Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

radau jau pati, povilaicio g. "sorpo", sake kaina 46 lt. cia jei kam reikes
Atsakyti
Sveikos,
Penktadienį dariausi HCG tyrimą-iki 0,5, šiandien-1,17. Tai čia nestuke.gif ar ne g.gif ? Sakyčiau, kad gal ir nėštumas, bet nustebino progesterono ženklus kritimas.. pnktadienį buvo 23,20, o šiandien 1,46 g.gif
Gal kam taip buvo ?
Atsakyti
Zydros akys, siand kaip tik dariausi HCG, tai sake "pas nesilaukiancia maziau nei 1". Man siand 28c.d. dariausi nes gyd antibiotiku skirt norejo, del visa ko o pasirodo turiu net 150 ax.gif
Atsakyti
Zydros akys, o koks mato vnt? nes stai vienam puslapyje radau info kad nesciosioms nuo 16 g.gif
Atsakyti
Koks mato vienetas, tai nežinau.. čia daryta Geromedoj, tai ten parašyta, kad nėščioms nuo 0 iki 50 g.gif
Aš suprantu, kad čia nerodo dedelio nėštumo, bet kaip suprantu, tai vis tiek gali būti nestuke.gif g.gif ? Neprisimenu vardų, bet esu skaičiusi šitoje temoje, kad yra pagavusios HCG tokiame mažame kiekyje ir buvo nestuke.gif

Na.. palauksim penktadienio... pamatysim ax.gif
Atsakyti
Jokio nėštumo nėra, sorry verysad.gif Ypač prie tokio progesterono...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 08 spalio 2008 - 19:15
QUOTE(Mirėja @ 2008 10 08, 20:13)
Jokio nėštumo nėra, sorry  verysad.gif Ypač prie tokio progesterono...

Gal... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lasele @ 2008 10 08, 16:52)
Zydros akys, siand kaip tik dariausi HCG, tai sake "pas nesilaukiancia maziau nei 1". Man siand 28c.d. dariausi nes gyd antibiotiku skirt norejo, del visa ko o pasirodo turiu net 150  ax.gif

sveikiname 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2008 10 09, 09:51)
sveikiname  4u.gif  wub.gif

dekui bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, esu cia naujokė. dariausi 3 testus atsakymai visi neigiami. Vakar pasidariau kraujo tyrimą, šiandien atsakyma pasiėmiau HCH - 52,9 U/L, atidavė ir niekas nepaaiškino unsure.gif mmm vėluoja jau 10 dienų. Ar tai reiškia kad as jau nestuke.gif . ?
Atsakyti
QUOTE(barboraa @ 2008 10 10, 17:34)
sveikos, esu cia naujokė. dariausi 3 testus atsakymai visi neigiami. Vakar pasidariau kraujo tyrimą, šiandien atsakyma pasiėmiau HCH - 52,9 U/L, atidavė ir niekas nepaaiškino  unsure.gif mmm vėluoja jau 10 dienų. Ar tai reiškia kad as jau  nestuke.gif . ?

Manau, kad HCG turėtų būti gerokai virš 100, jei būtų teigiamas rezultatas.
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif o jau taip apsidžiaugiau. kažkas gali būt negerai g.gif . bet krūtinę taip skauda, kad nelabai ir prisiliest galiu. jau nebezinau ka ir galvot.
Atsakyti