Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

QUOTE(Bezdžionė @ 2007 11 19, 13:35)
Na, tik pilatese pas Janą Body gym nebuvau ax.gif


jis pilatesa dar ir Activegym'e veda mirksiukas.gif karts nuo karto nueinu. bet kadangi niekur kitur daugiau tuo neuzsiiminejau, tai nelabai galiu palyginti ir pasakyti, kokio ten lygio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2007 11 19, 15:23)
jis pilatesa dar ir Activegym'e veda  mirksiukas.gif karts nuo karto nueinu. bet kadangi niekur kitur daugiau tuo neuzsiiminejau, tai nelabai galiu palyginti ir pasakyti, kokio ten lygio  blush2.gif

Buvau atvirose dienose. Lengvokas variantas buvo, gal daugiau klasikinis, bet gal todėl, kad parodomoji treniruotė. Vienas momentas patiko - akcentuojamas kvėpavimas, bet mažiau dėmesio balansui, daugiau statiniai pratimai, nėra nuoseklaus dinaminio perėjimo, pratimų jungimo. Nors, aišku, iš vienos treniruotės nelabai ką ir supratau blush2.gif
Atsakyti
Gal kam bus įdomu:
http://www.delfi.lt/...php?id=15064091
Atsakyti
Man pilatesas kazkaip neprilipo schmoll.gif nu visas tas kitoks raumenu itempimas,tarpvietes itempimas ir kt man sunku persiorientuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina0425 @ 2007 11 22, 23:18)
Man pilatesas kazkaip neprilipo schmoll.gif  nu visas tas kitoks raumenu itempimas,tarpvietes itempimas ir kt man sunku persiorientuoti unsure.gif

Kiekvienam savo smile.gif
Lengvojoj atletikoj aš jau atsibėgiojau, nors dar kartais šiltu metų laiku išeinu prasibėgioti, "grynoj" aerobikoj jau atsisukinėjau, stepai niekad netraukė - stryk pastrykt ir vis vietoj doh.gif , svorius tampyti jau darosi nuobodu - reikia kažko naujo smile.gif
Aišku, pilatesas ne kiekvienam. Kartais graudu žiūrėti, kaip a la trenerė bando kažką išspausti, o žinių ir patirties - nulis.
Atsakyti
Merginos, galvoju pradėti lankyti pilatesą, nes mano netaisyklinga laikysena. Nuolat kūprinuosi... Ar padėtų išspręsti šią problemą? Galvojau eiti į kalanetiką, bet netinkamas laikas ir vieta mano mieste. Beje kuo skiriasi kalanetika nuo pilateso? blush2.gif
Atsakyti
Dar šiek tiek ax.gif
čia
Atsakyti
Sveikos,

Norėčiau eiti į sporto klubą ir pabandyti pilates. Norėčiau kad būtų centre arba Savanoriuose... (čia Kaune)

Gal kas kur lankote ir galite rekomenduoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2008 01 07, 00:00)
Sveikos,

Norėčiau eiti į sporto klubą ir pabandyti pilates. Norėčiau kad būtų centre arba Savanoriuose... (čia Kaune)

Gal kas kur lankote ir galite rekomenduoti? smile.gif


taikos pr. "Linijoj" yra pilateso treniruotes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 01 08, 13:22)
taikos pr. "Linijoj" yra pilateso treniruotes 4u.gif


Man linija atrodo pergrūsta žmonėmis... Norisi mažesnio kokio klubo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2008 01 08, 15:23)
Man linija atrodo pergrūsta žmonėmis... Norisi mažesnio kokio klubo smile.gif

na nezinau, man ten tikrai nera susigrudimo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 01 08, 14:08)
na nezinau, man ten tikrai nera susigrudimo.. ax.gif


Gal jūs lankotės Linijoj? Būtų įdomu kas ir kaip, nes žadu būtent ten pradėt sportuot-net jau turiu abonentą, bet kol kas renkuosi kas man labiausiai tiktų..

Nenoriu sudėtingų treniruočių su dideliais krūviais, nes nesu jau visai jauniklė, be to turiu šiokių tokių sveikatos problemų-padidėjusį kraujospūdį ir kartais užeinančius nugaros skausmus..

Galvojau apie jogą, bet dabar aptikau dar šitą Pilates-nelabai iki šiol susidūrus, tik teoriškai įsivaizduoju..

Man įdomu, kaip ten pradedančiąjai jaustis tose treniruotėse, kokio amžiaus moteriškės susirenka? Nesinori ten jaustis kaip drambliui porceliano parduotuvėj biggrin.gif Ar tikrai nėra perdaug žmonių? Kaip trenerė-ar nepikta unsure.gif
Noriu info būtent apie "Liniją"?

Ir dar-ar sportuojama su sportbačiais ar basomis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 17 sausio 2008 - 11:27