Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

QUOTE(Tiara two in one @ 2008 09 05, 13:52)
VASC buvom pirmosiose zindymo pamokelese - super, veda tikrai laaabai faina moteriskaite, net vyrui idomu  bigsmile.gif informacija argumentuota, pagrista, ir be galo vertinga. Toms kurios prisiklausiusios ivairiausiu dalyku apie zindyma, o dar jei ir prisiskaiciusios ir nezinot kuo tiket, tai tikrai patariu - gausit atsakymus i visus klausimus ir tikrai patikimai argumentuotus thumbup.gif
VASC besilaukianciu seimu mokykleles paskaitos (veda Inga) nuvyle ziauriai.... schmoll.gif veda nekompetentinga lektore, pasakoja dalykus neatsizvelgdama i auditorija ir po paskaitos supranti, kad ne tik nieko naujo nesuzinojai, bet dar ir susimakalavai... zodziu tikrai nevertos demesio ir laiko schmoll.gif  beje, nezinau, kaip kitos lektores, bet kadangi 4 is 8 paskaiteliu veda Inga, nusprendem negaist laiko sapalionems ir uzsirasem i paskaiteles antakalny: ''jo didenybe naujagimis'' ir ''sklandus nestumas ir gimdymas'' - temos pagrindines, o ir lektoriai - gydytojai.


visiskai pritariu:) ir as abejus kursus lankiau, tai zindymo kursai ziauriai patiko,o besilaukianciu seimu mokykleles kursuose per ingos paskaitas miegojau, bet i kitas visai verta nueiti:) man labai patiko paskaita "modernus vaiku nesiojimo budai". pries eidama i ta paskaita galvojau, ka cia gali gero pasakyti, bet kai pabuvau tai labai susidomejau tais slingais, vaikjuostem ir pan. tikrai isbandysiu tuos budus:) paskaita desto sistemingai, nuosekliai ir pan:)
Papildyta:
QUOTE(mamba.meme @ 2008 09 17, 16:38)
O kada patartumet pradeti lankyti kursus? kelinta nestumo savaite?  smile.gif


man geriausia buvo tada, kai isejau dekretiniu (nuo 30 sav.) tada ir laisvo laiko daugiau, niekur nereikia skubeti, lekti:)
Atsakyti
mamytes, o vyram nera kokiu kursu? atskirai nuo moteru, kad jie ten savo vyriskus nuogastavimus ir baimes "savam" rate issneketu, nes maniskiam tai matau, kad reikia... abu mes jautrus visokiems fiziniams dalykams, tik as jau nebeturiu kur dingt nestuke.gif , o manasis tai knygele vartydamas vos nealpsta, o kai jau sneket pradedam apie kokius plysimus ar pan. tai isvis baltuoja kaip drobe.
jo majo, jei jis man per gimdyma nualps tai neatleisiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shagyby @ 2008 09 23, 16:43)
mamytes, o vyram nera kokiu kursu? atskirai nuo moteru, kad jie ten savo vyriskus nuogastavimus ir baimes "savam" rate issneketu, nes maniskiam tai matau, kad reikia... abu mes jautrus visokiems fiziniams dalykams, tik as jau nebeturiu kur dingt nestuke.gif , o manasis tai knygele vartydamas vos nealpsta, o kai jau sneket pradedam apie kokius plysimus ar pan. tai isvis baltuoja kaip drobe.
jo majo, jei jis man per gimdyma nualps tai neatleisiu  blush2.gif

siaip seimos centre i pamokeles besilaukiancioms gali eiti ir vyrai kartu -manau daugiau informacijos nepakenks mirksiukas.gif maniskis visas paskaiteles kartu lanke ir tikrai buvo pasikaustes informacijoje, o per pati gimdyma zinojo kada ir ka daryti -net kvepuoti taisyklingai padejo (nes man jau nebe tas galvoje buvo, o jis kaip tik labai padejo) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamba.meme @ 2008 09 17, 14:38)
O kada patartumet pradeti lankyti kursus? kelinta nestumo savaite?  smile.gif

As lankiau pas Semeta, pradejau 4 men.,buvau pati jauniausia is 15 nestuke.gif Bet manau kuo anksciau tuo geriau, ir apie maista suzinojau ir apie mankstas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shagyby @ 2008 09 23, 16:43)
mamytes, o vyram nera kokiu kursu? atskirai nuo moteru, kad jie ten savo vyriskus nuogastavimus ir baimes "savam" rate issneketu, nes maniskiam tai matau, kad reikia... abu mes jautrus visokiems fiziniams dalykams, tik as jau nebeturiu kur dingt nestuke.gif , o manasis tai knygele vartydamas vos nealpsta, o kai jau sneket pradedam apie kokius plysimus ar pan. tai isvis baltuoja kaip drobe.
jo majo, jei jis man per gimdyma nualps tai neatleisiu  blush2.gif


Apie tokius atskirus, būtent vyrams, tai negirdėjau... Bet įprastai visi eina porom daugiausia, su vyrais. Vyrams tai sakyčiau itin naudinga. Nors mes su vyru kai nuėjom, jis pamatė filmą apie gimdymą (o ten gimdymas aišku parinktas gražus ir lengvas) - tai jis ir taip jau sako, kad geriausia su nuskausminimu:) Oj jaučiu kad kai kentėsiu, nebus jis tas žmogus, kuris padės kentėti:) Ragins kuo greičiau nusiskausmint. O aš noriu be vaistų bandyt..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kuri zinot kada vksta paskaitos RK? g.gif
kazkur buvau radus info o dabar neberandu doh.gif
Atsakyti
as pradejau vaikscioti i Vilniuje organizuojamus pribuvoejos Jurgos ratelius... siandien pirmas uzsiemimas 18.45 val. Liubertienes m-kloje Grybo g.

labai daug mielu atsiliepimu apie siuos uzsiemimus girdejau
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2008 10 20, 08:25)
as pradejau vaikscioti i Vilniuje organizuojamus pribuvoejos Jurgos ratelius... siandien pirmas uzsiemimas 18.45 val. Liubertienes m-kloje Grybo g.

labai daug mielu atsiliepimu apie siuos uzsiemimus girdejau

cia ne ta kur miske gimdyt siulo ir uzsiemimu metu naktinius gimdymui siuna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmina_B @ 2008 10 16, 16:39)
Sveikos 4u.gif
gal kuri zinot kada vksta paskaitos RK? g.gif
kazkur buvau radus info o dabar neberandu doh.gif

Vyksta treciadieniais, reikia registruotis tel. 852610492.
Siandien skambinau, tai uzregistravo po gero menesio, nes labai uzimta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2008 10 21, 20:19)
Vyksta treciadieniais, reikia registruotis tel. 852610492.
Siandien skambinau, tai uzregistravo po gero menesio, nes labai uzimta  doh.gif


Sveikos.
Dabar yra vietu tik gruodzio 10 ir 17 dienoms 13.00 ir 17.00 val. RK kursuose.
Kursai nemokami.
Tik pamirsau paklaust kur ten eit... blush2.gif
Papildyta:
O VGN'e yra kokie kursai?
Atsakyti
QUOTE(rutule @ 2008 10 22, 14:33)
Sveikos.
Dabar yra vietu tik gruodzio 10 ir 17 dienoms 13.00 ir 17.00 val. RK kursuose.
Kursai nemokami.
Tik pamirsau paklaust kur ten eit... blush2.gif
Papildyta:
O VGN'e yra kokie kursai?

nu jooo...man gruodzio 10 gimdyt lotuliukas.gif o VGN'e yra "Sveikos pradzios" kursai. buvom su MB "mamos ir kudikio prieziura po gimdymo". man tai labai patiko thumbup.gif tik jie kainuoja 120 lt.
Atsakyti
QUOTE(Irmina_B @ 2008 10 21, 16:25)
cia ne ta kur miske gimdyt siulo ir uzsiemimu metu naktinius gimdymui siuna? g.gif



labai net gali buti
Atsakyti