Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

QUOTE(Inga741 @ 2010 03 03, 15:11)
Kai laukeisi pirmojo juokas turbut eme kur kas maziau biggrin.gif Beto pvz mano mama nic nieko neatsimena, nei apie naujagimio prieziura, nei apie gimdyma. beto sake, kad ji gimde 26 metus atgal ir kogero daug kas buvo kitaip. smile.gif laikas tai eina..
As net pazistamu kazko klausiu, kurios gimde 5 metus atgal, tai net jos jau nieko nebegali prisiminti ir pasakyti smile.gif
Del to besilaukiancioms pirmagimio, manau kursai yra kazkoks informacijos saltinis, bei nuraminimas .


drinks_cheers.gif tikrai, kai laukiesi pirmo vaikelio, viskas baisu atrodo.. kaip reiks paimti, maudyti pirma karta ir t.t. kursai siek tiek nuramina drinks_cheers.gif
Atsakyti
patarkit kas ir nurodykit nuoroda kur cia galeciau pasiskaityti apie nesciosios kursus - manksta, pasiplaukiojimas Vilniuje;

aciu

ax.gif
Atsakyti
Gal galit patarti- ar apsimoka BAK imti 5-6 paskaitų kursą apie gimdymą, ar užtenka 2 paskaitų kursiuko?



4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2010 03 29, 14:23)
Gal galit patarti- ar apsimoka BAK imti 5-6 paskaitų kursą apie gimdymą, ar užtenka 2 paskaitų kursiuko?
4u.gif


va va ir man siandiena iskilo tas klausiams labai...... nes gimdyt jau birzeli, o ten raso, akd tokiekursai vyskat tik kas antar menesi - tai jau nespesiu veliau, o kursai prasideda jau nuo 04 06 (tie ilgieji) cool.gif ir galvoju ar apsimoka imti tuos ilgus, gal ir gerai, daug info, bet ar jos reikia tiek.... g.gif (yoac man neaktualu tos kamienines lastales ir virksteles kraujas, nes tikrai to nedarysiu - per brangu).
Atsakyti
Apie kamienines ląsteles išklausysi ir tuose trumpuose kursuose, žiūrėjau temas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2010 03 29, 14:59)
Apie kamienines ląsteles išklausysi ir tuose trumpuose kursuose, žiūrėjau temas  biggrin.gif



zinau, bet gal ten tai neissiples kaip ilguosiuose rolleyes.gif
nespesiu i tuos ilguosius, jie prasideda balandzio 6, o balandzio 6 man kaip tik i koncerta..... vakare
Atsakyti
buvau BAK kursuose, tai labai patenkinta..jei zinai apie nestuma, tai gal nieko neuajo nepasakys, bet vyrasw suzinos ne is taves o is gydytoju info smile.gif ir papildys tavo ziniu bagaza..jie dar turi kineziterapija-parodo masazus ir pratimus kai nugara skauda-tai super..ir vyra ismoko tai daryti..patiko ir nebrangu 160lt..ir dar gerai kad nera kruva zmoniu
Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2010 03 29, 18:09)
buvau BAK kursuose, tai labai patenkinta..jei zinai apie nestuma, tai gal nieko neuajo nepasakys, bet vyrasw suzinos ne is taves o is gydytoju info smile.gif ir papildys tavo ziniu bagaza..jie dar turi kineziterapija-parodo masazus ir pratimus kai nugara skauda-tai super..ir vyra ismoko tai daryti..patiko ir nebrangu 160lt..ir dar gerai kad nera kruva zmoniu



tai mes suprantam, kad jie naudingi, ypac musu vyrams cool.gif
pagal kaina jauciu ejot i tuos trumpesnius kursus, kur tik dvi pamokos, taip?
mes ir diskutuojam su p. Tender, kokisu imti ar ilguosius ar trumpuosius. g.gif
Atsakyti
na kodel gi nenaudingi, as manau kaip tik, kadangi jau gyvenam ne akmens amziuje ir turime ivairiausiu technologiju ir galimybiu kaip pasilengvinti sau si "vargeli" - manau vert anueiti - paklausyti kaip atpazinti prasidejusi gimdyma, kokieyra nuskausminimo budai, kaip taisyklingai kvepuoti, kad viskas sklandziau eitusi ir pan..... psichologinis nusietikimas irgi labai svarbus, bet as asmeniskai niekad nemegau psichologijos - tai ne tnezinau ar istverciau tas paskaitas; nusiteikti vienaip ar kitaip reikia - juk kitaip nebus ax.gif
o kiekviena renkames ko mus reikia ar ilgu mokymosi paskaitu ar tik knygu skaitymo, nes ir as knygas skaitau, bet tuo pat metu kyla velgi begales klausimu, o paskaitu metu manau yr agalimybe tiesiogiai gydytojos paklausti apie tai 4u.gif
Atsakyti
labai individualu tie kursai, pas semeta man patiko pozityvumas - lankiau, kai laukiausi pirma karta, bet del kraitelio pirkimo - prisipirkau nesamoniu. Dar juokingai suskambejo, kad kalci geriausia isgauti is trintu vistu kiausiniu lukstu, ir dar aisku tos vistos turi buti ekologiskai augintos. ..
O laumiu pievoje salia pozityvumo, pasako konkreciai ka kraiteliui pirkt, o ko ne, koki, vezima rinktis, kokiais ratais ir t.t. be to dar susako, kur ta pacia preke pigiau galima rasti. Na, bet svarbiausia lengvai ir sekmingai savo vaikeliuką pagimdyti, o ne shopintis.
Bet tai irgi smagu.
Papildyta:
QUOTE(astulka1 @ 2010 03 12, 18:10)
patarkit kas ir nurodykit nuoroda kur cia galeciau pasiskaityti apie nesciosios kursus - manksta, pasiplaukiojimas Vilniuje;

aciu

ax.gif


Lanke drauge forum fitness, anksciau forum palalace vadinosi, labai laiminga ir patenkinta tuo klubu buvo, bet ten brangoka gali buti, na bet gal jau susilygino kainos. Dar impulsas siulo nestukems manksta vandenyje.
Northway labai jauki aplinka. Mažos grupės.
Trasalyje nera nestukems grupes kiek zinau, bet ten su drauge diena nuvaziavus irgi smagiai pasipleskensite nes mazai zmoniu, o ir nebrangu.
Atsakyti
as dar visai net nepradejau nieko kraiteliui rinkti, nors jau 30 sav. ax.gif
mama su sese ske pripirko maisus rubeliu, mama ir kraitei surinks.... as maciau internete sarasu sivairus tu kraiteliu - tai manau neapsikrausiu, viska minimaliai, juk po to galima pripirkti - jei reikia dar blink.gif

ir as pagalvojau apie Norway centra; o Trasaslis turi grupes nestukems, bet tik sestadieniais ir 9 ryte, tai is Vilniaus vaziuot - reiktu keltis aapie 7.... as dar miegu... lotuliukas.gif
Atsakyti
mano sesuo nori ten eiti, prase suzinoti ka nors apie Laumiu Pieva.
tai daugiau niekas apie juos negali parasyti?
na nebent mano sese pati nueis ir paziures:)
Atsakyti