Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Plaukeliai apie spenelius
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3
cerkad
QUOTE(ne_mamukas @ 2008 03 24, 18:29)
Dažnai plaukeliai auga ant krūtų aplink aureolę. Pešioti ir skusti nerekomenduoju, nes galima susirgti mastitu – pieno liaukos uždegimu. Geriau jau juos apkirpti.
*

tikai, o as apskutu doh.gif doh.gif doh.gif !!!! daugiau to nedarysiu doh.gif
Niridė
QUOTE(ne_mamukas @ 2008 03 24, 18:29)
Dažnai plaukeliai auga ant krūtų aplink aureolę. Pešioti ir skusti nerekomenduoju, nes galima susirgti mastitu – pieno liaukos uždegimu. Geriau jau juos apkirpti.
*

Nukirpti prie pat odos neiseina, buna,kad ir isikerpi, o be to - vistiek matosi,tai dar kazin,kas blogiau mastau.gif Kiek laiko raunu, kol kas jokiu uzdegimu nebuvo rolleyes.gif
Ariela
Aš irgi raunu. Vienai mano draugei buvo užaugusi cista krūtyje, tai jai darė operaciją, tyrė onkologiniam. Tai onkologiniame gydytojas pasakė, kad jokiu būdu negalima rauti. Kodėl, tiksliai nežinau.
justee
Siaubas!!!! O as jau raunu kokius 5 metus ir nieko... Bet kitaip neimanoma, nes klaikiai atrodo.. Plius dar ir juodi, o kas bus, jei karpysiu? Tai isvis spygliai isdygs.. lotuliukas.gif Bet jokiu kitu budu, kaip rovimas, as nematau.. Nebent tapti naturaliste! lotuliukas.gif
linuxox
raunu daugiau nei 10metu,ir kai maitinau roviau niekuo nesusirgau
londonas
pries gimdyma kelis plaukelius turejau,bet po gimdymo kazkaip dingo jie pas mane ir va jau metai kaip neatsinaujina,tikiuosi ir neasinaujins smile.gif
justem
QUOTE(londonas @ 2008 04 25, 17:54)
pries gimdyma kelis plaukelius turejau,bet po gimdymo kazkaip dingo jie pas mane ir va jau metai kaip neatsinaujina,tikiuosi ir neasinaujins smile.gif
*

hmz nu ka as irgi raunu ir nieko nei mirstu nei sergu nei kokie simptomai atsirado atrodo viskas ok turiu kelis plaukiukus juodus paciai fu tai isivaiduoju kaip butu vyrui kaip pamatytu kad stagarai styro ... doh.gif
Muscade
Na matot, cia labai viskas priklauso nuo zmogaus organizmo smile.gif Kiekvienas renkasi kaip jam geriau 4u.gif
Pienė.
esu girdėjusi, kad rauti negalima. Bet kadangi nepamenu priežasties, tai raunu ir aš thumbup.gif
uogytele
pas mane vienas pastoviai isaugdavo toje pacioje vietoje... tai ispesdavau pincetu ir tiek. nezinojau, kad negalima... o siandien pabudau, skauda ta vieta, paraudusi, ir patine prie pat spenelio... o pries pora dienu taip nieztejo doh.gif zodziu, zygiuoju pas gydytoja, nes tikrai nesmagu tokioje vietoje skaudumeli turet... gal kam panasiai kas nutiko? nes jaudinuosi tai siaubingai unsure.gif
vichy_
Sveikos,mergaites,gal as biski ne i tema,bet maciau,kad juos minejot,tai ir pasiklausiu cia 4u.gif ar reikia seimos gyd siuntimo pas ta endokrinologa ar koki ten? blush2.gif
Laurytuke
Sveikutes,

as su pincetu raunu, kartais su epiletorium pasidarbuoju, bet kai pirmakart su epiletorium pasidarbavau, tai daugiau ju ir ataugo. turiu galvoje juodu plaukeliu..tai dabar daugiau darbelio su pincetu turiu smile.gif
Kitte
As tai nukerpu blush2.gif
Niridė
QUOTE(uogytele @ 2009 03 30, 10:46)
pas mane vienas pastoviai isaugdavo toje pacioje vietoje... tai ispesdavau pincetu ir tiek. nezinojau, kad negalima... o siandien pabudau, skauda ta vieta, paraudusi, ir patine prie pat spenelio... o pries pora dienu taip nieztejo doh.gif  zodziu, zygiuoju pas gydytoja, nes tikrai nesmagu tokioje vietoje skaudumeli turet... gal kam panasiai kas nutiko? nes jaudinuosi tai siaubingai unsure.gif
*

Buna kartais ax.gif Po nuskutimo ypac - paskui praeina po keliu dienu.
Negalima, zinau, kad negalima...bet taigi neiseina buti naturaliai... apzelusia hihihi.gif
Treise
QUOTE(Laurytuke @ 2009 03 30, 16:23)
Sveikutes,

as su pincetu raunu, kartais su epiletorium pasidarbuoju, bet kai pirmakart su epiletorium pasidarbavau, tai daugiau ju ir ataugo. turiu galvoje juodu plaukeliu..tai dabar daugiau darbelio su pincetu turiu smile.gif
*

as irgi ta pati pastebejau g.gif
kumiko
QUOTE(cerkad @ 2008 04 06, 13:47)
tikai, o as apskutu doh.gif  doh.gif  doh.gif !!!! daugiau to nedarysiu doh.gif
*

o tai jei jus juos nuskutat su skustuvu..neatauga po to dar daugiau g.gif
Niridė
QUOTE(kumiko @ 2009 04 01, 19:48)
o tai jei jus juos nuskutat su skustuvu..neatauga po to dar daugiau g.gif
*

Kaip gali ataugti daugiau - juk plauko svogunelis tik vienas vienam plaukui? g.gif bigsmile.gif gal tik atrodo tamsesnis plaukas, nes ties saknimis yra storesnis.
kumiko
QUOTE(Niridė @ 2009 04 01, 21:10)
Kaip gali ataugti daugiau - juk plauko svogunelis tik vienas vienam plaukui? g.gif  bigsmile.gif gal tik atrodo tamsesnis plaukas, nes ties saknimis yra storesnis.
*

tada atauga skutant dyglei.. doh.gif
littlehellcat
QUOTE(brendy_ @ 2009 03 30, 15:23)
Sveikos,mergaites,gal as biski ne i tema,bet maciau,kad juos minejot,tai ir pasiklausiu cia 4u.gif ar reikia seimos gyd siuntimo pas ta endokrinologa ar koki ten?  blush2.gif
*

Pas endokrinologa jei nori poliklinikoje, tai tikrai reikia (tik ten gali iglai uztrukti eile), jei mokamai, tai nebutinai. As tai pas gydytoja Kazanaviciu lankausi, medicinos centre Via medica, tikrai rekomenduoju - greitai viska padarys, gerai paaiskins.

O plaukelius tai as bijociau rauti. Tik nezinau, kodel, kazkur girdejau, kad negalima, ir tikrai nerauciau. Be to, ten tokia jautri vieta, skauda gi...
ddijana
As tai nukerpu ir viskas mirksiukas.gif
Finna
QUOTE(brendy_ @ 2009 03 30, 14:23)
Sveikos,mergaites,gal as biski ne i tema,bet maciau,kad juos minejot,tai ir pasiklausiu cia 4u.gif ar reikia seimos gyd siuntimo pas ta endokrinologa ar koki ten?  blush2.gif
*

Reikia. Nereiktų tik jei eitum privačiai 4u.gif
~Z@R@~
anksciau ir as raudavau, bet kazkur perskaiciau ar girdejau .. nepamenu g.gif kad negalima rauti geriau nukirpti nes kazkas blogai yra kai rauni.. negaliu pasakyti kas nes nelb atsimenu. doh.gif
zai zai 25
QUOTE(kumiko @ 2009 04 01, 21:00)
tada atauga  skutant dyglei.. doh.gif
*

jokie ne dygliai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vanile69 @ 2009 04 15, 18:33)
anksciau ir as raudavau, bet kazkur perskaiciau ar girdejau .. nepamenu  g.gif  kad negalima rauti geriau nukirpti nes kazkas blogai yra kai rauni.. negaliu pasakyti kas nes nelb atsimenu.  doh.gif
*

kaip ir pazastyse,sakoma,kad rauti negalima,tik skusti smile.gif
mylima2007
aš tai priklausomai nuo nuotaikos.. kartais raunu, kartais nuskutu, o kartais su žirklutėm nukerpu..
o čia kažkas anksčiau rašė, kad ligų ieškot dėl tų plaukelių, tai manau normalu gi čia...
kalissta
Rauk su pincetu ir dezinfekuok is karto. Aisku, oda sudirgsta stipriau tokioj vietoj, bet ka jau darysi, usuotais papiais but juk nesinori smile.gif
manse*
As irgi raunu su pincetu, anksciau buvo tik pora, o db nzn nuo ko cia priklauso, gal link senatves daugeja bet jau ne pora o keletas yra ax.gif
Juxt
kažkur skaičiau kad rauti nelabai galima
aš kai kada paraunu, kai kada pakerpu...
Cukrė
Rauti speneliu plauku negalima!!Taip gali issivystyti pieno liauku vezys. Nei vyrams nei moterims.
Niridė
QUOTE(Cukrė @ 2009 06 01, 18:00)
Rauti speneliu plauku negalima!!Taip gali issivystyti pieno liauku vezys. Nei vyrams nei moterims.
*

Is kur tokia info? g.gif

Siulai vaiksciot plaukuotais papiais? bigsmile.gif
Cukrė
QUOTE(Niridė @ 2009 06 01, 18:33)
Is kur tokia info? g.gif

Siulai vaiksciot plaukuotais papiais? bigsmile.gif
*

Neseniai girdejau per tv dermatologe kalbejo apie tai. As nieko nesiulau smile.gif pati juos kerpuosi mazomis zirklutemis ir vyrui darau ta pati rolleyes.gif
LapeUrsa
QUOTE(Cukrė @ 2009 06 01, 18:00)
*

Vyrai gi pieno liauku neturi ax.gif ir nereikia jiems nieko raut...
O moterims tai galbut...
O tai ka daryt? Kirpt?
Niridė
QUOTE(Cukrė @ 2009 06 01, 18:55)
Neseniai girdejau per tv dermatologe kalbejo apie tai. As nieko nesiulau smile.gif pati juos kerpuosi mazomis zirklutemis ir vyrui darau ta pati rolleyes.gif
*

Kad negalima,tai mes suprantam mirksiukas.gif , bet tema yra apie tai, kaip juos naikinti?
Jasper
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 06 01, 18:03)
Vyrai gi pieno liauku neturi ax.gif ir nereikia jiems nieko raut...
O moterims tai galbut...
O tai ka daryt? Kirpt?
*

Vyrai turi pieno liaukų užuomazgas. Todėl ir vyrams pasitaiko krūtų vėžys. Plaukelius raunu. Sąsajos tarp krūtų vėžio ir plaukelių rovimo labai abejotinos - vėžys vystosi iš krūtų liaukų kanalėlių, o plaukeliai yra visai iš kito audinio.
Cukrė
QUOTE(Niridė @ 2009 06 01, 19:04)
Kad negalima,tai mes suprantam mirksiukas.gif , bet tema yra apie tai, kaip juos naikinti?
*

Tai ir pamaciau, kad dauguma nesupranta kad ju negalima naikinti, o patartina tik patrumpinti mirksiukas.gif
birbusiukas
g.gif hmmm o as tai visada duse issiraviu, o paskui dar spirituku nuvalau g.gif jei steriliai tai gal nieko g.gif
iRisiuke
yra ir pas mane plaukeliiu keleta apie spenelius, pincetas gelbsti thumbup.gif
Padruske22
joo tik raut, visos tai daro wub.gif
Raquelle
balinti ar lazeriu jų šalinti nepatarčiau.
pincetas čia geriausia išeitis g.gif
Mamukė_
Darbuojuosi su pincetu ax.gif
blizgutia
pas mane viena karta buvo user posted image as juos su pincetu isroviau ir jie daugiau nebeataugo user posted image
*Anila*
isvada ta,kad pincetas cia KARALIUS!!!!!! thumbup.gif ax.gif clap.gif
user posted image
murksiukas
Kai atsirado plaukeliai, net mintis nekilo ka daryti. Uz pinceto - ir problemos neber. Kuo toliau - tuo plaukeliai atauga silpnesni.
kuku2
na o as girdejau kad raunant gali issivystyti pieno liauku uzdegimas ar kazkas panasauss, net iki chirurgines operacijos kartais prieinama, tad patariama juos pakirpti siaip
Trendy_
Va būtent mano draugei senai taip ir buvo. Prisižaidė mergaitė, ir buvo tada gal jai apie 15 metų,kaip jai buvo tas pieno liaukų uždegimas tai nieko gero žodžiu..ligoninėse pragulėjo.. unsure.gif
zitiene
smile.gif+2009 10 15, 01:54-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 10 15, 01:54)
isvada ta,kad pincetas cia KARALIUS!!!!!! thumbup.gif  ax.gif  clap.gif
[url=http://www.supermama.lt/liniuote/vaikas/][img]

drinks_cheers.gif
kuku2
QUOTE(Trendy_ @ 2009 10 18, 16:20)
Va būtent mano draugei senai taip ir buvo. Prisižaidė mergaitė, ir buvo tada gal jai apie 15 metų,kaip jai buvo tas pieno liaukų uždegimas tai nieko gero žodžiu..ligoninėse pragulėjo.. unsure.gif
*

taip, as irgi pazistu kam taip buvo, ne teoriskai sneku. Bet sitame forume ziuriu pincetas karaliumi vadinamas. Tad bukit atsargios, merginos, nes krutine tai ne juokas, galima baisiu pasekmiu susilaukti
Menou
pincetas padeda smile.gif
ekaja
As tai irgi su pincetu raunu blush2.gif
sundown
Oj ne kazkaip nieko nedarau, o su pincetu tuo labiau nedrisciau unsure.gif per daug jautri vieta.
Adeliukas
Pas mane ta pati problema. issityriau hormonus ir visi tyrimai geri. Jokiu kontraceptiniu negersiu. pradejau gerti vienus vitaminus su E kazkaip lyg augimas susilpnejo. Bet cia manau reikia laiko kol susitvarkys. nes organizme vidui yra problema, o man nieko neranda o hormonais jokiu budu nesigydysiu jei istirta kad gerai. Na ir problemu tos merginos turi. Zinokit mieliau buciau gimusi vyras biggrin.gif . Nes dabar tai apie spenius plauku, koju plaukutumas irgi nenormalus. ir vargsti cia zmogau. O vyram gerai nusiskuta barzda ir gerai. Oi as jau ne i tema. sorry 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.