Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

šiandien gavau atsakymą, hcg kiekis 5.42... kaip ir nėsčia turėčiau būti...? Negaliu patikėti... ax.gif Bijau tikėti... Labai mažas tas mano skaičiukas lyginant su jūsų šimtais... net nedrąsu... ax.gif
O taip norėčiau būti nestuke.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Erra @ 2008 07 31, 15:00)
šiandien gavau atsakymą, hcg kiekis 5.42... kaip ir nėsčia turėčiau būti...? Negaliu patikėti...  ax.gif Bijau tikėti... Labai mažas tas mano skaičiukas lyginant su jūsų šimtais... net nedrąsu...  ax.gif
O taip norėčiau būti  nestuke.gif ...


Manau jau verta pradeti tiketi.. nes as tai uzvakar dariausi HCG, man pasake kad mano yra 504,3 ir is kart pasake - 3 - 4 savaite..
Paskui pasiskambinau gydytojai, jinai tai patvirtino, kad as nestuke.gif . Todel net neabejoju, kad ir tu jau nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif
silciausi sveikinimai...
as tai zadu pirmadieni pakartoti..kad pasitikrinciau kaip viskas vystosi..
Atsakyti
QUOTE(renu @ 2008 07 31, 14:52)
Manau jau verta pradeti tiketi.. nes as tai uzvakar dariausi HCG, man pasake kad mano yra 504,3 ir is kart pasake - 3 - 4 savaite..
Paskui pasiskambinau gydytojai, jinai tai patvirtino, kad as  nestuke.gif . Todel net neabejoju, kad ir tu jau  nestuke.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
silciausi sveikinimai...
as tai zadu pirmadieni pakartoti..kad pasitikrinciau kaip viskas vystosi..


ačiū labai už palaikymą 4u.gif
aš taip pat pirmadienį bėgsių pakartoti tyrimą.
Sveikinu tave tokios būsenos nestuke.gif proga thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės, visas sveikinu pamačius skaičiukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

norėčiau paklausti gal žinot kur Klaipėdoj daro greičiausiai HCG.... nes žinau kad Sorpo reiks laukti kelias dienas.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hefaiste: 07 rugpjūčio 2008 - 08:36
QUOTE(hefaiste @ 2008 08 07, 09:30)
sveikutės, visas sveikinu pamačius skaičiukus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

norėčiau paklausti gal žinot kur Klaipėdoj daro greičiausiai HCG.... nes žinau kad Sorpo reiks laukti kelias dienas.....


Klaipedoj daro jūrininkų ligonines laboratorijoj. Ji yra 3 aukste. Atsakymai būna kazkur po paros.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulė @ 2008 08 07, 15:39)
Klaipedoj daro jūrininkų ligonines laboratorijoj. Ji yra 3 aukste. Atsakymai būna kazkur po paros.
Sekmes 4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
Gak kas zinot kiek kainuoja sis tyrimas, jei daraisi privaciai???
Atsakyti
QUOTE(Dulė @ 2008 08 07, 15:39)
Klaipedoj daro jūrininkų ligonines laboratorijoj. Ji yra 3 aukste. Atsakymai būna kazkur po paros.
Sekmes 4u.gif



Galima ir dar greiciau gauti atsakyma HCG. Toj pacioj Jurininku ligoninej. Tik nereikia eiti pro centrines duris. Ten po kaire yra pastatas, kariame daro HCG. Nemoku paaiskinti. jai ka galima info-cijoj paklausti. Tai jai priduodi krauja 8-9val. ryto, atsakymas buna apie 14.00val.

Papildyta:
QUOTE(Jakatta @ 2008 08 08, 17:40)
Gak kas zinot kiek kainuoja sis tyrimas, jei daraisi privaciai???

29 Lt
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2008 08 08, 18:43)

Papildyta:

29 Lt



Aciu uz info. Tikriausiai nelauksiu ir nueisiu privaciai, nes pas gin. 08.26
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2008 08 08, 17:43)
Galima ir dar greiciau gauti atsakyma HCG. Toj pacioj Jurininku ligoninej. Tik nereikia eiti pro centrines duris. Ten po kaire yra pastatas, kariame daro HCG. Nemoku paaiskinti. jai ka galima info-cijoj paklausti. Tai jai priduodi krauja 8-9val. ryto, atsakymas buna apie 14.00val.

Papildyta:

29 Lt

na aš žinau kad procedūriniame daro 17 kab. g.gif dirba 8-11. tai kada pasako ats kaži? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2008 08 08, 20:00)
na aš žinau kad procedūriniame daro 17 kab.  g.gif  dirba 8-11. tai kada pasako ats kaži? g.gif

Taip, butent 17kab. as ir turejau omeny. Tai as visada nuvaziuodavau priduoti krauja 8-9val. ryto ir 13.30 jau skambinausi ir gaudavau atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2008 08 09, 11:14)
Taip, butent 17kab. as ir turejau omeny. Tai as visada nuvaziuodavau priduoti krauja 8-9val. ryto ir 13.30 jau skambinausi ir gaudavau atsakyma.

o sakyk skambindavai kur? duodavo laboratorijos telefoną??? ar pati paprašydavai?? ax.gif
Atsakyti