisi kažko, kas liktų, o galbūt ir praktiškos dovanos...Taigi sumąstėm pasinaudoti maximos pasiūlymu nupirkti dormeo čiužinuką, kad galėtų miegoti patogiau. Bet prie viso to norisi dar kažko ir asmeniškesio, tai šovė mintis į galvą "suklijuoti" fotošopu šeimos nuotrauką ir ją įrėminti arba padaryti mini koliažą su kokiu nors užrašu blush2.gif kaip minėjau mintys dar padrikos ir galutinis variantas gali oi kaip skirtis, nes tik dabar pradėjom sukti galvas g.gif



Vasara, nepirkit maximoj Dormeo, o pirkite tik Dormeo parduotuvese, nes Maxima sumokejo Dormeo uz varda, o ten daro paddelkes sad.gif
Atsakyti
Ir aš pradėjau ruoštis mamos jubiliejui...
Ieškau scenarijaus,gal kas galėsite pasidalinti,būčiau be galo dėkinga!
Labai laukčiau į el.paštą mikliuviene@gmail.com.
Ačiū!!!
Atsakyti
Gal žinote kur rasti tokius akinius su 50
http://www.gimtadien...jubiliejus.html
gal kuri turi ir nebereikalingi -nupirkčiau, nes ten išparduoti
Atsakyti