Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai apie spenelius

g.gif hmmm o as tai visada duse issiraviu, o paskui dar spirituku nuvalau g.gif jei steriliai tai gal nieko g.gif
Atsakyti
yra ir pas mane plaukeliiu keleta apie spenelius, pincetas gelbsti thumbup.gif
Atsakyti
joo tik raut, visos tai daro wub.gif
Atsakyti
balinti ar lazeriu jų šalinti nepatarčiau.
pincetas čia geriausia išeitis g.gif
Atsakyti
Darbuojuosi su pincetu ax.gif
Atsakyti
pas mane viena karta buvo user posted image as juos su pincetu isroviau ir jie daugiau nebeataugo user posted image
Atsakyti
isvada ta,kad pincetas cia KARALIUS!!!!!! thumbup.gif ax.gif clap.gif
user posted image
Atsakyti
Kai atsirado plaukeliai, net mintis nekilo ka daryti. Uz pinceto - ir problemos neber. Kuo toliau - tuo plaukeliai atauga silpnesni.
Atsakyti
na o as girdejau kad raunant gali issivystyti pieno liauku uzdegimas ar kazkas panasauss, net iki chirurgines operacijos kartais prieinama, tad patariama juos pakirpti siaip
Atsakyti
Va būtent mano draugei senai taip ir buvo. Prisižaidė mergaitė, ir buvo tada gal jai apie 15 metų,kaip jai buvo tas pieno liaukų uždegimas tai nieko gero žodžiu..ligoninėse pragulėjo.. unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 10 15, 01:54-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 10 15, 01:54)
isvada ta,kad pincetas cia KARALIUS!!!!!! thumbup.gif  ax.gif  clap.gif
[url=http://www.supermama.lt/liniuote/vaikas/][img]

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2009 10 18, 16:20)
Va būtent mano draugei senai taip ir buvo. Prisižaidė mergaitė, ir buvo tada gal jai apie 15 metų,kaip jai buvo tas pieno liaukų uždegimas tai nieko gero žodžiu..ligoninėse pragulėjo.. unsure.gif

taip, as irgi pazistu kam taip buvo, ne teoriskai sneku. Bet sitame forume ziuriu pincetas karaliumi vadinamas. Tad bukit atsargios, merginos, nes krutine tai ne juokas, galima baisiu pasekmiu susilaukti
Atsakyti