Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: HCG
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Bamboooocha
QUOTE(hefaiste @ 2008 05 04, 17:24)
console.gif kazin kokie ten matavimai buvo? g.gif
*

Vat to matavimo tai tikrai nzn g.gif po pasakymo "nieko nerodo" linksmu balsu, kazkaip net pasimeciau ir nebepaklausiau doh.gif
ELMO
QUOTE(Simute! @ 2008 05 02, 19:42)
Sveikutės,
Išaušo ir man ta diena kai pagaliau užsiregistravau i mamyčių klubą.Vakar pasidariau testuka,o jis teigiamas  nestuke.gif  Lyg ant sparnu su vyru nulekiam i klinika o ten pasako, kad matos dvi pūslytės negi tikrai dvynukai? blink.gif Negaliu atsipeikėt, gydytojas sakė, kad kartais matos du burbuliukai, bet iš tiesu tik vienas.
Ar kam nors yra taip buvę, nes nebezinau ar čia juoktis, ar verkt?  blink.gif
*

Yra yra...dabar auginu dvi pupas wub.gif wub.gif
Verkti tikrai nereikia.
Sveikinu 4u.gif 4u.gif
Anaka
Nu žinokit netveriu savo kailyje lotuliukas.gif , ką tik gavau HCG tyrimo rezultatus- 15717. Sakė turėtų būti apie trečia savaitė nestuke.gif

Penktadienį lekiu pas ginę, bet norėjau jau turėti kraujo tyrimą iki tol. Oi, kaip fainiai. Bet kaip ir dauguma sako, kad kai jau pavyksta nestuke.gif negali tuo patikėti. Ai ai ai. Bučkiai visoms
neringute22
ar hcg mokamas?
viliuosi
QUOTE(Anaka @ 2008 05 07, 12:51)
Nu žinokit netveriu savo kailyje  lotuliukas.gif , ką tik gavau HCG tyrimo rezultatus- 15717. Sakė turėtų būti apie trečia savaitė nestuke.gif

Penktadienį lekiu pas ginę, bet norėjau jau turėti kraujo tyrimą iki tol. Oi, kaip fainiai. Bet kaip ir dauguma sako, kad kai jau pavyksta  nestuke.gif negali tuo patikėti. Ai ai ai. Bučkiai visoms
*

wub.gif wub.gif wub.gif
Anaka
QUOTE(neringute22 @ 2008 05 07, 16:37)
ar hcg mokamas?
*

Na, taip. Man atsiėjo 27 litukai. Bet būkit atsargios kainų ribos labai didelės- kai teiravausi tai svyravo nuo 27 iki 50 Lt
Ninkasi
Sveikos mergytes 4u.gif
as norejau jusus su patirtim paklausti, itariu, kad galiu lauktis jau kokia 15 dienu, testo nedariau nestumo, iskart nuejau pasidaryt si tyrimuka, bet manpasake telefonu, nes dar nenuejau lapuko pasiimti, kad mano tyrimas yra mažiau nei 0,5. g.gif tai cia kaip suprasti? ar gali buti tikimybe nors kokia ar nelabai blush2.gif ax.gif 4u.gif
siri
Man 15 diena HCG buvo 116
Ninkasi
QUOTE(siri @ 2008 05 07, 21:20)
Man 15 diena HCG buvo 116
*

supratau, tai reiškias kad nelabai unsure.gif
viliuosi
QUOTE(Ninkasi @ 2008 05 07, 22:16)
Sveikos mergytes  4u.gif
as norejau jusus su patirtim paklausti, itariu, kad galiu lauktis jau kokia 15 dienu, testo nedariau nestumo, iskart nuejau pasidaryt si tyrimuka, bet manpasake telefonu, nes dar nenuejau lapuko pasiimti, kad mano tyrimas yra mažiau nei 0,5.  g.gif  tai cia kaip suprasti? ar gali buti tikimybe nors kokia ar nelabai  blush2.gif  ax.gif  4u.gif
*

nesinori nuliūdinti, bet manau, kad nėštumo nėra verysad.gif Linkiu sėkmės 4u.gif
snieguoliuke
Na mergaites itariu ir as prisijungsiu prie busimu mamyciu 4u.gif siandien pasidariau testa ... ir atrodo kad nestuke.gif ... tik dar bijau dziaugtis .. nes pirmas kartas nekaip pasibaige
Na jei niekas nepasikeis po kokios savaiteles reiks nubekt pas gine ...
kaip dziaugiuosi nestuke.gif kaip dziaugiuos biggrin.gif 4u.gif
viliuosi
QUOTE(snieguoliuke @ 2008 05 09, 15:03)
Na mergaites itariu ir as prisijungsiu prie busimu mamyciu  4u.gif  siandien pasidariau testa ... ir atrodo kad  nestuke.gif  ... tik dar bijau dziaugtis .. nes pirmas kartas nekaip pasibaige
kaip dziaugiuosi  nestuke.gif  kaip dziaugiuos  biggrin.gif  4u.gif
*

sėkmės. Šį kartą matysi viskas bus gerai 4u.gif
Ninkasi
QUOTE(snieguoliuke @ 2008 05 09, 14:03)
Na mergaites itariu ir as prisijungsiu prie busimu mamyciu  4u.gif  siandien pasidariau testa ... ir atrodo kad  nestuke.gif  ... tik dar bijau dziaugtis .. nes pirmas kartas nekaip pasibaige
kaip dziaugiuosi  nestuke.gif  kaip dziaugiuos  biggrin.gif  4u.gif
*

linkiu pacios didziausios sekmes wink.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikiuosi viskas bus gerai
plato
Man tai čia niekas neaišku su tais skaičiais. Jei tyrimas rodo 354ml?? Tai kiek čia savaičių?
palme
Sveikos,
Prieš kelias deinas dariausi NT, antra juostelė buvo kaip vaiduokliukas, kurią labai reikėjo rodyti, kad ją pamatyti blush2.gif

Šiandien ryte jau buvo ryškesnė, buvau pas ginekologę, tai atlikus HCG, atsakymas 67,3 IU/l, tai kol kas nepasveikino, nes sakė, kad gimdos gleivinė tai labai išvešėjusi, bet net dar nieko nemato.. tai kaip čia išeina.. nestuke.gif ar ne schmoll.gif ? g.gif
Dar sakė pirmadienį pakartoti HCG.

Tiesa, ciklo diena 54, bet nereikia gązdintis, nes ciklas pas mane ilgas ir nereguliarus rolleyes.gif
Tefnut
3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml
6 weeks LMP: 1,080 - 56,500 mIU/ml
7 - 8 weeks LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
13 - 16 weeks LMP: 13,300 - 254,000 mIU/ml
17 - 24 weeks LMP: 4,060 - 165,400 mIU/ml
25 - 40 weeks LMP: 3,640 - 117,000 mIU/ml
Non-pregnant females: <5.0 mIU/ml
Postmenopausal females: <9.5 mIU/ml

QUOTE(plato @ 2008 05 14, 10:24)
Man tai čia niekas neaišku su tais skaičiais. Jei tyrimas rodo 354ml?? Tai kiek čia savaičių?
*

sakyčiau 4 4u.gif
viliuosi
QUOTE(palme @ 2008 05 16, 22:25)
Sveikos,
Prieš kelias deinas dariausi NT, antra juostelė buvo kaip vaiduokliukas, kurią labai reikėjo rodyti, kad ją pamatyti  blush2.gif

Šiandien ryte jau buvo ryškesnė, buvau pas ginekologę, tai atlikus HCG, atsakymas 67,3 IU/l, tai kol kas nepasveikino, nes sakė, kad gimdos gleivinė tai labai išvešėjusi, bet net dar nieko nemato.. tai kaip čia išeina..  nestuke.gif  ar ne  schmoll.gif  ?  g.gif
Dar sakė pirmadienį pakartoti HCG.

Tiesa, ciklo diena 54, bet nereikia gązdintis, nes ciklas pas mane ilgas ir nereguliarus  rolleyes.gif
*

na sakyčiau, kad jau galima tave sveikinti 4u.gif . Gimdoje dar nieko nematė, nes dar nėštumas per mažas. Matysi viskas bus gerai. Pas ginę geriausiai jau eiti kokių 7 sav, o pas tave tai pagal skaičiukus dar tik 3-4 sav. Taigi vėliau manau bus jau matyti. Sėkmės 4u.gif
plato
QUOTE(Tefnut @ 2008 05 19, 07:27)
3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml
6 weeks LMP: 1,080 - 56,500 mIU/ml
7 - 8 weeks LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
13 - 16 weeks LMP: 13,300 - 254,000 mIU/ml
17 - 24 weeks LMP: 4,060 - 165,400 mIU/ml
25 - 40 weeks LMP: 3,640 - 117,000 mIU/ml
Non-pregnant females: <5.0 mIU/ml
Postmenopausal females: <9.5 mIU/ml
sakyčiau 4  4u.gif
*

Ačiū labai už atsakymą 4u.gif 4u.gif

kiek žinau ,tai skirtingos labaratorijos, naudoja skirtingus matavimo vienetus, bet šis manau tikrai atitinka.
palme
QUOTE(viliuosi @ 2008 05 19, 08:26)
na sakyčiau, kad jau galima tave sveikinti  4u.gif . Gimdoje dar nieko nematė, nes dar nėštumas per mažas. Matysi viskas bus gerai. Pas ginę geriausiai jau eiti kokių 7 sav, o pas tave tai pagal skaičiukus dar tik 3-4 sav. Taigi vėliau manau bus jau matyti. Sėkmės  4u.gif
*

Ačiū už palaikymą 4u.gif

Šiandien HCG jau 190 thumbup.gif , tai manau, kad tikrai viskas bus gerai.. tik kažkaip įdomiai būsiu pastojusi.. turbūt ovuliacija įvyko tada, kai jau vėlavo mmm g.gif
Gine sakė penktadienį pakartoti HCG tyrimą ir jei bus gerokai virš 1000 padarys echoskopiją.. lauksiu smile.gif
Mijaa
sveikos,
ar gali buti, kad HCG tyrimas neparodo ankstyvo nestumo (na pvz 2 sav nuo apvaisinimo), nes rezultatas parode maziau nei 0,5 sad.gif ka manot?
Tefnut
QUOTE(Mijaa @ 2008 05 20, 14:26)
sveikos,
ar gali buti, kad HCG tyrimas neparodo ankstyvo nestumo (na pvz 2 sav nuo apvaisinimo), nes rezultatas parode maziau nei 0,5 sad.gif ka manot?
*

2 sav nuo apvaisinimo - tai 4 nėštumo savaitė. Jau turėtų rodyt g.gif Ir gerokai daugiau nei 0,5. Pasidaryk po keletos dienų, žiūrėk ar keisis skaičiukai. Gal ovuliacija kitu laiku buvo?
Be to, tavo variantu jau ir nėštumo testas bent vaiduokliuką rodytų, o HCG anksčiau už testus nėštumą nustato.
Sekretore
QUOTE(Mijaa @ 2008 05 20, 12:26)
sveikos,
*

kaip tik hcg parodo labai ankstyva nestuma,
mano 2 sav. nuo apvaisinimo hcg buvo virs 100... unsure.gif

4u.gif sekmes, tikiuosi, nenuliudinau labai...
viliuosi
QUOTE(palme @ 2008 05 19, 15:11)
Ačiū už palaikymą  4u.gif

Šiandien HCG jau 190 thumbup.gif , tai manau, kad tikrai viskas bus gerai.. tik kažkaip įdomiai būsiu pastojusi.. turbūt ovuliacija įvyko tada, kai jau vėlavo mmm  g.gif
Gine sakė penktadienį pakartoti HCG tyrimą ir jei bus gerokai virš 1000 padarys echoskopiją.. lauksiu  smile.gif
*

na matai viskas gerai 4u.gif Aš pati pastojau ilgame cikle. Visomis 2 sav ovuliacija vėlavo.
palme
QUOTE(viliuosi @ 2008 05 20, 14:28)
na matai viskas gerai  4u.gif  Aš pati pastojau ilgame cikle. Visomis 2 sav ovuliacija vėlavo.
*

smile.gif dabar laukiu penktadienio.. tikuosi, kad ras gimdoje auganti žirniuką smile.gif
Jurguzia
Labukas!!!

Norejau paklausti, gal kas zino kur Vilniuje galiu pasidaryti HCG???
Labai skubu!

Esu nestuke.gif , taciau daktare sake kad ziurniuko sirdute neplaka ir vel pas ja reikes apsilankyti ti pirmadieni, o man neramu.

Tai man cia patare pasidaryti HCG tyrima kelis kartus (keliu dienu begyje) ir sake jei skaiciai dideja, tai tada viskas gerai ir vaisius vystosi.
viliuosi
QUOTE(palme @ 2008 05 20, 22:02)
smile.gif dabar laukiu penktadienio.. tikuosi, kad ras gimdoje auganti žirniuką  smile.gif
*

sėkmės penktadienį 4u.gif
Mijaa
QUOTE(Jurguzia @ 2008 05 21, 00:13)
Labukas!!!

Labai skubu!

Esu  nestuke.gif , taciau daktare sake kad ziurniuko sirdute neplaka ir vel pas ja reikes apsilankyti ti pirmadieni, o man neramu.

Tai man cia patare pasidaryti HCG tyrima kelis kartus (keliu dienu begyje) ir sake jei skaiciai dideja, tai tada viskas gerai ir vaisius vystosi.
*

Labas,
Vilniuje yra Geromeda, Naugarduko g. 50-11, tyrimo rezultatai buna max po dvieju valandu, o kaina 27 lt. Tel 2162699 smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tefnut @ 2008 05 20, 16:31)
2 sav nuo apvaisinimo - tai 4 nėštumo savaitė. Jau turėtų rodyt  g.gif Ir gerokai daugiau nei 0,5. Pasidaryk po keletos dienų, žiūrėk ar keisis skaičiukai. Gal ovuliacija kitu laiku buvo?
Be to, tavo variantu jau ir nėštumo testas bent vaiduokliuką rodytų, o HCG anksčiau už testus nėštumą nustato.
*

Del ovuliacijos nesu tikra, kad butent tada buvo, kaip as manau, bet labai man keista, kad ir mmm veluoja, jauciuosi blogai ir tt, o nestumo nerodo. turbut reikia pas gydytojus apsilankyt sad.gif

QUOTE(Sekretore @ 2008 05 20, 16:35)
kaip tik hcg parodo labai ankstyva nestuma,
mano 2 sav. nuo apvaisinimo hcg buvo virs 100... unsure.gif

4u.gif sekmes, tikiuosi, nenuliudinau labai...
*

nenuliudinai smile.gif viskas tvarkoje, tiesiog man labai keista ir tiek smile.gif aciu Jums uz atsakymus 4u.gif
turbut NT darytis neverta, ka manot?
palme
QUOTE(viliuosi @ 2008 05 21, 06:56)
sėkmės penktadienį  4u.gif
*

Ačiū už palaikymą 4u.gif
Pasidariau šiandien HCG tyrimuką.. 426 (pirmadienį buvo 190), tai daktarė sakė, kad viskas gerai, svarbu, kad didėja.. sakė echoskopiją darys kita penktadienį.

Mano pilvukui dabar tik 4 sav. ir 4 d. (prieš tai buvau ciklą supainiojusi blush2.gif )
vivuxs
Sveikos, o as papildomai nesidariau jokiu tyrimu g.gif tik tuos kuriuos gydytoja siule
Shery
QUOTE(Jurguzia @ 2008 05 20, 23:13)
Labukas!!!

Labai skubu!

Esu  nestuke.gif , taciau daktare sake kad ziurniuko sirdute neplaka ir vel pas ja reikes apsilankyti ti pirmadieni, o man neramu.

*

sveika 4u.gif
dar gali grybo gatvej per pora valandu padaro, arba traku gatvej viamedica ten iki vakaro padaro.
tikiuosi pas tave viskas bus gerai 4u.gif
hefaiste
kada anksciausiai galima pasidaryti HCG? g.gif
Loveco
QUOTE(hefaiste @ 2008 06 15, 21:57)
*

sakoma, kad apie 7 DPO, bet realiai ta diena, kai implantuojasi kiausinelis i gimdos gleivine, nes tik tada jis pradeda skirti HCG smile.gif sekmes 4u.gif
happymama
sveikos mergaites, man mmm veluoja 5 dienas , bet testas nieko nerodo, gal zinote ir galite pasakyti kur hcg tyrimukai Kaune atliekami? 4u.gif
Leticija
QUOTE(kyccia @ 2008 06 16, 22:03)
sveikos mergaites, man mmm veluoja 5 dienas , bet testas nieko nerodo, gal zinote ir galite pasakyti kur hcg tyrimukai Kaune atliekami? 4u.gif
*

prie Topolio parduotuves Via medica ir Motina ir vaikas
happymama
aciukas 4u.gif
pukepuke
QUOTE(hefaiste @ 2008 06 15, 21:57)
*

Dariausi siandien, parode 160, sake vaisiukui antra savaitele thumbup.gif
Testas puodelis ryte nieko neparode, kai isdziuvo tik vaiduokliukas isryskejo.
Žvačka
Laba, ar tikrai po 7 dienu tyrimas parodo?
Ar vis del to laukti 10 ir NT daryti pirmiau? doh.gif
Taip nekantrauju doh.gif
viliuosi
QUOTE(pukepuke @ 2008 06 25, 21:59)
Dariausi siandien, parode 160, sake vaisiukui antra savaitele thumbup.gif
Testas puodelis ryte nieko neparode, kai isdziuvo tik vaiduokliukas isryskejo.
*

sveikinimai 4u.gif
pukepuke
Aciu smile.gif
zirzekle
Sveikos, man siand testas irgi parode 2 ryskias ryskiausias juosteles. po keliu valandu antra apsidariau ir rodo ta pati. vadinasi as nestuke.gif pas gydytoja prisiregistravau pirmadieni, bet galvoju gal ryt reikia nueiti tu kraujo tyrimu pasidaryti. o paprastose poliklinikose daro siuos tyrimus? ir ar cia gine siuncia ar ir per terapeuta galima kazkaip nueiti?as ne is Vilniaus. aciu
pukepuke
QUOTE(zirzekle @ 2008 06 27, 15:20)
Sveikos, man siand testas irgi parode 2 ryskias ryskiausias juosteles. po keliu valandu antra apsidariau ir rodo ta pati.  vadinasi as nestuke.gif pas gydytoja prisiregistravau pirmadieni, bet galvoju gal ryt reikia nueiti tu kraujo tyrimu pasidaryti. o paprastose poliklinikose daro siuos tyrimus? ir ar cia gine siuncia ar ir per terapeuta galima kazkaip nueiti?as ne is Vilniaus. aciu
*

Jeigu kad ir vienas testas parode dvi juosteles - tu tikrai nestuke.gif. Sveikinu! thumbup.gif
Kazin, ar reikia isvis to tyrimo?
Poliklinikoje atrodo kraujo tyrima daro tik jei tavo gine nusiustu g.gif. Kazkaip man atrodo kad jei tau net du testai parode nestuma kazin ar siustu ta tyrima darytis, nebent butu kazkokiu komplikaciju...
As seip dariausi privaciai, bet man tuo metu testai dar nerode, parode dar po dvieju dienu II
zirzekle
QUOTE(pukepuke @ 2008 06 28, 10:21)
Jeigu kad ir vienas testas parode dvi juosteles - tu tikrai nestuke.gif. Sveikinu! thumbup.gif
Kazin, ar reikia isvis to tyrimo?
Poliklinikoje atrodo kraujo tyrima daro tik jei tavo gine nusiustu g.gif. Kazkaip man atrodo kad jei tau net du testai parode nestuma kazin ar siustu ta tyrima darytis, nebent butu kazkokiu komplikaciju...
As seip dariausi privaciai, bet man tuo metu testai dar nerode, parode dar po dvieju dienu II
*

gal ir nereikia. na lauksiu pirmadienio ir gydytojos nuomones. g.gif
katee
Mergaites,sveikos.

Uzvakar suzinojau, kad esu nestuke.gif
17DPO (t.y. 17-ta diena po Ovuliacijos) HCG buvo 1594 blink.gif Kaip jums? Gal kas susiduret? Mergaites is skyrelio "ovuliacijos stimuliacija be IUI" sako, kad gali buti dvynukai blink.gif , nes vienai mergaitei is ten 16DPO HCG buvo dvigubai mazesnis (772). O pas mane 17DPO - 1594 blink.gif Siaip kas antra diena HCG dvigubinasi. Tai, sakau, gal kaip 17DPO visai normalus tas HCG blush2.gif
Puwistaja
merginos, patarkit, noriu rytoj nueiti i priv. klinika, kraujo tyr. pasidaryti. kaip daro siuos tyrimus? reikia ateiti ir pas gine eiti ar kaip? ar galima valgyti? patarkit, kas jau buvo 4u.gif
Mijaa
QUOTE(Puwistaja @ 2008 07 09, 02:21)
merginos, patarkit, noriu rytoj nueiti i priv. klinika, kraujo tyr. pasidaryti. kaip daro siuos tyrimus? reikia ateiti ir pas gine eiti ar kaip? ar galima valgyti? patarkit, kas jau buvo 4u.gif
*

Labas smile.gif darant kraujo tyrima tikrai galima valgyti, bet aisku negert alkoholio ir nerukyt smile.gif o eini tiesiai i klinika ir pasakai, kad padarytu HCG. Tik butinai paminek, kiek savaiciu galetu buti nestumas, kad nepaimtu per dideles koncentracijos, nes gali nerodyti, kad turi kazka po sirdele. O tyrimai daromi imant is venos krauja. Sekmes ir parasyk kokie skaiciai bus smile.gif
Puwistaja
Mijaa, as nzn kiek galetu buti savaiciu, nes mm neturiu jau 20 d. Galvojau, kad cia nuo diplomo.. lb pergyvenau.. Pridariau krūvą NT testu, rezultatai neigiami... todel buvau rami.. bet pastaruoju metu pradejo pykinti, krūtinę skauda jau savaite, bet ne taip kaip pries mm, dar kvapai pradejo erzinti doh.gif .... vat ir nusprendziau..
Puwistaja
tai taip ir sakyti, kad nzn? blush2.gif
TaNaTaNa
Sveikos!
As naujoke tarp jusu:)
Noreciau paklausti: labai norime antro vaikelio, tai pasidariau HCG testa 23 ciklo tiena, pasake rezultatas negiamas 1.4. Siandien yra 26 diena, dariau slapimo testa, tai rodo juostele, bet jau tokia neryskia, kad vos galima iziureti. Kaip manote, ar dar yra vilties?
Rinne
QUOTE(TaNaTaNa @ 2008 07 14, 07:34)
Sveikos!
As naujoke tarp jusu:)
Noreciau paklausti: labai norime antro vaikelio, tai pasidariau HCG testa 23 ciklo tiena, pasake rezultatas negiamas 1.4. Siandien yra 26 diena, dariau slapimo testa, tai rodo juostele, bet jau tokia neryskia, kad vos galima iziureti. Kaip manote, ar dar yra vilties?
*

Manau, kad dar gali buti vilties. Buvo cia merginu, kurioms truputi virs 1 rode, ir buvo nestuke.gif
Pabandyk pakartoti NT arba HCG po keliu dienu.Vis bus ramiau. Linkiu, kad butum nestuke.gif
drugelis123
Gavau atsakyma, kad 812 hcg, savaitemis tai galetu buti 4-5, pagal mano paskaiciavimus 4 kazkur, tikiuosi sie skaiciai geri 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.