Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

QUOTE(AStonke @ 2008 04 12, 16:32)
Na,aš per "drauges" susirinkau antibiotiku tabletes Doxycyclin  ax.gif (tai pas viena 3 like,tai pas kita)jas buvo išrašę gyd.kai buvo joms paūmėjes sinusitas...Tai dabar geriu Sinupret visa savaitė,ir išgėriau 3 tabletes tų antibiotikų...Tai,kaip ir viskas susitvarkė,manau pabaigsiu kursa,ir praeis viskas  thumbup.gif nereiks nė to LOR ..Beto turiu studentę besimokančia KMUK būsima gyd,tai ji sake,kad sinusitų šiais laikais retai operuoja,o gydo antibiotikais...per paūmėjimus......
Todėl manau reikia nedasileisti visad to paūmėjimo,ir pradėjus sloguoti,kuo greičiau gerti vaistus..... g.gif
O dėl "gulėjimo režimo"  cool.gif -tai niekad neguliu,ir net sirgadama visur vaziuoju,ir sportuoju,net einu i baseina..  doh.gif Aišku geriau pagulėti,bet mano ne tokia natūra..  ax.gif


Tai kad ir ne mano natūrai namie sėdėt. doh.gif O ypač šiuo metu kai darbų galybės laukia. Atrodo reiks kai ką pritrėkšt kad šitiek nesamonių man dėl tų antibiotikų priskiedė, ir daug ką atšaukiau. doh.gif Taip ir maniau kad čia ne taip viskas rimta, juolab kad ir temperatūrų jokių neturiu, tik galva labai spaudžia, svaigsta, bet dėl to daug geriau jaučiuos dirbdama, visur lakstydama, nei kad gulėdama kaip malką. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
as tik noriu pasidalint savo patirtim smile.gif turiu sinusita nuo gimimo kaip dovana is tecio smile.gif mama daug metu bande nesekmingai mane isgydyti smile.gif gulejau ir ligoninese, bet deja.. smile.gif viena kas gerai tai kad jau apsipratau su ta beda ir paprasciausiai visada turiu nosiniu pakelius salia smile.gif net nepamenu nuo kada vasara man palengvedavo. aisku nekalbu apie tai kad jei jau nosis uzsikisa tai jau kviepuot turi per bet kur. vaistu seniai nevartoju nes zinau kad man jie nepadeda, o tik dar labiau sudirgina gleivine.
bet kai pasiskaitau kad kai kurioms galva plysta , tai as turbut laimingesne, bu ji plysta tik tada kai jau persalu rimtai. o siaip priimu savo sinusita kaip kasdienybe ir gyvenu smile.gif stiprybes visoms kas kovojat su sia beda
Atsakyti
Sveikos! Noriu paklausti, ar gali tai buti sinusitas, jei kartais skauda galva( tik virs nosies, tarp akiu)? Dar beveik visada turiu sloga, bet nejauciu, kad man kas teketu i gerkle g.gif Kazkaip LOR -gydytojas kol kas nenori tikrinti(nors as nezianu kaip tai daroma) ar pas mane sinusitas, o tik vis israso man lasu nuo alergines slogos, bet jie man visai nepadeda verysad.gif O galva kai skauda, tai jau be vaistu nekaip cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 04 21, 19:27)
Sveikos! Noriu paklausti, ar gali tai buti sinusitas, jei kartais skauda galva( tik virs nosies, tarp akiu)? Dar beveik visada turiu sloga, bet nejauciu, kad man kas teketu i gerkle  g.gif  Kazkaip LOR -gydytojas kol kas nenori tikrinti(nors as nezianu kaip tai daroma) ar pas mane sinusitas, o tik vis israso man lasu nuo alergines slogos, bet jie man visai nepadeda  verysad.gif  O galva kai skauda, tai jau be vaistu nekaip  cray.gif

O kaip suprasti nenori tikrinti? Ar šeimos gydytojas nesiunčia pas LOR? Ar jau LOR netikrina? Šiaip tai sinusitui diagnozuoti pirmiausiai daro rentgeno nuotrauką .Vėliau, jei reikia kompiuterinę tomografiją.Pagal tai ką parašei, panašu kad gali būti sinusitas.Bet aišku, tai nustatyti gali tik gydytojas.Ir jei jo tinkamai pirmą kartą neišgydai, jis pereina į lėtinę formą.Gal Tu pas kitą gydytoją pabandyk nueiti.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 04 21, 21:31)
O kaip suprasti nenori tikrinti? Ar šeimos gydytojas nesiunčia pas LOR? Ar jau LOR netikrina? Šiaip tai sinusitui diagnozuoti pirmiausiai daro rentgeno nuotrauką .Vėliau, jei reikia kompiuterinę tomografiją.Pagal tai ką parašei, panašu kad gali  būti sinusitas.Bet aišku, tai nustatyti gali tik gydytojas.Ir jei jo tinkamai pirmą kartą neišgydai, jis pereina į lėtinę formą.Gal Tu pas kitą gydytoją pabandyk nueiti.


Man vasario menesi buvo planine nosies operacija( isoperavo perdideles apatines kriaukles ir pertvara pataise). Tai pries operacija paklase ar buvo darytos nuotraukos, tai atsakiau, kad ne, o del to kad operavo ta pacia diena kai atvaziavau, tai jokiu tyrimu ir nespejo padaryti. kita diena isleido namo.
Dar klausimas, kam panasia operacija dare, ar jums iskart po operacijos, kai nosis buvo uzkimsta tamponais, ar neskaudejo ziauriai galvos? .Dar kita atvykau praplovimui, sake, kad po 2 savaiciu viskas turi susinormalizuoti. Tai dabar, tai lengviau kvepuoju tai sunkiau. Po 1,5 men buvau nuvaziavusi pas gyd., pasake, kad viskas ten tvarkoj ir nesupranta kodel man taip yra ir kodel man galva skauda, isra se purskala NASONEX, kaip perskaiciau info lapeli tai buvo nuo alergines slogos, nepadejo. Po kurio laiko vel jam paskambinau, tai pasake kiti vaisto pavadinimo, bet panasaus poveikio, ir vel man nepadeda. Tai ruosiuosi vel jam skambinti, tik jau dabar tikiuosi, kad gal lieps pasidaryti nuotraukas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 21 balandžio 2008 - 20:53
QUOTE(Anira @ 2008 04 21, 20:50)
Man vasario menesi buvo planine nosies operacija( isoperavo perdideles apatines kriaukles ir pertvara pataise). Tai pries operacija paklase ar buvo darytos nuotraukos, tai atsakiau, kad ne, o del to kad operavo ta pacia diena kai atvaziavau, tai jokiu tyrimu ir nespejo padaryti. kita diena isleido namo.
Dar klausimas, kam panasia operacija dare, ar jums iskart po operacijos, kai nosis buvo uzkimsta tamponais, ar neskaudejo ziauriai galvos? .Dar kita atvykau praplovimui, sake, kad po 2 savaiciu viskas turi susinormalizuoti. Tai dabar, tai lengviau kvepuoju tai sunkiau.  Po 1,5 men buvau nuvaziavusi pas gyd., pasake, kad viskas ten tvarkoj ir nesupranta kodel man taip yra ir kodel man galva skauda, isra se purskala NASONEX, kaip perskaiciau info lapeli tai buvo nuo alergines slogos, nepadejo. Po kurio laiko vel jam paskambinau, tai pasake kiti vaisto pavadinimo, bet panasaus poveikio, ir vel man nepadeda. Tai ruosiuosi vel jam skambinti, tik jau dabar tikiuosi, kad gal lieps pasidaryti nuotraukas  verysad.gif

Na, tai jau Tu čia turi su gydytoju kalbėti.Gal Tau ir dėl operacijos skauda.Man darė tik sinuso operaciją,tai ilgai dar po jos galvą skaudėjo.O kokia pas Tave čia operacija?Kodėl kriaukles operavo? Ir dėl ko pertvarą tiesino?Dažniausiai del iškrypusios pertvaros sinusitai kartojasi.Ir keista, kad prieš operaciją nuotraukų nedarė.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 04 21, 22:18)
Na, tai jau Tu čia turi su gydytoju kalbėti.Gal Tau ir dėl operacijos skauda.Man darė tik sinuso operaciją,tai ilgai dar po jos galvą skaudėjo.O kokia pas Tave čia operacija?Kodėl kriaukles operavo? Ir dėl ko pertvarą tiesino?Dažniausiai del iškrypusios pertvaros sinusitai kartojasi.Ir keista, kad prieš operaciją nuotraukų nedarė.


Man irgi keista g.gif Del tu kriaukliu ir kreivos pertvaros negalejau normaliai kvepuoti ir daznai labai skaudejo galva, tai tikejausi, kad tai ta operacija pades verysad.gif Skambinsiu gydytojui, paziuresime ka pasakys verysad.gif
Atsakyti
sveikutes! sinusitas jau ir mane kamuoja antrakart per du menesius. ir akiduobes ir dantys ir ausys skauda, galva spaudzia. geriu gelomytrol antra diena, dedu karstos druskos maiselius ant akiduobiu ir laukiu rezultatu. bet tas pirmasias gydymo dienas ta nosis vis dar uzkrenta, kad atrodo be nosies esi. isipurskiu olynth, nors sako kad negerai daznai vartot, bet nebegaliu jau nuo negalejimo kvepuot. ka darot jus tokiu atveju? to uzkritimo juros vanduo tikrai nepramusa.
Atsakyti
Mergytes, ar kas bandete Claritine ?
Pas mane daznai buna atsikartojantys skausmai aplink akis, giliai kur nosis ieina i kakta, spaudimas ant akiu ir visos galvos skausmai, galvos svaigimas. Bet isskyru nera. Tai man padeda Claritinas, kuris turi tik loritidino 10 mg sudetyje. Isgeriu nakciai, nes veikia 24 val. ir dar kita diena migdo. Bet isgerus kavos ar Sudafedo kita diena - thumbup.gif
Atsakyti
Mane sinusitas kankino mazdaug pries 6 metus. Po kelis kartus per metus vis kartodavosi, visada pavykdavo vaistais isvalyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TikGerai @ 2008 05 03, 17:59)
Mergytes, ar kas bandete Claritine ?
Pas mane daznai buna atsikartojantys skausmai aplink akis, giliai kur nosis ieina i kakta, spaudimas ant akiu ir visos galvos skausmai, galvos svaigimas. Bet isskyru nera. Tai man padeda Claritinas, kuris turi tik loritidino 10 mg sudetyje. Isgeriu nakciai, nes veikia 24 val. ir dar kita diena migdo. Bet isgerus kavos ar Sudafedo kita diena -  thumbup.gif


Claritine yra antialerginis vaistas, nuo šienligės ir pan. alergijų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TikGerai @ 2008 05 03, 17:59)
Mergytes, ar kas bandete Claritine ?

Man gydytoja liepė vos atsiradus pirmiesiems slogos požymiams iškart antialerginius vaistus gerti. Mano slogos yra ne alerginės kilmės, o lėtinio sinusito išpuoliai. Antialerginių reikia tam, kad netintų kvėpavimo takai, nebrinktų gleivinė, kad greičiau visas tas džiaugsmas ištekėtų. Kitaip, jei pabrinksta ten viskas, pūliai ima kauptis ir prasideda ūminis sinusitas.
Atsakyti