Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

O aš buvau pylimo poliklinikoje (nemokamai). Paskaitą skaitė ta pati Zita Norkūnienė. Buvo nėštukių ir su vyrais. Tai jie gavo ypatingą jos dėmesį ypač kalbant apie krūtinės masažą lotuliukas.gif
Atsakyti
Norejau pasiteiraut jusu nuomones apie nemokamas paskaiteles poliklinikose.
Karoliniskiu poliklinikoje teko buti paskaiteleje apie nestuma, tai buvo kazkas tragisko. Antroji paskaitele "Jo didenybe naujagimis" buvo super. thumbup.gif O va treciaja apie naujagimio prieziura netycia praziopsojau... sad.gif Tai vat galvoju, gal kur kitur butu dar galima nubegt ir paklausyt..
Gal kas parasytu ivairiose poliklinikose vykstanciu paskaitu grafikeli? rolleyes.gif
Gal kas buvo paskaitoj, kur butu kas nors rodoma su naujagimio muliazu? Buvom Semetos kursuose, bet netgi ten ponia Kristina daugiau pasakojo, nei rode.. O juk simta kartu geriau pamatyti, nei isgirsti, ane? biggrin.gif
Atsakyti
zinau, kad issamus kursai su ne tik teorija, bet ir praktika vyksta BAKe. Pasiziurek www. bak.lt (ju Motinystes mokyklele).

As asmeniskai buvau kursuose apie gymdyma prie VGN (www.sveikapradzia.lt). Na... neypatingai suzavejo. Nors siek tiek naudingos informacijos gavau. Po to dar apsilankau kursuose Seskines poliklinokoje (nors jai ir nepriklausau). Praktiskai isgirdau nemokamai viska ta pati, ka pries tai uz 100 Lt VGN. Ka tik be filmo apie gymdyma.

O siaip, is visu mano lankytu kursu, paskaita apie kudikius kuria veda pediatre Virginja patiko daugiausiai.

Atsakyti
Aš buvau vakar Šeškinės poliklinikoj paskaitoj apie gimdymą: tai pasibaisėjau. Galbūt tai priklauso nuo gydytojos, kuri skaito paskaitą, bet kaip buvo vakar doh.gif , gerai kad ir valandos neužlaikė... nes tai buvo grynas laiko švaistymas doh.gif
Atsakyti
Aš lankiau Paskaitų ciklą apie gimdymą ir vaiko priežiūrą BAK, Motinystės mokykloje ( pas Zitą Norkūnienę) tai su vyru likom labai patenkinti. Tikrai, Zita labai gerai išdėsto visas gimdymo stadijas ir ką kada reikia daryti. Šos paskaitos mums taip patiko, kad su vyru ir dukrele užsirašėm į ciklą Pirmieji metai , kur galima eiti su vaikais. Ten irgi likom patenkinti. Rodė kaip daryti masažus kūdikiams, buvo paskaita apie vaiko vystymąsi, maitinimą.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 15, 13:01)
Bet man regis nėščiąsias daugiau pripompuoja tų "nesulaužomų tiesų" būtent šitos radikalios mokyklėlės smile.gif


Niekas nieko prievarta negali pripumpuoti, jei zmogus mastantis ir zino, kad bet kokia informacija reikia ne aklai sugerti (nebe vaikai juk esame), o atsirinkti, o poziuri - perleisti per sava prizme. Man tokia mokyklele dave turbut pati svarbiausia dalyka -vidine ramybe, aiskuma, pasitikejima savimi gimdymo metu...
Taip, ir tam tikra nepasitikejima kitais dalykais - pradedant gimdymo sutechnologizavimu ir baigiant vakcinomis mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kuri buvote archivyskupijos kursuose, kokie atsiliepimai? jau visai pasimeciau kur lankyti...pas Semeta, BAK'e, Sveika pradzia ararchivyskupijoje.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LT15: 19 liepos 2007 - 17:17
Aš lankiau kursus Vilniaus arkivyskupijos centre, Aušros vartų 12, tel. 2644883.
Buvo du ciklai, kiekvieno iš jų kaina po 50 lt.
Pirma lankiau "Besilaukiančių šeimų kursus". Deja labai išgirti negaliu. Viso buvo 8 užsiėmimai, bet naudingi ir įdomūs buvo tik puse: apie gimdymą, nešynes. Puse užsiėmimų buvo vesti natūralistiniu pagrindu, tai man nelabai patiko, nes kartais tiesiog sunku buvo juos pritaikyti sau, savo gyvenimo būdui, kai kas buvo net nesuvokiama.
Kitas ciklas buvo "Žindymo kursai". Va šituos galiu drąsiai rekomenduoti mamoms, kurios nori žindyti pačios. Bet atsiveskit ir tėčius mirksiukas.gif Puiki dėstytoja Daiva Šniukaitė vedė naudingas ir įdomias pamokėles thumbup.gif Pamokėlės bent jau man tikrai neprailgdavo, užteko ir vaizdinės medžiagos, galima buvo klausti ir klausti ir dėstytoja į visus klausimus atsakydavo. Vien žodž - rekomenduoju first.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2007 07 19, 23:04)
Kitas ciklas buvo "Žindymo kursai". Va šituos galiu drąsiai rekomenduoti mamoms, kurios nori žindyti pačios. Bet atsiveskit ir tėčius mirksiukas.gif Puiki dėstytoja Daiva Šniukaitė vedė naudingas ir įdomias pamokėles thumbup.gif Pamokėlės bent jau man tikrai neprailgdavo, užteko ir vaizdinės medžiagos, galima buvo klausti ir klausti ir dėstytoja į visus klausimus atsakydavo. Vien žodž - rekomenduoju first.gif

100 proc. pritariu drinks_cheers.gif
Lankeme ir mes siuos kursus labai patiko, daug informacijos, naudingos medziagos, 8 uzsiemimai, tikrai viskas labai issamu.
Visoms kurios planuoja zindyti pacios siulau apsilankyti siuose kursuose. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 15, 12:01)
Na čia jau kaip kam smile.gif Aš kadangi laikau save technokrate ir pripažįstu tik organinį kūną, man pasvaičiojimai apie gimdymus namuose, karmas ar pan. dalykus yra absoliučiai nepriimtini (nežinau, ką tos "radikalios" mokyklos dėsto, tai atsiprašau, jei apie karmas nedėsto  biggrin.gif ) Žodžiu, kiekvienas randa savo. Bet man regis nėščiąsias daugiau pripompuoja tų "nesulaužomų tiesų" būtent šitos radikalios mokyklėlės smile.gif

Lankem su vyru visus paskaitu ciklus BAK motinystes mokykloje. Laukemes pirmagimes ir ne vienas nieko neismanem. Pasiklausinejau is pradziu apie valdiskas polikliniku paskaitas. Nepatiko, ka isgirdau is jas lankiusiu moteru. Nusprendeme investuoti i zinias. Kainavo nepigiai, taciau nepasigailejom. Vyras dalyvavo gimdyme ir tikrai man padejo. Taip pat ismokom kaip su mazu kudikeliu elgtis, ko tiketis. O tai labai svarbu, kad jaustumeisi saugiai, uztikrintai ir ramiai. Ismokome masazo, papasakojo apie zindyma apie galimas problemas, kuriu veliau ir atsitiko, bet velgi zinojome, ka daryti. Veliau jau su mazyle lankeme paskaiteles mamoms ir vaikuciams. Smagios ir naudingos paskaiteles buvo. Svarbiausias dalykas, kuris man istrigo sioje mokykleleje - tai, kad viskas isdestoma neskubant ir labai isamiai su iliustracijomis ir praktinemis uzduotimis. Vienintele nenaudinga ir neidomi paskaita per visus ciklus buvo dietologes... Stai kokia mano patirtis motinystes mokykloje.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2007 01 31, 15:16)
Kas ieško, tas randa wink.gif http://www.vaikas.lt yra Jurgos telefonas. Skambinkit, klauskit.


čia ir buvo duoti kontaktai toms kurios nori gimdyti namie, nors nebutinai gimdyt namie, aš lankiau kursus, bet gimdžiau antakalny., koks treksdalis ar puse gimdo namie.
man pas jurga patinka, kad tie kursai tampa tavo gyvenimo dalimi, tau padeda išnešioti vaiką, jei nori pagimdyti, poto su vaikais toliau bendraujam, yra susibūrimu vieta, baseinus lankom kartu, stovyklaujam... Jurga tiesiog nukreipia teisinga kryptimi, atveda i protą, suteikia pilnatvės. Po jos darbas neatrodo toks svarbus, visai kitaip i pati vaiką imi žiūrėti. man labai gaila kad kai auginau pirma vaika, nezinojau nieko apie jurga.
daug kas lygina su sekta, tik čia pats eini ir dalyvauji, nieks taves neragina ir neeiško, jei limpa prie širdies idėjos tai limpa, jei ne- tai ne.
Tik čia vienoj vietoj radau tiek gerų, šiltų žmonių, propoguojančių natūralų gyvenimo būdą. Čia renkasi tik "teisingi" smile.gif

tiesa jurgai jaučiu tai visai nepatiktų tai ka aš čia prirašiau, nes ji vengia viešumo, niekam interviu neduoda, bet negaliu susilaikyti..man pasiseke, kad mano draugių tarpe buvo kas pas ją lanke kursus, o tikiu kad nevisos tokiu draugiu turi, o pažinti pasauly kitokį nori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 05 rugsėjo 2007 - 18:39
BAK nuoroda:
http://www.bak.lt/me...inystes-mokykla

ten ir kainos ir temos ir grafikai yra

mes su vyru lankeme gimdyma ir kudikio prieziura. Patiko, rekomenduojame, aisku tiems kas nesate naturalistai. Na "gimdymas", kaikuriu ziniu nepanaudojome, pavyzdziui, kaip palengvinti saremius, nes prijunge prie laselines ir liepe guleti, tai koks ten pasiritinejimas ant kamuolio :-)
Kudikio prieziura labai super pradedant kokis rubelius nusipirkiti kad nebutu perdaud, kada ir kaip i lauka vesti, kaip maudyti, masaziukas, rytinis prausimas ir t.t. Labai daznai pasivartydavau uzrasus... Beje viska pabandai ir praktiskai su lelytemis, paziuri ar teisingai laikai ir pan...

Nerekomenduoju labai anksti jau eiti, nes uzsimirs... Mes ejom nuo kokios 34 savaites, kursus baigem 38 sav., isklauseme paskutine psihologo paskaita apie gimdyma, grize namo susidejome daiktus ir isvaziavome ramiai gimdyti nestuke.gif

tai gal reiktu panasiai kai i "dekreta" iseini ir eiti, nes mes galejom ir nespeti baigti tos mokyklos :-)
Atsakyti