Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai apie spenelius

QUOTE(Koarlete @ 2007 11 05, 23:08)
Draugiškai kaip ir kitos forumietės einu kartkartėm paravėti tų pavienių gyvaplaukių. Kol kas dar nieko nenutiko  mastau.gif

Man vat, buna, iauga ax.gif Va tada tai nei ka daryt nebezinai... doh.gif
Atsakyti
As pesioju ax.gif ir man neiauga kol kas g.gif
Atsakyti
iki kol sia tema nepaskaitinejau net nebuvau susimascius kas tai ir ar tai blogai rolleyes.gif ... manau cia dar priklauso nuo kiekvienos.. pvz pas mane plaukuotumas visur toks neblooogas, tai.. nesiparinu nei kiek tongue.gif su pincetu ciaukst kas 2-3 savaites ir bedos nebera
Atsakyti
Pas mane kazkaip ju vos keli aplink spenelius. Esu girdejus, kad geriau nerizikuot ir ju nepesiot, todel tiesiog nukerpu, kai reikia. Aj, kam rizikuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(applebee @ 2008 01 02, 10:20)
Pas mane kazkaip ju vos keli aplink spenelius. Esu girdejus, kad geriau nerizikuot ir ju nepesiot, todel tiesiog nukerpu, kai reikia. Aj, kam rizikuot smile.gif

Aisku,kad geriausia butu nukirpti, bet jei jie auga taip greit, kad tenka vos ne kasdien tai daryti, tai karpymo neuzteks... g.gif
Atsakyti
Nu jo.. g.gif Bet kad neisimestu kokia zaraza nuo to pesiojimo blink.gif Girdejau, kad gali pulinuku visokiu rastis ir pan. Bet tokioj vietoj nelabai ka ir prigalvosi.. Gal vasku?
Atsakyti
Na pas mane jų nėra (tpfu tpfu tpfu). Bet jeigu turėčiau, tai, manau, geriau kirpčiau, nei raučiau. blink.gif
Atsakyti
As tai israunu karta i pusmeti wink.gif
Atsakyti
raunu o kas be lieka g.gif nors gal ir nera gerai bet, juk nenesiosi kasu mirksiukas.gif nors sako kai rauni ai dar daugiau ju gali paskui but, kiek tiesos nezinau schmoll.gif
Atsakyti
o jeigu tarkim,ant pilvo plaukeliai tamsesni,ką tada daryt? g.gif
Atsakyti
As raunu pincetu pries tai dezinfekavus aplink, pas mane ju labai nedaug, bet jie neploni ir gan tamsus, todel ,manau, tai geriausias budas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Well_liked @ 2008 03 23, 00:00)
As raunu pincetu pries tai dezinfekavus aplink, pas mane ju labai nedaug, bet jie neploni ir gan tamsus, todel ,manau, tai geriausias budas  smile.gif

As irgi elgiuosi taip pat rolleyes.gif
Atsakyti