Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nordex: 02 liepos 2007 - 10:00
O ar kam yra taip, kad išskyros per nosį netekėtų, o per gerklę teka, ypač ryte kai atsikeli. Arba pradeda spausti nosį, išgeri Sinupret ir tada teka per gerklę? Sinusito kažkada nuotrauką darė - nerado.
Atsakyti
Jau kiek aš su tuo sinusitu kankinaus... doh.gif
Pastoviai ar žiema ar vasara su sloga vaikščiodavau.. doh.gif kol vienąkart patekau pas Lor, kuris pamatė, kad pas mane adenoidės yra doh.gif išoperavo ir viskas ok nuo to laiko thumbup.gif
A ko tik nebandžius buvau.. doh.gif ir ridikus dėjau (nuo kurių kaip xronė vaikščiojau savaitę raudonais žandais ir nosim doh.gif ) ir svogūnus lašinau, ir cinabsin (nepamenu, ar taip rašos), ir sinupret doh.gif neblogai padeda man purškalas Jox, kai sloga užeina peršalus, ypač gerklei gerai thumbup.gif po operacijos dabar ne nuo slogos, o nuo anginos labiau kenčiu.. matyt tokia sistema, kad ten išpjovė, tai bacilos ant gerklės sėda db... Bet nuoa anginos bent galva nesprogsta...
Atsakyti
[quote
O ar kam yra taip, kad išskyros per nosį netekėtų, o per gerklę teka, ypač ryte kai atsikeli
[/quote]
Ir man taip buna ...
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2007 07 02, 13:15)
O ar kam yra taip, kad išskyros per nosį netekėtų, o per gerklę teka, ypač ryte kai atsikeli. Arba pradeda spausti nosį, išgeri Sinupret ir tada teka per gerklę? Sinusito kažkada nuotrauką darė - nerado.


Man yra sinusitas ir teka per gerklę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 07 02, 20:16)
Man yra sinusitas ir teka per gerklę  verysad.gif



Man tai matyt lėtinis sinusitas, pati sau diagnozę nusistačiau, juk ta nuotrauka tai šešėlių mokslas. Naudoju Sinupret. Bet kai paūmėja (vasarą, kai skersvėjyje pabūnu), tai tada galva svaigsta, spaudžia nosį. Geriu Sinupret, pradeda tekėti per gerklę klampios išskyros ir palengvėja. Kartais rodos apalpsiu. Bet kai paspaudžiu skruostikaulius ar prie antakių - nėra didelio skausmo, kaip prie sinusito būna pas žmones. Ar būna ir jums tokia savijauta?
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2007 07 03, 13:48)
Man tai matyt lėtinis sinusitas, pati sau diagnozę nusistačiau, juk ta nuotrauka tai šešėlių mokslas. Naudoju Sinupret. Bet kai paūmėja (vasarą, kai skersvėjyje pabūnu), tai tada galva svaigsta, spaudžia nosį. Geriu Sinupret, pradeda tekėti per gerklę klampios išskyros ir palengvėja. Kartais rodos apalpsiu. Bet kai paspaudžiu skruostikaulius ar prie antakių - nėra didelio skausmo, kaip prie sinusito būna pas žmones. Ar būna ir jums tokia savijauta?



vaikysteje turėjau toki tikrą sinusitą. kai nosį užcementuodavo, tai labai puikiai žinau koks tat jausmelis. verysad.gif pamenu gydė ilgai, bet bent jau pagydė....

tačiau vieną pavasarį nutiko labai jau keistas dalykas. pradėjau jaustis kaip , kad su sinusitu (galvelė skaudėjo kad rydavau saridona kas puse valandos, akis atrodė išstums lauk kažkas iš vidaus, dar tokie veriantys dūriai ilgi gilumoje).. persigandau siaubingai nes slogos prie viso šito jokios, nosis švarutėlė, tik biskį per gerklę teka, o savijauta nu nors mirk.
nulėkiau į polikliniką. stoviu su ašarom akyse registratūroj, sakau man reikia pas LOR - tuouj mirsiu. o seselė sako, negaliu tiesiai siūsti, tipo reikia prieš tai pas apylinkės doh.gif . atsėdėjau prie kabineto nei daug nei mažai kokias 4val, kol mane tokia jau visa pažaliavusia priėmė. sakau siuskit pas LOR man sinusitas. O ta taip pažiūri į mane g.gif sako, o sloga yra. nu sakau kad ne.tai ji tada irnesakyk.gif aij tai čia tau ta galva nuo kompo skauda. tipo per daug dirbi, va imk B grupes vitaminu pagerk praeis bash.gif . ir jokio siuntimo pas LOR aišku nedavė. įsiutau nežmoniškai, nes aišku, kol prie jos kabineto sėdėjau tai atėjo vakaras ir jokios privačios klinikos kaip ir nebedirbo doh.gif . dar vertėtu paminėti kad tatai buvo penktadienio vakaras. žodžiu iš to skausmo nelabai galėjau ir mastyti ir tuo labiau rėkauti ten, tai mintyse sau pasiunčiau juos visus ten toj poliklinikoj ir nuėjau namo mirti verysad.gif

kaip ištraukiau iki pirmadienio nepamenu, bet leistiną dienos dozę saridono tai viršyjau gerokai.
pirmadienį aiškū tiesiu taikymu i privačia kliniką ir tiesiai pas LOR, be jokių aplinkelių. ir kas mane pribloškė tai Jau toji daktarė tik pažvelgė i gerklę ir iškart pasakė kas man yra. (taij ta minutę norėjau nuvaryt į polkliniką ir savo apylinkine sumalt į miltus). žodžiu pasirodo sunusitas gali būti ne tik tose skruostu ir kaktos daubose, o dar ir giliai, kur visai arti smegenu. Todėl ir slogos nebūna, todėl visas tas reikalas teka per gerklę. Kad diagnozę patvirtinti darė tomogramą. Patvirtino.

Sfenoidalinis sinusitas vadinasi. Sakė kad jei neišsigydai su antibiotikais tai operacija būtina ir ją daro net ne šiaip nosies daktarai, o neurologai, nes smegenys per arti... brrrrrrrr.... tfu tfu tfu.....

žodžiu va kas man buvo kai per gerklę tekėjo. verysad.gif verysad.gif
tai jumi mergaitės atsargiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miig: 03 liepos 2007 - 13:27
QUOTE(miig @ 2007 07 03, 14:24)
pirmadienį aiškū tiesiu taikymu i privačia kliniką ir tiesiai pas LOR, be jokių aplinkelių. ir kas mane pribloškė tai Jau toji daktarė tik pažvelgė i gerklę ir iškart pasakė kas man yra. (taij ta minutę norėjau nuvaryt į polkliniką ir savo apylinkine sumalt į miltus). žodžiu pasirodo sunusitas gali būti ne tik tose skruostu ir kaktos daubose, o dar ir giliai, kur visai arti smegenu. Todėl ir slogos nebūna, todėl visas tas reikalas teka per gerklę. Kad diagnozę patvirtinti darė tomogramą. Patvirtino.




O kokioj privačioj klinikoj?
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2007 07 03, 14:30)
O kokioj privačioj klinikoj?


"šeimos medicinos centras" Pylimo 9
gydytojos pavardės tik nepamenu, mergautinė, ir man regis LOR ji ten viena

Papildyta:
QUOTE(Filia @ 2007 07 03, 14:30)
O kokioj privačioj klinikoj?


o radau internete gyd. Dalia Bučinskaitė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miig: 03 liepos 2007 - 15:09
QUOTE(Filia @ 2007 07 03, 12:48)
Man tai matyt lėtinis sinusitas, pati sau diagnozę nusistačiau, juk ta nuotrauka tai šešėlių mokslas. Naudoju Sinupret. Bet kai paūmėja (vasarą, kai skersvėjyje pabūnu), tai tada galva svaigsta, spaudžia nosį. Geriu Sinupret, pradeda tekėti per gerklę klampios išskyros ir palengvėja. Kartais rodos apalpsiu. Bet kai paspaudžiu skruostikaulius ar prie antakių - nėra didelio skausmo, kaip prie sinusito būna pas žmones. Ar būna ir jums tokia savijauta?


Man tikriausiai visi įmanomi sinusito požymiai yra smile.gif .O skausmas paspaudus būna ne visada.Man kai paūmėdavo, paspaudus skaudėdavo, bet pastoviai neskauda.Ir galva svaigst dažnai, bet ne visada .
Atsakyti
Su sinusitu vargau daug metų, gulėjau 2syk ligoninėj, bet po kiek laiko vėl atsinaujindavo. beje, plovimo nesileidau daryt, nes girdėjau, kad tai ne visada išeina į gera. Galiausiai buvau išsiųsta į sanatoriją, kur procedūrų pagalba (ypač druskų kameromis, šildymais)visiškai jį išsigydžiau thumbup.gif
Atsakyti
Kas mėgsta išbandyti liaudies medicinos būdus, radau kažkokiam sveikuolių internetiniame puslapyje liaudišką receptą nuo sinusito :

Kaip aš nugalėjau sinusitą
1963 m. mane visiškai nukamavo sinusitas. Gydymas poliklinikoje tabletėmis ir ligoninėje skausmingomis procedūromis padėdavo tik laikinai, o po to sinusitas vėl kartojosi. Visus metus negalėjau kvėpuoti, o naktimis,- tiesiog dusau.
Geri žmonės davė man vieno žolininko, gyvenančio Ufoje, adresą. Nuvykau ir jis man patarė kaip išgygyti šią mane labai kankinusią ligą. Jau 40 metų kaip aš nežinau kas yra sinusitas. O patarimas štai toks: nulupti ir nuplauti vieną česnako skiltelę, sutarkuoti smulkia tarka, sumaišyti su tokio pat dydžio sviesto gabalėliu kaip ir česnako skiltelė. Šiuo tepaliuku vakare ištepti kaktą, apie nosį, po akimis, žodžiu ten, kur sergant sinusitu, susikaupia pūlingos išskyros. Tuo pačiu tepaliuku ištepti kojų padus, palaukti kol apdžius ir, užsimovus šiltas kojines, gulti miegoti. Ryte išvirti bulvių ir, užsidengus galvą storu rankšluosčiu ar kuo kitu, apie 10-15 min pakvėpuoti garais. Jau po pirmos procedūros gausiai pasipylė išskyros, kad net nustebau, kur jų tiek galėjo ir būti. Nurimo ir skausmas, nukrito ir temperatūra, kuri vis pastoviai laikėsi virš 37°C. Šias procedūras reikia pakartoti bent 3 kartus. Ir viskas. Nei karčių tablečių, nei labai skausmingų pradūrimų ir kitokių nemalonių valymo procedūrų, streso ir laiko gaišinimo. 40-šimt metų kaip persakau šį receptą kitiems, besikankinantiems šia liga, ir visiems padeda.
Valentina Martiniuk, Ufa

Sveikatytės visoms 4u.gif
Atsakyti