Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

Šis pasisakymas toms, kurios negali į kursus vaikščioti, siūlau ruoštis motinystei savarankiškai Skaitiniai
Gero skaitymo ir sveikatėlės!
Atsakyti
QUOTE(Justianija @ 2010 08 25, 12:03)
Sveikos,

          Beisilaukiančios ir neseniai susilaukusios:

VILNIAUS MIESTO VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS organizuoja nemokamas paskaitas nuoroda žemiau:
http://www.vvsb.lt/i...mamyt-bt-sveiki

Pati užsiregistravau, atsakymo sulaukiau greitai, dar nesukomplektuotos grupės, tad noriu paskatinti didesni užsiregistravusių skaičių, bei to paparašė organizuojanti moteris, pati rašiaus rugsėjo mėnesiui, manau paskaitos visoms bus naudingos ir pravers ... nestuke.gif  smile.gif


Sveikos,
Sitie kursai kaip supratau ne visai seimai, o tik moteriai, labiau apie sveikata: ligas visokias. Ar gerai supratau?
Papildyta:
Ar kas nors buvote Vilniaus Arkivyskupijos Seimos Centro kursuose, gal turit kokiu atsiliepimu?
Uzsirasiau gal liepos menesi, tai vietu buvo tik rugseji. Temos atrodo neblogos tik del kokybes nzn.
Atsakyti
As rugpjucio men. lankiau zindymo kursus Seimos archivyskupijos centre. Tikrai galeciau rekomenduoti. Labai patiko!
Buvo 8 paskaiteles (po mazdaug 1.5- 2 val.). Pateike labai daug issamios informacijos apie zindyma. Visa informacija parengta pagal Pasaulines Sveikatos organizacijos atliktus tyrimus ir rekomendacijas, o ne siaip "mociuciu plepalai". Destytoja irgi labai kompetentinga sioje srityje, taip pat nemazai papasakojo ir is savo patirties (turi 3 vaikus, kuriuos pati maitino gana ilga laika). Informacija susisteminta pagal atskiras temas, rode nemazai vaizdines medziagos, mokemes praktiskai zindymo padeciu ir pan.
Mano nuomone kokybe labai gera, virsijo mano lukescius thumbup.gif
Atsakyti
sveikos busimos mamytes 4u.gif
Gal kas buvote pradziu pradzios kursuose? Gal galite pasidalinti ispudziais? Mane labiau domina zindymo kursai, bet manau jusu nuomone pravers ir apie kitus kursus ax.gif
http://www.pradzia.o...axonomy/term/32
Atsakyti
QUOTE(oii @ 2010 09 21, 13:45)
sveikos busimos mamytes  4u.gif
Gal kas buvote pradziu pradzios kursuose? Gal galite pasidalinti ispudziais? Mane labiau domina zindymo kursai, bet manau jusu nuomone pravers ir apie kitus kursus  ax.gif
http://www.pradzia.o...axonomy/term/32


Mane irgi domina kuo Pradziu Pradzios kursai apie zindyma skiriasi nuo VASC kursu apie zindyma (atrodo labai panasus, net destytoja - buvui VASC lektore).

Ar turit kas nors atsiliepimu apie Pradziu Pradzios kursus? Kokia ju kaina?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2010 09 27, 18:22)
Mane irgi domina kuo Pradziu Pradzios kursai apie zindyma skiriasi nuo VASC kursu apie zindyma (atrodo labai panasus, net destytoja - buvui VASC lektore).

Ar turit kas nors atsiliepimu apie Pradziu Pradzios kursus? Kokia ju kaina?
4u.gif

kaina abieju 100lt, tik Pradzioj 5 paskaitos, o seimos centre-8. nzn laiko atzvilgiu kaip ten issidesto... as uzsirasiau i VASC 4u.gif nes kelios mergaites sake, kad ten geresni jie..o ir man kazkaip su laiku geriau susiderino VASC ax.gif
Atsakyti
gal kuri nors lanke situos kursus http://www.vasc.lt/c...category/17/55/? labai idomu butu isgirst bent kelis atsiliepimus... bigsmile.gif g.gif lankem ten suzadetiniu kursus, tai labai patiko
Atsakyti
Aš lankiau pati VASC kursus pas vadovę Rimą, trijų vaikų mamą. Man labai patiko, ir padėjo, ir labai labai esu dėkinga jai už tai, kaip iki šiol auginu savo vaiką, kiek bėdų ir nesklandumų išvengėm.
Kurso privalumas: labai atskingai parengta ir atrinkta, naujausiais moksliniais tyrimais paremta medžiaga + didelė pačios kaip žindančios mamos patirtis, praktiniai patarimai + ji jau kelis metus veda Mamų klubus ir tiesiogiai pataria mamosm po gimdymo dėl žindymo + dar visas, kurios nori, po kursų prirašo į mamų el. konferenciją, kur taip pat begalė naudingos info ir stiprus bendruomeniškumo jausmas. Tikra motinystės ir moterystės palaikymo komanda:)
Žodžiu, aš gavau ir iš šitų kursų, ir iš pačios Rimos jau po gimdymo labai daug naudingos informacijos ir palaikymo.
Dar esu lankiusi VASC pas Ivetą Vaiginienę, tai gal kiek prasčiau, nes mažiau mokslinių argumentų, bet gal daugiau "liaudiškos" patirties.
Esu daug gerų žodžių girdėjusi ir apie Eglės Markūnienės kursus Sveikoj pradžioj, bet jų ir Rimos Kurtinaitienės kurso apimtis ir kaina labai skiriasi. Rimos kursai išsamesni ir pigesni.
O pradžių pradžios kursas irgi, kiek draugės pasakojo, išsamus ir neblogas, tačiau Rimos atveju labai daug duoda tiesioginės pagalbos po gimdymo galimybė (oi kaip jos labai labai reikia) ir didžiulė palaikymo komanda el. konferencijoj, jei paprašysit, kad jus prijungtų.
Tik tiek, kad dabar Rima jau nebedėsto VASC, ji dabar dirba Prieraišiosios tėvystės centre (http://prieraisiojitevyste.lt/taxonomy/term/15), ten veda tuos pačius žindymo kursus, nemokamai konsultuoja mamas po gimdymo ir vėliau. Tam pačiam centre vyskta ir mamų susitikimai, kur galima tieisogiai pasitarti su jau patirties turinčiom mamom.
Žodžiu, pasidomėkit, pabandykit, pasiskaitinėkit ir svarbiausia - ruoškitės, palankykit kursus, nes taisyklingai žindyti yra labai labai svarbu ir jums , ir vaikui:)
Ps. Beje, galima ir K. Vitkausko knygą paskaityti ta tema, "Nepakeičiamas kaip motinos meilė". Ypač tiks anytoms ir močiutėms, kurios jums lieps nežindyti taip dažnai, duoti gerti vaikui morkų sultis ir pan.smile.gif
Sėkmės!
Atsakyti
Sveikos,
gal kas buvote Seskines poliklinikos kursuose nestukems? Ar verta eiti ?
Atsakyti
Sveikos.

Man dabar 5 nestumo menuo. Tai mano pirmas vaikutis, todel labai bijau gimdymo smile.gif butinai eisiu i gimdymo bei žindimo kursus, tik dar neapsisprendziau kur smile.gif gal galite parekomenduoti, kur tikrai suteisk pakankamai daug reikalingos informacijos ir pades nugaleti baime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mangarine16 @ 2010 11 24, 14:42)
Sveikos.

Man dabar 5 nestumo menuo. Tai mano pirmas vaikutis, todel labai bijau gimdymo smile.gif butinai eisiu i gimdymo bei žindimo kursus, tik dar neapsisprendziau kur smile.gif gal galite parekomenduoti, kur tikrai suteisk pakankamai  daug reikalingos informacijos ir pades nugaleti baime ax.gif



Galiu rekomenduoti www.sveikapradzia.lt , man drauge rekomendavo, dabar pati lankau siuos kursus - labai patinka. Pasakoja labai idomiai ir pati suzinojau nemazai reikalingos informacijos. Tikrai siulyciau nueiti 4u.gif
Atsakyti
Antakalnio poliklinikoje atidaryta visa Nėščiųjų mokykla (www.antakpol.lt) su ginekologo ir kitų specialybių paskaitomis. nestuke.gif
Atsakyti