Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

KVIECIU VISAS NORINCIAS LANKYTI SUPERINE MANSKTA PAS PROFESIONALE TRENERE!!

KIEKVIENA 2-4-6-7IAIS ANT TAURO KALNO VYKSTA PILATES-KALANETIKOS TRENIRUOTES,KURIAS VEDA LABAI PATYRUSI IR PROFESIONALI TRENERE!
NORINTYS UZSIREGISTRUOTI, RASYKITE SMS ARBA SKAMBINKITE TRENEREI [B]AUSRAI- 8675 71235

1VAL KAINA TIK 15LT.
2-4NIAIS 15H
6NI- 16H
7NI- 13H

Asmeniskai lankau pas ja jau daugiau nei metus, ir esu begalo patenkinta pasiekimais-) Ypac mamytems po gimdymo rekomenduoju, pati pradejau, kai dukrytei buvo 3men, tai pilvo presas susitvarke jau po 2men intensyvios mankstos!!
Tiesiog superinis- "vezantis" dalykas tas Pilates'as!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sok @ 2012 03 07, 17:07)
Tiesiog superinis- "vezantis" dalykas tas Pilates'as!!!!  4u.gif

Pilatesas - taip, bet kai Aušra padaro miksą su kalanetika - labai šiaip sau, jei nemoka, galėtų ir nevesti, dabar jau yra pakankamai gerų pilates instruktorių 4u.gif Tik reikia netingėti mums pačios pasidomėti - kiekviena susirasim savo trenerį/ę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 09 kovo 2012 - 15:08
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 03 09, 15:06)
Pilatesas - taip, bet kai Aušra padaro miksą su kalanetika - labai šiaip sau, jei nemoka, galėtų ir nevesti, dabar jau yra pakankamai gerų pilates instruktorių  4u.gif Tik reikia netingėti mums pačios pasidomėti - kiekviena susirasim savo trenerį/ę  ax.gif

Pritariu, nereikia maišyti pilates su kalanetika! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteLalala @ 2012 03 09, 21:15)
Pritariu, nereikia maišyti pilates su kalanetika! mirksiukas.gif

Kodel? Tik del skirtingo kvepavimo?
Atsakyti
QUOTE(more more @ 2012 03 10, 06:54)
Kodel? Tik del skirtingo kvepavimo?

Priežastis labai parasta - jei aš noriu į pilates, tai dar nereiškia, kad noriu bet kur - kalanetiką, step'ą, dance ar dar kur nors, kitaip sakant, aš nenoriu bet ko, nes bet kokią treniruotę galiu pasidaryti ir pati, nemokamai beu man patogiu metu
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 03 12, 09:58)
Priežastis labai parasta - jei aš noriu į pilates, tai dar nereiškia, kad noriu bet kur - kalanetiką, step'ą, dance ar dar kur nors, kitaip sakant, aš nenoriu bet ko, nes bet kokią treniruotę galiu pasidaryti ir pati, nemokamai beu man patogiu metu

Kas be ko,sutinku, bet as turejau galvoje pati principa, jei treniruojiesi pats, individualiai arba grupe bendraminciu, zinanciu, kad atejo i misria treniruote, zino pilates, zino kalanetikos, zino jogos principus. Tai kodel butu negalima maisyti? Nes as daug metu sportavau nuo rimtu treniruociu ir varzybu iki dabar, aerobiku, jogu, stanginiu, kalanetiku ir pilates. Ir atradau sau, kad geriausiai jauciu kuna miksuodama ivairias treniruotes. Ir, kas man svarbiausia - susitvarkiau nuo jaunystes sportu suvaryta stubura 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(more more @ 2012 03 12, 18:03)
Kas be ko,sutinku,  bet as turejau galvoje pati principa, jei treniruojiesi pats, individualiai arba grupe bendraminciu, zinanciu, kad atejo i misria treniruote, zino pilates, zino kalanetikos, zino jogos principus. Tai kodel butu negalima maisyti? Nes as daug metu sportavau nuo rimtu treniruociu ir varzybu iki dabar, aerobiku, jogu, stanginiu, kalanetiku ir pilates. Ir atradau sau, kad geriausiai jauciu kuna miksuodama ivairias treniruotes. Ir, kas man svarbiausia - susitvarkiau nuo jaunystes sportu suvaryta stubura 4u.gif

Jei kažkam tai tinka ir patinka - taip, žinoma, galima maišyti. Tai tik mano asmeninis požiūris, mano pasirinkimas ir sprendimas. Manau, kad bet ką ir bet kaip puikiai galima daryti savarankiškai.
Aš pati irgi miksuoju treniruotes, mano miksas - jėgos, cardio ir Mind and Boby, bet jei einu į cardio, tai jokiu būdu neisiu į step treniruotę – pirmiausiai gaila sąnarių ir stuburo, antra ir svarbiausia – n u o b o d u, tam man puikiai tinka bėgimo takelis, iš bėdos – dviratis (iš bėdos todėl, kad reikės galvoti apie rankas, pečius, jei tai dariau kaip apšilimą ir iš karto cardio), beveik niekada nesirenku steper‘io (nes šita apkrova netinka mano kelio sąnariui), vasarą – bėgimas ar dviratis, jei jėgos – arba grupiniai, arba individuali trenerio sudaryta programa), jei Mind and Body – pilates, sportinė (dinaminė) joga, bet niekada nesirinksiu kalanetikos, Sivananda jogos (mano stuburas jų nemėgsta). Tiesa, dar negaliu nepaminėti funkcinės – tikrai daug naudos gerai savijautai ir fizinės formos palaikymui duodanti treniruotė. Aš jau senokai atsirinkau, kas man tinka ir patinka, todėl kai kurie miksai manęs nedomina. Juolab, kad ir patirties sporte, ir žinių nemažai, tik nemanau, kad apie tai būtina kalbėti anoniminiame forume smile.gif Tik va man ta patirtis ir žinios kartais labai trukdo, kai ateini į treniruotę ir pamatai, kad tiek galiu ir pati namie savarankiškai smile.gif (čia jau apie konkrečią Aušros pilates kalanetikos treniruotę). Tai yra skirtingos treniruotės, skiriasi jų tikslai – kam jas maišyti? Galų gale, ką gausim iš tokio mikso? Pasidaryti bet ką galim ir pačios, kam tada treneris? Gal pritraukiama daugiau klientūros, panaudojus du populiarius žodžius – pilates, kalanetika, nes po vieną mažiau traukia? Juolab, kad žinutė apie šias treniruotes buvo akivaizdžiai reklaminė (nors gal autorė to visai nesiekė – taip išėjo), ir pačios treniruotės gana populistinės. Žinoma, treneris irgi žmogus, nori daugiau užsidirbti, laksto per kelis klubus (Aušra tą daro stebėtinai sėkmingai), stengiasi būti populiarus, bet jei dėl to krenta treniruotės kokybė – ar verta lankyti tokias treniruotes? Ką duoda 20 minučių treniruotė? Ar tai bus gera aukšto meistriškumo pilates treniruotė, jei turėtų būti skiriamas dėmesys stuburui (lenkimas į priekį, atgal... – pagrindinės kryptys)? Užteks tam laiko – atlikti klasikinius pilates pratimus, jiems pasiruošti (apšilti)? Atvirai pasakius, aš to nemačiau. Gal ne ta diena Aušrai buvo – nežinau. Aš mėgstu geras pilates treniruotes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 03 13, 14:48)
Žinoma, treneris irgi žmogus, nori daugiau užsidirbti, laksto per kelis klubus (Aušra tą daro stebėtinai sėkmingai), stengiasi būti populiarus,  bet jei dėl to krenta treniruotės kokybė – ar verta lankyti tokias treniruotes?  Aš mėgstu geras pilates treniruotes  4u.gif

Aušra dirbo daugelyje Vilniaus sporto klubų, taip pat ir Impuls tinkle.
Už tokius dalykus kaip mind-body modernizuotą miksavima ji ir buvo išvaryta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marianela @ 2012 03 13, 15:59)
Aušra dirbo daugelyje Vilniaus sporto klubų, taip pat ir Impuls tinkle.
Už tokius dalykus kaip  mind-body modernizuotą  miksavima  ji ir buvo išvaryta  doh.gif

Buvai šalia, kai išvarė ar pletkinti mėgsti?
Šiaip tai Aušra dabar dirba Power gym, Savicko klube, Stimulus, Gemoj, dar aukščiau rašė, ant profsąjungų kalno, tai bijau, kad Impuls mažiausiai būtų aktualus, juolab, kad tai klubas, iš kurio treneriai patys bėga.
Atsakyti
Sveikos merginos, norejau pasiteirauti sportuojanciu namuose, radau Vilniuje faina parduotuvele, pardavineja ivairius pilates volus, pilates ziedus, kamuoliukus, netgi maciau spec rinkini pilatesui, kuriam balandzio men yra nuolaida.. gal kuri esate isbandziusi, kokie atsiliepimai, nes visai susiviliojau nusipirkti..
Atsakyti
QUOTE(Sagre @ 2012 04 26, 13:17)
Sveikos merginos, norejau pasiteirauti sportuojanciu namuose, radau Vilniuje faina parduotuvele, pardavineja ivairius pilates volus, pilates ziedus, kamuoliukus, netgi maciau spec rinkini pilatesui, kuriam balandzio men yra nuolaida.. gal kuri esate isbandziusi, kokie atsiliepimai, nes visai susiviliojau nusipirkti..

Esu išbandžiusi visas išvardintas priemones - tikrai verta, tik reikia žinoti, ką su jomis daryti - t.y. reikia pilates pagrindų ir šiokio tokio suvokimo apie pilates, nes kitaip bus bile kas, tik ne pilates blush2.gif
Čia gal apie Teidą - kokia parduotuvėlė?
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 04 26, 15:33)
Esu išbandžiusi visas išvardintas priemones - tikrai verta, tik reikia žinoti, ką su jomis daryti - t.y. reikia pilates pagrindų ir šiokio tokio suvokimo apie pilates, nes kitaip bus bile kas, tik ne pilates  blush2.gif
Čia gal apie Teidą - kokia parduotuvėlė?

Manau, kad Teida, Sveikatos reikmenys- Vivulskio gatveje, pagrindus pilateso turiu, kelis metus sportuoju, dabar galvoju gal visai faina ir rytais pries darba pasitampyti.. na o dar kai radau sias priemones, man laaabai patiko. o ir uzklausiau, nes balandzio menesi tik pilateso rinkinio akcija yra.. smile.gif) aciu uz atsakyma, padejote apsispresti..smile.gif
Atsakyti