Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

Kur dabar Vilniuje galima būtų užsirašyti paskaitėlėms? Optimaliausias variantas būtų, jei jos vyktų po darbo ~18h, bet parašykite visus variantus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
VGN vyksta po darbo, ju puslapyje yra surasyta tvarka, santariskese kiekviena ketvirtadieni nuo 14 val., o antakalnio gimdymo namuose ju puslapyje taip pat yra nurodyti paskaitu laikai, bet cia darbo valandomis. Dar vyksta Avent paskaitos, Avent Lithuania facebooke galima rasti tvarkarasti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babatu @ 2013 08 13, 14:20)
VGN vyksta po darbo, ju puslapyje yra surasyta tvarka, santariskese kiekviena ketvirtadieni nuo 14 val., o antakalnio gimdymo namuose ju puslapyje taip pat yra nurodyti paskaitu laikai, bet cia darbo valandomis. Dar vyksta Avent paskaitos, Avent Lithuania facebooke galima rasti tvarkarasti. smile.gif

Ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Rekomenduoju Sveikoj pradzioj ir Pradziu pradzioj 4u.gif
Atsakyti
Prieraišiosios tėvystės centre (www.prieraisiojitevyste.lt) vyksta įvairūs mokymai besilaukiančioms:
Žindymo kursai
Pasirengimas gimdymui ir buvimui tėvais
Šios paskaitos vyksta vakarais nuo 18 val. - kad ir būsimi tėčiai galėtų prisijungti mirksiukas.gif

Kiekvieną pirmadienį ryte jau į dekretą išėjusios mamytės gali ateiti į Nėščiųjų klubą

Gimus lėliukui, galima jau kartu su juo ateiti į visokias paskaitėles. Ir šiaip tam centre susibūrusi smagi mamų bendruomenė thumbup.gif

Man dar jų vieta labai patogi - Naujamiestis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inska: 14 lapkričio 2013 - 16:38
QUOTE(Darfe @ 2013 10 16, 13:30)
Rekomenduoju Sveikoj pradzioj ir Pradziu pradzioj  4u.gif

O jus pati lankete "Sveikoj pradzioj"? Man idomu, ar nepersa ten perdem naturalumo blush2.gif
Atsakyti
Nors gimdysiu birželį, bet jau baigėme kursus pas Šemetą, tiesą sakant buvau prisikaičiusi visokių nuomonių ir net nesitikėjau, kad taip patiks! Beabejo kaip ir visur kažkas tinka jums, kažkas nepatinka, bet atsirenkama kas jums priimtiniausia. Tai tikrai sužinojome su vyru labai daug, o ir apie gimusį vaikelį, jo priežiūrą pirmomis dienomis ir maitinimą sužinojau be galo daug.
Abiems su vyru labai patiko ir eisime prieš gimdymą kartoti pratimų bei priežiūros, kad įsisavinti dar geriau:) taip, kad kas ieškote, tai tikrai patarčiau 4u.gif
Atsakyti
O Jūs prieš tai skaitėte knygas? smile.gif Manau, kad jei nieko nežinai, kursai aišku bus naudingi. Man smalsiau ką galvoja tos, kurios prieš kursus perskaitė bent vieną knygą apie nėštumą ir vaikų priežiūrą. Ar jos irgi sužinojo tiek daug naujo? smile.gif
Atsakyti
Jūs prieš tai skaitėte knygas? smile.gif Manau, kad jei nieko nežinai, kursai aišku bus naudingi. Man smalsiau ką galvoja tos, kurios prieš kursus perskaitė bent vieną knygą apie nėštumą ir vaikų priežiūrą. Ar jos irgi sužinojo tiek daug naujo? smile.gif

Taip knygas net 2 perskaičiau, bet galiu pasakyti, kad iš knygų niekada negausi tiek informacijos, kiek galima gauti iš praktinių patarimų ir parodymų (čia daugiau apie masažus ir kvėpavimą) kaip kiekvienam asmeniškai parodoma, pataisoma kas blogai. Viena pora buvo kursuose, kurie buvo jau apsiskaitę ir buvę Santariškių organizuojamuose kursuose, tai bent jų atsiliepimai buvo, kad labai gerai, kad sugalvojo dar čia ateiti, nes kada ir praktinės ir teorinės žinios suderinamos, tai manau nėra geriau.

O kas dėl paskaitytų knygų, tai kartais jas perskaičius tikrai dar iškyla papildomų klausimų, į kuorios deja nėra paruoštų atsakymų knygoje.
Atsakyti
Aš ir iš pradžių galvojau apie Šemetos kursus, nes man juos labai rekomendavo kolegė. Bet ji ir gimdė natūraliai, o tam aš nežinau ar pasiryšiu, nes sunkiai pakeliu skausmą. Mane atbaido tie visi neigiami komentarai, kad medžiaga sena, kad eina tik už natūralų gimdymą, kad yra prieš pientraukius, kad kamantinėja kur dirbi. kalbėjau su mama, tai ji irgi būtų už natūralumą, tačiau net mano tėvų laikais jau egzistavo pientraukiai ir kai reikėjo, tai ir naudojosi... Dar nepatiko komentaras, kad jis vertė rašyt rašinėlius savo būsimai knygai kaip įsivaizduoji gimdymą ir kad kai kažkas neparašė, apšaukė, kad bus bloga motina. blink.gif Iš komentarų susidaro įspūdis, kad Šemeta siūlo labai jau senovinį požiūrį, bet moka gerai nuteikti psichologiškai. Labiausiai užkliuvo, kad kolegos kritiškai žiūri jei pamato Šemetos kursų lipduką ant nėštukės kortelės. Aš manau, kad mes gal ir nedaug išmanom, bet gydytojai turėtų tikrai daugiau patirties turėti, o jei medikai kritiškai žiūri į tą lipduką ir dar pašiepia kursus lankiusias nėštukes, tai gal ne viskas jo apmokymuose gerai? smile.gif
Asmeniškai, kadangi kolkas dar tik nėštumo pradžia, skaitau "Nėštumo Bibliją". Po to galvoju nueiti į nemokamas paskaitėles poliklinikoj ir į mokamas, kad ir Antakalnio ligoninėj. Ten jų berods 4 ir vienos kaina 10 lt. Tad yra didelis skirtumas ar mokėti 400Lt ar 40Lt. smile.gif Na jei prieš gimdymą išskysiu, tai gal reiks ir pas Šemetą nueiti... biggrin.gif Kolkas atrodo, kad už tuos pinigus geriau nupirkt vaikui lovelę. Jei atrodo, kad nusišnekėjau, taisykit. biggrin.gif Ypač kas jau pagimdė, nes pagimdžius turbūt vėl viskas kiek kitaip atrodo.
Atsakyti
O jis dar ir lipdukus kažkokius ant kortelės klijuoja? blink.gif
Nėjau pas jį, nors buvau pasidomėjusi tokiu variantu. Nepatiko susidarytas įspūdis, jaučiau atmetimo reakciją. Aš pati už natūralų gimdymą ir maitinimą, kiek tai yra įmanoma, bet visko būna ir pasitaiko. Ir labai nemėgstu, kai man kažkas aiškina ir primetinėja savo požiūrį smile.gif
Nuėjau į Antakalnio ir Tyzenhauzų kursus, tuo pačiu ir viduje apsižiūrėjau. Tik tiek. Knygos irgi jokios nepirkau, elektroninę vieną turiu labai neblogą, taip pat super yra tokie puslapiai kaip babycenter.com smile.gif
Atsakyti
Only 1, [SIZE=7]na tiesa pasakiusi aš pati buvau prisiklausiusi ir prisikaičiusi visokių neigiamų atsiliepimų ir pati šiek tiek skeptiškai į šiuos kursus žiūrėjau, bet mano vyras į juos kažkaip norėjo ir tiesiog galvoju reikia nueiti vien vyro norą palaikant, tai tiesa sakant taip registruojantis paklausia koks darbas (administracinis, ofisinis ir t.t.) tikrai neklausinėja, o įstaiga ir pareigos, tiesiog manau jie vedasi sau statistiką kas pas juos per žmonės lanko. Maniau ir aš, kad jis labai jau tą natūralumą kiš, bet tiesa sakant jis tik paaiškino kokie + ir -, bet pasakė kam kokios problemos ir t.t. net negalvoti ir apie natūralų, bet tiesa sakant aš pati bijojau ir galvojau tik apie nuskausminamuosius ir t.t., bet po šių kursų manau tikrai viskas bus gerai ir labai tikiuosi natūraliai pagimdyti smile.gif Taip pat aš viena iš tų, kuri "bloga mama" nes neparašiau rašinėlio smile.gif bet nei puse žodžio nieko nesakė kas neparašė, tiesiog patarė, kada jau pribręsti viskam, tada ir parašysite na ir šiaip ten reikia eiti nėštumo pradžioje, pabaigoje galėsi už tą pačią kainą pakartoti (nieko nereikia mokėti), bet šiaip ir vyrus kažkaip moka taip pamotyvuoti, palaikyti labai (nors maniškis buvo visada už gimdymą ir kad dalyvauti).
Na tiesiog rašau toms, kurios gal labai skeptiškai žiūri į šiuos kursus, nes pati buvau viena iš jų, bet dabar labai džiaugiuosi, kad juose pabuvome ir tikrai net daug ką kitaip apmasčiau 4u.gif
Atsakyti