Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

QUOTE(Tejyte @ 2008 12 30, 13:56)
jeigu turite sinusitą, šildyti jokiu būdu negalima, nes taip sudaromos dar palankesnės sąlygos uždegimui plisti

sakyčiau čia teorinė prielaida, tačiau praktika dažnai rodo kitaip. Mano tėtė taip pat turi nuolatinį lėtinį susinistą, tai aju gal 20 ar 25 metus pasišildo rupios druskos keptuvėje, susideda į tankų lininį drobės maišelį ir šildo juo nosį, virš kaktos sritį ir pan 4u.gif jam labai padeda. Aš taip pat šildau, neišgydo, tačiau bent jau man dalį tų "geltonų pūliukų" atleidžia ir juos iššnypšiu...
Taip kad rašo tai rašo, o dažnai būna ir kitaip...
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 30, 14:35)
sakyčiau čia teorinė prielaida, tačiau praktika dažnai rodo kitaip. Mano tėtė taip pat turi nuolatinį lėtinį susinistą, tai aju gal 20 ar 25 metus pasišildo rupios druskos keptuvėje, susideda į tankų lininį drobės maišelį ir šildo juo nosį, virš kaktos sritį ir pan 4u.gif jam labai padeda. Aš taip pat šildau, neišgydo, tačiau bent jau man dalį tų "geltonų pūliukų" atleidžia ir juos iššnypšiu...
Taip kad rašo tai rašo, o dažnai būna ir kitaip...

Gali būti... Ir daktarai šiuo klausimu pasidaliję į dvi stovyklas. Bet aš asmeniškai geriau nerizikuosiu unsure.gif Man geriausias vaistas yra Cinabsinas ir plovimas nosies su druska, bet tik kai pajuntu pirmus požymius, nes jei vėliau susigriebiu, tai jau niekas nepadeda...Paskutiniu metu, tfu tfu tfu, pavyksta išsisukti šiomis priemonėmis, bet visą laiką jaučiu, kad tas brudas gyvena, bet gerai, kad nors taip aktyviai nesireiškia. Man įdomu ar apskritai ši liga yra išgydoma, nes ištisai vaikščioti su uždegimu organizme turbūt nėra labai gerai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Atsiprasau, kad visos temos idemiai neperskaiciau, bet butinai tai padarysiu artimiausiu metu. Dabar kaip tik kankinuosi su eiliniu letinio sinusito paumejimu. Beveik visus jusu aprasytus gydymosi budus (kiek spejau perskaityti) esu jau isbandziusi, bet man dazniausiai atsitinka taip, kad kai tik jauciu, kad jau vel prasides ta nesamone, pradedu vartoti gelomyrtol arba sinupret, o galiausiai viskas baigiasi vistiek antibiotikais. Man nepadeda nei praplovimai su juros druska, nei kokie isoriniai sildymai verysad.gif O kaip jus daznai vartojat antibiotikus? ar issisukat viasai be ju? cia gal as tik viena tokia nekantri?...
Atsakyti
QUOTE(Tejyte @ 2008 12 30, 14:56)
jeigu turite sinusitą, šildyti jokiu būdu negalima, nes taip sudaromos dar palankesnės sąlygos uždegimui plisti


Visiskai nesutinku su tavimi smile.gif Man patys gydytojai skyre sildymus nosies daubu poliklinikoje smile.gif Taip, kad sildyti galima ir tai yra kazkiek veiksminga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 01 04, 20:59)
Visiskai nesutinku su tavimi smile.gif Man patys gydytojai skyre sildymus nosies daubu poliklinikoje smile.gif Taip, kad sildyti galima ir tai yra kazkiek veiksminga smile.gif


Geras, o man lorė pasakė, kad galvos jokių būdu negalima šildyti blink.gif Aš bandžiau su kiaušiniu šildyti daubas, bet kai atėjau, gavau bart už saviveiklą. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Snape @ 2009 01 04, 22:28)
Geras, o man lorė pasakė, kad galvos jokių būdu negalima šildyti  blink.gif  Aš bandžiau su kiaušiniu šildyti daubas, bet kai atėjau, gavau bart už saviveiklą.  doh.gif

Na man sildymus dare poliklinikoj, su kazkokiu aparatuku. Galbut jo sildymas kazkuom skiriasi nuo sildymu namu salygomis g.gif O gal mane nugydyt norejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gele123 @ 2008 12 27, 22:09)
Dar noriu pridurt jog per visa gyvenima esu LABAI daug antibiotiku "suedes" kartais budavo kad naudojau ir kas 2 menesius..pas mane nera jokios imunines sistemos ir tai irgi itakoja kad taip sergu daznai.tiesa pasakius nebezinau ka daryt i ka kreiptis.Vis dar bandau neprarast tikejimo.Noriu pasveikt labiau uz viska gyvenime.


Jetau unsure.gif Tu kaip užburtam rate blink.gif jei visą savo gyvenimą tik antibijotikus gėrei, tai ir imunitetas visiškai sužlugdytas, kepenys ir visas organizmas beviltiškai užsinešęs, na tiesiog būtina ieškoti būdų iš natūralios medicinos kaip išvalyti organizmą, kepenis. Keisti reikia kiek įmanoma viską - gyvenimo būdą mitybą, pasidomėti joga, kvėpavimo pratimais, kiek įmanoma važiuoti į kurortus kur pušynai. Vistiek nenuleisk rankų, esi jaunas žmogus, tavo dabartinė padėtis tiesiog šaukiasi permainų, nedelsk 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą tai kažkaip nuotaika visai subjuro verysad.gif Turiu pati lėtinį sinusitą jau gal 10 m. Pradžioje kamavo labai, yra kelis kartus traukti/plauti pūliai, šildymai visokie daryti ir aišku krūvos antibiotikų, po to buvo periodas kai užeidavo gal tik kartą per metus, žodžiu, dar galima buvo kentėti, o paskutinius gal 3 metus paūmėjimai gana dažni - praeitais metais buvo keturi, paskutinįsis dar tęsiasi iki šiol gun_rifle.gif


QUOTE(una @ 2007 12 14, 00:03)
Ačiū, nes net nebeįsivaizduoju, ką reiškia, kai iš nosies nevarva litrais, nedūstu kaip astmatikė ir nekosėju kaip tuberkulioznikė  biggrin.gif Retais momentais, kai to nėra, pasijuntu TOKIA LAIMINGA...
Kol kas pas Balserį, bet jis tik operuoja gerai, o gydo...  pats sako, kad nežino, kaip gydyt  biggrin.gif
Gydausi visokiais žoliniais preparatais, o jei prispaus paskutinioji, turbūt eisiu pas tokią Bučinskaitę. Beje, ji man labai nemažai padėjo prieš tą operaciją.
Čia Vilniuje, turiu omeny.


Una 4u.gif, noriu paklausti ar tu operavaisi pas Balserį? Aš buvau pas jį konsultacijoje prieš pusantrų metų, pasakė, kad reikės operuoti ir jau norėjo iškart eilutėn rašyti, bet aš pasakiau, kad dar pagalvosiu. Man jis paaiškino, kad reikia pradžioje pertvarą patvarkyti, o, jei tai nepadės, tai daryt dar vieną operaciją ir tvarkyti sinusus ir dar liepė kompiuterinę tomografiją pasidaryti. Bet aš kadangi dėl operacijos tada buvau labai skeptiškai nusiteikusi, tai ir tomografijos nesidariau. O tau darė tomografiją prieš operaciją? Tomografija, kaip supratau, tik mokama? ir kaip suprast kad jis sako, kad nežino kaip gydyt? unsure.gif

id dar dėl Bučinskaitės...gal gali parašyti kuom ji tau padėjo konkrečiai? Aš pas ją vežiau dukrą pora kartų. Dukros didžiuliai adenoidai ir pastoviai limpa peršalimo ligos prie jos. Tai negaliu pasakyti, kad kažkuom stebuklingai padėjo, operuotis kaip ir nerekomendavo. dukrą vežėm gal pas 6 skirtingus LOR ir privačiai ir poliklinikose : vieni sako operuoti kiti jokiu būdu kol kas schmoll.gif Tai taip ir esam iki šiol pasimetę, bet laimei, šiemet jau lyg tai mažiau serga thumbup.gif

Atsiprašau, kad aš čia dabar taip įkyriai klausinėju, bet pati dabar suku galvą, pas kokį LOR eiti, užsirašiau kitos savaites pradžioje pas šeimos ir galvoju ar prašyti siuntimo pas LOR į polikliniką ar eiti privačiai, nes bo Balserio daugiau pas jokį LOR ir nebuvau, visus sinusito paūmėjimus gydo šeimos gyd. antibiotikais verysad.gif ir aišku, pati geriu ir sinupret ir gelomyrtol...
Atsakyti
LABA 4u.gif noriu jusu patarimo ax.gif man jau 6 diena sloga,tris dienas visai nieks nebego tik buvo labai uzgulus nosis,tiksliau visiskai doh.gif skauda galva visa para ir taip jau va 5-6dienos,naktim negaliu miegoti del uzgultos nosies,tik isilasinu vaistu atkisa ir po keliu minuciu vel tas pats doh.gif kai pradejo skaudeti virs akiu ir tarp akiu,supratau kad gali buti sinusitas verysad.gif palenkus galva net tempia tarpuaki kaskur ten g.gif nulekaiu pas gydytoja,bet ji nebuvo nusiteikusi per daug dirbti,kadangi mano gyd nebuvo,gavau rekti ko cia atejau,tai taip nieko ir nepasake doro,sake gali but tas sinusitas nu arba gal ir ne,vienu zodziu nieko...temperatura kartais buna kartais ne 37-37.3,beje man dar skaudejo ir gerkle labai pirmas pora dienu,dabar jau nuo 5dienio vakaro geriu ospamox 1000 po 1tab 2 kartus sinupret,lasu i nosi ir atifed,is nosies jokiu puliu nebega nebent minimaliai bet nepuliu ,galva lyg irgi praeina bet va skruostai lyg patine ir juos kaip temptu ar kaskas tokio....nosis dar uzgulta,nesuprantu man yra sinusitas ar ne???????????gal jum taip buvo,parasykite!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(bbrigitukee @ 2009 01 11, 19:03)
LABA 4u.gif noriu jusu patarimo ax.gif man jau 6 diena sloga,tris dienas visai nieks nebego tik buvo labai uzgulus nosis,tiksliau visiskai doh.gif skauda galva visa para ir taip jau va 5-6dienos,naktim negaliu miegoti del uzgultos nosies,tik isilasinu vaistu atkisa ir po keliu minuciu vel tas pats doh.gif kai pradejo skaudeti virs akiu ir tarp akiu,supratau kad gali buti sinusitas verysad.gif palenkus galva net tempia tarpuaki kaskur ten g.gif nulekaiu pas gydytoja,bet ji nebuvo nusiteikusi per daug  dirbti,kadangi mano gyd nebuvo,gavau rekti ko cia atejau,tai taip nieko ir nepasake doro,sake gali but tas sinusitas nu arba gal ir ne,vienu zodziu nieko...temperatura kartais buna kartais ne 37-37.3,beje man dar skaudejo ir gerkle labai pirmas pora dienu,dabar jau  nuo 5dienio vakaro geriu ospamox 1000 po 1tab 2 kartus sinupret,lasu i nosi ir atifed,is nosies jokiu puliu nebega nebent minimaliai bet nepuliu ,galva lyg irgi praeina bet va skruostai lyg patine ir juos kaip temptu ar kaskas tokio....nosis dar uzgulta,nesuprantu man yra sinusitas ar ne???????????gal jum taip buvo,parasykite!!!!!!!!!

Taip, būna taip.Ar yra sinusitas tikslai galima pasakyti padarius rentgeno nuotrauką.Bet kadangi geri antibiotikus, tiesiog gerk toliau.Dažniausiai nuotrauka daroma dėl to, kad patikslint diagnozę , ir ar skirti antibiotikus.Pagal požymius sakyčiau , kad sinusitas.Kantrybės Tau, nes jis labai greitai nepraeina 4u.gif
Atsakyti
as irgi manyčiau, kad sinusitas. man irgi panašūs požymiai buvo, bet kol nenustatė gydytojas, tai tol ir gydžiausi savaip.
čia yra šiek tiek informacijos, ką gali padaryti pati iki kol gydytojas nustatys:http://www.pasveik.lt/ligos/sinusitas/4393.

bet tikrai siūlyčiau apsilankyti dar kartą pas gydytoją, šįkart kuris galėtų normaliau apžiūrėti!
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 01 11, 20:17)
Taip, būna taip.Ar yra sinusitas tikslai galima pasakyti padarius rentgeno nuotrauką.Bet kadangi geri antibiotikus, tiesiog gerk toliau.Dažniausiai nuotrauka daroma dėl to, kad patikslint diagnozę , ir ar skirti  antibiotikus.Pagal požymius sakyčiau , kad sinusitas.Kantrybės Tau, nes jis labai greitai nepraeina  4u.gif

rytoj eisu pasidaryti tada ta rentgena,labai bijau kad netrauktu puliu su tom adatom visokiom,jauciu trauks,nes jau va kiek dienu ir joki puliai nebega ,reiskiasi vaistai nepadeda verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti