Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai apie spenelius

Sveiki, na turiu tokia problemele: aplink spenelius auga plaukeliai,ir nezinau kaip ju atsikratyti. Kazkas sake, kad rauti ju negalima? O kaip zinoti is tikruju kaip yra?
Atsakyti
na daug pasirinkimu nera g.gif

jei silpni plaukeliai, tai balink..
jei storesni - rauk.. turiu as apgama tai raunu as ta plauka ir nzn gyvenu biggrin.gif
arba kas ten lieka.. lazeriai visi ir kitos priemones...

kitu pasiulymu nelabai zinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmmmm @ 2007 04 16, 04:26)
Sveiki, na turiu tokia problemele: aplink spenelius auga plaukeliai,ir nezinau kaip ju atsikratyti. Kazkas sake, kad rauti ju negalima? O kaip zinoti is tikruju kaip yra?



sveikut:)

mano pasiulymas irgi: rauk.. doh.gif

Atsakyti
o as pasitarciau su gydytoja odos, juk krutys labai jautri vieta..kad poto kokiu problemu nebutu g.gif
Atsakyti
As raunu doh.gif , nors zinau, kad kazko truksta organizmui, kazkas turi buti negerai su hormonais, endokrinine sistema. Man nieko nerado, tai ir raviuosi.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilniete @ 2007 04 18, 09:51)
As raunu doh.gif , nors zinau, kad kazko truksta organizmui, kazkas turi buti negerai su hormonais, endokrinine sistema. Man nieko nerado, tai ir raviuosi.... verysad.gif


siaip problemos su skydliauke... bet tame ir esme, kad dazniausiai nieko neranda...

pasiulo pagerk kontraceptiku ar dar ka nors ir tiek g.gif
Atsakyti
Man po gimdymų atsirado irgi šiek tiek, tai raunu ir galvos nesuku. Skydliaukės hormonai kažkada šėliojo, bet ir juos susitvarkius niekas nepasiketė. Tai nedarau problemos iš to, kad kas kelias savaites reikia išpeš tris plaukelius biggrin.gif
Atsakyti
as irgi raunu smile.gif bet siaip, kiek zinau, tai moterim su tokia problema tiesiai pas endokrinologa reikia, pati niekaip nesusiruosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmmmm @ 2007 04 16, 04:26)
Sveiki, na turiu tokia problemele: aplink spenelius auga plaukeliai,ir nezinau kaip ju atsikratyti. Kazkas sake, kad rauti ju negalima? O kaip zinoti is tikruju kaip yra?


Išsipešioju tuos plaukelius, nematau kitos išeities.
Nesuprantu, kodėl būtų negalima rauti? g.gif

Atsakyti
as tai su zirklutem nukarpau,kazkaip raut nesinori,nezinau,keli jie yra tai kazkaip nesureiksminu labai to
Atsakyti
As irgi raunu juos, kiek ejau pas gydytoju tiek nieko neranda doh.gif
Atsakyti
Sakot su skydliauke problemos? g.gif Niekada nepagalvojau. doh.gif Pas mane viusr plaukuotumas gan didelis, tai ir siuos plaukelius su pincetu vis ispesu ir nedarau jokios problemos, nei oda sudirgsta , nei ka.
Atsakyti