Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: HCG
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Burbulytis
Gal kam yra teke girdeti ar darytis kraujo tyrima, kuris nustatytu nestuma? Per kiek dienu nuo pastojimo rezultatas patikimas? Man teke girdet, kad trecia diena nuo pastojimo rodo, bet ar taip gali but? Jei taip, tai labiau apsimoka krauja imt, nei testa pirkti?Aciu uz mintis.
Smiling
nemanau, kad tyrimas bus pigesnis nei testas tongue.gif Aisku, buna atveju, kai pvz hormonas moterims neissiskiria i slapima ir gydytoja duoda siuntima tirtis krauja, itariant nestuma. Bet vien todel, kad nekantru suzinot, tikrai nedalins tu siuntimu
nu as irgi labai nekantriai laukdavau mmm dienos arba testuko darymo, bet juk ar jau toks didelis skirtumas 2 sav anksciau ar veliau suzinot? g.gif
Dandelions
hCG galima pasidaryti ir iš kraujo be jokio siuntimo bet kurioje laboratorijoje, kur atlieka hormonų tyrimus. Jei nėštumas labai laukiamas ir norisi sužinoti kuo greičiau, ir kuo tiksliau, galima bandyti ir tokį variantą. Tyrimas atliekamas 6-8 dieną po pastojimo. Tai pats patikimiausias ankstyvo nėštumo nustatymas. Pačiai teko darytis, nes labai nervina tas testų darymas, be to, nevisada iš šlapimo parodo nestuke.gif
kregzde
Labas 4u.gif , kai nesulaukiau mmm pasidariau nėštumo testą (virš 7Lt.), parodė teigiamą, tada nuvariau ir pasidariau iš kraujo (15 Lt., nors poliklinikoje nežinau ar reik mokėti). Tada buvo 19 nėštumo diena. Ir testas kuo puikiausiai rodė nėštumą, bet norėjau įsitikinti ax.gif
Manau, kad testas geriau, nei kas kartą badyti venas unsure.gif O kam mėtyti pinigus ant testų? O kraujo tyrimai brangesni, o siuntimą tau kas kartą irgi nelabai rašys. Vėluoja mėnesinės kokias 3 dienas ir daraisi tada mirksiukas.gif Nekantru???
isterikė
o kiek buvo tavo HCG 19diena ir nuo kokios dienos . g.gif
Evi
Dariausi Geromedoj (Vilnius) ~17 nestumo diena, mokejau 25 Lt. Sake, kad parodo jau po 7 dienu (kai kam gal ir anksciau). Kai skambinau paklausti rezultatu, tai sesele kazkokia juokinga pasitaike - klausiu koks rezultatas, o jinai zvengalioja kaip paaugle "xixixi, nestumas xixi yra, xixixi" Net pasimeciau blink.gif (o man tuo metu visai nejuokinga buvo, beveik infarktas istiko!)
saulyte2
QUOTE(Evi @ 2006 05 25, 10:36)
Dariausi Geromedoj (Vilnius) ~17 nestumo diena, mokejau 25 Lt. Sake, kad parodo jau po 7 dienu (kai kam gal ir anksciau). Kai skambinau paklausti rezultatu, tai sesele kazkokia juokinga pasitaike - klausiu koks rezultatas, o jinai zvengalioja kaip paaugle "xixixi, nestumas xixi yra, xixixi" Net pasimeciau  blink.gif (o man tuo metu visai nejuokinga buvo, beveik infarktas istiko!)
*

tai tau tik 17 ck diena ir jau parode nestuke.gif,as galvojau eiti pasidaryti bet persigalvojau,bijau kad nebus ir nusivilsiu,ir testo si karta nedarysiu nes visados nuvilai,labai noretusi bet stengiuosi atsilaikyti lauksiu mmm
light blue
Aš dariausi ne testą, o kraujo tyrimą. Dariausi jį tą dieną, kuomet turėjo atkeliauti mm. Ir parodė thumbup.gif nestuke.gif Buvau jau 2savaitė kaip būsima mamaitė. Po to, kokią 4 savaitę pasidariau testą, kad atminčiai tos dvi juostelės liktų wub.gif
žalia
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 13, 16:54)
Gal kam yra teke girdeti ar darytis kraujo tyrima, kuris nustatytu nestuma? Per kiek dienu nuo pastojimo rezultatas patikimas? Man teke girdet, kad trecia diena nuo pastojimo rodo, bet ar taip gali but? Jei taip, tai labiau apsimoka krauja imt, nei testa pirkti?Aciu uz mintis.
*

Kraujo tyrimas lyg ir patikimiau atrodo.
Bet ji daro netik nestumui nustatyt, tie hormonai gali rodyti ir tam tikras ginekologines problemas.
godulia
Sveikutes, man mano ilgai laukta nestuma HCG parode 27 ciklo diena (anksciau ir nedariau), buvo 21, 30 ciklo diena buvo 123, o siandien, 34 ciklo diena 447. vat taip smile.gif nesulaukiau tos dienos, kada turetu buti menesines thumbup.gif
Kutuliukas
QUOTE(sherla @ 2007 03 20, 13:40)
ketvietadieni einu pas ginekologe, kad ji tiksliai nustatytu ar as pagaliau laukiuosi (nestumo testai parode 2 juosteles).
*

Na man papildomai niekas nieko papildomo nustatinėjimui nedarė - testas šiaip sau dviejų juostelių nerodo wink.gif Nebent nepatikliosios ir nekantriosios dar kartą įsitikint nori.
opyte
Merginos padekit! mmm veluoja jau 16 dienu, kiek nestumo testu dariausi, visi neaisku, ginekologe sake kad dar nieko nesimato ir liepe laukti mmm, jei nepasirodys tai tik tada apsilankyti. Labai noreciau pasidaryti kraujo tyrima tik va beda, kad nezinau kur kreiptis del jo. Gal galetumete pasufleruoti kur mgalima Kaune ji atlikti. Aciu 4u.gif
Jasumi
QUOTE(opyte @ 2007 04 01, 11:56)
Merginos padekit! mmm veluoja jau 16 dienu, kiek nestumo testu dariausi, visi neaisku, ginekologe sake kad dar nieko nesimato ir liepe laukti mmm, jei nepasirodys tai tik tada apsilankyti. Labai noreciau pasidaryti kraujo tyrima tik va beda, kad nezinau kur kreiptis del jo. Gal galetumete pasufleruoti kur mgalima Kaune ji atlikti. Aciu  4u.gif
*

o tai tokiems tyrimams ne gydytojas siuntima duoda g.gif tai tu labai nori ar nenori buti nestuke.gif ? Kodel taip nekantrauji? va as irgi laukiu, tai po kokiu poros savaiciu vel eisiu pas gydytoja darysiu echo. Nes per pirmaji nalabai ka ir pasake unsure.gif
Jasumi
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 23, 02:10)
testas šiaip sau dviejų juostelių nerodo wink.gif Nebent nepatikliosios ir nekantriosios dar kartą įsitikint nori.
*

Negi nestumo testu galima pasitiketi 100% g.gif Pasidarei nestumo testa, parodo 2 juosteles ir jau gali buti nescia. Manau labai mazas % merginu is karto po tokiu vaizdeliu nenulekia pas ginekologa ax.gif
Žm❤nytė

Pirmiausia, hCH - tai kraujo tyrimas kuris:
1. nustato ar laukiatės;
2. nustato nėštumo laiką
Chorioninis gonadotropinas (hCG) - pagrindinis normalaus nėštumo laboratorinis testas. Chorioninį gonadotropiną gamina placenta.

O esmė tokia, kad būtų gerai, kad mamytės pasidalintų patirtimiau , kur tas tyrimas daromas, kiek kainuoja, ir aisku su adresais, miestai.
Prašyčiau kad tema būtų efektinga - rašyti tik informaciją.
kad planuojančios lengviau rastų savo mieste kur atlieka šy tyrimą..

PVZ aš žinau, kad Trakų g-vėj, Vilniuje yra klinika, šalia "skonis ir kvapas" aš ten mokėdavau 40lt už šy tytimą. atsakymas būdavo po 2-3 valandų.

Kas dar žinote?
Žm❤nytė
Vilniuje,
senamiestyje, Trakų g. 8-6,
tel. 22 622439 -2-3- valandos

Vilniuje,
"Medicinos
diagnostikos centras";
Grybo g. 32,
tel. 22 340492

Vilniuje,
Lietuvos
onkologijos centras;
Santariškių g. 1,
tel. 22 786746

Vilniuje, Antakalnyje, "Medicina Practica",
Žolyno g. 36, II korp., tel. 22 349546
Papildyta:
MEDICINOS TYRIMŲ CENTRAS, UAB
Įmonės kodas 300075511
Savanorių pr. 284/ Partizanų g. 17, LT-50204, KAUNAS (37) 407827
mickute7
Kaune - VIA MEDICINA
Sukileliu pr. 88A
Tel 38-79-79

Kainuoja 30 Lt. Irgi per kelias valandas padaro
alles
naudinga informacija:

Esant normaliam nėštumui, ŽCG aptinkamas jau 7-ą dieną po pastojimo. Jo kiekis padvigubėja kas 1 – 3 dienos. ŽCG koncentracija didėja greitai, ir jau pirmųjų turėjusių įvykti mėnesinių metu dažnai siekia 100 mTV/ml. Didžiausia koncentracija būna 10 – 12-tą nėštumo savaitę. Ji tada siekia 30000 – 200000 mTV/ml.

info iš čia

Deja, lentelės nepavyko įkelti, todėl sukeliu taip 4u.gif Pirmas stulpelis reiškia nėštumo savaites po paskutinių menstruacijų, antras stulpelis reiškia dienas po pastojimo, trečias stulpelis reiškia Hcg kiekį esant vienam embrionui (mIU/ml arba IU/L).

Weeks of pregnancy after last period Days after conception HCG level for single baby (mIU/ml or IU/L)

Week 3 7 0 to 5

Week 4 14 (next period due) 5 to 426

Week 5 21 18 to 7340

Week 6 28 1,080 to 56,500

Weeks 7 to 8 35 to 42 7,650 to 229,000

Weeks 9 to 12 49 to 70 25,700 to 288,000

Weeks 13 to 16 77 to 100 13,300 to 254,000

Weeks 17 to 24 4,060 to 165,400

Weeks 25 to birth of baby 3,640 to 117,000
4 to 6 weeks after birth
Less than 5

naudinga apie HCG:

HCG.The most common blood test used to detect a pregnancy in the very early weeks, or to determine if a pregnancy is likely to continue or miscarry is a 'quantitative serum human chorionic gonadotrophin' (QHCG). This is also known as a 'beta HCG' (or 'B-HCG'). The earliest time a blood HCG test will detect a pregnancy is about 8 days after conception (or about 1 week before the next period is due). However, this is only possible for about 5% of women. Most women will show a positive blood HCG level by about 11 to 12 days after conception (or a couple of days before the next period would have been due). Women who have HCG injections for fertility treatments can have HCG in their system for 2 to 3 weeks after the injection. This means they may obtain an early 'positive' pregnancy test, yet not be pregnant.

The HCG hormone starts to be released into the woman's blood stream soon after the baby implants into the lining of her uterus (about 8 to 12 days after conception). The HCG blood level will initially start off very low (at least 5 IU/L), but then rapidly increase (doubling every 2 to 3 days), so that within a few days to a week or so, the HCG level becomes high enough to be detected in the woman's urine (at least 50 to 80 IU/L). Once this level is achieved, a urine pregnancy test will show as being 'positive'.

The HCG hormone peaks to its highest levels between 8 and 11 weeks of the pregnancy. Then the level slowly decreases, lowering at 12 weeks and again at about 16 weeks of the pregnancy. The HCG level remains lower until several weeks after the birth of the baby. As the HCG levels lower, the maturing placenta takes over the role of producing other hormones to support the pregnancy (at around 12 weeks). HCG levels that are higher than expected may indicate a multiple pregnancy or the woman being more advanced in her pregnancy than calculated, or a molar pregnancy.

A blood HCG level of 5 IU/L may only 'indicate' that a pregnancy is possible. But it may also indicate that a pregnancy has recently existed (particularly if the woman is bleeding and in the process of miscarrying). If the blood test is repeated in 2 to 3 days and the beta HCG has approximately doubled, then this confirms that the pregnancy is continuing. A beta HCG of at least 25 IU/L is definitely regarded as being a 'positive' pregnancy blood test. If the pregnancy is less than 12 weeks and the levels start to lower, this is fairly indicative that the pregnancy will, or is in the process of miscarrying.

Normal HCG blood levels vary widely between different women and in different pregnancies for the same woman. Be very careful when trying to 'interpret the numbers'. During the first 12 weeks of pregnancy, the level itself is NOT as important in how much it is rising every few days. Some normal pregnancies will have quite low HCG levels and still progress, ending in the birth of a healthy baby. The best way to confirm if a pregnancy is progressing is to repeat the blood test in 2 to 3 days time, and perhaps again 2 to 3 days after that. This is aimed at seeing if the HCG level is rising adequately.

NOTE:Be aware that even when a pregnancy is miscarrying the levels can slightly increase for a while, but not at the rate expected if the pregnancy was progressing normally. For example a serum HCG level of 3,400 IU/L on Saturday, followed by a level of 3,600 IU/L on Monday may be of concern, as the level should be more like 5,000 to 7,000 IU/L. Also it is normal for the HCG level to start decreasing after 12 weeks of pregnancy. However, essentially, after about 8 weeks of pregnancy the use of ultrasound will tend to be more reliable in checking the growth and wellbeing of the baby, rather than blood pregnancy tests, which are more relied upon from 4 to 8 weeks of pregnancy.

The HCG hormone can stay in a woman's blood at low levels for up to 4 to 6 weeks after a miscarriage.

info iš čia
alles
“Vaisingumo klinika”
HCG chorioninis gonadotropinas 30,-

Vilnius
Laisvės pr. 64a
Tel. +370 5 2390595
Faks. +370 5 2390594
Dirbame I-V 8.30-19.00

Kaunas
Šv. Gertrūdos g. 64
Tel. +370 37 202201
Mob. 8 652 00002Dirbame I-V 8.30-19.00

KlaipėdaŠermukšnių g. 1
Tel. +370 46 411752
+370 46 310196
I-V 8.00-20.00VI 9.00-14.00

Savanorių pr. 284/ Partizanų g. 17,
LT-50204, KAUNAS
(37) 407827

laboratorijos (neradau pavadinimų kai kur)

Vilniuje,
senamiestyje, Trakų g. 8-6,
tel. 22 622439

Vilniuje,
"Medicinos
diagnostikos centras";
Grybo g. 32,
tel. 22 340492

Vilniuje,
Lietuvos
onkologijos centras;
Santariškių g. 1,
tel. 22 786746

Vilniuje, Antakalnyje, "Medicina Practica",
Žolyno g. 36, II korp.,
tel. 22 349546

Lietuvos Aids centras - B-hCG – 15 lt
Laboratorija, Kauno g. 37/59, Vilnius
Tel. (8 5) 2337925
Faks. (8 5) 2330111
El. paštas: polio.aids.nl@aiva.lt

Northway medicinos centras
Internetinėje svetainėje pateiktos kainos – preliminarios. Tikslesnės informacijos teiraukitės registratūroje 8~ 5 264 44 66.
Žmogaus chorioninio gonadotropino (hCG) nustatymas imunofermentiniu metodu (HCG) 29,00

Geromeda
Adresas Naugarduko g. 50 -11, LT-03228 Vilnius
Telefonas (5) 2162050
Faksas (5) 2162699

Darbo laikas -IV 7.30-19.00; V 7.30-18.00; VI 9.00-13.00

Silence
vat ir as radau Klaiepdoje Vaisingumo klinikoje kad daro sita tyrimuka HCG chorioninis gonadotropinas 30,- LT.

simutė
QUOTE(Silence @ 2007 04 17, 11:28)
vat ir as radau Klaiepdoje Vaisingumo klinikoje kad daro sita tyrimuka HCG chorioninis gonadotropinas 30,- LT.
*

Klaipedoje VK nedaro HCG, ji galima pasidaryti Jurininku arba Universitetines ligoniniu ambulatoriniuose skyriuose.
Silence
QUOTE(simutė @ 2007 04 17, 09:01)
Klaipedoje VK nedaro HCG, ji galima pasidaryti Jurininku arba Universitetines ligoniniu ambulatoriniuose skyriuose.
*

bet kad radau as VK sita irasa, kad jie daro g.gif hm..

philipuks
Panevezyje tai plesikai. Lupa Jaksto g. konsultacineje poliklinikoje 70lt. gun_rifle.gif
indrutee
Gal kas zinot kur Siauliuos daro sy tyrima ? g.gif
simutė
QUOTE(Silence @ 2007 04 17, 13:14)
bet kad radau as VK sita irasa, kad jie daro g.gif hm..
*

VK raso apie visa Lietuva, Klaipeda net laboratorijos neturi, ten tik spermos tyrima daro 4u.gif
vazonas
QUOTE(simutė @ 2007 04 18, 11:30)
VK raso apie visa Lietuva, Klaipeda net laboratorijos neturi, ten tik spermos tyrima daro 4u.gif
*

as kazkada galvojau, kad esu nėščia, tai važiavau kažkur prie Klaipėdos universiteto (arčiau miesto), toks mažas pastatėlis, ten greit man viską padarė ir kažkur pries pusantrų metų kainavo ~20 litų
indrutee
QUOTE(indrutee @ 2007 04 18, 01:32)
Gal kas zinot kur Siauliuos daro sy tyrima ? g.gif
*

suzinojau kad siauliuos daro kudirkos g. ligoninei mirksiukas.gif
nitta
Aš Kaune dariausi čia:
Savanorių pr. 284/ Partizanų g. 17,
LT-50204, KAUNAS (37) 407827

Šiaip ten kainuoja 28 Lt, o su siuntimu- 18Lt
Man 34-ią ciklo dieną rodė 975.
Junetė
O HCG reikia darytis ryte nevalgius, ar nesvarbu g.gif
Mirėja
nesvarbu.
Silence
o kada atsakymai buna? ax.gif
Mirėja
QUOTE(Silence @ 2007 05 16, 14:27)
o kada atsakymai buna? ax.gif
*

Čia nuo laboratorijos priklauso. Paskambink, paklausk. Kiek pamenu, jei Klp priduodi ryte, tai tą pačią dieną, bet galiu ir klyst. Vln už kelių val.
Silence
Aciu uz ats Mireja mirksiukas.gif
Mirėja
QUOTE(Silence @ 2007 05 17, 07:39)
Aciu uz ats Mireja mirksiukas.gif
*

4u.gif Laikysiu kumsčius kad HCG būtų teigiamas mirksiukas.gif
spurrga
Radau vieną (man bent jau naudingą) nuorodą apie HCG (taip vadinamą HCG skaičiuoklę). Žr. http://babymed.com/tools/pregnancy/hcg/
Tikiuosi, kad kuriai nors ji bus įdomi ir naudinga.
Žanė
mano patarimas jums: nesidarykite kraujo tyrimo sėlių g. (žvėrynas, vilnius) esančiame med.centre. man jie buvo nustatę vienos-dviejų sav. nėštumą. tam laikui man tai buvo šokas (na, situacija maždaug tokia: iš vieno darbo jau išėjusi, atostogauju šiek tiek, ir jau sutarusi eiti į naują darba, pasižadėjusi du metus tikrai neturėti vaikų, bet dar net nepasirašiusi darbo sutarties).
gerai, kad nulėkiau į grybo g. (med.diagnostikos centras) padaryti to paties tyrimo. kol laukiau grybo g-vės rezultatų, kelis kartus skambinau i sėlių g-vę ir klausiau, ar tikrai neapsiriko, ar negali būti kažkokių veiksnių, dėl ko testas galėjo neteisingai parodyti. man išdidi moteriškė aiškino: ne, tikrai ne, geriau jau susitaikykit, šie testai neklysta, viskas "čia pas mane tikslu".
gavusi grybo g-vės neigiama atsakymą visiškai pasimečiau. ryte šlapimo testas rodė neigiamą. bet vis dar kirbėjo mintis: na, gal dėl to, kad toks ankstyvas nestuke.gif dėl to kiti dar neaptinka...
praleidau bemiegę naktį, galvodama kaip reikės gyventi...
o ryte paskambinau darsyk į sėlių gatvę pakalbėti su ju skyriaus vadove - na, gal verta pakaroti tyrimą, kad jau jie taip tiksliai aiškiai nustato. o ji pakėlė mano tyrimo rezultatus ir... atsiprašė. pasirodo rezultate ne ten kablelis padėtas - na, padalino iš neteisingo skaičiaus...
pasakiau, kad per naktį pražilau! suprantu, kad visur pasitaiko žmogiškų klaidų, tačiau labiausiai piktino ankstesnės daktarės arogancija ir aiškus nesiskaitymas - na kaip jau jūs abejojate - aš neklystu!
praėjo dar kokie ketveri ar penkeri metai... ir dabar teigiamą grybo g-vės rezultatą pasitikau jau su nerealiu džiugesiu smile.gif
Daiko
Panevezyje daro HCG Tulpiu g. 47, kaina 38Lt.
armi06
Sveikos, man pries kelias dienas dare ta hcg ir skaiciukai buvo tikrai ispudingi ne tokie kokius gydytoja minejo kad gali buti (nu 150-750)manieji buvo- 2213, sako nestumas apie 2-3 sav, poto gydytoja pasake kad yra atplysusi gimdos gleivine, ar gali buti delto tokie dideli skaiciai. Ziurejau lentelej su tokiais skaiciais nestumas turetu buti didesnis, tai nesuprantu tada kaip yra is tikro g.gif
bella78
Dideli hcg buna jei laukiesi dvynuku 4u.gif mirksiukas.gif nestuke.gif
*Vilma*
gal zinote kur galima Klaipedoje pasidaryti siuos tyrimus? ax.gif
vestinukas
siandien dariaus Kaune sukileliu pr., HCG, tai buvo virs 40000, bet dar nezinau kiek man savaiciu, eisiu echoskopuotis 4u.gif
vestinukas
QUOTE(vestinukas @ 2007 07 09, 16:57)
siandien dariaus Kaune sukileliu pr., HCG, tai buvo virs 40000, bet dar nezinau kiek man savaiciu, eisiu echoskopuotis 4u.gif
*

oi per daug nuliu, virs 4000 tiek turetu buti biggrin.gif
Inesa*
Sveikos .Vakar dariausi Vilniuje "Geromedoje"Naugarduko g.50-11 tel.216-20-50
kaina 29 lt, atsakymas po 2-3 valandu
Abo
QUOTE(armi06 @ 2007 06 23, 13:21)
Sveikos, man pries kelias dienas dare ta hcg ir skaiciukai buvo tikrai ispudingi ne tokie kokius gydytoja minejo kad gali buti (nu 150-750)manieji buvo- 2213, sako nestumas apie 2-3 sav, poto gydytoja pasake kad yra atplysusi gimdos gleivine, ar gali buti delto tokie dideli skaiciai. Ziurejau lentelej su tokiais skaiciais nestumas turetu buti didesnis, tai nesuprantu tada kaip yra is tikro g.gif
*

Iš kur gavai tą lentelę?
Man buvo 14 savaičių ir dvi dienos, kai HCG buvo 56152.
tyrimai labai geri, bet va ar HCG gers nežinau
Inesa*
QUOTE(Abo @ 2007 07 12, 19:20)
Iš kur gavai tą lentelę?
Man buvo 14 savaičių ir dvi dienos, kai HCG buvo 56152.
tyrimai labai geri, bet va ar HCG gers nežinau
*

Lentele yra sitame forume atrodo ar puslapyje, ten ikelta issami informacija anglu kalba

Taip pat turiu skaiciukus savo tyrimu lape :14 sav skaiciujant nuo men.pirmos dienos 16000-160000, o jeigu 14 sav po pastojimo dienos-38106
pinokis
gydytoja pasake kad jei esi nescia 4 savaites ir 5 dienas tai nestuma nustatantis kraujo tyrimo skaiciai (HCG) turi buti apie 1500-2000, o mano 658. nesuprantu kas negerai, ar tai gali buti norma? sie skaiciai dideli rodo nestuma, bet jie per mazi, ar tai gali buti nesivystantis nestumas?
gal kas su kraujo tyrimais parodancius nestuma esat susidure, gal kuriai panasaus kas buvo atsitike? verysad.gif

Inesa*
QUOTE(pinokis @ 2007 07 12, 20:25)
gydytoja pasake kad jei esi nescia 4 savaites ir 5 dienas tai nestuma nustatantis kraujo tyrimo skaiciai (HCG) turi buti apie 1500-2000, o mano 658. nesuprantu kas negerai, ar tai gali buti norma? sie skaiciai dideli rodo nestuma, bet jie per mazi, ar tai gali buti nesivystantis nestumas?
gal kas su kraujo tyrimais parodancius nestuma esat susidure, gal kuriai panasaus kas buvo atsitike? verysad.gif
*

Sveika/ Sitoj temoj 2 puslapyje yra ikelta issami lentele-ten viska rasi smile.gif
Gilaja
QUOTE(pinokis @ 2007 07 12, 20:25)
*

Kiek man yra žinoma, ginekologai nėštumą skaičiuoja nuo pirmos mmm dienos, o HCG nėštumą rodo nuo pastojimo. Tai kažkur turėtų būti plius minus apie dviejų savaičių skirtumas.
Tai va, man ir iškilo klausimas, kaip tavo ginė skaičiuoja nėštumą? g.gif
O antra, tai kad nusiramintum , pakartok HCG tyrimą po poros dienų nuo pirmojo ir bus matyt, jeigu jis auga, berods kas 48 valandas turi dvigubėti tokiu laiku, tai vadinasi viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Blakstiena
labas rytas mergaites gal zinote ar gimdymo namuose KLP apacioj ambulatorija ten daro tyrima nestumui nustatyti?? blush2.gif
Blakstiena
na va pasidariau parasyta
TESTAS-HCG
REZULTATAS<1.00
SK.K-1
VNT.-IU/L
PASTABOS-Low
RIBOS-V-1.00-1.10
M-1.00-2.70

sako ne nestumo nera....o mergaites kokie skaiciukai pas jumis buvo kai suzinojot kas nestukes esat?gal dar turit issaugoje lapeli ta...o gal kas atsimena 4u.gif tiesiog idomu..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.