Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.:Aušrelė

Sveikos mielosios,

Gal galit suteikti informacijos apie si darzeli wub.gif Tiesiog drauge atsieme vaika is kito darzelio ir dabar reikia skubiai apsispresti apie si darzeli.Jis jai labai tinka del vietos,o informacijos apie ji jokios nezino sad.gif Gal kuri vedat savo vaikucius ar siaip girdejot ka nors blogo ar gero apie "Ausrele" wink.gif Is anksto dekoju wink.gif
Atsakyti
Mano dukra lanko si darzeli jau treti metai. Na ka galiu pasakyti-darzelis kaip darzelis, nei labai blogas, nei labai geras. Vyresniuju vaiku grupes lyg "specializuotos"-vieni su muzikine pakraipa (geras zodis), kiti su dramos. Berods yra darzely 11 grupiu.
Jeigu reikia dar kokios info-tai tada patikslink kas konkreciai domina smile.gif
Atsakyti
Nome mano drauges vaikas eitu i keturmeciu grupe ir ja labiausia domina aukletojos.Gal girdejai apie jas ka nors wink.gif Dar labai domintu maistas wink.gif
Atsakyti
Na mano dukrai 4, 5 m. Tai gal net i ta pacia grupe papultu (o gal ir i jaunesniu). mano dukra labai nevalgi mad.gif , todel niekada negirdejau kad skustusi maistu. Bet zinau, kad duoda priespieciams visokiu vaisiu, jogurtu ir pan. Na mano dukros grupeje aukletoja labai "sustra"-isleidusi savo vaikisku spektakliu scenariju knygele, tai vaikai vis stato ivairius spektakliukus (viena toki siandien parode per kaledinine svente). Veikai daug ir ivairiu bureliu.
Jei atvirai-esu maciusi zymiai prastesniu darzu (pati dirbau logopede ne viename Vilniaus darze) biggrin.gif
Atsakyti
Nome aciu uz atsakyma,gal gali pasakyti i kokia grupe tavo dukryte eina,nes mano drauges vaika jau uzrase i si darzeli ir sake kad siule dvi kazkokias g.gif grupes,bet neprisimenu g.gif Kiek suprantu tai tavo dukrytes aukletoja thumbup.gif
Atsakyti
Vajezau, galiu pasakyti tik savo dukros grupes pavadinima-"Pasakiukai", ju viena aukletoja Danguole, o kita aukletoja-darzelio direktore Raimonda (na ji dirba zymiai reciau). O tos muzikines grupes nezinau pavadinimo (gal kokie "Muzikiukai") biggrin.gif
Atsakyti
Labai aciu Nome uz info wink.gif Dar jei drauge tures klausimu biggrin.gif tai rytoj butinai paklausiu wink.gif
Atsakyti
Tai kad nieko as informatyvaus nepasakiau. Na tai lauksim naujos daruges ar draugo savo grupeje clap_1.gif
Atsakyti
Ar čia darželis Gerosios Vilties gatvėje??? Mes vasarą persikraustysime į Vilnių gyventi, o tas darželis yra visai šalia mūsų buto. Įdomu, ar ten priima vaikučius nuo vienerių metukų???
Atsakyti
Taip sis darzelis yra Gerosios vilties gatveje,o ar priima vaikus nuo metuku tikrai nezinau g.gif Reiktu pasiskambinti ir pasiteirauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arija1 @ 2005 01 31, 10:03)
Mes vasarą persikraustysime į Vilnių gyventi, o tas darželis yra visai šalia mūsų buto. Įdomu, ar ten priima vaikučius nuo vienerių metukų???

Įtariu, ne, nes kai mes užrašinėjom savo 1,5m. sūnų, tai vedėja pageidavo, kad vestume ne anksčiau 2m.
Atsakyti
Labas mamytes smile.gif ,

Mums ir šis darželis visai kieme, ir as ten uzrasiau savo pypliuka. Planuojame leisti nuo rugsejo, bet ar ne per mazas ? Vedėja sake, kad geriausiai nuo 1,8 ir pan., bet gal pabandysim g.gif . Ir dar uzrasiau i Viltene, buvau nuejusi i maziuku grupe pasiziureti, man tai iš pirmo žvilgsnio visai patiko, bet čia apie jį ne visai gerai atsiliepia unsure.gif .
Atsakyti