Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

Laba, ar tikrai po 7 dienu tyrimas parodo?
Ar vis del to laukti 10 ir NT daryti pirmiau? doh.gif
Taip nekantrauju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2008 06 25, 21:59)
Dariausi siandien, parode 160, sake vaisiukui antra savaitele thumbup.gif
Testas puodelis ryte nieko neparode, kai isdziuvo tik vaiduokliukas isryskejo.

sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, man siand testas irgi parode 2 ryskias ryskiausias juosteles. po keliu valandu antra apsidariau ir rodo ta pati. vadinasi as nestuke.gif pas gydytoja prisiregistravau pirmadieni, bet galvoju gal ryt reikia nueiti tu kraujo tyrimu pasidaryti. o paprastose poliklinikose daro siuos tyrimus? ir ar cia gine siuncia ar ir per terapeuta galima kazkaip nueiti?as ne is Vilniaus. aciu
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2008 06 27, 15:20)
Sveikos, man siand testas irgi parode 2 ryskias ryskiausias juosteles. po keliu valandu antra apsidariau ir rodo ta pati.  vadinasi as nestuke.gif pas gydytoja prisiregistravau pirmadieni, bet galvoju gal ryt reikia nueiti tu kraujo tyrimu pasidaryti. o paprastose poliklinikose daro siuos tyrimus? ir ar cia gine siuncia ar ir per terapeuta galima kazkaip nueiti?as ne is Vilniaus. aciu


Jeigu kad ir vienas testas parode dvi juosteles - tu tikrai nestuke.gif. Sveikinu! thumbup.gif
Kazin, ar reikia isvis to tyrimo?
Poliklinikoje atrodo kraujo tyrima daro tik jei tavo gine nusiustu g.gif. Kazkaip man atrodo kad jei tau net du testai parode nestuma kazin ar siustu ta tyrima darytis, nebent butu kazkokiu komplikaciju...
As seip dariausi privaciai, bet man tuo metu testai dar nerode, parode dar po dvieju dienu II
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2008 06 28, 10:21)
Jeigu kad ir vienas testas parode dvi juosteles - tu tikrai nestuke.gif. Sveikinu! thumbup.gif
Kazin, ar reikia isvis to tyrimo?
Poliklinikoje atrodo kraujo tyrima daro tik jei tavo gine nusiustu g.gif. Kazkaip man atrodo kad jei tau net du testai parode nestuma kazin ar siustu ta tyrima darytis, nebent butu kazkokiu komplikaciju...
As seip dariausi privaciai, bet man tuo metu testai dar nerode, parode dar po dvieju dienu II

gal ir nereikia. na lauksiu pirmadienio ir gydytojos nuomones. g.gif
Atsakyti
Mergaites,sveikos.

Uzvakar suzinojau, kad esu nestuke.gif
17DPO (t.y. 17-ta diena po Ovuliacijos) HCG buvo 1594 blink.gif Kaip jums? Gal kas susiduret? Mergaites is skyrelio "ovuliacijos stimuliacija be IUI" sako, kad gali buti dvynukai blink.gif , nes vienai mergaitei is ten 16DPO HCG buvo dvigubai mazesnis (772). O pas mane 17DPO - 1594 blink.gif Siaip kas antra diena HCG dvigubinasi. Tai, sakau, gal kaip 17DPO visai normalus tas HCG blush2.gif
Atsakyti
merginos, patarkit, noriu rytoj nueiti i priv. klinika, kraujo tyr. pasidaryti. kaip daro siuos tyrimus? reikia ateiti ir pas gine eiti ar kaip? ar galima valgyti? patarkit, kas jau buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puwistaja: 09 liepos 2008 - 00:22
QUOTE(Puwistaja @ 2008 07 09, 02:21)
merginos, patarkit, noriu rytoj nueiti i priv. klinika, kraujo tyr. pasidaryti. kaip daro siuos tyrimus? reikia ateiti ir pas gine eiti ar kaip? ar galima valgyti? patarkit, kas jau buvo 4u.gif

Labas smile.gif darant kraujo tyrima tikrai galima valgyti, bet aisku negert alkoholio ir nerukyt smile.gif o eini tiesiai i klinika ir pasakai, kad padarytu HCG. Tik butinai paminek, kiek savaiciu galetu buti nestumas, kad nepaimtu per dideles koncentracijos, nes gali nerodyti, kad turi kazka po sirdele. O tyrimai daromi imant is venos krauja. Sekmes ir parasyk kokie skaiciai bus smile.gif
Atsakyti
Mijaa, as nzn kiek galetu buti savaiciu, nes mm neturiu jau 20 d. Galvojau, kad cia nuo diplomo.. lb pergyvenau.. Pridariau krūvą NT testu, rezultatai neigiami... todel buvau rami.. bet pastaruoju metu pradejo pykinti, krūtinę skauda jau savaite, bet ne taip kaip pries mm, dar kvapai pradejo erzinti doh.gif .... vat ir nusprendziau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puwistaja: 09 liepos 2008 - 08:44
tai taip ir sakyti, kad nzn? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos!
As naujoke tarp jusu:)
Noreciau paklausti: labai norime antro vaikelio, tai pasidariau HCG testa 23 ciklo tiena, pasake rezultatas negiamas 1.4. Siandien yra 26 diena, dariau slapimo testa, tai rodo juostele, bet jau tokia neryskia, kad vos galima iziureti. Kaip manote, ar dar yra vilties?
Atsakyti