Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana šefui, kolegoms arba bendrakursiams

Mielosios,patarkit ka padovanoti kalėdų proga šefui ir kolegoms blink.gif blink.gif ohmy.gif
Atsakyti
O tai kiek pas tave kolegu, kad nori visus apdovanoti? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
3 + sefas megalol.gif
Atsakyti
Nu sefui tai tikrai nedovanosiu nieko smile.gif o va kolegems(moteriskes), zadu po kokia grazia zvakele nupirkti ir rytoj iteikti smile.gif
Atsakyti
Nupirkau.mano sefas super ir kolegos super ir endaug-tai nupirkau viskio gera buteli ir saldainiu geru vat.
Atsakyti
Kadangi musu sefas megejas zaisti bilijarda, tai nupirkom pelenine ir ant stalo statoma ziebtuveli, jie formos kaip bilijardo kamuoliukai tongue.gif O su kolegom mes mainomes dovanelem, taik, kad kazka atskirai ir nepirksiu, tik po atviruka.
Atsakyti
man labai fainos,kokybiskos ir stilingos verslo dovanos C@D salonuose wub.gif wub.gif wub.gif be to kainu variacija patinka. nuo pigesniu neipareigojanciu iki brangiu solidesniu smile.gif
Atsakyti
dabar labai daug kur (prekybos centruose, knygynuose ir t.t.) yra pirkti tokiu magnetuku su visokiais mielais ir priklonais uzrasais. kainuoja gal apie 5 Lt. kolegoms butu visai nieko dovanele.
o ermitaze maciau pakabukus raktams su uzrasytais vardais ir ju reiksmemis. man atrodo, cia gamina ta pati firma, kaip ir magnetukus. man pasirode visai domu.
Atsakyti
As planuoju savo kolegems nupirkti kokios nors geros sveriamos arbatos, nes pati noreciau gauti tai, o ne pvz. koki menknieki kuris po to voliojasi visus metus, nes nera kaip ismesti blush2.gif
Atsakyti
Cia man iskilo tokia abejone: ka daryti su bendradarbiais per kaledas? ka dovanoti? ar dovanoti? Noreciau, kad pasidalintumete savo mintimis... smile.gif
Atsakyti
Aš tai dovanosiu savo kabineto kolegėm, su kuriom daugiausiai praleidžiu laiko. Nieko įpatingo - tik po mielą smulkmenėlę. Visiem pridovanot - nei noro yra, nei pinigų tiek neturiu blink.gif
Atsakyti
Kai vyro darbe nusprendė keistis dovanomis iki 20 Lt jis iš kart atsisakė vienintelis turbūt nenorėdamas nupirkti šudniekio už 20 Lt kuris gal tam žmogui bus nei tinkamas nei patinkamas jo sprendimą priėmiau thumbup.gif , nes tikra nesamonė pirkti dovanas žmonėms, kai nežinai kokį niekalą pirkti...(juolab turi sukti galvą dėl ko??? dėl bendradarbio kuris gal net ir nepatinka, bet turi jam pirkti nes jį ištraukei - vaikų darželis) tuo išvengėm ir bereikalingo galvos skausmo ir gal net apkalbų :"kokią nesamonę nupirko kur ją dėti...", kaip aš kažkada gavau mėlyną žvakidę po šiai dienai nežinau kur ją kišti nes pas mane stilius daugiau klasikinis....o ta mėlyną žvakidė tai blink.gif blink.gif
manau užtenka bėdų su dovanomis saviškiams...
Atsakyti