Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

Mes irgi turi sita beda ir va vel sinusito pradzios pozymis ,sirgom spalio gale ir siandien vel kankina sloga paskaiciau visu komentarus pasirodo visus gydymo metodus esam isbande verysad.gif galvoju gal ka atrasiu naujo deja verysad.gif
Atsakyti
sveiki,
norejau paklausti ar kam nors yra buve sinusite puliniai? del ko jums jie atsirado? kaip issigydete?
man tai nuo dantenu puliniai perejo i sinusita ir pasireiskia sloga, bet ta sloga tokia nekokia.
Atsakyti
labuuks 4u.gif amžina mano bėda - sinusitas, jau 7 metus su juo draugauju.. doh.gif verysad.gif žinoma, gydytojai sako, išsioperuok ir bus geriau, bet va, gyvų pavyzdžių aplinkui pilna, kurie išsioperavo ir dabar turi dar daugiau bėdų su šia liga.. doh.gif žinok žmogau ką daryti.. Man nepadėjo ir nepadeda niekas, išskyrus ligoninė ir joje leidžiami vaistai, tada buvo viskas super, jaučiausi kaip naujas žmogus, kvėpuot pro nosį galėjau ir šiaip jausmas superinis thumbup.gif o va praėjo dvi savaitės ir vėl slogos, vėl nosis užkišta, labiau peršąlu tai ir žandai pradeda skaudėt, kakta, veidas aptirpsta.. Vaistus ryk neryjus - nepadeda.. Kiaušinius ridenu karštus ant kaktos, jokie pūliai neišsipučia, juoda ridiką naudojau - toks pat nulis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo secret_lover_: 30 lapkričio 2010 - 11:04
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikara: 30 lapkričio 2010 - 11:20
Rikara, perskaičius Jūsų istoriją, net smagiau pasidarė ax.gif Nuo rytojaus ir aš pradėsiu šiuos ritualus doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 11 30, 18:41)
Rikara, perskaičius Jūsų istoriją, net smagiau pasidarė  ax.gif  Nuo rytojaus ir aš pradėsiu šiuos ritualus  doh.gif  ax.gif


Linkiu trečią dieną neprarasti valios ir ryžto mirksiukas.gif
Pati neesu vartojusi,bet girdėjau nuostabius atsiliepimus apie šį:
http://www.vaistai.l...palas-20ml.html
Atsakyti
Sveikos likimo seses 4u.gif
Jau turbut 4 menuo , kaip negaliu atsikratyti sinusito. verysad.gif
Viskas prasidejo nuo labai dideles slogos, buvau ir uosle praradus keliom dienom. bet aisku... ar del slogos eisi i poliklinika? rolleyes.gif Taigi , gydziausi pati su sinupretu. Sloga praejo, uosle atgavau, bet prasidejo bedos su gerkle. Vis kazkas kliudavo gerkleje ir bandydavau atsikoseti.
Nuejau i privatu kabineta pas LORir taip prasidejo mano gydymas nuo lapkricio men. Gyvenu ir valgau tik vaistus, jau ir nebezinau kokiu as ju prigeriau, tik gerai zinau, kad 4 kursu geriu antibijotikus verysad.gif nosies plovimas ir ttt, visos laiudiskos priemones isbandytos. Jau ir i darba neinu, gydausi, guliu lovoje nors temp. neturiu.
Noriu pasakyti, kad mano nosis svari, bet visas geris eina per rykle ir kutena man gerkle sukeldamas kosuli.
Nebezinau ka jau ir bedaryti. smile.gif
Is privataus kabineto perejau i poliklinika, nes kokia tvarka bebutu, bent jau kraujo tyrimus padare, plaucius paziurejo, ko negalejo padaryti privaciam kab.
O vaistu jau isgeriau(cia del idomumo) mazdaug uz 700 Lt nuo lapkricio men. Samgumelis thumbup.gif
Gal kas sirgo panasia forma kaip mano? kur ne nosis bega, o per gerkle varva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 11 30, 11:02)
labuuks  4u.gif  amžina mano bėda - sinusitas, jau 7 metus su juo draugauju..  doh.gif  verysad.gif  žinoma, gydytojai sako, išsioperuok ir bus geriau, bet va, gyvų pavyzdžių aplinkui pilna, kurie išsioperavo ir dabar turi dar daugiau bėdų su šia liga..  doh.gif  žinok žmogau ką daryti.. Man nepadėjo ir nepadeda niekas, išskyrus ligoninė ir joje leidžiami vaistai, tada buvo viskas super, jaučiausi kaip naujas žmogus, kvėpuot pro nosį galėjau ir šiaip jausmas superinis  thumbup.gif  o va praėjo dvi savaitės ir vėl slogos, vėl nosis užkišta, labiau peršąlu tai ir žandai pradeda skaudėt, kakta, veidas aptirpsta.. Vaistus ryk neryjus - nepadeda.. Kiaušinius ridenu karštus ant kaktos, jokie pūliai neišsipučia, juoda ridiką naudojau - toks pat nulis..


Hmm, o is cia esanciu ar kazkas bande gydytis su paleistuve? Dar vadinamas sis augalas gyvavede. Nesu girdejusi nei vieno zmogaus, kuris su tuo augalu nebutu issigydes sinusito. O kai kurie ir visviems laikams. Pradzioje kai sloga arba sinusitas daznai ji reikia palasint, jis sukelia labai dideli ciauduli, nosis prasivalo ir puliai patys isbega. Tas augalas turi gydomuju savybiu, nes dedant ji ant puliniu, vociu, jos labai greitai issivalo ir zaizda sugyja. Taigi sugyja ir sinusitas.
Augalas turi buti kokiu 5 metu, bet siaip padeda ir jaunas. Greitai auga, nors aisku priziureti reikia. Taciau vienai slogai nemazai jo susilasina, o jeigu dar sinusitas, tai reikia kokiu 6 dideliu lapu, todel patartina daugint du-tris turint tokia problema. Jokiu vaistu, jokiu antibijotiku ir rezultatas 100%
Sekmes.

Ir nereikia jokio papildomo gydymo, nei vaistu, nei arbatu nei skalavimo. Nebent vitaminu smile.gif

Savo dukrytei nuo puses metuku lasinau si augala ir visada suveikdavo puikiai.

Beje nepasakiau, kad pradineje slogos stadijoje, kol nosis varva, o nera uzsikimsusi, tai galima ir pataupyti augala, nelasinti, jis didesni vaidmani vaidina kai nosis uzsikimsusi ir forumuojasi arba susiformaves sinusitas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 22 sausio 2011 - 17:16
Keistai skamba pasakymai, kad sinusito negydit.

Aš jau savaitę kankinuosi. Išskyros iš vienos nosies pūlingos, pastoviai pykina, nuo galvos skausmo išprotėsiu atrodo. doh.gif

Laukiukol sūnus prasveiks, kad galėčiau patipas gydytoją dumti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saujora: 25 sausio 2011 - 15:12
QUOTE(Saujora @ 2011 01 25, 15:06)
Keistai skamba pasakymai, kad sinusito negydit.

Aš jau savaitę kankinuosi. Išskyros iš vienos nosies pūlingos, pastoviai pykina, nuo galvos skausmo išprotėsiu atrodo.  doh.gif

Laukiukol sūnus prasveiks, kad galėčiau patipas gydytoją dumti.


Butent, kad cia parasiau, kaip sinusita gydyt. Kodel sakai, kad siuloma negydyti?

Taciau itariu, kad 98% procentai sio furumo lankytojai darys taip kaip tu, - toliau dejuos ir begs pas gydytojus, o tik 2% begs ieskoti augalo mirksiukas.gif Taip jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 01 25, 22:31)



O kas čia dejuoja?
va, jau sėdžiu vaistais apsikrovusi.

O sakančių, kad nereikia gydyt šioje tomoje ne viena buvo....
Atsakyti
QUOTE(alicija.ali @ 2011 01 19, 10:59)
Sveikos likimo seses 4u.gif
Jau turbut 4 menuo , kaip negaliu atsikratyti sinusito.  verysad.gif
Viskas prasidejo nuo labai dideles slogos, buvau ir uosle praradus keliom dienom. bet aisku... ar del slogos eisi i poliklinika? rolleyes.gif Taigi , gydziausi pati su sinupretu. Sloga praejo, uosle atgavau, bet prasidejo bedos su gerkle. Vis kazkas kliudavo gerkleje ir bandydavau atsikoseti.
Nuejau i privatu kabineta pas LORir taip prasidejo mano gydymas nuo lapkricio men. Gyvenu ir valgau tik vaistus, jau ir nebezinau kokiu as ju prigeriau, tik gerai zinau, kad 4 kursu geriu antibijotikus  verysad.gif nosies plovimas ir ttt, visos laiudiskos priemones isbandytos. Jau ir i darba neinu, gydausi, guliu lovoje nors temp. neturiu.
Noriu pasakyti, kad mano nosis svari, bet visas geris eina per rykle ir  kutena man gerkle sukeldamas kosuli.
Nebezinau ka jau ir bedaryti.  smile.gif
Is privataus kabineto perejau i poliklinika, nes kokia tvarka bebutu, bent jau kraujo tyrimus padare, plaucius paziurejo, ko negalejo padaryti privaciam kab.
O vaistu jau isgeriau(cia del idomumo) mazdaug uz 700 Lt nuo lapkricio men. Samgumelis  thumbup.gif
Gal kas sirgo panasia forma kaip mano? kur ne nosis bega, o per gerkle varva  bigsmile.gif


Mano problema buvo tokia pati.Slogos,praktiškai,nebuvo.Labai skaudėjo galvą,sufebrili temperatūra 2,5 metų,nediagnozuota liga,pastoviai patinę limfmazgiai,veido srityje pastovus skausmas.Kiekvieną dieną gėriau vaistus nuo galvos skausmo,sakė,kad skausmas čia nuo kompo.Paskui visiškai išsekau ir,ačiū mano naujajai daktarei,kurios iniciatyva buvo padaryta veido daubų rentgenograma ir vienas kursas antibiotikų,o paskui kiekvieną peršalimą lydintis nenumaldomas sinusito noras grįžti pas mane.Per Kalėdas ūminė virusinė infekcija ir ,žinoma,"mano draugas" sinusitas,kad jį kur bash.gif
Aš jau turiu įvaldžiusi savo poveikio priemones,kurios užkerta kelią sugrįžti sinusitui.Tam reikia labai daug kantrybės ir laiko,bet aš rezultatu esu labai patenkinta.Daug bandžiau,kai ką prisitaikiau sau,kai ką atmečiau ir dabar sinusitui sakau:
-deja,bet mums nepakeliui .
Beje,savo gydymosi istoriją esu aprašiusi kitoje temoje.
http://www.supermama...?...8246&st=564
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikara: 26 sausio 2011 - 00:45