Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas 50- mečio jubiliejui
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
limma
sveikos. neužilgo tėveli 50- metis, ta proga norėčiau gauti kokių patarimų, kaip gražiai padėkoti prie stalo, ar kokią įžangėle padaryt. nu žodžiu norėčiau ką nors iš dukters pusės paruošt kažką įsimintino ir gražaus. gal kas galit pagelbėt. ačiū iš anksto biggrin.gif
paura
Sukurkite pasaką apie tėvelį. Į pasakos rūbą įvilkite jo gyvenimo istoriją, su smagiais nuotykiais. Nepamirškite laimingos pasakos pabaigos. Šventės metu perskaitykite ir padovanokite įdomiai apipavidalintą savo pasaką.
KristinaP12
O dar idomu būtų jeigu tą pasaką ar istoriją priderinti su tėčio nuotraukomis vis rodomis kartu per kompą/ekraną: nuo vaikystės, paauglystės, iki mokykos baigimo, ėjimo į kariuomenę, susiradimo širdies damos, vaikų, pirmosios mašinos, pirmojo anūko ir t.t.
Bus svečiams smagu, o tėveliui ir smagu, ir ašarą nubrauks:) Išbandytas variantas
_vetra_
Mano mamos artinasi 50-metis, bet tuo pačiu ir tėvų sidabrinių vestuvių metinės, tai ir aš turiu mintį daryti su power pointu skaidres, manau turėtų būti visai miela... ax.gif
A.IEVA
O gal kas nors esate organizavę savo tėveliams 50 mečio sventę? Gal turite kokių idėjų? Ačiū už atsakymus.
Ajste
Man irgi laaabai aktuali tema drinks_cheers.gif pats jubiliejus dar gan toli, bet norėčiau pasiruošti iš anksto, kad viskam užtektų laiko cool.gif Bandykime visos kartu 4u.gif
Pavyzdžiui ką manote apie didelį giminės balių (tai būtų mano dovana tėčiui, nes jis labai su visais bendrauja, o prugų susieiti giminėms-nėra verysad.gif ) ?o jei tokį balių rengti kokioje kaimo turizmo sodyboje? Veiksmas žiemą rolleyes.gif
limma
mano tevelio balius jau si sestadieni, minciu praktiskai per daug negavau, tai su sese dviese ir mastem. nu dar prisidejo keli zmones, bet sumastem pacios. kazko ypatingo nebus, bet padarysim kaip sirdis sako ax.gif gal dar koki zaidimuka galit parasyt kas tinkama tokiai progai g.gif
lucja
QUOTE(KristinaP12 @ 2007 04 14, 09:40)
O dar idomu būtų jeigu tą pasaką ar istoriją priderinti su tėčio nuotraukomis vis rodomis kartu per kompą/ekraną: nuo vaikystės, paauglystės, iki mokykos baigimo, ėjimo į kariuomenę, susiradimo širdies damos, vaikų, pirmosios mašinos, pirmojo anūko ir t.t.
Bus svečiams smagu, o tėveliui ir smagu, ir ašarą nubrauks:) Išbandytas variantas
*

labai grazu galima padaryti power point'u - istorija apie teva, kaip augo, kaip mokosi, kaip vede, kaip augino vaikus ir tt. visus svarbiausius ivykius - grazu kai su nuotraukomis, su muzika, su zodziais ax.gif
Lin*
Papasokosių apie savo brolio 50 meti, Ka sugalvojo žmona ir vaikai na šiek tiek ir mes prisidėjome doh.gif balius buvo kavineje atskira salė pradžioje visi susirinko ir tada jau sveikinimai pirmi pasveikino vaikai vyriausias sūnus užrišo juosta 50 mečio proga, dukra įtėikė didžiule taurė su palinkejimais (svečiai ateje turejo parašyti ant mažų atviruku savo palinkėjimus) o jaunelis iteike nuotrauku albuma su nuotraukom nuo vaikystės. Dukra vedė visa vakarėli , žmona padėjo, svečiai dalyvavo ,buvo žaidimai, komendantų rinkimai,muzika, šokiai vienu žodžiu smagu.
Spragtukas
QUOTE(Lin* @ 2007 05 30, 13:53)
Papasokosių apie savo brolio 50 meti, Ka sugalvojo žmona ir vaikai na šiek tiek ir mes prisidėjome doh.gif balius buvo kavineje atskira salė pradžioje visi susirinko ir tada jau sveikinimai pirmi pasveikino vaikai vyriausias sūnus užrišo juosta 50 mečio proga, dukra įtėikė didžiule taurė su palinkejimais (svečiai ateje turejo parašyti ant mažų atviruku savo palinkėjimus) o jaunelis iteike nuotrauku albuma su nuotraukom nuo vaikystės. Dukra vedė  visa vakarėli , žmona padėjo, svečiai dalyvavo ,buvo žaidimai, komendantų rinkimai,muzika, šokiai vienu žodžiu smagu.
*

Na, as kazka tokio pries metus dariau mamos 50-meciui. buvau vedancioji mirksiukas.gif laukiausi tuo metu kaip tik nestuke.gif bet tai nesutrukde linksmybem. vakarelis irgi vyko kavinej, buvo smagu thumbup.gif o dabar va, liepos pradzioj gavau "uzsakyma" smile.gif tetos 50-meti pravesti. kazkaip nesinori to paties scenarijaus kartot, juolab, kad keletas sveciu tai klausytu jau antrasyk. nu reikes kazka idomaus susiieskot mirksiukas.gif o gal merginos ka nors patartu?
KristinaP12
Na tokio scenraijaus kaip ir neturiu, tačiau parašysiu kelias mintis. Gal tiks...
1. Jubilijato kėdė turėtų būti kažkaip ypatingai papuošta ( gėlėmis ir t.t);
2. Dauguma bent jau artimiausių svečių (tetų, dėdžių, kviečiamų į renginį turėtų būti iš anksto informuoti, kad reiks garsiai pasveikinti jubilijatą. Nes buvo toks balius, kaip vis ragina ir ragina vyriausia dukra mamai kažko palinkėti, o visi bijo smile.gif tad tegu pasiruošia atvirukus, žodžius ir t.t
3. Šokių metu galima daryti ir tokia atrakciją, ant didžiulo lapo kiekvienas svetys parašo ko jubilijatui linki...
4. Vakaro numeris vienas, jei jubilijatas turi kūrybingų anūkų ( vaikučių) labai gražu, kai jie sukuria kažkokį bendrą pristatymą...Pvz. vienas skambina gitara, kitas sako eilėraštį " Ačiū tau močiute", trečia padovanoja savo numegztą servetėlę ir pan.
5. na jei tėvelio balius, pasitarus su tėveliu galima padaryti ir teminius vakarėlius. Pvz/. retro, hipių, tarybinių laikų ir t.t.
6. Galima padovanoti "crazy" dovanų vakaro metu: pvz.: tarką žentų nugaroms tarkuoti, saldainių maišą apraminti anūkams, kočėlą šeimos vyrams prižiūrėti ir pan.
Na ir nepamirškite visko gražaus daryti baliaus pradžioje, o vėliau vakare palikti daugiau laiko šokiams ir gėrimams tongue.gif Sekmės 4u.gif
Aushrinelis
Manes jau senokai teveliai paprase pravesti ju abieju 50-ciu svente, bet tik siandien prisedau...Dar turiu beveik menesi, bet jau pradedu nervintis doh.gif Kaip apsidziaugiau pamaciusi tokia temele thumbup.gif Aciu uz idejas 4u.gif Bet gal kas dar galetu kokiu patikrintu vertu internetiniu puslapiu nurodyti su tinkamais pasveikinimais, zaidimais ir pan?Buciau labai dekinga.
peledda
Sveikos, mergaitės!
Man yra tekę vesti tėčio jubiliejų. Tai radau tokias (nu tikrai šiaip sau) užsilikusias scenarijaus nuotrūpas. Gal Jums pravers... Ten yra yrašytas jubiliato valsas (jį šoka tėtis su žmona, vėliau įsijungia jo brolis (ar sesė) su savo antra puse, dar vėliau vaikai su antromis pusėmis - gaunasi šeimos rato valsas. Dar papildykite vaikų, kitų artimųjų, draugų palinkėjimais. Pabaigoje - šventiniai fejerverkai ir pan. Nu gal ką pritaikysit. Čia nusipjoviau idėją iš Biliūno „Laimės žiburio“...

I Vedantysis:
Kaip greitai bėga dienos, mėnesiai ir metai.
Apsidairai aplink – pavasaris, o štai ir vėl ruduo.
Nors amžių mes skaičiuojame gimtadieniais,
Bet tik vaikystėj laukiam jo.
Ir vėl ruduo pakeičia vasarą, o rudenį - žiema.
Ir kaip kasmet, nei vieno neaplenkdama,
Aplanko mus kiekvieną ši diena.

II vedantysis:
Dienos – kaip volungės – greitos ir grakščios.
Skrenda į praeitį ir nebegrįžta.
Raukšlės ant veido metraštį rašo.
Plaukus prisninga žiedlapiai vyšnių.
Ir tarsi antspaudai metai po metų
Suteikia teisę žmogui gyventi,
Širdyje augti ir nepasenti.

I vedantysis:
Šiandien – ypatinga diena. Mes švenčiame du tėčio 60 – metį .

II vedantysis:
Praskrido metai tarsi gulbės,
Pasidabravę Jūsų plaukus…
Ir lenkia žiedus šiandien gėlės
Dienos šios laukę ir nelaukę…
Prasmingi metai nuskubėjo,
Ir širdį liūdesys užliejo,
Kad šitaip greitai jie praėjo…
Bet Rudenio šviesa galinga.
Ir nors rami, bet apgaulinga –
Išsklaidžius rūką vėl rusena
Širdis pulsuoja nepasenus…

I vedantysis:
Gyvenimas – tai neprašoktas tango,
Tad įsileisk jaunystę ir būki vėl su ja.
Skelbiamas Jubiliatų valsas.

II vedantysis :
Mielas tėti, prieš keliasdešimt metų, ant aukšto stataus Jūsų gyvenimo kalno įsižiebė Jūsų gyvenimo stebuklingas žiburys. Žibėjo jis kaip žvaigždė, apsiaustas šviesiu ratu iš aukso raidžių. Kiekvienus savo gyvenimo metus Jūs ėjote prie šio kalno, stebėjote jį, ir po truputį kopėte vis aukštyn ir aukštyn, kad užlipę galėtumėte išskaityti aukso raidžių užrašą.

I vedantysis:
Ištisas dienas ir naktis, mėnesius ir metus Jūs kopėte vis aukščiau ir aukščiau, tai pavargdami, tai vėl tikėdami ir vildamiesi.
O žiburys ne tik negeso, bet vis labiau žibėjo, aukso raidės vis labiau blizgėjo...

II vedantysis:
Ir štai atėjo ta diena, kai Jūs, įkopę į gyvenimo kalną, galite perskaityti svarbiausią gyvenimo tiesą: svarbiausia gyvenime – laimė. Žmonių laimė.

I vgedantysis:
Kopdami į gyvenimo kalną savo laimės siekėte darbais, žiniomis, išmintimi.

II vedantysis:
Todėl šiandien Jūs ne tik patys gerai suprantate, kitiems galite paaiškinti ką tie žodžiai reiškia, bet ir skleidžiate laimę aplink save.

I vedantysis:
Šiandien Jūs pats šviečiate tarsi laimės žiburys.

II vedantysis:
Linkime, kad Jūsų gyvenimo kelio kantrybės, patirties ir palaimos kruopelės susirinktų į vieną, gyvenimo išmintimi žvilgantį perlą.

Papildyta:
Oi, soryy, ne visur pataisiau gimines: mat tuo metu buvo tėčio 60 - metis ir močiutės 80 - metis, tad kai kur buvo daugiskaita kalbama.... wub.gif
Šokoladka
Praeitais metais atšventėm tėvo jubiliejų 4u.gif
Šiaip visiem patiko šokoladukai su tėvo nuotrauka ir užrašu " o man 50!" Pirkau karūnos mažus šokoladukus ir klijavau ant jų jau paruoštus lipdukus. Lipdukus dariau pati, yra tokie lapai klijuojami, tai atspausdinau nuotraukas. Dar patiko žaidimas, kiek svečių tiek ir balionų, į kiekvieną balioną dėjom užduotį, tai reikėjo sprogdint ir vykdyti užduotį 4u.gif Pvz.: pabučiuoti jubiliatą, šokis su jubiliatu, su jubiliato žmona, suvalgyti bananą su jubiliatų, palinkėjimas, pabučiuoti visas damas ir t.t. Tiesa, balionai buvo suskirstyti vyram ir moterim 4u.gif
O šiais metais mamai 50 !!! Reikia pradėti galvoti scenarijų 4u.gif
Ra Sa
Man taip pat aktualu tėvų jubiliejai.Liepos mėn.mamai-60m.Gal kas žino kur Radviliškyje 20 žmonių kompanija galėtų ramiai kavinukėje atšvęsti? drinks_cheers.gif Gal kas šventėte ir galite pasiulyti žaidimų ir kitokių atrakcijų?Na, kad svečiai nenuobodžiautų.Pamąstykim g.gif
peledda
Sveikos, mamytės!

Aš ir vėl su pasiūlymu: kai šventėm uošvio šešiasdešimtmetį, tai scenarijų rašiau pagal dešimtis. Parinkau žodžius tinkančius tam amžiaus tarpsniui.Pvz.: pirma dešimtis - vaikystė, antra - (nuo 10 iki 20 metų) - mokyklos baigimas, gyvenimo kelio pasirinkima, trečia - jam tiko šeimos sukūrimas ir pirmas vaikas, ketvirta - antras vaikas, darbiinė sėkmė, pankta - branda, patirties perdavimas, šešta - anūkas ir pan. Ir svečiai kalbėjo “įterpti“ į tas dešimtis: 1 - tėvai, brolis, 2 - draugai, 3 - žmona ir t.t. Prieš kiekvieno dešimtmečio aptarimą uždegdavau ant stalo po žvakę (didelė, graži šešiavietė žvakidė buvo), tad vakarėlio pabaigoje sužibo 6 solidžios liepsnelės. Ir dar įteikdavau po didelį balioną. O kai pabaigoje jis turėjo jau 6 balionus, turėjo susprogdinti - vietoj fejerverko, kad išsipildytų jo svajonės.Pabaigoje žodžiai buvo apie gyvenimą, klevo lapą (toks amžiaus jau žmogaus ruduo), tai dar įteikėme ir didelį iškarpinėtą klevo lapą, ant kurio buvo suklijuotos jo gyvenimo etapus atspindinčios nuotraukos. O vietoj tipinės juostos, gėlių parduotuvėj užsakėm skrybėlę iš klevo lapų (super padarė) ir visą vakarą ta skrybėlė visus žavėjo 4u.gif (pasigyriau... 4u.gif )
Žodžiu, pakankamai vykęs buvo scenarijus.Jei kam reikėtų - įmesčiau.
Skorpe
QUOTE(peledda @ 2007 06 29, 19:46)
Jau išsiunčiau. Jei negausit - rašykit, dar kartą pavarysiu  bigsmile.gif
*

dekui labai, gavome...ir ryt jau bandysiu pasinaudoti.....aisku pas mus jubiliejus laive, sportiniame stiliuje, bet kazkas tiks....o kai ka jau pritaikiau darydama albuma mamytei, nuo jos gimimo iki sulaukus anuko suklijavau fotkes, prie fotkiu atitinkamus zodzius tai nuotraukai mazdaug...o puse albumelio skyriau sveciu sveikinimams, prisiminimams, linkejimams...ten visi surasys grazias mintis, o padarius fotkes priklijuosime i ta albuma, tai bus mamai prisiminimas.... blush2.gif
Skorpe
QUOTE(peledda @ 2007 07 02, 07:53)
Kaip praėjo šventė  drinks_cheers.gif  ? Ar subjur orai nesugadino nuotaikos? Gal dar ką įdomaus sugalvojai? Pasipasakok  smile.gif
*

Oras buvo labai puikus, lyjo tik tada kai plaukeme ir tai nelabai ilgai..... ax.gif , o kai stovejome, kepeme saslykus tai oras buvo superinis, visiems viskas labai patiko.....nieko naujo nedariau, tik ta albumiuka padovanojome mamai, su jos nuotraukosmis nuo kudikystes iki anuko...su tinkanciai tam laikmeciui elierasciais, ir pagal scenariju, truputi pakoreguota sveciai sveikino....aiksu buvo sudetingiau, nes svediskas stalas, vieni laive, kiti ant kranto, bet as ikalbejau i kamera, ir tyada gaudem pagal tuos desimtmecius zmones.... blush2.gif Mamai kasete irgi kaip staigmena...
Estrea
Vyro tecio 50 - mecio proga dovanojome graviruotas brendines taures ir visa kita, bet neseniai, Akropolyje pamaciau taures, su svarovski deimantais, su skaiciais 25, 30 ir t.t. bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif Cia indu parduotuveje, pavadinima pamirsau. blush2.gif
Jacobs
QUOTE(Estrea @ 2007 07 03, 17:55)
Vyro tecio 50 - mecio proga dovanojome graviruotas brendines taures ir visa kita, bet neseniai, Akropolyje pamaciau taures, su svarovski deimantais, su skaiciais 25, 30 ir t.t.  bigsmile.gif  thumbup.gif  4u.gif  Cia indu parduotuveje, pavadinima pamirsau.  blush2.gif
*

o gal zinai, ar galima ten ant tauriu savo teksta uzrasyti?
Estrea
QUOTE(Jacobs @ 2007 07 04, 14:44)
o gal zinai, ar galima ten ant tauriu savo teksta uzrasyti?
*

Nesupratau truputi jusu? ax.gif Jus nusiperkate taure, su norimu skaiciu, papuosta svarovski deimantu ir nunesate pas graveri, kuris jums uzraso jusu norimus zodzius. mirksiukas.gif 4u.gif
dia10
Sveikutes mergaites biggrin.gif

Ne uz kalnu ir mano mylimos anytos 50 jubiliejus, tai su jos dukra norim padaryti isimintiniausia gimtadieni, bet kolkas biski truksta minciu blush2.gif
Na pradzioje tai galvojome, kad nuomosime kokia nors senovine masinyte arba karieta su arkliu ir sesuras su mumis paims ja is namu ir pavazineje biski po Vilniu atvesime i kavine, o vat kas vyks kavineje tai dar nesugalvojome, bet norime kazko ipatingo jai wub.gif

Tai gal kas turite kokiu nors originaliu minciu kaip pravesti vakara, kad nepamirstu visa gyvenima g.gif
O to scenarijaus tai ir as noreciau, jei nesunku ax.gif i ardinaviciene.diana@gmail.com
Jacobs
QUOTE(Estrea @ 2007 07 04, 20:32)
Nesupratau truputi jusu?  ax.gif  Jus nusiperkate taure, su norimu skaiciu, papuosta svarovski deimantu ir nunesate pas graveri, kuris jums uzraso jusu norimus zodzius.  mirksiukas.gif  4u.gif
*

yra parduotuviu ,kurios pacios klientui graviravima organizuoja. tau paciam niekur lakstyt pas jokius graverius nereik mirksiukas.gif
Mama Elena
Sveikutes, noreciau su Jumis pasidalinti savo rupesciais blink.gif mano uosvis yra medziotojas, kuris sves greitai 45 -meti!! drinks_cheers.gif Anyta paprase manes suorganzuoti puikia svente, kurios tema MEDZIOKLE. visi tures kazkoki atributa susijusi su medziokle thumbup.gif paprase, kad butu linksma ir smagu. Gimtadienis bus lauke, kur susirinks apie 45 zmones cool.gif tipo jegele, bet niekur nerandu kazko originalaus doh.gif doh.gif doh.gif gal turetumete keleta ideju man?? ax.gif blush2.gif
is anksto dekoju mirksiukas.gif
Estrea
QUOTE(Jacobs @ 2007 07 13, 16:55)
yra parduotuviu ,kurios pacios klientui graviravima organizuoja. tau paciam niekur lakstyt pas jokius graverius nereik mirksiukas.gif
*

Nezinojau, saunu, jei nereikia paciam lakstyti. smile.gif Nors turiu puiku graveri, kuris man per 10 min. isgraviruoja labai graziai, tad nereikia laukti keliu dienu, greit viskas. smile.gif
daivucka
Sveikos,merginos,

Mano teciui bus 50 rugjuti,zadam daryti saslyku baliu lauke,kad nereiktu ten visokiu karstu irt.t daug labai laiko atima.Noriu kazka sugalvoti originalaus ir kad truputi kazkaip pravesti visa vakarei.
Prasom padekit man,patarkit:)
Pradziai sugalvojau pastatysim palapine ja papuosim su visokaiis balioniukais ir su 50 mecio uzrasais ....
Aushrinelis
Na va, as jau po jubilieju.
Dar karteli noreciau padekoti Peleddai uz scenariju.Mes ji pritaikem dvieju zmoniu 50-ciui, kai ka praleidom, kai ko pridejom, bet gyvenimo apzvalga desimtmeciais buvo vakaro asis.Mes dar ant sienos pakabintame ekrane per media player rodem jubiliatu nuotraukas is aptariamu desimtmeciu, dovanojom albuma su tom nuotraukom, kur dar veliau sveciai savo linkejimu prirase.Tarpuose tarp desimtmeciu pritaikem zaidimu visiems sveciams ir tik jubiliatams(cia buvo pateikiami klausimai jubiliatam vienam apie kita ir kaip prizas iteikta kelione i Druskininkus,taip ikomponavom dovana nuo visu vaiku).Oficiali dalis baigesi helio balionu su bengaliskom ugnelem paleidimu, fejerverkais ir aisku sampanu+ilgiausiu metu.Mano teveliai-jubiliatai buvo labai patenkinti ax.gif
Čili
sveikos,
man gan skubiai reikia mamos 50-čiui kokių gražių žodžių,kiek internete randu,visi kartojasi, ir taip jau įgrisę doh.gif unsure.gif Gal teko girdėti kokių neeiliuotų sveikinimų,kuriuose dar nebūtų minimi žili smilkiniai ar krentantys lapai biggrin.gif Nu labai noriu kažko gražaus mamai pasakyti, jei nerasiu,teks iš dūšios kažką banalaus pezėt blush2.gif
idile
Sveikos, na va mano tevelio 50 bus tik lapkricio menesi.. bet viska organizuotis jau db pradejau...kavine jau kaip ir suderinau, reikia kokiu idomesniu ir geresniu muzikantu... veiksmas bus Palangoje. tevelis medziotojas, tai norisi kazka ipinti ir su sia tema... taip pat turiu ideja tokia, kad isnuomosiu limuzina kur tevelius atves i kavine, bet va kazko truksta man dar minciu ka jiems nuveikt per valanda laiko tame limuzine??? ar deretu ir jo tevelius vezint? na pas mane cia tokia spraga... toliau galvoju arba tradicine juosta deti arba is geliu kazka komponuot idomaus.. na cia veliau nuspresiu.. aisku bus ir taure.. zmoniu apie 30-40 tikslaus skaiciuko dar nera, bet laiko kai dar yra tai ir suziuresiu... toliau labai patiko ta ideja su filmuku, manau mums pavyks toje kavineje ir sita varianta suorganizuoti.. sveciams bus uzduotele atsivezti kazka ne materialaus, alsuojancio sovietmieciu ir menanti siandiena.. manau sveciai gales sukti galva i valias ka cia tokio galima.. tada prie stalu visi pristatys..aisku ir linkejimai bus...
na zodziu ma dar truksta labai daug tad prasau jusu pagalbos, kai tik as sumastysiu nauju ideju butinai cia parasysiu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Čili @ 2007 07 25, 16:02)
sveikos,
man gan skubiai reikia mamos 50-čiui kokių gražių žodžių,kiek internete randu,visi kartojasi, ir taip jau įgrisę doh.gif  unsure.gif Gal teko girdėti kokių neeiliuotų sveikinimų,kuriuose dar nebūtų minimi žili smilkiniai ar krentantys lapai biggrin.gif Nu labai noriu kažko gražaus mamai pasakyti, jei nerasiu,teks iš dūšios kažką banalaus pezėt blush2.gif
*

o kodel nebandai pati kazka pati savo sudelioti? as pvz rasysiu savo zodzius tik iterpsiu kokias auksines mintis i kalba... visada geriausiai iseina kai viskas buna pacios kurta ir is dusios thumbup.gif
Edvinute
QUOTE(Ignėja @ 2007 07 26, 09:29)
Peledda, labai butu smagu gauti si scenariju, kaip tik savaitgali anytos 60-metis.
svindre@gmail.com

ACIUUUUUU!!!

Mergaites, o gal kam jau atsiunte, gal galite ir man persiusti, jei skaitysite sia zinute.

DEKOJU visoms!
*

Sveikos mergytes, mano tetuko 50metius rugsejo pabaigoje, patiko man peleddos mintys, tai jei kas turite jos scenariju prasau atsiuskite ir man smile.gif
p.s. l.patiko mintis apie ta filmuka, bet nesugalvoju,kaip jus ji rodysite g.gif is kur gausite ta toki balta lapa ant sienos? g.gif jei tiesiai is kompo rodyciau, nieko nematytu sveciai g.gif
idile
QUOTE(Edvinute @ 2007 07 28, 10:47)
Sveikos mergytes, mano tetuko 50metius rugsejo pabaigoje, patiko man peleddos mintys, tai jei kas turite jos scenariju prasau atsiuskite ir man smile.gif
p.s. l.patiko mintis apie ta filmuka, bet nesugalvoju,kaip jus ji rodysite  g.gif  is kur gausite ta toki balta lapa ant sienos?  g.gif  jei tiesiai is kompo rodyciau, nieko nematytu sveciai  g.gif
*

na as kadangi esu nusiziurejus restorana, tai ten yra toks nemazas tv ir per dvd irasius rodysiu smile.gif vis dar tebelaukiu scenarijaus, kas turit labai prasau atsiuskit wub.gif
Edvinute
QUOTE(idile @ 2007 07 28, 14:39)
na as kadangi esu nusiziurejus restorana, tai ten yra toks nemazas tv ir per dvd irasius rodysiu  smile.gif  vis dar tebelaukiu scenarijaus, kas turit labai prasau atsiuskit  wub.gif
*

tiksliai doh.gif bet kazi ar musu kavinej bus koks tv doh.gif
as siaip irgi vis kazka galvoju galvoju ir netycia radau sita puslapiuka biggrin.gif yra kilus tokia mintis nuvezt teveli i jo gimtine, pasivaiksciot, kils visokiu prisiminimu jam.. gal irgi butu idomu, o po to - i svente.. bet su mintim dar vis plaukioju, nesudelipju visko i vezes biggrin.gif
siaip mes dar visai neseniai darem mociutes 80metu jubilieju, tai mano mamyte buvo sugalvojus toki visai faina dalykeli - is polistirolio padare 80metu, apipjauste juos, kad butu lygus ir grazus ir priklijavo ant didelio lapo ir viska iremino ir kai atejo svente visi patys artimiausi zmones sustojom priesais ja ir kiekvienas pasakes eilerastuka ar maldele, kuria mociute pati ismokino kadaise, priklijuodavo po nuotraukyte ir ismeigdavo dirbtine gelyte i kuria nors vieta polistiroliniuose 80metuose 4u.gif na gal kas pritaikys..
po to krikstynom dar darem toki dalyka: kadangi mano mayte yra dailininke, tai ji nupaise vaza, o per svente visi sveciai, pasake tosta, ejo paisyti gelytes.. gale gavosi nuostabus paveikslas ir puikus prisiminimas..
dar pamenu per kazkoki jubilieju velgi visi vaikai turejom po eilute eilerascio ir paeiliui visi sakem, o pasake savo eilerascio eilute pasiemem zvakute ir prieje prie jubiliato ( berods tada buvo mano senelis) nuo jo zvakutes prisidegdavom savo zvakute. mintis tokia, kad musu senelis yra labai puikus zmogus ir mums visiems - anukams ir vaikams yra tarsi musu visu siluma, musu zidinys, prie kurio visada sugriztam thumbup.gif
Ai va dar pamenu, kad per mano teveliu sidabrines vestuves pridariau 300 ( 300= 12menesiu * 25metai) balandziu baltu ir sukabinau visus ant lubu, buvo pasakiskas vaizdas. o prie "jaunavedziu" kedziu uzsakiau toki pastatoma geliu lanka, buvo labai grazus 4u.gif
na siaip sumaniau pasidalint su Jumis savo isgyvenimais smile.gif gal kas kur nors ka pritaikysit drinks_cheers.gif
o jei kas turit vis del to peleddos scenariju, pasidalinkit prasau, nes nebezinau ka naujo padaryt, nes per kiekviena baliu vis kazka sugalvodavom, tai dabar norisi kazko nauja, o galva nebedirba doh.gif biggrin.gif
ritperliukas
mano ir gi tecio 50 metis ir kas svarbiausiai nezinau kur darys ka darys( nes jis tolimuju reisu vairuotojas net nz kada grys bet ant savaitglio turetu buti , tikriausiai bus tikseimos rate bet juk jubiliejus noretusi kazka ispudingo padaryti kad nebutu eilinis susiburimas ir pagurksnojimas vyno. gal ka nors pasiulysit kazkokiu zaidimu, koky gal siurprizapdaryti. net nz is anksto dekoju uz mintis doh.gif .
dia10
Sveikos mergaites biggrin.gif

Atsventem savo anytos jubilieju 50-ta si penktadieni, tai viskas praejo thumbup.gif tik nuo karscio truko taure (nes i ja uz kiekviena desimtmeti dejom po plaukiojancia zvake doh.gif )tai taures labai gaila verysad.gif reikes nauja padaryti tongue.gif

O scenariju darem pagal gyvenimo desimtmecius ir viska surasem albume su nuotraukom thumbup.gif anyta buvo be galo patenkinta, nes ja i sale atvezem su limuzinu ir sale uzsakem papuosti visa su balionais wub.gif

Aciu tai mamytei, kuri man atsiunte ta scenariju, bet ji visa beveik pakeitem, tai jei kam idomu dedu cia, gal kam nors ir pravers biggrin.gif

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia gyvenime savo šviesą - ryškią ar blankią, tačiau ypatingą.
Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus - metus, valandas, dienas, skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus. Tau mama, šiandien suskaičiavo 50.
Tai ir daug ir mažai. Daug, jei matuosime nuveiktais darbais, mažai, jai kalbėsime apie žmogaus amžių. Na ir kas, kad 50. Tai tik du kartus po 25. Tai tik dvi ugningos jaunystės viename taške, tai prabėgusių ir ateinančių dienų prasmingo skrydžio apmąstymas.
Tad leisk dar kartą perbėgti tavo viso gyvenimo prisiminimais ir šiandien jais pasidalinti su visais čia susirinkusiais.

I DEŠIMTMETIS
(Nuo 0 iki 10 metų)

Žmogaus kelias prasideda nuo to, kas arčiausiai: nuo artimųjų, nuo tėviškės. Čia randame tą vietą, iš kurios pradedame savo kelią į pasaulį, be sienų, be ribų... Kur buvai tik mažu vaiku ir mėgavaisi gyvenimu....nerūpestingai lakstei per pavasario šiltą lietų, stebėjai savo nekalto veidelio atvaizdą balutėse....garsiai juokeisi ir negalvojai apie nieką... tiesiog juokeisi... basom kojom lakstei po rytmečio rasotą žemę....
Taip, vaikystė - tai pats nerūpestingiausias gyvenimo tarpsnis, pilnas vaikiško džiaugsmo ir dar neapkartintas gyvenimiškų rūpesčių... Galbūt todėl ir atsiminimai iš tų laikų yra patys šviesiausi ir saldžiausi...
Tai gal sugrįžkime į tą vaikystę, išgirskime nuo vaikystės Tave lydėjusių žmonių prisiminimus, pasiklausykime ką jie šiandien mena.

KALBA SESERYS

Dabar mes norėtume uždegti žvakutę, kuri simbolizuotų pirmąjį Tavo gyvenimo dešimtmetį.

II DEŠIMTMETIS
(10 – 20 metų)

Prisiminėme Tavo gyvenimo pradžią, Tavo vaikystę. Tačiau tai tebuvo tik pradžia. Likimo upė Tave nešė vis tolyn, į pažinimą, į melsvą tolį, į gyvenimą.
Šiuo laikotarpiu Tu atvėrei plačiau duris į dar tolimą suaugusiųjų pasaulį, tokį įvairialypį, beribį ir kartais skaudų. Suvokei, kiek daug tiesų slypi jame. Skaičiuodama metus, peržengei suaugusiųjų pasaulio slenkstį, už kurio palikai vaikiškus žaislus, nerūpestingumą ir tuos laikus, kai vis dar tikėjai pasakomis...
Pažinai pirmosios meilės skonį, tokį nepaprastą ir ypatingą. Tas saldus žodis – meilė. Tai kažkas nesuvokiamo ir neaprašomo. Kad ir kokia ji būtų, ji visada ateina nelauktai, tyliai prisėlina, pakutena širdį ir tada jau išsiskleidžia, pačiumpa į savo glėbį ir nuneša kažkur toli toli, kur visos svajonės tampa tikrove, kur egzistuoja tik dvi širdys, tik tu ir jis.

Tad nuo Tavo vyro norėtume tarti šiuos žodžius:

Dėkoju Tau už mano laimės sūkurimą,
Už dvasinę ramybę ir jausmus,
Už mano užgaidų ir norų supratimą,
Už dovanotus man jaukius namus.
Tikiuosi, kad ir Tu esi laiminga,
Tikiuosi, kad aš mielas Tau...
Tad lai puikus gyvenimas pavirsta
Prasminga amžinybės visuma.

Tad už šį prasmingą gyvenimo dešimtmetį norime uždegti antrąją Tavo gyvenimo žvakelę ir pakviesti visus pakelti taures už Jus abu.

III DEŠIMTMETIS
(20 – 30 metų)

Gyvenime ateina laikas, kai nebegali gyventi vienas. Tada žmogus ir kuria šeimą, kurioje jaučiasi saugus. Čia nugali savo vienatvę, baimę, įveikia neviltį ir savo gyvenimą ima suprasti kaip dalį kažko didesnio...
Šis dešimtmetis Tavo gyvenime buvo pats prasmingiausias ir turtingiausias. Tu tapai dviejų vaikų mama.
Tikriausiai Tu gerai prisimeni tą dieną: kai jie pirmą kartą pajudėjo po širdimi,
Tą dieną, kai pirmą kartą pažvelgė Tau į akis,
Tą dieną, kai ištarė – mama,
Kai jie žengė, laikydamiesi į Tavo ranką pirmuosius žingsnius, kai drauge su jais pravėrei mokyklos duris, virpančia rankute parašytą pirmąją raidę, o baigus mokyklą - šypseną ir savarankišką “AŠ”.
Tai vaikų gyvenimas, o tavo, Mama, brangiausios ir niekuomet nepamirštamos laimės akimirkos, kurios užpildė Tavo dienas.
Tad leisk šiandien tau tarti žodžius:
Mes visuomet vaikai prie tavo kojų, MAMA,
Po tavo glostančia ranka mes vėl maži,
Delne Tu mūs kelius ir klystkelius neši,
Vedies atgal į erdvų, skambantį vaikystės namą.
Mes visuomet vaikai prie tavo kelių, MAMA,
Ir kaip vaikai, mes žadam būt geri,
O Tu žiūri, Tu taip šiltai žiūri,
Kaip mes apleidžiame vaikystės erdvų namą.
Nuo žemės delno kyla žalias daigas,
Viršum galvos - padangių žydruma.
Aš bėgau prie Tavęs, kaip mažas vaikas,
Tave ir saulę šaukdamas "Mama".
Tu man sakau, tu man kartoji, mama:
Yra keliai, keleliai ir takai,
Kuriais į širdį, kaip į bendrą namą,
Ateina žmonės - dideli vaikai.
Tik pažvelki, Mama, mes seniai užaugom
Ir išskridom paukščiais iš Tavų namų.
Tiktai Tu, mieloji, gimtą lizdą saugai,
Kad sugrįžt galėtum, kai mums neramu.
Tau atrodo vakar dar maži bėgiojom,
Tu glaudei kiekvieną prie savo širdies.
Šiandien Tau gėlių mes puokštę dovanojam
Ir ilgiausių metų norim palinkėt.

KALBA VAIKAI

Žvakutės liepsna pažymėkime turtingą trečiajį dešimtmetį.

IV DEŠIMTMETIS
(30 – 40 metų)

Yra sakoma, kad žmogus laimingas tada, kai jis yra reikalingas ir mylimas. Apsidairyk ir pažvelk, kiek šiandien čia susirinko Tavo artimųjų ir draugų. Draugai...kas jie?...Ar tie, kurie Tave myli... ar, tie, kurie Tave skaudina... o, gal tie, kurie paprasčiausiai yra šalia... ir nesvarbu, jie jauni ar seni, aukšti ar žemi...nesvarbu!
Tavo širdyje visiems užteko vietos, savo šypseną, jaunatvišką energiją dalinai jiems visiems. Tad šiandien gali didžiuotis, turėdama tokį didelį draugų ir artimųjų būrį.

Atėjo pats laikas keletą žodžių tarti Tavo sutiktiems draugams ir giminaičiams.

KALBA DRAUGAI IR GIMINAIČIAI

Draugų prisiminimus ir linkėjimus lai įprasmina ketvirtoji žvakutės liepsna, skelbianti apie šį dešimtmetį.

V DEŠIMTMETIS
(40 – 50 metų)

Miela Mama, Tau pavyko sukurti savo pasaulį. Jame meilės užteko ne tik saviems vaikams, bet ir į tavo mažąjį pasaulį įžengusiems naujiems šeimos nariams. Jiems rasdavai supratimo, paguodžiančių žodžių bei ne kartą nušluostei ašaras. Atėjo laikas, kai savo patyrimą perdavei kitiems.

KALBA marti arba zentas

Buvo džiaugsmo akimirkos,buvo liūdesio valandos... Buvo pavasario audros, buvo alsus vasaros nuovargis, brangus rudens susimąstymais... Visko buvo šitam ilgam kely... O dabar prieita toji aukštuma, nuo kurios malonu apžvelgti savo nueitus darbus, nugalėtus sunkumus.
Išaugo vaikai... Sukūrė savo šeimas. Šiandien švelnios anūkų rankutės grąžina dosniai ir nesavanaudiškai dalintą namų šilumą, kurią nuolat saugojai ir globojai kaip didžiausią šventenybę.

KALBA ANŪKŲ MAMA 

Žvakutės liepsna pažymėkime šį dešimtmetį.

Prisimink, juk ne kartą dalinai savo saugotą bei kurstytą šeimos ugnį. Šiandien už tai tariam Tau ačių ir norim Tau dovanoti visą savo meilę ir šilumą, kurią puoselėjai mumyse. Štai šioje taurėje dega visas Tavo gyvenimas.

ĮTEIKIAMA TAURĖ SU DEGANČIOM ŽVAKĖM.

Nuoširdžiai sveikiname Tave labai gražaus ir prasmingo jubiliejaus proga. Ir linkim:
būk stipri, būk kantri, nes tavęs laukia dar labai ilgas kelias. Gal ramesnis, patikimesnis, tačiau toks pat reiklus meilės, ištikimybės, pasiaukojimo, kantrybės saugojant šventąją namų ugnį, dalinant išmintį ir gyvenimo patirtį.
nugalėtoja
o as padariau koliaza..
radau nuotraukas jo vaikystes, tarnavimo, vestuviu, kriksto , pirmu vaiku biggrin.gif itt itt
grazu! wub.gif ax.gif ireminau i auksini remeli pries tai atspausdinus a4 nuotrauka
Papildyta:
tik nezinau ar cia pasirodyt blush-anim-cl.gif
Mininga
Mes taip pat tecio 50eciui dareme koliaza, bet dideli - mazdaug 1x1m. Visiems labai patiko. O dar dareme korteles sveciams ( vietoms prie stalo), o tu korteliu viduje atspausdinome 6 tecio nuotraukas - nuo vaikystes iki dabar. Buvo tikra atrakcija sveciams, nes kiekvienas sakydamas tosta pasakydavo ir nuo kurios nuotraukos teti pazysta: pvz. sesuo atsimena ji is pirmos nuotraukos visai maza, draugas is mokyklines nuotraukos, mama jauna vyruka, zentas is paskutines nuotraukos ir t.t.
Edvinute
VISOMS MAMYTEMS smile.gif VISAS PELEDOS SCENARIJUS, SU KITOKIAIS ZODZIAIS VA CIA
Gitatuka
QUOTE(idile @ 2007 08 30, 10:30)
na as niekaip negaluu baigt to scenarijaus, va siandien 9 diena be iseiginiu dirbu, na bet ryt laisva tai pazadu per savaitgali scenariju jau cia patalpinti, tikiuos pravers visoms  mirksiukas.gif
*

4u.gif Gal jau esi pabaigus ir galetum pasidalinti?

As visai nesenai tevuko 60-meti pravedinejau. Dariau su zodziais, nuotraukomis, tokia knyga (jei kam reikia, galiu persiusti, foto pasikeisit). Sudejau atspauzdinus lapus i idekla-knyga su celofaniniais lapais (ar kaip jis ten vadinasi).
Sulig kiekvieno lapo sveikinimais buvo iteikiama dovanele. Skaite visi giminaiciai pasikeisdami. Grazu buvo.
Tik sudetinga, tai kad paciai reikejo visas dovanas supirkti, sudiriguot eisma. Giminaiciai tik sumete pinigelius.
Daugiau vargu ar taip bedarysiu...Greitai ttetos 60. Norisi nauju minciu rolleyes.gif.
Gitatuka
QUOTE(arnaaa @ 2007 10 02, 18:57)
graziu zodziu teveliui su 50 metu jubiliejum reikia
*

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia gyvenime savo šviesą – ryškią ar blankią, tačiau ypatingą.
Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus – metus, valandas, dienas. Skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus. Tau, suskaičiavo 50. Tai ir daug ir mažai. Daug, jei matuosime nuveiktais darbais, mažai, jei kalbėsime apie žmogaus amžių. Na ir kas, kad 50. Tai tik du kartus po 25. Tai tik dvi ugningos jaunystės viename taške, tai prabėgusių ir ateinančių dienų prasmingo skrydžio apmąstymas. Sveikiname jubiliejaus proga ir linkime :
nepakartojamų akimirkų,
džiaugsmingų valandų,
prasmingų dienų, laimingų metų!

Kaip laikas neša ant delnų
Papieviais savo metų naštą,
Kaip rūkas, plaukiantis upe,
Pašaukia kartą atsigręžti.
Jūs paskaičiuokite savas žvaigždes
Ant mėlyno, beribio skliauto
Galbūt jos laimę Jums numes
50 – ojo gimtadienio sulaukus.

...Gražus ir didelis yra gyvenimo namas.
Jame labai daug durų.
Ir kiekvienais metais vis atveri naujas ir naujas.
Štai Tu atvėrei 50- tą savo gyvenimo kambarį.
Tad ir šiandieną šypsokis, o visą gyvenimą būk laimingas...

Na tai kas, kad metų 50priskaičiuota.
Buvo jie prasmingi, gražūs, dideli.
Galit Jūs didžiuotis – neveltui gyventa,
Eita, nesustota plačiame kely.
Vėl skubės į priekį dienos tarsi upės,
Metus ne mes gyvenime skaičiuojam,
Jie krenta žemėn vyšnių žiedlapiais baltais,
Jie lekia viesulu ir niekad nesustoja…
Tad jubiliejaus proga linkime sveikatos,
tyro džiaugsmo ir dainų.
Vėl nejausit laiko, jo sparčios tėkmės.
Ir tegul! Svarbiausia, kad širdis dainuotų!
O tada ir laimė, ir sėkmė lydės.

Palaistykite medžius, kai degs iš karščio
Ir jūrą atpažinkite vandens laše.
Tik liūdesio nereikia šaukti garsiai
Nereikia saulės žadinti nakčia.
Mokėkite užgimt kas dieną, kas sekundę
Ir savyje išsaugoti kitus
Tegul pro šalį dienos nepradunda
Ir jos ilgesnės būna už metus.
su 50 jubiliejumi sveikina .....

Papildyta:
4u.gif
50 - tąjį kartą rudenio kaskadom,
Žyra lapai, žyra snaigės ant takų.
Daug kelių vingiuotų dar rytojai žada,
Linkim, kad praeit juos Jums nebūt sunku.
Plaukus apdengė sniegas,
Nubalai, kaip diena.
Nepakeis Jūsų niekas,
Kiekvienam Tu - vienas...
Penkiasdešimt kartų obelys žydėjo,
Penkiasdešimt buvo vasarų kartu ...
Bet tegul gyvenimas metus iš naujo rašo
Ant pasidabruotų jūsų smilkinių.
Tau atrodo vakar dar maži bėgiojom,
Ir aukštyn vis kėlėm rankytes.
Šiandien tau metai ilgą kelią dovanojo,
O mes tau dovanojame gėles
Tai kas, kad metų miglos nubalino Jums plaukus
Ir atėmė svaiginančius sapnus,
Te širdyje palieka šiltas, mielas jausmas,
Te laimė lydi dar ilgus metus.
Būk laimingas, pavasarį sodams pražydus,
Būk laimingas, rudeniui barstant lapus.
Būk laimingas, sidabrui plaukuos atsiradus,
Būk laimingas, gyvenimui lenkiant pečius.
Ant šio garbingo jubiliejaus slenksčio,
Sustoja laikas žiedu nuostabiu
Ir visos žvaigždės šventei nusilenkia.

Papildyta:
Jau nulingavo 50 metų
Pro ilgakasius uosius paupiais,
Gerų, linksmų ir daug laimingų datų
Nusinešė jaunystė praeitin...
Ilgų, laimingų ir džiaugsmingų metų,
Geros sveikatos, nuotaikos žvalios.
Tegul sunkiuos gyvenimo verpetuos
Sėkmė jus visuomet lydės.

Ir auksiniasi krikštijom metus
50 jubiliejaus šventę,
Ne todel,kad aukso jie spalvos,
Bet todėl,kad turi aukso vertę!

Nulinguoja ,nuklysta tie metai
Tartum gervės padangėj rudens
Tik širdy ir sieloj jų verpetai
Vis šilta ugnele rusens
Jie primins kiek dainų išdainuota,
Išdalinta širdies šilumos.
Kiek daug dirbta,mylėta,svajota
Tik nuklydęs jų aidas kartos.
Tegul šis jubiliejus švies žėrės,
nuostabia žvaigždele.
Tegul visas gyvenimas liesis
Džiaugsmo,laimės,sveikatos versme

Papildyta:
QUOTE(xzera @ 2007 10 02, 18:34)
Atsiusk atsiusk....
xzeraa@gmail.com
Dekui
*

4u.gif pasiunciau, gal kas tiks
first
Sveikos Merginos wink.gif Gal galite man patarti ka padovanoti teciui 50 metu....Nenoriu tu visokiu albumu ir t.t. Noriu kazkokios originalios dovanos..O gimtadienis jau kita sestadieni... blink.gif g.gif
Gitatuka
QUOTE(migall @ 2007 10 05, 11:08)
Sveikos Merginos wink.gif Gal galite man patarti ka padovanoti teciui 50 metu....Nenoriu tu visokiu albumu ir t.t. Noriu kazkokios originalios dovanos..O gimtadienis jau kita sestadieni... blink.gif  g.gif
*

4u.gif Na, pirmiausiai, reikia zinoti zmogaus buda. Jei zmogus jumoristas ir jam juokelius priimti vienas juokas, tai galima imtis visokiu linksmu dalykeliu (pvz.atnesti ant veidrodinio padeklo torciuka biggrin.gif moters krutine), cia, kaip priedas prie dovaneles. Siaip, galvoju, dovana nebutinai turi buti didele ar prabangi, manau, uztenka vien tik dalyvauti ir viska perteikti viska linksmybemis, kad butu linksma ne vien tik jubiliatui, bet ir sveciams drinks_cheers.gif
Labai uzkrecia zmoniu nuosirdus juokas 4u.gif wub.gif
first
Na wa cia praejusi sestadieni jau buvo tevelio 50...Praejo viskas puikiai thumbup.gif Aisku oras buvo saltas , bet tikrai nesutrugde svest smile.gif pirma visi susirinko pasveikino tada pavalgem ir ejom zaist zaidimu.Piesem ant didelio lapo jubiliata..Labai juokyngai gavos biggrin.gif Paskui visi parodijavo zvaigzdes pvz: Riaubiskyte it t.t. Veliau ten ejom zaist futbolo i lauka dar paskui ejom valgyt karsta maista. Paskui netiketinai atvaziavo tecio kriksto sunus pasveikint tai labai apsidziauge. O jau velai vakare buvo fejeverkai..Siaip viskas buwo saunu bigsmile.gif smile.gif 4u.gif
seisha
Labas mamytes,

Nors dar nesu mamyte, bet jusu puslapi paskaitau daznai, juk cia galima rasti visko ir tikrai nuosirdzios pagalbos.

Tai vat mano maloni problemele. Kovo menesi teveliui 50 metu, noriu surengti jam gera svente. Nesu nieko panasaus organizavusi, todel noriu pasiklausti jusu.

Kai kurie Klausimai tiks labiau mamytems is Utenos, kai kurie visoms smile.gif
1. Kur utn galima issinuomuoti kokia kavine jaukia mazdaug 40 zmoniu, aisku kad butu ir kur pasisokti. Aktualu ir kokia kaina butu vienam vakarui?
2. Ar visada tik toje kavineje kurioje nuomuoji patalpas reikia uzsakyti maista ar galima savo kazkokia dali atsinesti, pasiruosti?
3. Ar realu skiriant zmogui 50 lt. kad iseitu karstas patiekalas, salti uzkandziai, saldus stalas, gerimai.?

Niu kolkas tiek... pradedu planuoti is anksto, kad veliau butu kuo ramiau smile.gif
Aciu is anksto uz pagalba.
surminas
QUOTE(seisha @ 2007 10 21, 18:25)
Labas  mamytes, 

Nors dar nesu mamyte, bet jusu puslapi paskaitau daznai, juk cia galima rasti visko ir tikrai nuosirdzios pagalbos.

Tai vat mano maloni problemele. Kovo menesi teveliui 50 metu, noriu surengti jam  gera svente. Nesu nieko panasaus organizavusi, todel noriu pasiklausti jusu.

Kai kurie Klausimai tiks labiau mamytems is Utenos, kai kurie visoms smile.gif
1. Kur utn galima issinuomuoti kokia kavine jaukia mazdaug 40 zmoniu, aisku kad butu ir kur pasisokti. Aktualu ir kokia kaina butu vienam vakarui?
2. Ar visada tik toje kavineje kurioje nuomuoji patalpas reikia uzsakyti maista ar galima savo kazkokia dali atsinesti, pasiruosti?
3. Ar realu  skiriant zmogui 50 lt.  kad iseitu karstas patiekalas, salti uzkandziai, saldus stalas, gerimai.?

Niu kolkas tiek... pradedu planuoti is anksto, kad  veliau butu kuo ramiau smile.gif
Aciu is anksto uz pagalba.
*

gerimai.?Už tokią sumą gal iš gėrimū duos limonado hihihi.gif
ugne_11
Ka pasiūlytumet padovanoti tečiui 50m proga. Jis yra aktyvus, mėgsta keliauti, lipa į kalnu, slidinėja... Žodžiu vos ne jaunuolis biggrin.gif Patarkik kokia švente reiktų rengti blush2.gif Jis nemėgsta balių, kai reikia sėdėti prie stalo ir nieko neveikti...
xzera
Sveikutes,

Paciai neseniai teko organizuoti tecio 50-meti. Daug ivairiu minciu, ideju radau supermamoje, sujungus gavosi gan neblogas scenarijus. Tad jei kam reikia, parasykite man i pasta xzeraa@gmail.com. Atsiusiu.
linuciuxxxx
Sveika peleda,norejau paklausti kur tu gavai ta sesiaviete zvakide,nes as niekur tokios nerandu,kiek buvau radus tai tik penkiavietes.
Reginiukas
na bent mano tevu kaime tai vienam zmogui pilnai uztektu 50 lt, nes kavineje kainuoja 30 litu su karstu patiekalu, o manau like butu ant gerimu ir saldumynu g.gif

mano pacios tecio 50 metu sauio 13 , tad reikia programa galvoti doh.gif , jei bus kokiu minciu del programos parasykit man i az, is anksto aciu labai.
arnaaa
QUOTE(linuciuxxxx @ 2007 11 23, 23:04)
Sveika peleda,norejau paklausti kur tu gavai ta sesiaviete zvakide,nes as niekur tokios nerandu,kiek buvau radus tai tik penkiavietes.
*

As nepirkau sesiavietes,nupirkau inda dideli pripyliau vandens ir su kiekvienu desimtmeciu paleidau i ta inda plaukiojancia zvake.
pienių jūra
na, manau, kaina tai tikrai nuo vietovės priklauso. Vilniuj ne kažką už 50 litų įpirksi, o mažesniuose miesteliuose, tikiu, galima.

o šiaip dar patarčiau išsiaiškint, ar už tą sumą jums priklausys kavinė, ar tik atskiras kampas joje. Nes mano draugai taip su vestuvėm apsišovė. Jie manė, kad kavinė bus uždaryta ir skirta tik jų šventei, o kai visi sugužėjom ir pradėjom švęst, paaiškėjo, kad mums skirtas tik vienas kavinės galas, o kitame visokie prašalaičiai ėjo kas alaus įkalt, kas dar ko, prie mūsų, šokančių trynėsi ir pan. Kartais užtenka tiesiog stalo kavinėje, o kartais norisi uždarumo, priklausomai nuo progos, poreikių ir galimybių. Tad patarčiau dėl to susitart iš anksto 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.