Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

QUOTE(Bamboooocha @ 2008 04 29, 21:35)
Bet mano rezultate 0 priesaky...ar i ji demesio nekreipt g.gif  blush2.gif

o testuką kartojai? manau tas nulis dėl to, kad matavimo vienetas kitoks . kiekvienoj labaratorijoj skiriasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai pirmą kartą vaiduokliuką teste pamačiau pakartojau testuką, vėl pasirodė vaiduokliukas todėl dariaus hcg, kad sužinočiau ar ne apgavikas jis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2008 04 29, 21:45)
Kai pirmą kartą vaiduokliuką teste pamačiau pakartojau testuką, vėl pasirodė vaiduokliukas todėl dariaus hcg, kad sužinočiau ar ne apgavikas jis  ax.gif

o daugiau po hcg darei testuku? manau tikrai jie tavęs neapgauna. Juk ir mmm nesulaukei mirksiukas.gif
Atsakyti
Daugiau testukų nesidariau blush2.gif manau, kad kraujo tyrimas patikimiau ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2008 04 29, 22:12)
Daugiau testukų nesidariau  blush2.gif  manau, kad kraujo tyrimas patikimiau  ax.gif  rolleyes.gif

tai ką žadi daryti toliau tongue.gif tongue.gif dabar nei šiaip nei taip, bent jau turbūt pati taip jautiesi. Nors aš manau kad nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Siuo metu jauciuosi truputi nestuke.gif lotuliukas.gif ryt keliausiu pakartot hcg ir llauksiu vizito pas gine ax.gif
Atsakyti
Pakatotinis hcg tyrimas parode 0.1 tik nzn kokiu matavomo vienetui, nes paskambinus rezultato tepasake "0.1 nieko nerodo" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2008 05 02, 10:56)
Pakatotinis hcg tyrimas parode 0.1 tik nzn kokiu matavomo vienetui, nes paskambinus rezultato tepasake "0.1 nieko nerodo"  verysad.gif

unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Išaušo ir man ta diena kai pagaliau užsiregistravau i mamyčių klubą.Vakar pasidariau testuka,o jis teigiamas nestuke.gif Lyg ant sparnu su vyru nulekiam i klinika o ten pasako, kad matos dvi pūslytės negi tikrai dvynukai? blink.gif Negaliu atsipeikėt, gydytojas sakė, kad kartais matos du burbuliukai, bet iš tiesu tik vienas.
Ar kam nors yra taip buvę, nes nebezinau ar čia juoktis, ar verkt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Simute! @ 2008 05 02, 19:42)
Sveikutės,
Išaušo ir man ta diena kai pagaliau užsiregistravau i mamyčių klubą.Vakar pasidariau testuka,o jis teigiamas  nestuke.gif  Lyg ant sparnu su vyru nulekiam i klinika o ten pasako, kad matos dvi pūslytės negi tikrai dvynukai? blink.gif Negaliu atsipeikėt, gydytojas sakė, kad kartais matos du burbuliukai, bet iš tiesu tik vienas.
Ar kam nors yra taip buvę, nes nebezinau ar čia juoktis, ar verkt?  blink.gif

tai kuo didžiausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2008 05 02, 10:56)
Pakatotinis hcg tyrimas parode 0.1 tik nzn kokiu matavomo vienetui, nes paskambinus rezultato tepasake "0.1 nieko nerodo"  verysad.gif

console.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2008 05 02, 10:56)
Pakatotinis hcg tyrimas parode 0.1 tik nzn kokiu matavomo vienetui, nes paskambinus rezultato tepasake "0.1 nieko nerodo"  verysad.gif

console.gif kazin kokie ten matavimai buvo? g.gif
Atsakyti