Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

sveikos noriu paklausti jusu o paprastas kraujo tyrimas ar gali parodyti nestuma g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 10 24, 09:43)
sveikos noriu paklausti jusu o paprastas kraujo tyrimas ar gali parodyti nestuma g.gif  blush2.gif



nea smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 10 24, 08:43)
sveikos noriu paklausti jusu o paprastas kraujo tyrimas ar gali parodyti nestuma g.gif  blush2.gif

Padidėjęs leukocitų kiekis taip pat gali rodyti nėštumą, bet nebūtinai (gali ir uždegimas koks būti- tada irgi kiekis padidėja), todėl labai nepatikimas "variantas".
Atsakyti
QUOTE(burundu @ 2007 10 24, 13:02)
Padidėjęs leukocitų kiekis taip pat gali rodyti nėštumą, bet nebūtinai (gali ir uždegimas koks būti- tada irgi kiekis padidėja), todėl labai nepatikimas "variantas".

aciu uzatsakymauser posted image
na pas mane padidejes kaip tik leukocitu skaicius g.gif o priezasties kazkaip neranda g.gif
leukocitu kraujyje 11.0 g.gif
nes ir slapimo tyrima dariausi leukocitu jame nera g.gif

testui dar biski anksti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 24 spalio 2007 - 12:37

jei HCG 136, tai ar yra nėštumas ar nea g.gif Jei taip, tai kiek gali būti. Laboratorijoj sumarudijo, tai nezinau ir kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2007 10 26, 23:40)
jei HCG 136, tai ar yra nėštumas ar nea g.gif Jei taip, tai kiek gali būti. Laboratorijoj sumarudijo, tai nezinau ir kaip g.gif

nėštumas tikrai yra. Normas gali čia pasižiūrėti HCG normos

Manau 4-5 sav.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 10 27, 14:27)
nėštumas tikrai yra. Normas gali čia pasižiūrėti HCG normos

Manau 4-5 sav.

na ir as taip manau, o vakar Klaipėdoj vienoj is laboratoriju pasake, jog nera, arba 2-3 dienos blink.gif

Labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2007 10 27, 18:22)
na ir as taip manau, o vakar Klaipėdoj vienoj is laboratoriju pasake, jog nera, arba 2-3 dienos blink.gif

Labai aciu uz atsakyma 4u.gif

sėkmingo nešiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 10 27, 14:27)
nėštumas tikrai yra. Normas gali čia pasižiūrėti HCG normos

Manau 4-5 sav.

čia turbūt nuo paskutinių mm tiek laiko?

užvakar dariausi hcg klaipėdoj. rodė -327. o pasakė tik tiek, kad nėštumas yra. labai mažas. tikslių skaičių nepasakė verysad.gif pagal mano skaičiavimus nuo galimo pastojimo mums apie trys savaitės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miltė @ 2007 10 28, 23:56)
čia turbūt nuo paskutinių mm tiek laiko?

užvakar dariausi hcg klaipėdoj. rodė -327. o pasakė tik tiek, kad nėštumas yra. labai mažas. tikslių skaičių nepasakė verysad.gif pagal mano skaičiavimus nuo galimo pastojimo mums apie trys savaitės wub.gif

taip nuo paskutinių mmm. Bet toje nuorodoje reikšmės yra ir nuo pask. mmm dienos ir gestacinės sav, t.y. nuo galimo pastojimo.
Atsakyti
QUOTE(noanoa @ 2007 09 21, 21:05)
Visur skirtingai raso,sako.Man sake,kad tik nuo 11 DPO gali parodyti.AIDS centre sake,kad jei virs1-tai jau  nestuke.gif ,o gine sake,kad jei ne  nestuke.gif ,tai ir virs 0negali buti.Na man tai buvo 2,29,tada eme tepliot,tada po keliu dienu persileidau ir rode 0,...tiksliai nepamenu kiek.
Tai as visai nebesuprantu tu tyrimu  doh.gif

o tai tame aids centre irgi daro ta hcg? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elvyra100 @ 2007 11 06, 09:51)
o tai tame aids centre irgi daro ta hcg? blush2.gif

taip daro! mano drauge si menesi dare ir sumokejo 15lt! Rezultatai po kokiu 4val buvo thumbup.gif
Atsakyti