Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

Jeigu labai nekantrauji, pasidaryk hcg tyrima, 15 DPO tikrai turetu rodyti nestuma, nes bent jau man ta nezinia i nauda nebuvo nerviniesi, mastai. O dabar, po tyrimo viskas aisku ir ramu smile.gif
Atsakyti
gal galetumet pasakyti kur Klaipedoje isskyrus Kuncu klinika (nes nesveikai brangu doh.gif ) ir isskyrus Jurininkus - kur galima pasidaryti HCG??? girdejau kazkur salia GN klaipedos, o kur konkreciau 4u.gif noreciau poenktadieni pasidaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2008 04 16, 18:10)
gal galetumet pasakyti kur Klaipedoje isskyrus Kuncu klinika (nes nesveikai brangu  doh.gif ) ir isskyrus Jurininkus - kur galima pasidaryti HCG??? girdejau kazkur salia GN klaipedos, o kur konkreciau 4u.gif noreciau poenktadieni pasidaryti 4u.gif



Merginos rase, kad Klaipedoje galima HCG daryti siuo adresu:

Klaipėda Šermukšnių g. 1
Tel. +370 46 411752
+370 46 310196
I-V 8.00-20.00VI 9.00-14.00
Atsakyti
QUOTE(Dulė @ 2008 04 16, 09:30)
Tani301, o tai kelinta diena tau DPO buvo, kad toki maza skaiciuka parode ir ar NT ryskus buvo, nes man siandien 15 DPO, NT vaiduokliskas, HCG dar nesidariau nes manau kad tas vaiduoklis mane apgaudineja g.gif


Kai pasidariau HCG man buvo 23cd ir 9 DPO.Skubėjau labai , nes metus laiko planavom ir vis nepavykdavo.Testas tada buvo neigiamas.Aš testą pasidariau jau po neatėjusių mmm.Tada ir pamačiau II.
Nesinervink ir pakentėk dar ...Man tai buvo labai skaudu išgirsti , kad toks nedidelis HCG ir niekas nieko gero nelinkėjo.Neskubėk..kantrybės
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2008 04 16, 20:48)
Merginos rase, kad Klaipedoje galima HCG daryti siuo adresu:

Klaipėda Šermukšnių g. 1
Tel. +370 46 411752
+370 46 310196
I-V 8.00-20.00VI 9.00-14.00

tai dekui bet cia ta pati kucu klinika doh.gif uz HCG ten 50 LT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tani301 @ 2008 04 17, 11:35)
Kai pasidariau HCG man buvo 23cd ir 9 DPO.Skubėjau labai , nes metus laiko planavom ir vis nepavykdavo.Testas tada buvo neigiamas.Aš testą pasidariau jau po neatėjusių mmm.Tada ir pamačiau II.
Nesinervink ir pakentėk dar ...Man tai buvo labai skaudu išgirsti , kad toks nedidelis HCG ir niekas nieko gero nelinkėjo.Neskubėk..kantrybės


O kaip dabar Tavo reikaliukai, ar dar karta dareisi HCG, ar auga skaiciukas???
As vakar pasidariau, bet atsakymas bus tik kita sav. Testukas jau siryt ryskeja....
It tai po sesiu metu bandymu 4u.gif

Atsakyti
sveikos ax.gif
turiu klausima, gal kuri zinos. pries savaite (preita pirmadieni) pasidariau kraujo tyrima ir jis buvo teigiamas wub.gif duomenys buvo tokie:

HCG IU/I (0-30) 205 +

Mano daktare itaria man nesivystanti testuma, tai siandien vel nuejau pasidaryt HCG.tik kitoj lab. ir ten matavimo vienetai kitokie, tai nelabai suprantu ar cia daug padidejo ar ne.

HCG >5000 IU/L 69,984,995

gal kuri daugiau uz mane supranta 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos,
Skaitau vis iš naujo šį forumą ir pagalvoju, kiek mums klausimų kyla ir kyla.Galėtų kokia gera ginekologė mums kartais čia pagelbėti.HCG tamsus miškas asmeniškai man.Turiu jau vaikučius, rašiau anksčiau čia apie savo HCG tyrimuką pirminį. Buvau labai rami , nes testas rodė II.Nėštumo požymiai ryškus ,mmm nėra jau 16 dienų.Aš nestuke.gif .Bet vakar mane išmušė iš vėžių, net pagalvojau, anksčiau nebūdavo tokių tyrimų ir mažiau pergyvendavome.O dabar taip anksti , o aš jau mažiausiai 3 kartus suabėjojau savo nėštumu. Vakar darbe pasirodė vos vos rudos išskyros.Kažkodėl supanikavau, nors buvau skaičiusi , kad taip būna.Nuvažiavau į Klaipėdos GN.Ten labai nusivyliau gyd.Globiene.Ji buvo pikta, pasakė ko aš čia taip anksti atvažiavau , paguldė echo ir keletą sekundžių pavedžiojusi po pilvą, nors mano puslė visiškai tuščia buvo, atsakė - nieko nematau gimdoje,gulkis į ginekologinį: negimdiminis nėštumas..... verysad.gif Minutei sustingau....Bet kažkas viduje nedavė susikysti.Neverkiau , susikaupiau ir paklausiau , ar yra skirtumas kad mano puslė - tuščia? Ar gali tiesiog nesimatyti? Gali atsakė, bet pagal mmm jau turi būti 6 sav.Turi matytis.Sulaukiau gynekologo iš ginekl.skyr. Geras gydytojas pasitaikė.Atsisėdom ir pakalbėjome, jis patarė važiuoti namo, prieš tai pasidaryti HCG .Pasakė, kad dar anksti ką nors spręsti, todėl jis net nežiūrės.Parašė diagnozę - gręsiantis persileidimas ir išsiuntė pas šeimos gydytoją , kuri išrašė man nedarbingumo lapelį.Aš pasidariau HCG, jo rezultatai 19457 ......Aš tikrai nestuke.gif . O gal man dvinukai??? norėčiau.Jei dvinukai- tai gali būti ir mažesnis nėštumas...Pagelbėkite.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tani301 @ 2008 04 18, 08:39)
Labas rytas merginos,
Skaitau vis iš naujo šį forumą ir pagalvoju, kiek mums klausimų kyla ir kyla.Galėtų kokia gera ginekologė mums kartais čia pagelbėti.HCG tamsus miškas asmeniškai man.Turiu jau  vaikučius, rašiau anksčiau čia apie savo HCG tyrimuką pirminį. Buvau labai rami , nes testas rodė II.Nėštumo požymiai ryškus ,mmm dvinukai- tai gali būti ir mažesnis nėštumas...Pagelbėkite.. doh.gif


sveika 4u.gif
seip tos rudos isskyros nera gerai...pagal tavo hcg kiek skaitinejausi tai visai normalus nestumas (kiek suprantu blush2.gif ) o tau dare vaginalini echo? nes man kaip pradejo tepliot padare vaginalini. mate puslyte bet tuscia. itaria nesivystanti nestuma.. verysad.gif uztad vakar ir dariausi HCG bet kai matavimo vienetai kitokie, tai nieko isvis nebesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmina_B @ 2008 04 18, 08:46)
sveika 4u.gif 
seip tos rudos isskyros nera gerai...pagal tavo hcg kiek skaitinejausi tai visai normalus nestumas (kiek suprantu blush2.gif )  o tau dare vaginalini echo? nes man kaip pradejo tepliot padare vaginalini. mate puslyte bet tuscia. itaria nesivystanti nestuma.. verysad.gif  uztad vakar ir dariausi HCG bet kai matavimo vienetai kitokie, tai nieko isvis nebesuprantu doh.gif

ne, man darė standartinį.Nes ji pasakė, kad negalima dar daryti vaginalinį: JIS TEN IŠKEPS.va tokie buvo gyd. žodžiai
Kokie tavo skaičiai?
Atsakyti
[quote=tani301,2008 04 18, 08:39]
Labas rytas merginos,
Skaitau vis iš naujo šį forumą ir pagalvoju, kiek mums klausimų kyla ir kyla.Galėtų kokia gera ginekologė mums kartais čia pagelbėti.HCG tamsus miškas asmeniškai man.Turiu jau vaikučius, rašiau anksčiau čia apie savo HCG tyrimuką pirminį.

Tu kuo ramiau i tai reguok, matai kad viskas neblogai, bent jau pagas HCG.
O kur Klaipedoj per trumpiausia laika galima ji pasidaryti??????
Atsakyti
[quote=Dulė,2008 04 18, 08:51]
[quote=tani301,2008 04 18, 08:39]
Labas rytas merginos,
Skaitau vis iš naujo šį forumą ir pagalvoju, kiek mums klausimų kyla ir kyla.Galėtų kokia gera ginekologė mums kartais čia pagelbėti.HCG tamsus miškas asmeniškai man.Turiu jau vaikučius, rašiau anksčiau čia apie savo HCG tyrimuką pirminį.

Tu kuo ramiau i tai reguok, matai kad viskas neblogai, bent jau pagas HCG.
O kur Klaipedoj per trumpiausia laika galima ji pasidaryti??????
[/quote]
Vakar 13:30 pasidariau šį tyrimą Gimdymo namų ambulatorijoje: 39,60 Lt Davė tel, paskambinau 16 val.Pasakė rezultatus.
Atsakyti