Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

Permečiau akimis temą, nes laukia artimo žmogaus penkiasdešimtmetis. Vajezau... Kaip pastebėjau tuos prakeiktus 50-čuis dažniausiai organizuoja vaikai, o jiems tėvai seni kaip dinozaurai. Kadangi pati jau atšvenčiau tokią šventę, tai galiu pasakyti, kad jau tas staigmenas darykit gerai apgalvoję. Aš savo šventę organizavaus pati. Svečiams. Ačiū dievui, niekas neužsakė Kučinsko, neskaitė litanijų apie žmogaus gimimą ir kelią. Bet prikvailiojom atsakančiai. Pasirinkau medžioklės temą ir aplinką (vyko gamtoje) bei visas pramogas rišau su ta tema. Artėjančiam artimo jubiliejui planuojam bitlų temą. Kavinė, dokumentinis apie Bitlus ekrane, raudonas kilimas svečiams, blykstės, vėliau - ,,Bremeno muzikantų" video durniavimams - kol kas tik apmatai. Bet turi būti linksma patiems.
Visiems, kurie nori gero ir organizuoja, noriu perspėti dėl vieno: JOKIŲ NEKROLOGŲ.
Atsakyti
sveikos merginos....kaip ir zadejau, dedu nuotrauka pagal kuria dariau ant sienos savo teveliui....labai patiko thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutės,

Gal kas turi ar net moka sukurti 50m brolio ir brolienės gimtadienio proga sveikinimą, tokį paprastą, nuoširdų, nes aš nemoku, o tie eilėraščiai man jau banalūs ir nusibodę smile.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
kaip ir žadėjau įmetu scenarijuką, laikraštuką nlb noriu dėt nes ten nuotraukytės yra
Susirinkom čia visi
Dar kol ne visai girti
Atsistokim sudainuokim
Su gimimo diena ir paplokim

Ne veltui šiandien esam čia
Atėjo penkiasdešimt nejučia
Jau taip gyvenimas ir bėga
Nuo metų iki metų, kad nespėji.
Tau gimus vyto visos gėlės
Bet noko juk rugiai
Dėl to ir vardą rinko
Tėveliai taip ilgai
Atrodei angeliukas mažas
O vardą pragaro išrinko
Tačiau nė vienas nesakytų
Kad jis mamyte tau netinka 
Tu broliui Rimui dovana buvai
Jį auklėjai labai gerai
Truputį ūgtelėjus jo motociklą pavogei
Ar pameni į krūmus kaip griuvai

Mokykloj tu buvai fainiausia
O uniformos sijonas iš trumpiausių,
pats trumpiausias
Dar diskotekos prisidėjo , su drauge Roma
per langą šokinėt gerai mokėjai
tą ir vaikai, kaip paveldą iš tavęs
perėmė, išmoko ir giminėj pratęs.

Tada tu Remigiuką sutikai
Labai mylėjai, kad taip jau staigiai ištekėjai
Vaikučiai pabiručiai tuoj pabiro
Ir meile didele tavo širdis patvino.

(Vaikų žodis)
Tau atrodo vakar dar maži bėgiojom,
Ir aukštyn vis kėlėm rankytes.
šiandien tau metai ilgą kelią dovanojo,
O mes tau dovanojame gėles.




Sulaukus tiek gražių vaikų
Ir namą pievų gatvėj atradai tu
O kartu su juo
Ir nuostabius kaimynus
Janiną, Virgį
Birutę nuo kalnyno.
Tiek vakarų su jais kartu
Pagalbos, gražių švenčių
Netrūko nei vienu metu.
Ir su Ilona nuolatos
Jūs susitinkat ant kavos

(kaimynų žodis)
Užaugo ir vaikai
Šeimoj atrado vietos
Labiausiai mylimi žentai
Tu jiems geriausią kąsnį atiduodi
Dukroms parodai kad juos
Kaip vaiką reik globoti.
(Žaidimas ;
Kviečiu žentus. dabar užduosiu tokį klausimą, kuris daugiausia išvardins paeiliui, tas ir bus laimėtojas. Tų pačių kartoti negalima.
Ką gero padarei uošvienei;).

Tik štai problemą turi tu
Tau išsipildo norai su kaupu
Anūkų tu nebenorėk smile.gif
Geriau Kalėdų senio paprašyk
Kad milijoną mums laimėt.
Tai štai gyvenimas koks tau spalvingas
Tu meile artimų esi labai turtinga
Tad linki laimės tau visi,
Ir artimiausi, ir svetimi.

Po eilėraštuko skiriamas medalis mamai. (medžiaginis).
UŽ ŠĮ NUOSTABŲ GYVENIMĄ SKIRIAM TAU MEDALĮ.
1.PLUNKSNŲ PUTIMAS. Pakviečiami kokie 8 vyrai, išdalijama po plunksna (būna pirkti siuvimo reikmenų parduotuvėse). po starto signalo vyrai savo plunksna meta aukštyn ir turi pūsdami neleisti jai nukristi. vėliau galima ir moteriškių komanda suformuoti. (stipriausi vyrai kviečiami)
2. Traukiami popieriukai su kūno dalimis Bus piešiamas JUBILIATO portretas.
Paruošti popierių (ruloną) ir piešimo reikmenis.
3. kas greiciau laikrasti sukis i buteli;
Reikia; plunksnų, popieriukai su kūno dalim, plakatas, flomasteriai, trys buteliai nuo alaus, laikraščiai trys.

eilėraštis pavyko puikiai, mamai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane grojo muzikantas Linas, labai patiko, balsas pasakiskas, dainos is sirdies, mazai tokiu yra. Nenorejau kokiu ten ciastusku ar rusisku banaliu dainusku, tai puiku buvo tikrai. jei ka domina, parasykite, atsiusiu asmeniskai tel
Atsakyti
sveikos merginos, uz 2 savaiciu mano mamytes 50 metis. Noriu kad jis jai butu ispudngas... Labai patiko ideja su powerpoint prezentacija, pvz klausimai ir atsakymai...Noreciau padaryti filmuka su mamos nuotraukomis...bet is kur man gauti ta aparata kad ant sienos matytu visi dideli vaizda, jei kompa tik turiu???
Atsakyti
QUOTE(vaidute-mazute @ 2012 10 11, 15:09)
sveikos merginos, uz 2 savaiciu mano mamytes 50 metis. Noriu kad jis jai butu ispudngas... Labai patiko ideja su powerpoint prezentacija, pvz klausimai ir atsakymai...Noreciau padaryti filmuka su mamos nuotraukomis...bet is kur man gauti ta aparata kad ant sienos matytu visi dideli vaizda, jei kompa tik turiu???

mes nuomojomes ta projektoriu ir rodem, irgi labai patiko visiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2012 10 11, 17:51)
mes nuomojomes ta projektoriu ir rodem, irgi labai patiko visiems biggrin.gif

kur galima butu toki issinuomuoti? ir ar labai brangu?
Atsakyti
si sestadieni mano mamos jubiliejus, visi tikisi kad kazka ipatingo suorganizuosiu, o laiko visai nebeturiu.....kelias idejas igyvendinau, bet manau kazko truksta, noriu kokiu smagiu, linksmu zaidimu, gal kas kokia ideja ikeltu. net nezn ar daryti koki palinkejimu knyga ar kazka panasaus...? padekit merginos, parasykit kas ka gero dar padare ar mate sventese? aciu...

beje darysiu skaidres su nuotraukomis ir klausimus au atsakymais, kazkuri mergina buvo ikelus jog taip dare, man patiko ideja....tik va nesugalvojiu jokiu smagesniu klausimu, net nezn kaip cia geriau padaryti, tipo zaidimas taip ar ne, ar kazkas tokio kaip laimek milijona:) net neisivaizduoju,,, gal kas gali ikelti savo klausimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidute-mazute: 17 spalio 2012 - 23:48
QUOTE(limma @ 2012 08 26, 15:42)


Man čia labai gražu, bet limma ar kitos merginos paprotinkit mane, kaip tai padaryti? Juk originalios nuotraukos turbūt neklijuojamos? Čia reikia nešti į kokią įstaigą ar galima pačiai kaip nors? g.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 11 04, 23:46-->
QUOTE(As smile.gif @ 2012 11 04, 23:46)
Man čia labai gražu, bet limma ar kitos merginos paprotinkit mane, kaip tai padaryti? Juk originalios nuotraukos turbūt neklijuojamos? Čia reikia nešti į kokią įstaigą ar galima pačiai kaip nors?  g.gif

as galvoju taip daryti uosvienes 50, pabandysiu atsipauzdinti daug nuotrauku ir pati padaryti 50:), o seip manau butu labai brangu nesti i kokia istaiga kad jie tau padarytu pagal si pvz.
Atsakyti
Galiu pasidalinti mintimis, kaip aš darau laikraštukus:

1 psl. - „Žmonių“, „Laimos“, Jurgitos“, „Ievos“ ar bet kokio norimo žurnalo viršelis

2. psl.

a) “Žmonių redakcija”

Leidėjai (pvz. Giminių spaustuvė)

Mados skyriaus redaktorė (vardas pavardė)

Kūrybos direktorius (vardas pavardė)

Meno direktorius (vardas pavardė)

Vyriausioji redaktorė (vardas pavardė)

Nuotraukos – asmeninis jubiliato albumas.

cool.gif Redakcijos žodis

Žmonių redakciją pasiekė laiškas (ir gali būti apie jubiliatę aprašymas, arba pvz. vyro laiškas žmonai, gali būti tikras skanuotas laiškas iš pažinties pradžios).

Pabaigoje parašyti “Šio mėnesio geriausio laiško autoriui įteikiamas specialus prizas. Pasiimti ten ir ten (nurodote vietą, kad būtų įdomu žmogui, kuriam tas prizas įteikiamas).

3 psl. Dosjė:

VARDAS IR PAVARDĖ:
MERGAUTINĖ PAVARDĖ:
SUTUOKTINIS:
VAIKAI:
GIMIMO DATA:
GIMIMO VIETA:
TĖVAI:
BROLIAI:
PROFESIJA:
HOBIS:
LAISVALAIKIS:
CHARAKTERIO SAVYBĖS:
MOTO:
4 psl. Faktai apie jubiliatę: Kas? Ką veikia? Koks stilius? Ką mėgsta? Profesija, Hobis?…

5 psl. įdėti juokingų istorijų apie moteris, jų tiesas, jų gyvenimą, palyginimą su vyrais.

Arba mamų ir vaikų santykius.

6. Kelionių reportažai iliustruoti nuotraukomis.

7. Jubiliatės rudens/žiemos 2013 m. stilius: (galima dėti ne tik su ja pačia nuotraukas, bet ir įkeliamos mėgstamų kvepalų, papuošalų nuotraukos surastos internete).

Jei turi sodybą, savo mylimus puoselėjamus namus – „Stiliaus interjero rubrika“

8. Interviu, gyvenimo istorija (aprašyti istoriją, suorganizuoti interviu arba parinkti info iš socialinio tinklo).

9. Jubiliatės virtuvė (mėgstamo patiekalo receptas).

10. Asmeninis horoskopas.

11. Vakarėliu foto (laisvalaikio rubrika).

12. Svečių palinkėjimai (sveikinimo skiltis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 30 lapkričio 2012 - 00:21