Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

Karklas, tu jau turbut po operacijos?kaip tu jauties?ar pagerejo? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 23 rugsėjo 2007 - 16:53
Sveikos.Aš jau po operacijos .Dar kaip ir guliu ligoninėj, tik savaitgaliui išleido į namus.Rytoj vėl važiuosiu.O ar pagerėjo, kol kas negaliu pasakyti.Gal dar per anksti.Man vistiek skauda cray.gif Išoperavo ketvirtadienį, tai pastoviai leido vaistus nuo skausmo.Vakar grįžau namo, pabandžiau negerti vaistukų, tai atrodo skausmas toks pats- ir galvą, ir dantis skauda.Gydytojas sakė, gali būti pažeistas trišakis nervas,tai nežinau ,kaip dabar gydys.Ir temperatūra laikosi ta pati 37-37,4.Po operacijos gydytojas sakė, kad labai kantri, jei tiek kentėjau, nes jau ten labai viskas sugedę buvo.Aš labai tikiuosi, kad pagerės,gal tiesiog laiko reikia.Parašysiu, kai išrašys iš ligoninės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 09 23, 18:33)
Sveikos.Aš jau po operacijos .Dar kaip ir guliu ligoninėj, tik savaitgaliui išleido į namus.Rytoj vėl važiuosiu.O ar pagerėjo, kol kas negaliu pasakyti.Gal dar per anksti.Man vistiek skauda  cray.gif Išoperavo ketvirtadienį, tai pastoviai leido  vaistus nuo skausmo.Vakar grįžau namo, pabandžiau negerti vaistukų, tai atrodo skausmas toks pats- ir galvą, ir dantis skauda.Gydytojas sakė, gali būti pažeistas trišakis nervas,tai nežinau ,kaip dabar gydys.Ir temperatūra laikosi ta pati 37-37,4.Po operacijos gydytojas sakė, kad labai kantri, jei tiek kentėjau, nes jau ten labai viskas sugedę buvo.Aš labai tikiuosi, kad pagerės,gal tiesiog laiko reikia.Parašysiu, kai išrašys iš ligoninės  4u.gif

Na tu saugok save, sveik kuo greiciau ir tikekimes geru ziniu is taves victory.gif 4u.gif
Atsakyti
labukas,
as ir su tuo prakeiktuoju sinusitu doh.gif man jis kas antra menesi... be antibijotiku ne is vietos doh.gif dabar turiu juodojo ridiko... mastau kad pabandyt, bet ar jis nenudegins veido g.gif
pas mus yra kinu gydymo centras, tai jie gydo sinusita akupunktura ir zolelemis.gal kas bande? as nusprendziau nueiti pasidometi kaip ten yra...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif .Nelabai ką gero galiu parašyti, bet papasakosiu smile.gif .Jau savaitė laiko po operacijos.Kas bijote operacijos (aš labai bijojau) biggrin.gif , tai tikrai nieko baisaus,daro su bendra narkoze, nieko nejauciau.Po narkozės iškarto pabudau, nepykino, viskas gerai.Kitą dieną išėmė tamponus iš nosies, gal kiek nemaloni procedūra, bet labai greitai, tai irgi nieko tokio.Po to kasdien su siurbliuku išvalo nosį, ištraukia krešulius, gleives ir t.t.Po 4 dienų išleido namo.Bet man vistiek nieko gero verysad.gif .Aš labai ilgai tempiau, nesioperavau, tai neaišku, kaip dabar bus.Gydytojas skė, kad ten tikrai labai prastai, yra pažeistas kaulas ir neaišku, kaip gis.Gali būti, kad dar reikės operuoti verysad.gif .Dabar išrašė antibiotikų, turėsiu gert mėnesį laiko.Dar gelomyrtolis, purškalai į nosį.Jauciusi gal kiek geriau,neturiu temperatūros, jau mažiau vaistų nuo skausmo reikia,bet gerai nėra.Galvą maudžia pastoviai, dantis kartais jaučiu,ir tas kvapas nemalonus iš nosies nedingo verysad.gif. Mažiausiai du mėnesius dabar gydys, o tada žiūrės.
Taigi, norėjau pasakyti, kad jei gydytojai pataria operuotis -netemkit, nes bus tik blogiau.Man sausio mėn jau reikėjo operuoti, bet aš vis vaistus bandžiau ir kankinausi.Žiūrėkitės savęs ir nesirkit 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi,

Niekada nevuvau pas gydytoja del sinusito, bet turiu itarima kad pas mane jis "gyvena".

Priešistore: pries 6 metus, padrytos man dvi operacijos, gerkles ir nosies pertvaros, nes labai daznai sirgdavau angina, ir po kelis kartus per metus po savaite vis neprakalbedavau. Mano nuomuone abi operacijos nera labai sekmingos, nosis truputi krypsta, gerklos truputi nukrito i apacia...

O dabar itariu, kad prie manes kabinasi sinusitas. verysad.gif

Kai man prasideda sloga, galvos skausmai as gydausi PIPIRINIU PLEISTRU. Gryzus is darbo susikarpau pleistra nedidelemis 0,5 - 1 cm juostelemis, tada uzsilipdau ant nosies ir kaktos, greit skausmas praeina, nosis svari, naktis rami nesiblaskau del nosies. Kita diena (aisku darbe su pleistru nevaiksciosi) darbe nosis valosi, vis puciuosi ir puciuosi ... Vakare vel nuo visko gelbsti pleistras...

Be je kai tik dukrelei uzeina sloga (nemegsta ji jokiu purskalu ir pleistras jai nelabai patinka) nakti kai ji miega uzlipdau 3 mm juosteles pipirinio pleistro ir po 3 naktu slogos nebera, be to dukryte nakti ramiai miega, nedusta...

Man paciai 3 naktu neuztenka... Bet issigydzius ilga laika sloga nesergu... smile.gif

Butu labai idomu, ar padejo kam nors bent truputi, o ypac toms kas tikrai zino, kad serga sinusitu.
Atsakyti
QUOTE(jurgutelaite @ 2007 10 11, 16:16)
Sveiki visi,

Niekada nevuvau pas gydytoja del sinusito, bet turiu itarima kad pas mane jis "gyvena".

Priešistore: pries 6 metus, padrytos man dvi operacijos, gerkles ir nosies pertvaros, nes labai daznai sirgdavau angina, ir po kelis kartus per metus po savaite vis neprakalbedavau. Mano nuomuone abi operacijos nera labai sekmingos, nosis truputi krypsta, gerklos truputi nukrito i apacia...

O dabar itariu, kad prie manes kabinasi sinusitas.  verysad.gif

Kai man prasideda sloga, galvos skausmai as gydausi PIPIRINIU PLEISTRU. Gryzus is darbo susikarpau pleistra nedidelemis 0,5 - 1 cm juostelemis, tada uzsilipdau ant nosies ir kaktos, greit skausmas praeina, nosis svari, naktis rami nesiblaskau del nosies. Kita diena (aisku darbe su pleistru nevaiksciosi) darbe nosis valosi, vis puciuosi ir puciuosi ... Vakare vel nuo visko gelbsti pleistras...

Be je kai tik dukrelei uzeina sloga (nemegsta ji jokiu purskalu ir pleistras jai nelabai patinka) nakti kai ji miega uzlipdau 3 mm juosteles pipirinio pleistro ir po 3 naktu slogos nebera, be to dukryte nakti ramiai miega, nedusta...

Man paciai 3 naktu neuztenka... Bet issigydzius ilga laika sloga nesergu...  smile.gif

Butu labai idomu, ar padejo kam nors bent truputi, o ypac toms kas tikrai zino, kad serga sinusitu.

Ką turi galvoje, klausdama, ar padėjo ? Kas padėjo? Šiaip ,jei manai, kad Tau sinusitas, geriau nueik pas gydytoją.Užsitęsusį sinusitą gydyti daug sunkiau.Bandyk pradžioje homeopatinius vaistus -sinupretą, gelomyrtolį ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 10 11, 16:53)
Ką turi galvoje, klausdama, ar padėjo ? Kas padėjo? Šiaip ,jei manai, kad Tau sinusitas, geriau nueik pas gydytoją.Užsitęsusį sinusitą gydyti daug sunkiau.Bandyk pradžioje homeopatinius vaistus -sinupretą, gelomyrtolį ar pan.


As neieskau patarimo sau, gal ir reikia nueiti pas gydytoja, bet is kitos puses kol manes visiskai nesuriecia neinu pas juos. Nemaciau dar nei vieno dydytojo kuri galeciau pavadinti "geru".
As siulau jei kam labai sunkios naktys pabandykite, pipirini pleistra, juk tikrai nesunku, ir kaina nedidele. Man padeda, ir dabar pries savaite persisaldziau, dabar sloga jau i pabaiga. Siandien gryzus is darbo vel desiuos pipirini ant nosies. Jau po pusvalandzio buna lengviau (mano skaumai galvos nedideli, bet kai uzsidedu ju is vis nelieka). Mano dukrai tai geriausi vaistai nuo slogos.
Be to jei kosciu pipirini pleistra deduosi ant krutines atsikirpus mazdaug ketvirtadali. Jei skauda nugara, sona dedu tenais.
Pipirinis pleistras gydo uzdegima. Butent viskas ir prasidejo nuo nugaros. Veliau isbandziau nuo kosulio, dar veliau nuo slogos, padejo...

Jei jums pades labai dziaugsiuos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutelaite @ 2007 10 11, 17:11)
As neieskau patarimo sau, gal ir reikia nueiti pas gydytoja, bet is kitos puses kol manes visiskai nesuriecia neinu pas juos. Nemaciau dar nei vieno dydytojo kuri galeciau pavadinti "geru".
As siulau jei kam labai sunkios naktys pabandykite, pipirini pleistra, juk tikrai nesunku, ir kaina nedidele. Man padeda, ir dabar pries savaite persisaldziau, dabar sloga jau i pabaiga. Siandien gryzus is darbo vel desiuos pipirini ant nosies. Jau po pusvalandzio buna lengviau (mano skaumai galvos nedideli, bet kai uzsidedu ju is vis nelieka). Mano dukrai tai geriausi vaistai nuo slogos.
Be to jei kosciu pipirini pleistra deduosi ant krutines atsikirpus mazdaug ketvirtadali. Jei skauda nugara, sona dedu tenais.
Pipirinis pleistras gydo uzdegima. Butent viskas ir prasidejo nuo nugaros. Veliau isbandziau nuo kosulio, dar veliau nuo slogos, padejo...

Jei jums pades labai dziaugsiuos  thumbup.gif

Man neteko išbandyti šio pleistro,net nebuvau girdėjusi apie jį. Ačiū už rekomendacijas, būtinai išbandysiu kai prireiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 10 11, 19:01)
Man neteko išbandyti šio pleistro,net nebuvau girdėjusi apie jį. Ačiū už rekomendacijas, būtinai išbandysiu kai prireiks  4u.gif


sveika, kaip tau sekasi?kaip jautiesi?ar nebevargina galvos skausmas?ar nebekilo temp.?ar tave stebi gyd. dabar po operacijos?Ar galima tau eiti i lauka, dabra labai atsala orai? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2007 10 11, 18:42)
sveika, kaip tau sekasi?kaip jautiesi?ar nebevargina  galvos skausmas?ar nebekilo temp.?ar tave stebi gyd. dabar po operacijos?Ar galima tau eiti i lauka, dabra labai atsala orai? 4u.gif  4u.gif

Labas.Jaučiuosi jau geriau.Galvos neskauda, dantis tik kartais pamaudžia,bet galima kentėt.Vaistų nuo skausmo jau negeriu daugiau kaip savaitę thumbup.gif .Geriu dar antibiotikus.Gydytojas stebi, po operacijos vaikščiojau pas jį kartą per savaitę, o šią savaitę jau trečią kartą rytoj eisiu.Šiandien buvau , tai labai nuliūdino, sakė reikės plauti sinusą, nes gerai nesivalo .Durs su adata ir plaus verysad.gif .Labai bjauri procedūra, bet teks iškentėti ,ir tikriausiai ne vieną kartą.Į lauką ėjau, nes neblogai jaučiausi.Bet dabar matyt pašalau, nes antra diena vėl temperatūros turiu ir gerklę jau kutena verysad.gif . Jau galvojau pirmadienį į darbą eiti, bet dabar nežinau kaip čia išeis.Gydytojas sakė dabar pradės gydyti kažkokiais tepalais, rytoj sužinosiu.Tai tiek naujienų pas mane 4u.gif .O kaip Tu laikaisi ? Kaip Tau rudeniški orai ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirma karta susiduriau su sia liga.Pasiskaitinejau jusu istorijas ir issigandau. verysad.gif Dabar zinau ,kad tai greitai nesibaigs cry.gif
Pries 3 savaites issitraukiau puliujanti danti,vis toliau ,vis labiau pradejo skaudeti dantenas ,akis ,viena puse nosies.Vel nuejau pas dantu chirurga,tai israse ospamokso ir Aponilio nuo skausmo.Dar uzdejo vaistu ten kur istrauke danti .Kol geriau vaistus nuo skausmo ,tai dar galejau kentet.
Ar niekam nebuvo sinusito nuo danties?Tiesa ,kad man sinusitas-pasake dantistas.Dabar isitikinau,nes jusu aprasyti simptomai sutampa su mano. Niekada negalvojau,kad sinusitas toks skaudus g.gif
Atsakyti