Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 15, 13:01)
Na čia jau kaip kam smile.gif Aš kadangi laikau save technokrate ir pripažįstu tik organinį kūną, man pasvaičiojimai apie gimdymus namuose, karmas ar pan. dalykus yra absoliučiai nepriimtini (nežinau, ką tos "radikalios" mokyklos dėsto, tai atsiprašau, jei apie karmas nedėsto  biggrin.gif ) Žodžiu, kiekvienas randa savo. Bet man regis nėščiąsias daugiau pripompuoja tų "nesulaužomų tiesų" būtent šitos radikalios mokyklėlės smile.gif

Palaikau thumbup.gif
Nutariau eit i Northway kursus, kuriuos veda daktarai! Juk ne veltui zmones mokslus praeina.
Atsakyti
Norėjau paklausti-ar lankėt kas nors kursus Antakalnio g. 57 (akušerijos sk). Kokie atsiliepimai apie juos?
Atsakyti
Gal zinot kokios siuo metu kainos yra pas Jurga? ir dar domintu arkyviskupijoje zindymo kursai ir ta besilaukianciu mokyklele? gal kam teko nesenai susidurti?
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2009 04 14, 12:55)
Gal zinot kokios siuo metu kainos yra pas Jurga? ir dar domintu arkyviskupijoje zindymo kursai ir ta besilaukianciu mokyklele? gal kam teko nesenai susidurti?


As eisiu i arkivyskupijoje rengiamus zindymo kursus, tai dabar galima uzsirasyti tik i liepos men.grupe. Tikrai labai geri atsiliepimai apie juos! thumbup.gif Dabar renkama auka - jau 100 Lt nuo poros. doh.gif Registruoja iki 05.01 d.
Del besilaukianciu mokykleles, tai girdejau, kad ten silpnokai, tad tikrai neisiu ten. Girdejau labai geru atsiliepimu apie "Sveika pradzia", tad mastau apie tai... Jauciu susigundysiu nors i viena mokyma... g.gif
Atsakyti
tai skubu ir as uzsiregistruoti tada biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes turiu toki klausimeli 4u.gif 4u.gif sveikame mazylyje uzsiregistravau i beveik visus kursus poliklinikose, pagalvojau vistiek neturiu ka veikti pasiklausysiu ka kur kalba apie gimdyma ir pan.. ir dabar iskilo toks klausimelis tikiuosi jie visi nemokami? na cia kalbu apie visus tuos kursus poliklinikose? Ir is kitu polikliniku tikiuosi galima eiti taip? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2009 04 14, 15:54)
Mamytes turiu toki klausimeli 4u.gif  4u.gif  sveikame mazylyje uzsiregistravau i beveik visus kursus poliklinikose, pagalvojau vistiek neturiu ka veikti pasiklausysiu ka kur kalba apie gimdyma ir pan.. ir dabar iskilo toks klausimelis tikiuosi jie visi nemokami? na cia kalbu apie visus tuos kursus poliklinikose? Ir is kitu polikliniku tikiuosi galima eiti taip? blush2.gif  blush2.gif

Na aš šiandien irgi užsiregistravau ax.gif parašyta, kad nemokama. aš ir nepriklausau nei vienai iš tų poliklinikų, bet juk kai registruojies užrašai savo ir tiek 4u.gif
tik nesuprantu kam tu registravaisi į visus g.gif juk veda tas pats žmogus, negi manai, kad paskaitų temos skiriasi? mirksiukas.gif
Atsakyti
manau kad gali buti jog ne tas pats zmogus veda, sakau vistiek nera ka veikti, pavaiksciosiu pasiklausysiu nors ir ta pati blush2.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2009 04 14, 16:49)
manau kad gali buti jog ne tas pats zmogus veda, sakau vistiek nera ka veikti, pavaiksciosiu pasiklausysiu nors ir ta pati blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif

paskaityk čia juk parašyta ''Paskaitą vesiu aš - Zita Norkūnienė - aukštąjį medicininį bei socialinį išsilavinimą turinti sveikatos edukologė..."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remini: 14 balandžio 2009 - 16:56
ot s nemaciau... 4u.gif dekui..o tai buciau apsijuokusi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2009 04 14, 17:58)
ot s nemaciau... 4u.gif  dekui..o tai buciau apsijuokusi biggrin.gif  biggrin.gif


Siulau dar nueiti i nemokama paskaita "Jo didenybe - naujagimis" bigsmile.gif Ja veda gydytoja V.Januseviciene. As registravausi Antakalnio ginekologijos klinikoje, nors vyksta ir kitose poliklinikose.... Reikia tik butinai registruotis is anksto. Tel. 2346353
Vat ir bus pas kita gydytoja thumbup.gif

Cia daugiau info apie sia paskaita: http://www.supermama...showtopic=78296
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 04 14, 21:31)
Siulau dar nueiti i nemokama paskaita "Jo didenybe - naujagimis"  bigsmile.gif

ačiū, užsiregistravome ir čia thumbup.gif ale kai pasakiau mb, kad eisim tik birželio pabaigoj doh.gif tai sakė reik užsirašyt, o tai dar pamiršim lotuliukas.gif
Atsakyti