Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėščiųjų kursai Vilniuje
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Prekės ir paslaugos nėštukėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Tynka
Sveikos, nesciukes,

Gal galite pasidalinti savo patirtimi apie kursus nesciosioms, sveikatingumo mokyklas- ar reikalingas, naudingas reikalas.

Mane labiau domina kursai Kaune, o ypac R.Semetos sveikatingumo mokykla nesciosioms - gal kas lankete, ar lankote.

------------------------------

Administracijos informacija:

user posted image

Dėmesio!
Visoms turinčioms supermama.lt klubo nuolaidų korteles ir ketinančioms jas užsisakyti: su klubo nuolaidų kortele Mokymai jauniems tėvams motinystės ir tėvystės mokykloje "Sveika pradžia" kainuos 15 proc. pigiau!

Apie mokymus skaitykite va čia:

Apie SUPERMAMA.LT KLUBO NUOLAIDŲ KORTELĘ skaitykite čia:
alfa
As lankiau Semetos kursus Vilniuje ir visoms besilaukiancioms patariu. Ten tiesiog viskas pasidaro aisku.
Taip pat buvau viena diena nuejusi i Jurgos kursus (vilnietes turetu zinoti. Ji propoguoja gimdyma vandenyje). Bet jie buvo ne mums su vyru, nes mes pasijutome kaip kokioje sektoje. Taip pat apsilankiau Seskines poliklinikoje, bet ten nuejau is neturejimo ka veikti, bet galiu drasiai sakyti, kad jei pries tai pas Semeta nebuciau palankiusi tai tikrai buciau nieko nesupratusi apie ka vyksta kalba.
O Semetos kursai bent jau Vilniuje kainavo praeita rudeni 180 litu. ir i juos patariu eiti tik su vyru.
Board
Alfa o kada tu kursus lankei?
Ir kur tu gyveni? Seskinej gal? NEs as irgi apie seskine spoliklinikos kursus gidejau kad "pavirsutiniski ir neaiskus" nors desto geri gydytojai (-jos). Bet matyt tame ir reikalas kad gydytojos, o ne destytojos. :smile.gif
alfa
Semetos kursus as lankiau lapkricio gale, o i Seskines poliklinika ejau po Naujuju metu. Apie gimdyma pasakojo tokia pagyvenusi gydytoja (neatsimenu pavardes). Ji gal viska ir teisingai papasakojo, bet labai neissamiai. Tiesiog buvo idomu palyginti tai ka ji sake, su Semeta. Paskaitoje apie maitinima buvo parodyti visiems zinomi du filmai (juos ir pas Semeta rode), po tu filmu atejo akusere ir paklause ar viskas aisku. Kur ten nebus aisku, kai visi neaiskumai prasideda po gimdymo. Ir tu klausimu tiesiog nekyla. Na ir buvau toje paskaitoje, kuri vyksta karta per menesi apie kudikio prieziura- gavome dovaneliu. Visai idomi ta paskaita buvo - apie viska greitai ir apibendrintai.
O as pati gyvenu Pilaiteje.
Keberiokšt
Mano aplankyti "valdiski" nesciuju kursai Antakalnio moteru konsultacijoje( pries du metus) kazkoks grynas nesusipratimas:
atejo gydytoja is Nuko, atsinese reklaminiu megineliu kosiu ir arbatu ir kalbejo visa valanda. Kosmaras ir tiek..

Vilniuje be Semetos nesciuju kursu veikia dar keli:
Seimos medicinos centre Pylimo g. - susideda is triju daliu, gali lankyt visas arba po viena. Mokami
Seimos planavimo centre - nemokami, jei nemeluoju
Anksciau rinkdavo grupes ir Paramos vaikams centras Zveryne. Dabar nezinau.
Na dar yra Jurgos Svedienes nesciuju kursai tiems, kurie noretu gimdyti namuose..
gelyte
Manau tikrai verta (as cia parasiau ir i skyreli apie ankstyvaji ugdyma). Juolab kad gerai ne tik tau paciai (pasirengi gimdymui, susitvarkai gyvenimo su pilvu ritma, ir t.t.) bet ir VAIKUI - cia n zurnalu rase apie teigiama poveiki intelektui, sveikatai ir t.t. As pati buvau ir pas Semeta, bet paskui lankiau mamos muzikos mokykla naujininku poliklinikoje. Ten mes daugiau praktika uzsiiminejom: pacios dainavom spec daineles, grojom, pratimus atlikinejom kartu su vyrais, piesem. kas be ko, daug info apie sveika mityba, gyvensena, psichologija. Man, pvz, patiko klausytis muzikos pagal spec programas: atsipaiduodavom, kalbedavom man rupimom temom.
Taip kad pasistenkit savo vaiku labui!
biggrin.gif
Limbute
Gelyte, norejau paklausti del mamos muzikos mokyklos Naujininkuose. Kas cia per daiktas? Kaip i ji pakliuti? Ar kainuoja? Labai idomiai aprasyta. Plius nemoku jokiu spec. daineliu vaikams smile.gif, noreciau pasimokyti...

Del Semetos kursu: buvau sia vasara. Kaina ta pati - 180 Lt. Buvome su vyru ir abu likome labai patenkinti.
Papildomai buvome Seimos medicinos centre, tema apie nestuma - is tikruju, sie kursai man pasirode gerokai silpnesni ir pavirsutiniski nei Semetos...
--------------
23 sav.
gelyte
Limbute,
pakliuti i Mamos muzikos mokykla gali manau visi (t.y. visos nescios smile.gif) As suzinojau is zurnalo, pasiskambinau, nuejau i Naujininku poliklinika uzsiregistruoti (4 aukstas, pas direktores sekretore). Sie kursai aisku yra mokami - 200lt menesiui, t.y. 3 kartai per savaite po 3 val. Detalesne info yra adresu www.mmm.tik.lt, bent jau toki esu nurodziusi kelioms draugems... Ten turetu buti visi kontaktiniai duomenys. Pasiskambinusi galetum suzinoti tiksliai apie tas spec daineles ir kita veikla. wink.gif
Linda
Mano viena drauge labai agituoja eiti i JURGOS ŠVEDIENĖS kursus, labai jau giria. Butu idomu isgirsti atsiliepimu. Bet kokiu atveju as galesiu eiti tik lapkricio antroje puseje - dabar mokslai spaudzia.
Linda
Na, ar nebevaikstote niekas i kursus? tongue.gif
As tai turejau toki nora, pasiskambinau Semetos kazkokiai akuserei, tai po pokalbio su ja visas noras isgaravo mad.gif Taip "maloniai" su manim pakalbejo, kad neklauskit... Gal moteriskei PMS'as ar klimaksas, ar siaip kazkuo gyvenime nepatenkinta, bet su ja susidurti daugiau neturiu jokio noro. Ar ji ten buna tuose kursuose, ar vienas Semeta viska desto?
Man jau 8-tas menuo i pabaiga, kazkaip nelabai jau aktualu klausytis apie nestuma, tuo labiau, kad issedeti tikrai butu sunku, bet kaip supratau, jei jau nori lankyti, privalai isklausyti viska.
Puumpaa
Turbut pataikei kabetis su Kristina, kuri irgi padeda Semetai vesti tuos pacius kursus bei gimus leliukui praktiskai namie rodo masazus, manksteles ir nardinimo pratimus, o Semeta tik stebi procesa. biggrin.gif Na, is tikro Kristina yra labai kategoriska ir griesta moteriske, kelios mano drauges karta su ja susidurusios telefonu ar issikvietusios i namus del mankstu, irgi nebenorejo daugiau bendrauti. dry.gif Taciau tai turbut priklauso nuo kiekvieno zmogaus. As asmeniskai lankiau daug visokiu kursu pries pora metu Kaune ir esu patenkinta. Nieko blogo nuo to nebus, o kad gausi informacijos apie tai, kas taves laukia - juk reali nauda. Ir Semeta patiko, nors ne viskas man buvo priimtina, ka jis snekejo, bet juk is gausybes informacijos gali issirinkti tai, kas tau priimtiniausia. Ir mano vyras dziaugesi daug suzinojes, ko nezinojo ir suprates ka jam reikes daryti. laugh.gif Taip pat labai daug geru zodziu galiu pasakyti ir apie "Mamos mokykla" Aukstaiciu g. http://www.gyvybe.lt/mm/mm.html. Mes iki siol su jom ir musu leliukais palaikom rysi, nuostabios destytojos! Vaiksciojau kursus ir moteru konsultacijoje Krikscioniskuose: labai sausai, trumpai, drutai - taciau jei nieko nezinai, taipogi labai naudinga.
Board
QUOTE (Linda @ 2004 01 23, 16:24)
Na, ar nebevaikstote niekas i kursus?  tongue.gif
As tai turejau toki nora, pasiskambinau Semetos kazkokiai akuserei, tai po pokalbio su ja visas noras isgaravo mad.gif  Taip "maloniai" su manim pakalbejo, kad neklauskit... Gal moteriskei PMS'as ar klimaksas, ar siaip kazkuo gyvenime nepatenkinta, bet su ja susidurti daugiau neturiu jokio noro. Ar ji ten buna tuose kursuose, ar vienas Semeta viska desto?
Man jau 8-tas menuo i pabaiga, kazkaip nelabai jau aktualu klausytis apie nestuma, tuo labiau, kad issedeti tikrai butu sunku, bet kaip supratau, jei jau nori lankyti, privalai isklausyti viska.

Na tikrai su Kristina susidurei... biggrin.gif Kartais tikrai griezta pasirodo, ir gana kategoriska, bet nekriepk demsio, as nuejau i kursus ir ji man patiko, net labai.
O del kursu kainos tai teks butewnt su Kristina tartis rolleyes.gif , ji ten tuos visus reikalus tvarko. As nebuvau vienoj paskaitoj, apie nestumo pradzia (jau ruosiausi gimdyt rolleyes.gif ), tai nemokejau tu 45Lt, atrodo, kiek pamenu unsure.gif
delfinas
QUOTE (cipliukas @ 2003 10 04, 04:05)
Kaip jums gera, kai jus didmiesciuose gyvenat.... :'( :'( :'( Mazesniuose miestuose nieko panasaus nera. :-[

Man nesciuju poru kursai visiskai nedave jokios naudos. Nicnieko naujo nesuzinojau, o kursai, tipo, buvo labai geri... Pirmiausia turbut todel, kad viso nestumo metu labai labai daug skaiciau visko, ziurejau video, paveiksliuku, daug kalbejausi su savo pribuvejom... Ir dar del to, kad niekada juk nezinai, kaip konkreciai bus (ypac pirmasyk gimdant), todel nezinai ir i ka kreipti didziausia demesi... Gal noresis vyro masazu, o gal kaip tik noresis jam kuo stipriau ikasti, kad nesiliestu, o tik siaip butu salia... O siaip tai pritariu Foxenui, berods, kai ji sake, kad geriau yra kuo daugiau apie visa galima zinoti, nes tada gali priimti tinkama sprendima situacijai pasisukus bet kuria linkme. Todel jeigu nera laiko ir galimybiu skaityti ir dometis, o to norisi, tuomet tikriausiai kursai tikrai yra labai gerai.
Migele
Mes su vyru vaikstom i kursus ir as esu patenkinta jau vien del vyro. Matau, kad jam paciam net ramiau, suzinojo kas po ko vyksta, pasibandem kepavimo ir masazo pratimus saremiu metu. Dabar labai lauksiu paskaiteliu apie vaiko prieziura.
Mumija
As su Migele lankau kursus Seimos medicinos centre Pylimo g. 9. Galiu pasakyti ta pati - man kursai daug svarbesni del vyro, nei del saves. Nes pacios mamytes ir taip daug infomacijos gauna is knygu, interneto ir pan. O vyrai papildomai niekuo nesidomi (dazniausiai), todel gimdymo metu jie ne tiek padetu, kiek trukdytu.

Siame centre kursai susideda is 4 paskaitu apie gimdyma: vyksta vakarais, po 2 valandas, o kainuoja 100 Lt; ir 3 pamokos apie vaiko prieziura - kainuoja 77 Lt. Taigi viso gaunasi 177 Lt.

Kol kas buvau tik 2 paskaitose: pas psichologa (visai nieko reiksmingo) ir kvepavimo bei masazu paskaitoje (cia tai gana neblogai viska papasakojo - labai glaustai, bet apie daug ka).
kauke2
QUOTE (Mumija @ 2004 01 28, 17:12)
O vyrai papildomai niekuo nesidomi (dazniausiai), todel gimdymo metu jie ne tiek padetu, kiek trukdytu.

Nenoriu isivelti i ilgas diskusijas, taciau papriestarausiu del to fakto, kad vyras gali trukdyti gimdymo metu!!!! Bet jau as neisivaizduoju, kaip gali trukdyti pats artimiausias zmogus!!!!???? Nu ir kas, kad vyras nieko neismano apie gimdyma ir nelanke pries tai paskaitu??? Nu ir kas, kad jis pries prasisedant gimdymui, nezino kaip elgtis??? Juk viska suzinos!!! Viska jam pasakysi ka daryti!!!! O jei nieko jam nereiks daryti, bent jau pabus salia, bent jau moraliskai palaikys...
Pavyzdziui, mes su vyru vaiksciojom i Semetos kursus. Nezinau ar tuose kursuose vyras igavo kazkokiu ziniu, taciau bent jau man saremiu metu nereikejo jokiu masazu (nieko jie man nepadejo, o tik nervino). Man svarbiausia, o tuo paciu ir ramiau buvo, kai jis visa laika buvo salia... Tad manau, kad tikrai nieko bloga vyras gimdanciai zmonai padaryti negali!!!!
Limit
Mes su vyru irgi per pirmąjį nėštumą lankėme kursus ir labai jais buvome patenkinti. Tačiau gimdymo metu aš norėjau, kad vyras tiesiog būtų šalia (galėjo būti net ir nieko nenutuokdamas). Norėjo man daryti masažą ir pan., ko mokė kursuose, tačiau aš nieko nenorėjau, tik kad būtų šalia ir leistų įsikibti į ranką.
Todėl kursai man buvo labai naudingi tuo, kad daug nuveikiau bendraujant su kūdikiu įsčiose ir priežiūra po gimimo.
Mumija
As neturiu omeny, kad vyras turi viska simokti, o paskui viska praktikoje igyvendinti. Cia, aisku, dar ir nuo vyro priklauso, bet dauguma vyru moraliskai yra silpnesni uz moteris ir daug greiciau pasimeta stresineje situacijoje. Taigi, jeigu brangiausiasis, net neisivaizduodamas realios situacijos, pamatys, kaip jo zmonele kankinasi, kaip jai skauda, tai pasimes ir nezinos, kaip padeti ir apskritai ka cia daryti.

O po kursu, vyras jau zinos, kas gali buti, ko galima tiketis ir apsipranta su mintimi, ka gali tekti istverti. Tada jis zymiai stipresnis ir zymiai stipresne jo moraline parama.

Man tai taip atrodo. g.gif
Limit
QUOTE (Mumija @ 2004 01 30, 14:57)
O po kursu, vyras jau zinos, kas gali buti, ko galima tiketis ir apsipranta su mintimi, ka gali tekti istverti. Tada jis zymiai stipresnis ir zymiai stipresne jo moraline parama.

Man tai taip atrodo. g.gif

Visiškai sutinku su šia nuomone. Vis dėlto vyras turi būti apsišvietęs ir žinoti, ko gali tikėtis ir ką kokiu atveju turėtų daryti.
Mano vyrui buvo užsifiksavę, kad po gimdymo jokiu būdu nepaliktų kūdikio. Tai jis viską stebėjo, ką daktarai darė, "kontroliavo" kiekvieną žingsnį,nes aš juk iš karto negalėjau lėkti žiūrėti, kas ten darosi. Paskui apie viską,ko nemačiau, davė "ataskaitą" laugh.gif . Svarbiausia, tai buvo susipažinęs, ką kūdikiui turi daryti wink.gif .
Puumpaa
Vyrai gimdymo metu gali buti arba stebetojai, arba dalyviai. Taigi, manau, didesne tikimybe, kad jie bus dalyviai, jei bent kazka nutuoks kas ju laukia. biggrin.gif Maniskis tai gimdyma isivaizdavo toki, kaip rodo filmuose (daug riksmo, skausmo ir kraujo), bet po kursu ir po dalyvavimo gimdyme, padare isvada, kad viskas yra visai kitaip, nei galvojo. laugh.gif
Alicija
mes su vyru artejanti savaitgali irgi iesim i semetos kursus, manau jie tikrai naudingi, kuo daugiau suzinai tuo labiau savim pasitikesi ir zinosi kas lauks. O beto juk tai suartina zmona, vyra ir dar negimusi kudiki. neisivaizdoju kaip jausciaus jai nebutu vyro salia, jauciuosi saugi ir mylima, o tai svarbiausia nestumo metu. Kudikis turi suartint du milincius zmones. Abu su vyru skaitinejam straipsius inete, abu domimes, kai ka aptariam ir tikrai zinau kai ateis gimdymo laikas jis man bus gera parama, gal ir neismanys visko taip kaip gydytojai, bet vien jo buvimas salia palaikys moraliskai, tokia akymirka maziausiai noreciau likt viena.
Butinai parasysiu ispudzius kai apsilankysim kursose. wink.gif
Alicija
tai va, mes jau po kursu, visai uzmirsau iskart parasyt wink.gif
ispudziu tikrai daug, likom labai patenkinti ir as ir vyras. daug informacijos, issamu, aisku ir visai nebaisu pasidaro gimdyt kai zinai kas ir kodel vyksta.
labai patiko Kristinos vesta paskaita, ir visai jinai nebaisi kaip per telefona kaikurioms atrode laugh.gif labai patiko kad isamei paiskino pogimdibini laikotarpi, nes pati apie tai visai nieko nezinojau tolkam. dave daug praktiniu patarimu, tuo metu atrode viskas aisku ir paprasta, matisim kaip bus is tikruju kai reiks tos patarimus pritaikyt tongue.gif
aisku ne viskas ir ne kiekvienam priimtina, todel kaip ir visur reikia atsirinkt info pagal savo isitikinimus ir poreikius, as pvz nei uzka neatsisakysiu vitaminu nes turiu nuomone kad siam uzterstam pasaulyje visu elementu neimanoma gauti naturaliai is maisto produktu. bet patiko kad deste neprimigtinai sulidami o dave laisve rinktis.
ir astuliuka su mergyte matem, saunus pasirodimas, labai suzavejo dukryte, tokia saunuole stipruole ir tyli kaip zuvyte buvo, tik i visus ziurejo savo dydelem akytem, beje pagal savo amziu nepaprastai stipri atrode smile.gif taip ir toliau laikykites. o kita diena buvo atejusi pora su berniuku, tai tas varksiukas baidesi musu dydeles minios kuri labai reiskia savo emocijas juoku o mazius iskart pradedavo verkt, vien zodziu vesu pasirodimu nemegsta vaikas, bet seip labai fainas berniukas thumbup.gif
tai va, galeciau pasakot ir pasakot, bet kol pats nesusidursi ir nepamatisi tai ir nezinosi
seip jai lauksiuos ir antro vaiko irgi butinai dar karta apsilankysiu
o kai gims musu dziaugsmelis butinai susisieksiu su kristina del manksteliu ir viso kito ir nesvarbu ka kiti sako, vieningos nuomones nera vienems patinka kitiems ne
asmeniskai as likau patenkinta ir nesigailiu clap.gif clap.gif clap.gif
SuperMama
butu idomu suzinoti pagal kokius kriterijus renkates kursus: informatyvumas, idomumas, dar kazkas... smile.gif
san
ka jau cia pasirinksi: visu pirma, isviso nera jokio pasirinkimo - 2-3 organizatoriai, tai cia ne pasirinkimas; antra, kol pats nenueini, tol nesuzinai, kiek jie informatyvus ir naudingi konkreciu tavo atveju palei tavo gyvenimo buda.
Board
Bet pagal kazka vistiek pasirenkam, neinam gi i visus . As kai pastojau isgirdau kelis zodzius apie semeta, ilgai negalejau surasti jo telefono, zinojau kad kazkokiam zurnale buvo, bet neradau kuriam. Taip buciauir nenuejus, tik kazkas pasake kad jie darzely vienam desto. thumbup.gif Uzejom uzsirasem ir sudalyvavom. Imponavo kad jie suteikai pagalba ne tik iki gimdymo bet ir pojo padeda. Domina ju manksteles. Tai tiek. Turbut pagrindinias kriterijus:
1.tai kitu atsiliepimai.
2.kaina
3.laikas (kad ir kur vyksta)
Letavio
NU CIA AISKU AS TIK SAVO NUOMONE PARASYSIU: MANAU KURSAI TAI PINIGU ISTRAUKIMAS IS ZMONIU, TUREJAU VISU SEMETOS PASKAITU KONSPEKTUS - SKAITEM SU VYRU IR TEISYBE PASAKIUS GALVOJOM AR JIS KA IDOMAUS PASAKYS AR TIK VELTUI MES CIA LAIKA GAISTAM. TIESIOG MANAU KAI TAMPI NESCIA GALVOJI, KAD VISKAS JAU LABAI REIKALINGA.
TODEL NUSPRENDZIAU NUSIPIRKSIU AS GERIAU KNYGA IR PASISKAITINESIU FORUME, TAI BENT DAUGIAU NAUDOS BUS.
NEISIZEISKITE!
marieana
As lankiau Jurgos Svedienes kursus, nuostabu. Ne girsiu, nes neturiu zodziu, kaip atsidekoti siai nuostabiai moteriai. Mano patarimas butu - nueti i visus pagrindinius arba jus dominancius kursus viena karta, apsiziureti, kur sirdis patrauks, ten ir pasiliksite.
mandalina
kiek kainuoja Jurgos kursai ir kiek laiko jie trunka?
marieana
kursai yra tikrai ne brangus, ji surenka tik tiek, kad susimoketi uz sale ir uz tuos svecius, kuriuos ji pakviecia: kai mes su vyru lankem, tai mokejome - 70 lt, kas be vyro - apie 50 lt i menesi. Kursai vyksta du kartus per savaite, galit tiesiog ateiti pirma karta i juos: nepatiks - nelankysit. Dar yra viena karta nuostabus baseinas, labai nebrangu...
Zemfira
Gal kas zinot kur vyksta kokie nemokami kursai???? g.gif
Jurga
QUOTE (Zemfira @ 2004 09 03, 16:59)
Gal kas zinot kur vyksta kokie nemokami kursai???? g.gif

nemokamos paskaiteles buna valstybinese poliklinikose. Reiktu klausti gydytojos. Antakalnio poliklinikoj kai buvau, tai jokios naudos nebuvo g.gif Valandos paskaitele, per kuria akusere supazindino su "Motinos ir vaiko knyga" bei parde, kaip suvystyt vaikeli.
Kazkas rase kad neuzilgo Karoliniskiu poliklinikoj bus. Berods apie tai rase vasara01.
Upsiukas
Geriausi kursai - supermama laugh.gif
Lankiau kursus ir nieko naujo neisgirdau, viska buvau pasiskaicius supermamoj smile.gif
Rami
Internete radau ir Seimos centro organizuojamus kursus. Daugiau info: http://vasc.lcn.lt/ tame puslapyje reikia ziureti nuoroda "placiau apie besilaukianciu seimu pasiruosima", kur yra programa.
As jokiu atsiliepimu apie juos negirdejau, taciau, manau, kad yra gera zinoti apie visas galimybes smile.gif
*valdonė*
Antakalnio poliklinikoje irgi vyksta šiokie tokie kurai(nemomami).Kiekvieno mėnesio ketvirtadieniais.Pirmąjį ketvirtadienį apie gimdymą, sekantį apie kūdikio priežiūrą,dar sekantį apie kūdikio mityba.Kažkaip panašiai,nelabai jau atsimenu.Šiuose kursuose nedaug informacijos,bet man pilnai pakako smile.gif
Tinka
labai saunus kursai apie gimdyma (butent tik apie gimdyma ir minimaliai apie visa kita) vyksta Vilniuj Eugenijos ginekologijos klinikoj savanoriu pr. Uzsiemimas neilgas (2.5 val. ) todel neisvargino, tik 3 poros, o informacijos daug. taip pat yra ir praktiniai uzsiemimai. labai patiko. thumbup.gif jei neturit daug laiko, bet norit bent minimaliai suzinot kas prie ko, tikrai rekomenduoju. O ir kaina nesikandzioja (40 Lt). Man po ju zymiai drasiau.
rusrena
doh.gif

Mielos moterys, ar jūs visai pakvaišot?!
Visi tie kursai ir paskaitos tik pinigams išlupti. Negi jų turit tiek daug kad mėtot tokiems niekams. Geriausi kursai apie vaikus pas mama, bent jau pataria iš širdies, o ne taikosi eksperimentus daryti su jumis ir jūsų vaikeliu, o be to viską sužinai savaime, juk pas moterį genuose užprogramuota kaip elgtis su vaiku, mes pirmos pajuntam kad kažkas negerai ar panašiai.
Aš dabar laukiuosi trečiojo ir mane tik juokas ima iš tų visų kursų. Tyčiojasi tie "mokslininkai" iš būsimųjų mamų kaip išmano. O jeigu kas nors blogo nutinka, labai fainai nusiplauna rankytes ir pareiskia kad jie nekalti, ten kokia nors slaugė nenormali ir viską supainiojo.
Linkiu sėkmės visoms esamoms ir būsimoms mamytėms ir netikėkit tomis nesamonėmis. Geriau nusipirkit mėgstamą patiekalą už tuos pinigėlius ir skaniai pasmaguriaukit, skonis malonus bus ir nuotaika gera biggrin.gif
Irmuska2
QUOTE(rusrena @ 2005 03 17, 09:13)
doh.gif

Mielos moterys, ar jūs visai pakvaišot?!
  Visi tie kursai ir paskaitos tik pinigams išlupti. Negi jų turit tiek daug kad mėtot tokiems niekams. Geriausi kursai apie vaikus pas mama, bent jau pataria iš širdies, o ne taikosi eksperimentus daryti su jumis ir jūsų vaikeliu, o be to viską sužinai savaime, juk pas moterį genuose užprogramuota kaip elgtis su vaiku, mes pirmos pajuntam kad kažkas negerai ar panašiai.
  Aš dabar laukiuosi trečiojo ir mane tik juokas ima iš tų visų kursų. Tyčiojasi tie "mokslininkai" iš būsimųjų mamų kaip išmano. O jeigu kas nors blogo nutinka, labai fainai nusiplauna rankytes ir pareiskia kad jie nekalti, ten kokia nors slaugė nenormali ir viską supainiojo.
  Linkiu sėkmės visoms esamoms ir būsimoms mamytėms ir netikėkit  tomis nesamonėmis. Geriau nusipirkit mėgstamą patiekalą už tuos pinigėlius ir skaniai pasmaguriaukit, skonis malonus bus ir nuotaika gera biggrin.gif
*

Nejaugi tu manai, kad pasimankstinti nestumo metu - tai pinigu ismetimas? Drisciau gincytis ir labai stipriai. Ko zmones vaiksto isporto klubus? Tam kad gerai jaustis, kad palaikyti gera fizine bukle. Nuo to juk priklauso ir nuotaika ir kt. O nestumo metu taip ypac svarbu smile.gif O be to, kodel gi nepamakstinti ir nepastiprinti tu raumenuku, kurie svarbus nestumo ir gimdymo metu? Man asmeniskai smagu girtis, kad neskauda nei nugaros, nei koju, kad jauciuosi puikiai. Ir tikiu, kad tam itakos padare ir tos mokamos mankstos smile.gif Tegul tai is dalies ir isikalbejimas, bet jei tai padeda gerai jaustis, tai kodel ne? smile.gif
O prismaguriavus daug veliau ir depresija isitaisyt galima, kai saves veidrodyje neatpazisti biggrin.gif
O jei kalbet apie paskaitas ivairias, tai manyciau irgi nera pinigu ismetimas. Nera tie kursai tokie jau brangus (nemanau, kad einantys i juos krapsto pastutinius pinigelius), o nuejus i juos galima ir paklausyti (galbut ne viska gali perskaityti, galbut kazkas turi kita nuomone), ir vienas savrbiausiu dalyku, pabendrauti su taip pat besilaukianciom seimom. Juk tai gera proga susipazinti, pradeti bendrauti ir galbut susirasti nauju draugu, kodel gi ne?
O be to, as manyciau, ypac pirmojo besilaukiantiems tai aktualu - yra daugybe dalyku, apie kuriuos net nepagalvotum auginant vaikuti. O kursuose tau pasako (ar primena).
Niekas juk negimem mokedami. kam tada zmones i mokyklas eina, kam aukstosiose mokyklose studijuoja, kam nuolat visokius kvalifikacijos kelimo kursus lanko? ar tai reiskia, kad buti geru specialistu tai gerai, o klausyti paskaitu kiek tai susije su nestumu ar vaiku auginimu - tai ja pinigu ismetimas?
Pitija
Sveikutės,
Neradau nei vieno atsiliepimo apie besilaukiančių šeimų pasirengimo kursus Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centre. Gal kuri galėtų pasidalinti savo įspūdžiais - būčiau labai dėkinga.
Pingvinukas
QUOTE(Sheba @ 2005 04 06, 15:00)
Sveikutės,
Neradau nei vieno atsiliepimo apie besilaukiančių šeimų pasirengimo kursus Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centre. Gal kuri galėtų pasidalinti savo įspūdžiais - būčiau labai dėkinga.
*

Mano pusseserė lankė ten kursus. Jai labai patiko. O ir žmonių susirenka vos 8 poros. Manau kur kas smagiau, kai ne per didelis žmonių būrys 4u.gif
astaxa
Tiesa, siandien buvau gimdymo namuose, tai ten gydytoja sako : Semeta marazmu pripute? tieasa pasakius nepripucia tas Semeta marazmu, jis gana sveikai ir aiskiai papasakoja viska kas su tavim vyks.. nera jaujis toks kategoriskas (kaip susiformavusi nuomone) nuskausminamuju adresu ar kitu "naujoviu". arba as, kaip aiskinau gydytojai, girdejau ta ka norejau:
1-kaip priziureti vaikeli
2-gimdymo fiziolaogija ir fiziniai pokyciai, stadijos
3-skaudoka morala (mano atveju) kaip elgtis nestumo metu.

Na ir tiesa pasakius, jei anksciau ir turejau kokiu baimiu, dabar (kol kas) ju nera, o jau bevienos dienos 38 savaite.
Manau bet kuriuo atveju visai sveika ir naudinga ten nueiti,. nes atsiranda pasitikejimas savo jegom:)

Maysan
QUOTE(Inorute @ 2006 02 04, 02:03)
O kas tai yra?
As va galvoju apie gimdymo kursus Baltijos Amerikos klinikoje - gal kas ten lankesi ir ka gali pasakyti - ar verti 180 litu?
*

As taip pat ieškojau info apie šiuos kursus tačiau atrodo, kad dauguma renkasi Šemetą. Tagi vakar buvo pirma paskaitėle Northway medicinos centre, o pasirodo, kad ta pati gydytoja skaito paskaitas ir Baltijos Amerikos klinikoje. Man pirmas įspūdis buvo visai geras - gydytoja puikiai paaiškino gimdymo stadijas, kokie procesai vyksta organizme, kokia medicininė pagalba ir kuriuo etapu galima, kaip gali padėti partneris. Šiandien bus užsiėmimai su kinizeterapeute - taisiklingos pozos, tam tikrų taškų masažas sąrėmių metu ir t.t.

Kadangi aš norėjau grynai mediciniško gimdymo paaiškinimo, be išankstinės nuostatos - tas yra gerai, o tas blogai - man tai super!

vikta
tai atlankėm paskaitėles BAK. pirmoji paskaita, teorinė, nepatiko. jau galvojau kad bereikalo ėjom. ten pasakojo apie gimdymo pradžia - pirmajį etapą, sarėmius. tai nieko naujo nesužinojau, viskas buvo žinoma. na, vyrui beveik viskas buvo nauja, tai gerai ben tiek.
antra paskaitėlė buvo pas kinezoterapeutę - mokė kaip kvėpuoti, kaip stumti, kokios pozos ir masažai malšina skausmą, pasakojo apie kojų tinimą, patogų miegojimą. praktikoje išbandėm visas pozas ir masažus.
trečia paskaita buvo pas psichologą - na, tai ten kaip pas psichologą: gražios kalbos, blevyzgos ir nuteikimas gimdymui wink.gif
ketvirta paskutinė paskaita - vėl teorija. dabar apie antrą ir trečią gimdymo etapus, t.y. jau nuo stūmimo.
abi teorinės paskaitos buvo su vaizdine medžiaga: paveikslėliai ir video su tikrais gimdymais ir lietuvoje ir užsienyje

po paskaitų gavome dovanėlių: kremukų mėginėlių, keletą daiktailių iš Korlėjos, lankstinukų ir nuolaidų
Mon@
Labai ilgai dvejojau ar eit i nestukiu kursus ar ne, bet kadangi norejau ismokt taisyklingai kvepuot ir stumt, tai ir nuejau (abu su vyru) ir tikrai nesigailim visai, gavom visko ko tikejomes ir dar daugiau, kazkaip ikvepe pasitikejimo, drasos, o ir vyras suzinojo kaip gales man padet ax.gif, paskaitele vyko Eugenijos ginekologijos klinikoj mirksiukas.gif
Aistulis
As buvau I pakopos kursuose (apie nestuma) NMC (vat cia yra aprasymas: http://nmc.lt/index.php/motinystes_mokykla/193 ) tai labai patiko. Ten ir daug informacijos ir patarimu dave ir tai kas rupejo issiaiskinom ir visokiu nuolaidu bei dovaneliu dave. Ne uz ilgo planuoju eiti ir i antra pakopa.
šaulys
Pašilaičių šeimos medicinos centre yra nėščiųjų mokyklėlė.Paskaitėles skaito pediatras ir psichologė,galima pasirinkti į kokią eisi.Labai naudingos informacijos duoda. thumbup.gif
Smulkmena
Ar buvote kas Northway "Motinystės mokykloje"? Pasidalinkite įspūdžiais. Jie ten į tris ciklus skirto, kai visų kainas sudedu, nemžai gaunasi. Todėl svarstau, verta ar ne.
Pas Šemetą netraukia kažko, nors neturiu nieko prieš...
*zvaigzne*
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 08, 12:56)
Ar buvote kas Northway "Motinystės mokykloje"? Pasidalinkite įspūdžiais. Jie ten į tris ciklus skirto, kai visų kainas sudedu, nemžai gaunasi. Todėl svarstau, verta ar ne.
Pas Šemetą netraukia kažko, nors neturiu nieko prieš...
*

Mes atlankėm kursus apie gimdymą Northway centre. Kaina apie 170 lt už dvi teorines ir vieną praktinę paskaitas. Per teorines pasakojo viską apie gimdymą, rodė filmuotą medžiagą, per praktinę kineziterapeutė aiškino kaip elgtis sąrėmių ir gimdymo metu - kaip kvėpuoti, kur geriausia masažuoti, kad mažiau skaudėtų ir t.t. Manau verta nueiti, ypač jei bijai, o ir vyrui naudinga, nes žinos ką daryti ir kaip tau padėti kai skauda.
Raideles
O aš labai rekomenduočiau lankyti ne tik paskaitėles apie nėštumą ir gimdymą, bet ir apie žindymą. Nes pagimdyti vis tiek pagimdysi. O iš karto po gimdymo reikės vaiką maitinti. Reikia daug žinoti, kad žindymas būtų sėkmingas, ypač jei jis nepasirodo paprastas nuo pradžių (o aplinkinių mamų patirtis rodo, kad nėra visoms taip lengva kaip norėtųsi g.gif )

Aš pati su pirmu vaiku tris mėnesius kamavausi su skaudamais speneliais, po to aiškinausi daug apie maitinimą krūtimi, su dukra vėl buvo rūpesčių dėl spenelių, bet jau žinojau kur kreiptis, su kuo konsultuotis. O ir dabar, trečio besilaukdama dalyvavau 8 paskaitų cikle vien tik apie žindymą - buvo labai įdomu ir naudinga smile.gif Ypač kai dar sykį pamatai koks yra svarbus pirmas mamos ir vaiko kontaktas, kaip vaikas pats gali susirasti krūtį ir pradėti ją žįsti. Ir kita info labai naudinga, praktiškai į daugelį klausimų, kuriuos ir supermamoje užduodamus (apie pieno stygių, krūtų problemas, ilgą maitinimą, nusitraukinėjimą ir t.t.) galima gauti mokslo tyrimais pagrįstus atsakymus.

Ir kursai nebrangūs, lyginant su Šemetos ar Baltijos-Amerikos klinikos kursais smile.gif Ir naudos tikrai labai daug.
Forever
QUOTE(Raideles @ 2006 11 13, 23:55)
O ir dabar, trečio besilaukdama dalyvavau 8 paskaitų cikle vien tik apie žindymą - buvo labai įdomu ir naudinga smile.gif
*

kur tokie kursai vyksta? 8 paskaitu ar ne perdaug? g.gif 4u.gif
Smulkmena
[quote=Raideles,2006 11 14, 00:55]
O aš labai rekomenduočiau lankyti ne tik paskaitėles apie nėštumą ir gimdymą, bet ir apie žindymą. Nes pagimdyti vis tiek pagimdysi. O iš karto po gimdymo reikės vaiką maitinti. Reikia daug žinoti, kad žindymas būtų sėkmingas, ypač jei jis nepasirodo paprastas nuo pradžių (o aplinkinių mamų patirtis rodo, kad nėra visoms taip lengva kaip norėtųsi g.gif )

O paskaita vadinasi "Vaiko priežiūra:augsiu didelis ir sveikas" ar tu ne Northway apie žindymą lankei? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.