Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dovanos mamytės dienai.
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2
saldainia
Norėjau užvesti tokią temelę dar kol laiko yra: kas ką dovanos savo mamytėms "mamyčių dieną" . Ką pačios savo rankelėmis darot ir dovanojat? birthday.gif
pasimetus_laike
Tema thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kažkur buvau užmačiusi nertų gėlių puokštes... pabandysiu surast ir įkelt schemutę... Aišku, jei kas norės... ax.gif
sizike
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 04 18, 12:09)
Tema  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Kažkur buvau užmačiusi nertų gėlių puokštes... pabandysiu surast ir įkelt schemutę... Aišku, jei kas norės... ax.gif
*

o, butu thumbup.gif labai laukiam 4u.gif
pasimetus_laike
Kažko nerodo funkcijos įkelt fot g.gif

tai va adresiuks, ten daug visko yra, radau atrodo kažkurioj temoj, tai išsisaugojau ax.gif

http://photo.163.com/photos/tmjyaya/14141518/

prasineškit, ten ir nertų vazelių, krepšelių yra bigsmile.gif
vienu žodžiu - mane tai PAKERĖJO wub.gif
pasimetus_laike
bye1.gif
aaaaūūūūūūūūūūūūūūūūū ū ūūūūūūūūū bigsmile.gif
dalinkitės idėjom.... ax.gif
saldainia
žiūriu nelabai kas ruošiasi mamytes sveikinti? Aš tai norėjau po didelę staltiesę nunerti, bet pritrūksiu laiko.
radasta_
Pernai mamai numezgiau moherinį šalį. Begalo buvo laiminga, darbe jai visi pavydėjo smile.gif, o šiemet dovanos dar nesugalvojau g.gif
saldainia
Aš pernai irgi po šalį abiems mamoms numezgiau, tad šiemet gal kokį kitokį nebent, gal turit variantų, kurie labai greit mezgasi, sakykim per du vakarus?
v&g&d
Sveikos,

manau, jog labai gera si tema, nes mamyciu dienai vistiek mamoms yra smagiausia gauti, vaiku rankomis darytas dovaneles mirksiukas.gif

As kartais dovanoms pararau gelyciu is "tampomo"popieriaus...visai neblogai atrodo...

Gal visai neblogai butu ir mamytems tokios gelytes... blush2.gif

http://public.fotki.com/v-g-d/gls-/p1230107.html
aagnyte

*

[/quote]

Labai grazios geles thumbup.gif
Gal trumpai apie gamybos procesa apswiestumete?
as sawo mamytei ir uoswenei siemet bilietus i teatra uzsakiau..... siaip tai budawo floristikos sedevrai arba mezginiai... blush2.gif
gugile
cia darau dovanu dar bus apyranke ir auskarai
4u.gif
user posted image
jurginėlis
kaip supratau, mano mažasis man gamins iš veltinio karolius, bet tai paslaptis tongue.gif
saldainia
Jei mokėčiau karolius aonerinėti, tai irgi taip padaryčiau, kad vis niekip nesuprantu nuo ko pradėti ir kaip baigti.
gugile
tai kad nieko sudetingo, paskaitinek nertu karoliu temas mirksiukas.gif
LINUTUKĖ
QUOTE(v&g&d @ 2007 04 19, 15:49)
Sveikos,

manau, jog labai gera si tema, nes mamyciu dienai vistiek mamoms yra smagiausia gauti, vaiku rankomis darytas dovaneles  mirksiukas.gif

As kartais dovanoms pararau gelyciu is "tampomo"popieriaus...visai neblogai atrodo...

*

o kaip ir is ko jos gaminamos, labai jau graziai atrodo

user posted image
mambu
QUOTE(v&g&d @ 2007 04 19, 14:49)
Sveikos,

manau, jog labai gera si tema, nes mamyciu dienai vistiek mamoms yra smagiausia gauti, vaiku rankomis darytas dovaneles   mirksiukas.gif

*

Labai grazios gelytes wub.gif

Gal kam pravers,cia yra nertos ir ne tik - gelytes
bazuka
QUOTE(v&g&d @ 2007 04 19, 15:49)
Sveikos,

manau, jog labai gera si tema, nes mamyciu dienai vistiek mamoms yra smagiausia gauti, vaiku rankomis darytas dovaneles  mirksiukas.gif

*

Nuostabios wub.gif gal gaminimo paslaptį galima ax.gif ir apie kotelius ,ir apie lapelius , žodžiu ,apie viską mirksiukas.gif
zuikiniauskienė
Aš seniau darydavau mamytei dovanėles tik savo rankomis, nes jai labai tokios patikdavo. Dabar vieną esu padovanojusi, bet kovo mėnesį. Galėjau mamos dienos palaukt. lotuliukas.gif O šiaip visai nieko idėja, ką nors numegzti, nunerti ar dar kokį rankų darbą sugalvoti ir padovanoti. Tik labiau praktiškas dovanas mėgstu.
v&g&d
ACIU 4u.gif

SORRY, kad neparasiau placiau kaip tas rozytes gaminti... blush2.gif

Na pirmiausia reikia is norimos spalvos popieriaus prisikarpyti lapeliu, mazdaug 8-10 cm (cia ziedui) Ir tris sonines krastines susukti su pirstu galiukais 4u.gif

Vienam ziedui vidutiniskai reikia 10-12 lapeliu, ir tie visi lapeliai yra suklijuojami ant kotelio, o koteli daru is mediniu iesmiuku, ju visokiu ilgiu buna, tai cia pagal nora...tu iesmiuku as perku Maximoje prie visu lauko kepsniniu niekuciu.

Toliau daromi lapeliai aplink zieda - atsikerpama popieriaus juosta ir is vienos puses sukarpoma 2 cm plocio juostelemes, bet neperkerpama iki galo, ir taip pat susukami krasteliai visu lapeliu. ir paskui priklijuojama prie rozes ziedo apacios.

taip pat kaip ir rozes ziedlapiai yra daromi lapeliai ir koteliui, tik mazesniu matmenu ir priklijuojami prie kotelio, koteli apklijuojant zalios spalvos popieriumi.
Koteliui tai geriausiai apklijuoti yra su siaura popieriaus juostele - apsukant ji.

Turbut viska parasiau g.gif darant atrodo viskas daug aiskiau, o kai reikia parasyti gali buti ir nesuprantamai blush2.gif

Jei kas bus neaisku butinai paaiskinsiu lotuliukas.gif

Ir dar cia padariau kelias nuotraukytes atskiru detaliu, gal kas aiskiau bus, jei kas sugalvosit pasigaminti sau ar mamytems tokiu gelyciu...

http://public.fotki.com/v-g-d/gls-/

bazuka
v&q&d, ačiū už paaiškinimą ,tik dar klausimėlis,klijavimui lipalą naudojat ar kokius kitus klijus?
Savaitgalis bus ilgas , tai reiks pamėgint clap.gif
Papildyta:
QUOTE(radasta_ @ 2007 04 19, 14:44)
Pernai mamai numezgiau moherinį šalį. Begalo buvo laiminga, darbe jai visi pavydėjo  smile.gif, o šiemet dovanos dar nesugalvojau  g.gif
*

Aš buvau skarą nunėrusi, tai ir labai džiaugėsi smile.gif žinau , kad labai jai patiktų servetėlė su gulbėm , bet neišeis man jos nunert rolleyes.gif laiko stoka...paliksiu kitiems metams.
v&g&d
tik dar klausimėlis,klijavimui lipalą naudojat ar kokius kitus klijus?

Naudoju lipala, ir geriau kai buna tokie tirstesni, nes jei skystesnis lipalas tada labai grreitai popierius istezta ir sunkiau suklijuoti lapelius...

SEKMES darbuose

Gero ilgojo savaitgalioi visoms MAMYTEMS 4u.gif
NKriste
Jei tik gausiu to popieriaus būtinai bandysiu padaryti prie kiek keistos mano dovanos- pinto rėmelio su popierinėm gėlės
(užvadinta pinimu, jei ką) blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Mano keistoka dovana
Ligičiukas
NKriste man tai gražu. Pabandysiu tą pinimą ir aš.Originalus darbelis.Svarbu,kad yra kas įvertins.
JuzTea
as tj darysiu savo mamai tas geles kur rodė is tampomo popieriaus, pradejau daryti pabandymui viena, uzdėjau 3 lapelius... nz kas gausis.. ;D
Aurum
As tai sumasciau nertas rozes dovanoti,bet kadangi niekaip neprisedu prie ju,tai turbut spesiu tik viena. blush2.gif
NKriste
Tikiuosi, kad įvertins, nes pradžia pamatė tai susidomėjo, tik noriu dar tu gėlyčių padaryt bet kaip visada kai man reikia popieriaus negaunu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Lincikas
QUOTE(NKriste @ 2007 05 02, 14:34)
Tikiuosi, kad įvertins, nes pradžia pamatė tai susidomėjo, tik noriu dar tu gėlyčių padaryt bet kaip visada kai man reikia popieriaus negaunu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

mačiau knygynuose būna tokio popieriaus smile.gif
kasiopeja
QUOTE(Lincikas @ 2007 05 02, 12:51)
mačiau knygynuose būna tokio popieriaus smile.gif

Tokio popieriaus tikrai neseniai mačiau Centriniam knygyne Vilniuje (priešais buvusį Vaikų pasaulį) 4u.gif
NKriste
Na aš kaunietė ax.gif ax.gif
o apie knygyna tai tikrai nepagalvojau, ačiū reiks bekt ryt po mokyklėlės pirkt ir daryt, nes nebedaug laiko liko bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Lincikas
QUOTE(NKriste @ 2007 05 02, 15:45)
Na aš kaunietė ax.gif  ax.gif
o apie knygyna tai tikrai nepagalvojau, ačiū reiks bekt ryt po mokyklėlės pirkt  ir daryt, nes nebedaug laiko liko  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
*

Tai aš ir mačiau Kaune knygyne smile.gif
baltė
Keletas idėjų:

Žvakutės
(galima pasigaminti pačioms)

user posted image

Puodkeltės

user posted image
user posted image

Atvirukai

user posted image

Rėmeliai, laikikliai

user posted image

kaip pasidaryti
bazuka
QUOTE(JuzTea @ 2007 05 01, 12:38)
as tj darysiu savo mamai tas geles kur rodė is tampomo popieriaus, pradejau daryti pabandymui viena, uzdėjau 3 lapelius... nz  kas gausis.. ;D
*

O man nepavyko per ilgasias išeigines pamėgint padaryt , mane aplankė ''draugė'' MIGRENA , tai tik trečią dieną išsikabarojau iš lovos doh.gif verysad.gif tad nusprendžiau iškepti mamos mėgstamiausią pyragą , nupirksiu gėlytę ir taip pasveikinsiu ax.gif o kitąmet pasistegsiu geriau blush2.gif
baltė
ir dar kelios dovanų mamai idėjos:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
NKriste
QUOTE(bazuka @ 2007 05 04, 12:16)
O man nepavyko per ilgasias išeigines pamėgint padaryt , mane aplankė ''draugė'' MIGRENA , tai tik trečią dieną išsikabarojau iš lovos  doh.gif  verysad.gif tad nusprendžiau iškepti mamos mėgstamiausią pyragą , nupirksiu gėlytę ir taip pasveikinsiu  ax.gif o kitąmet pasistegsiu geriau  blush2.gif
*

o taip puikei žinau ką reiškia migrena, mane kaip tyčia ir puolą bet ačiū dievui kolkas nestipriai, o gėlyčių nespėjų jau padaryt doh.gif teks eit pirkt verysad.gif verysad.gif
crystal
QUOTE(v&g&d @ 2007 04 25, 23:05)
ACIU  4u.gif

SORRY, kad neparasiau placiau kaip tas rozytes gaminti...  blush2.gif

Na pirmiausia reikia is norimos spalvos popieriaus prisikarpyti lapeliu, mazdaug 8-10 cm (cia ziedui) Ir tris sonines krastines susukti su pirstu galiukais  4u.gif
*

sveika 4u.gif pasakyk, man kvailai, kaip reikia susukti lapelių kraštines? g.gif visaip bandau, o gaunasi kaip sulankstytos, ta prasme atlenktos, o ne susuktos blush2.gif jei gali, paaiškink 4u.gif 4u.gif
Aurum
Na,padariau savo roze..Visa laime,kad ne tris dariau,o tik viena,nes kol buciau tris padarius tai ir kiti metai ateitu. biggrin.gif
http://public.fotki.com/Eimi/nerimas/dsc01994.html 4u.gif
crystal
QUOTE(Aurum @ 2007 05 04, 19:39)
Na,padariau savo roze..Visa laime,kad ne tris dariau,o tik viena,nes kol buciau tris padarius tai ir kiti metai ateitu. biggrin.gif
*

Labai gražu thumbup.gif wub.gif aš tai nieko nemokėčiau nunerti blush2.gif
Aurum
Dekui. mirksiukas.gif Nunerti nesunku..13ziedlapiu,8lapeliai ir vienas poziedis.Tik kad daug krapstymosi,ir po to kol padariau ta zieda.Ir dar kad jis butu standus..Daug krapstymosi. biggrin.gif
inga-uk
QUOTE(Aurum @ 2007 05 04, 16:39)
*

kaip grazu wub.gif
DENARA
QUOTE(bazuka @ 2007 05 04, 09:16)
nusprendžiau iškepti mamos mėgstamiausią pyragą , nupirksiu gėlytę ir taip pasveikinsiu  ax.gif o kitąmet pasistegsiu geriau  blush2.gif
*

puiki ideja kepti pyraga ar torta thumbup.gif man ji visada suveikia, kad ir mociutei ar mamai ax.gif , dar labai grazu tiesiog padaryti savo rankomis atvirute arba tiesiog pasistengti sugalvoti ka idomesnio. juk mes visos moterys ir laukiam staigmenu....
blush2.gif
radasta_
Netikėtai išsisprendė dovanos mamai klausimas. Neseniai ji išsitarė, kad norėtų gražios patalynės komplekto. Tai nupirkau gražios drobelės ir pasiuvau puikų komplektą thumbup.gif Tikiuosi patiks ax.gif
DENARA
tikrai atrodo paprasti dalykai, o taip pradziugins manau tas komplektelis thumbup.gif
Meila
Nieko nebesumąstau paskutinę minutę, tai nupirksiu vazoną ir su maže galėsim jį padekoruot, o paskui į jį gėlytę pasodinsim wub.gif
Aurum
Na va,dar nuneriau servetele ir viska snd padovanojau.Ir nerta roze ir servetele. biggrin.gif
http://public.fotki.com/Eimi/nerimas/dsc01997.html
v&g&d
QUOTE(crystal @ 2007 05 04, 19:35)
sveika 4u.gif pasakyk, man kvailai, kaip reikia susukti lapelių kraštines?  g.gif visaip bandau, o gaunasi kaip sulankstytos, ta prasme atlenktos, o ne susuktos blush2.gif jei gali, paaiškink 4u.gif  4u.gif
*

na gal truputi per velai rasau, bet negalejau anksciau prieiti prie kompo... blush2.gif

o tuos krastus susukti tai pradzioje ir man buvo sunku graziai suvynioti, bet paskui jau lab lengvai gaunasi... doh.gif

o siaip tai as darau taip - tik nezinau kaip iseis aprasyti visa procesa, nes geriausiai butu vaizdziai pamatyti, bet pabandysiu... paimi viena lapeli ir pradedi nuo kampo sukti lapeli tarp pirstu...na pirstus tai visada truputi "paseilinu", nes jei pirstai sausi tai tada ir susilanksto, o ne susisuka lapelis...na kaip dar kitaip aiskiau parasyti tai net nesugalvoju, na dar sukdama lapeli, tai suku zemyn(kai laikai lapeli, tai i apacia) su smalyziumi pirstu, o nykstys virsuje lapelio...

na dar jei kiltu kokiu klausimu del gelyciu, visada bandysiu padeti, tik jei mokesiu paaiskinti... blush2.gif

saldainia
Tema jau bus užmiršta turbūt.
zuvyteee
Aš iš savo sūnaus gavau pačio padarytą knygelę.Prirašyta daug eilėraščių apie mama ir pripiešta piešinukų. thumbup.gif .Jis pirmokas ir parašė su klaidelėm kaikur,bet mane labai nustebino tokia dovana thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
caroline
labai grazus darbeliai taip ir toliau !!!!
saldainia
tai turbūt jau vėl pradeda ruoštis mamyčių šventei?
agnek
laba, galvoju ką nuostabaus sukurti ir padovanoti savo mylimai mamytei smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.