Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

QUOTE(editana @ 2007 09 19, 18:18)
Kiek buvau VK tai ir HCG 40 kai buna jie dar neskaito kad tai  nestuke.gif kai jau buna virs 100 tada jau skaito. kaip man aiskino HCG gali pradet gamint esant kitiem susirgimam - kaip augliai ir kt - beje apie tai ir as skaiciau . tai kaip ten yra is tikro - visai neaisku..
aisku geriau butu jei pakiles HCG rodytu nestuke.gif  bigsmile.gif



Hm, keista, nes man kai buvo 87, tai sakė nėščia 100%. Kitas atvejis, kad tai gali būti tik vadinamas cheminis nėštumas, bet HCG 40 manau jau yra pakankamai, jog teigti, kad moteris laukiasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2007 09 19, 18:30)
Hm, keista, nes man kai buvo 87, tai sakė nėščia 100%. Kitas atvejis, kad tai gali būti tik vadinamas cheminis nėštumas, bet HCG 40 manau jau yra pakankamai, jog teigti, kad moteris laukiasi ax.gif

tai vat ir mano nuomone tokia g.gif nes mano buvo 40 HCG - paparasta gine uzskaite kaip nestuma (bet ivyko persileidimas), o VK nuomone jau parasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(editana @ 2007 09 19, 19:46)
tai vat ir mano nuomone tokia  g.gif nes mano buvo 40 HCG - paparasta gine uzskaite kaip nestuma (bet  ivyko persileidimas), o VK nuomone jau parasiau ax.gif



Na, iš tiesų čia diskutuotinas dalykas - kokius kriterijus daktarai nusistato, tai tokios pozicijos ir laikosi mirksiukas.gif
Juk ir nėštumas skirtingose valstybėsi skirtingai suvokiamas. Vienur jau skaičiuoja nuo apvaisinimo dienos, o kitur - nuo implantacijos mirksiukas.gif
O teisūs tiek vieni, tiek kiti - tik skirtingai skaičiuoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 20 rugsėjo 2007 - 08:41
Sveikos, tai gal visdelto Klaipedoi kas daretes HCG, zinau tik kad jurininkuose ir universitetinej lig, bet niekaip neina iki ju laboratoriju prisiskambinti, o registratura neina i kalbas, jei zint kur ir ar reikia siuntimo HELP
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2007 09 20, 09:41)
Na, iš tiesų čia diskutuotinas dalykas - kokius kriterijus daktarai nusistato, tai tokios pozicijos ir laikosi mirksiukas.gif
Juk ir nėštumas skirtingose valstybėsi skirtingai suvokiamas. Vienur jau skaičiuoja nuo apvaisinimo dienos, o kitur - nuo implantacijos mirksiukas.gif
O teisūs tiek vieni, tiek kiti - tik skirtingai skaičiuoja smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Klaipedoje HCG nusistatyti galima prie gimdymo namu esancioje ambulatorijoje, einat tiesiai i kasa, pasakot kad norit zmogaus chorionini gonadotropina nusistatyti, susimokat 40Lt ir iskart paims krauja, dirba iki 15 val. sekmes smile.gif
Atsakyti
sveikos,

turiu klausimuka, o per kiek laiko pasako atsakyma: ar kita diena, ar tarkim per koki pusvalandi jau yra atsakymas. Ir dar ar reikia tyrimus priduoti ryte ir nevalgius, ar jokio skirtumo?
Atsakyti
Na bent jau klaipedoi tai atsakymas bus geriausiu atveju kita diena, o ar valgius ar ne nesvarbu ir nebutinai is ryto
Atsakyti
QUOTE(*zarena* @ 2007 09 21, 09:51)
Na bent jau klaipedoi tai atsakymas bus geriausiu atveju kita diena, o ar valgius ar ne nesvarbu ir nebutinai is ryto

aciu 4u.gif

as paskambinau vilniuje i Northway med.centr. tai sake, kad atsakymas buna kita diena
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2007 09 19, 18:30)
Hm, keista, nes man kai buvo 87, tai sakė nėščia 100%. Kitas atvejis, kad tai gali būti tik vadinamas cheminis nėštumas, bet HCG 40 manau jau yra pakankamai, jog teigti, kad moteris laukiasi ax.gif



o as norejau paklausti, 9 DPO ar realiai gali kazkiek rodyti skaicuku? blush2.gif
ir kas tas cheminis nestumas, niekaip nesuprantu?
Atsakyti
QUOTE(*Retro* @ 2007 09 21, 08:47)
sveikos,

turiu klausimuka, o per kiek laiko pasako atsakyma: ar kita diena, ar tarkim per koki pusvalandi jau yra atsakymas. Ir dar ar reikia tyrimus priduoti ryte ir nevalgius, ar jokio skirtumo?

vilniuj, geromedoj atsakymas būna po kelių valandų
Atsakyti
dariausi ir as kruajo tyrimus, tai sake 0,4. O ar neturetu buti visiskai riebus nulis?
Ar negali buti cia tiesiog per anksti? dariausi apie 9 DPO
Atsakyti