Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

sveikos,


apturėjau ir aš šitą džiaugsmą, labai ilgai skaudėjo galvą (ko anksčiau gyvenime nebuvo) ir gerklė buvo radona, nors jos neskaudėjo, tik vis atsikosėt norėjosi, toks jausmas, kad iš kažkur į gerklę tie pūliai bėga, bet slogos jokios. Daktarai sinusito neįtarė, tai gydžiausi pati nežinau ką.. Kol užėjo baisi sloga, dar stipresnis galvos skausmas palenkus, tada padarė veido daubų nuotrauką ir rado sinusitą, nusiuntė pas LOR, tai iškart praplovė, palengvėjo. Galvos neskauda, bet gerklėje katrs nuo karto dar yra kažkokių skreplių, kažin kiek čia valysis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2011 06 27, 14:07)
sveikos,
apturėjau ir aš šitą džiaugsmą, labai ilgai skaudėjo galvą (ko anksčiau gyvenime nebuvo) ir gerklė buvo radona, nors jos neskaudėjo, tik vis atsikosėt norėjosi, toks jausmas, kad iš kažkur į gerklę tie pūliai bėga, bet slogos jokios. Daktarai sinusito neįtarė, tai gydžiausi pati nežinau ką.. Kol užėjo baisi sloga, dar stipresnis galvos skausmas palenkus, tada padarė veido daubų nuotrauką ir rado sinusitą, nusiuntė pas LOR, tai iškart praplovė, palengvėjo. Galvos neskauda, bet gerklėje katrs nuo karto dar yra kažkokių skreplių, kažin kiek čia valysis g.gif


O,pasirodo.pasitaiko ir likimo draugų doh.gif .Man irgi beveik tokie pat simptomai buvo,tai apie 2,5 metų priežąsties ieškojausi.Dar plius sufebrili temperatūra buvo.Aš po ligos diagnozavimo ir antibiotikų kurso gal dar kokį pusmetį intensyviai taikiau visokias liaudiškas priemones.Tai dabar,bent kol kas, su sinusitu nedraugaujam.Būna,kad kokį kartą jis bando sugrįžti,bet aš jam mano valdomą šlagbaumą pastačiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikara @ 2011 06 27, 14:56)
O,pasirodo.pasitaiko ir likimo draugų doh.gif .Man irgi beveik tokie pat simptomai buvo,tai apie 2,5 metų priežąsties ieškojausi.Dar plius sufebrili temperatūra buvo.Aš po ligos diagnozavimo ir antibiotikų kurso gal dar kokį pusmetį intensyviai taikiau visokias liaudiškas priemones.Tai dabar,bent kol kas, su sinusitu nedraugaujam.Būna,kad kokį kartą jis bando sugrįžti,bet aš jam mano valdomą šlagbaumą pastačiau lotuliukas.gif

Šiuo metu aš pasak gydytojų sveika, bet jaučiuosi blogai, galva ne mano dar, sunki tokia, jėgų trūkumas, gal po antibiotikų kurso išsekimas g.gif , dar tik savaitė praėjo kaip jų negeriu. O taip norisi varyt sportuot, bet jėgų nulis, tokia nei sveika, nei serganti. Vitaminus geriu, žolelių arbatas, bičių duonelę valgau, imbierą su cinamonu ir medum naudoju. Atsibodo būti paliegėlei, labai tikiuosi netakristi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2011 06 27, 17:52)
Šiuo metu aš pasak gydytojų sveika, bet jaučiuosi blogai, galva ne mano dar, sunki tokia, jėgų trūkumas, gal po antibiotikų kurso išsekimas g.gif , dar tik savaitė praėjo kaip jų negeriu. O taip norisi varyt sportuot, bet jėgų nulis, tokia nei sveika, nei serganti. Vitaminus geriu, žolelių arbatas, bičių duonelę valgau, imbierą su cinamonu ir medum naudoju. Atsibodo būti paliegėlei, labai tikiuosi netakristi smile.gif


Nenukabinkit nosies mirksiukas.gif,tikrai praeis.Tik,kaip sako,laikui reikia duoti laiko.
Mano karti patirtis sako,kad sinusitas karts nuo karto bando vėl atgal prasibrauti.Svarbiausia,kad pajautus pirmuosius požymius duoti stiprų atkirtį.
O dėl jėgų stygiaus taip,tas tiesa.Kaip ir atrodo,kad teoriškai reiktų būti sveikai,bet deja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikara @ 2011 06 27, 19:13)
Nenukabinkit nosies mirksiukas.gif,tikrai praeis.Tik,kaip sako,laikui reikia duoti laiko.
Mano karti patirtis sako,kad sinusitas karts nuo karto bando vėl atgal prasibrauti.Svarbiausia,kad pajautus pirmuosius požymius duoti stiprų atkirtį.
O dėl jėgų stygiaus taip,tas tiesa.Kaip ir atrodo,kad teoriškai reiktų būti sveikai,bet deja schmoll.gif
o gal kokiomis naujomis priemonemis gydotes ax.gif

Man niekaip nepraeina,jau atrodo kad geriau,emiau ir persalau,gerkle baisi,sloga baisi,geriau antibijotikus,dabar gelomirtoli,nesimato galo verysad.gif
Atsakyti
Manau, kad kiekvienas skirtingai gali pajusti sinusito pozymius ir priemones skirtingos padeda. Karta juo sirgu vaikysteje ir tik dabar gal kokius 5 metus juo persergu kiekviena ziema schmoll.gif . Pirmiausia atsiranda bjauri sloga (istisai varva nosis) kuri tesiasi savaite ir viskas baigiasi sinusitu (auksta temperatura, isskyros sinusuose kurios neissipucia, bjaurus kazkoks svogunu kvapas, akiu skausmas), kuris man be antibiotiku nepreina schmoll.gif. Zodziu nei slogos nesugebu pristabdyti, issigydyti brangiausiais vaistais nei sinusito, tik antibiotikais. Tik viena karta man padejo - seksas, kaip ne keista g.gif. Momentaliai atsikiso nosis, tuom ir baigesi bigsmile.gif. Uzjauciu tuos kas serga sinusitu, panasu, kad si liga kaip koks herpes virusiukas linkusi pasikartoti.
Papildyta:
QUOTE(rositta @ 2011 04 15, 15:34)
Sveikos merginos sinusitą turinčios,
4u.gif

Turėjau šį džiaugsmą ir aš , kartais ir dabar dar aplanko , bet viena močiutė pamokino ir dabar aš ir mano šeima su šituo brudu kovojam labai lengvai...
paimi rupios druskos ir ant keptuvės pakepini , kad būtų karšta , garuoti net pradeda, kai tik pradeda gelsti reikia išpilti į merliuką tada susukti į rankšluostį ( nes karšta) ir eiti žiūrėti televizijos , o tuo metu merliuką su karšta druska dėti ant skaudamos vietos ( paspaudus skauda tai visada žinosite ant kur dėti)  ir kol druska atauš , paprastai jei neįsisenėjo vieno karto ir užtenka jei ne kitą vakarą pakartoti - pūliai išeina . Mano sūnus jei didesnė sloga tai iš kart ir prašo - mamyt druskos iškepsi ?  biggrin.gif  Pabandykit , vargo tikrai ne daug tik kelias minutes kepimui sugaišit, tai geriau negu važiuoti durti arba gerti antibikus  ir linkiu visoms būti sveikoms.    drinks_cheers.gif


Oi, patarciau gerai pagalvoti pries atliekant tokia procedura. As su ja prisidirbau. Negalima deti nieko karsto pirmomis dienomis, nes gali puliai pereitu i gilesnius audinius o tada "sakes" schmoll.gif. Man gydytojas sita per velai pasake.
Papildyta:
Tiesa, man kazkiek gelbedavo cesnako skiltele. Arba patrindavau kiek pasiekdavau nosies ertme, arba pasidarydavao kosyte ir patrindavau. Aisku, sitas "gydymas" nera malonus ir persti ir skauda, bet kuriam tai laikui palengvina kvepavima. Kiti zinau kazkaip dar ir itraukti per nosi cesnako skiltele moka. Bet tiek censkas ir tepadeda. Nors man asmeniskai zymiai labiau nei kokios sisupret tabletes (poveikio 0).
Atsakyti
sveikos,man buvo vienas is tu bjauriu simptomu,na,ju buvo daugiau,bet nemaloniausias,kai negali nieko ispusti,o kakzur gerklej jauti lyg pulius.bjauru...vat ir bd vel susirgau,pati kalta.nustojau gerti homeopatinius preparatus.siiap visus metus su trumpom pertraukom geriu sinupret arba cinnabsin'a.lb padeda.geriu profilkatiskai,jei susergu-lb lengva forma
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2011 08 18, 17:39)
sveikos,man buvo vienas is tu bjauriu simptomu,na,ju buvo daugiau,bet nemaloniausias,kai negali nieko ispusti,o kakzur gerklej jauti lyg pulius.bjauru...vat ir bd vel susirgau,pati kalta.nustojau gerti homeopatinius preparatus.siiap visus metus su trumpom pertraukom geriu sinupret arba cinnabsin'a.lb padeda.geriu profilkatiskai,jei susergu-lb lengva forma
o as ju negaliu vartoti,nuo sinupreto uzsikemsa nosis visiskai,o nuo cinabsino svaigsta galva,nors girdejau.kad pastarasis tikrai neblogas verysad.gif
Atsakyti
Padėkit nusistatyti diagnozę, o tai pas gydytoją, panašu, negreit pateksiu - tokia tvarka. 4u.gif Skauda galvą. Rytais sloga (skystos gleivės arba tirštos, bespalvės)vėliau visą dieną kvėpuoju normaliai - jokios slogos, nieko. Vakare atsigulus dažnai užgula nosį. Gal čia taip mano sinusitas lenda g.gif
Kažkada šalia visų faringitų turėjau, bet tada simptomas buvo skaudama gerklė, kol nepadarė nuotraukos. Taip ir pravaikščiojau pas Lor'ą kelis mėnesius - tai gerklė rausta, tai nosis burksta. Kitą kartą terapeutas pasakė - sinusitas jei buvo, tai ir kartojasi - be tyrimų nustatė. Vis tiek kosėjau - daug nesigilinau, vis tiek tie patys antibiotikai. O ką dabar daryt - kol pas terapeutą pateksiu - galva suskils doh.gif Paprastai bandau gelomythol arba loratin - kurie nors suveikia (šiaip apsisloguoju pavasariais, o žiemą vis apšąlu). Loratin šįkart nepadėjo, gal vėl Gelomyrthol pabandyti? Nors tokie bandymai be gydytojo nelabai man patinka g.gif
Ai, pazyziau, gal nuo to palengvės 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2011 09 07, 13:06)
Padėkit nusistatyti diagnozę, o tai pas gydytoją, panašu, negreit pateksiu - tokia tvarka. 4u.gif Skauda galvą. Rytais sloga (skystos gleivės arba tirštos, bespalvės)vėliau visą dieną kvėpuoju normaliai - jokios slogos, nieko. Vakare atsigulus dažnai užgula nosį. Gal čia taip mano sinusitas lenda g.gif
Kažkada šalia visų faringitų turėjau, bet tada simptomas buvo skaudama gerklė, kol nepadarė nuotraukos. Taip ir pravaikščiojau pas Lor'ą kelis mėnesius - tai gerklė rausta, tai nosis burksta. Kitą kartą terapeutas pasakė - sinusitas jei buvo, tai ir kartojasi - be tyrimų nustatė. Vis tiek kosėjau - daug nesigilinau, vis tiek tie patys antibiotikai. O ką dabar daryt - kol pas terapeutą pateksiu - galva suskils doh.gif Paprastai bandau gelomythol arba loratin - kurie nors suveikia (šiaip apsisloguoju pavasariais, o žiemą vis apšąlu). Loratin šįkart nepadėjo, gal vėl Gelomyrthol pabandyti? Nors tokie bandymai be gydytojo nelabai man patinka g.gif
Ai, pazyziau, gal nuo to palengvės 4u.gif  biggrin.gif

Ar padėjo? tongue.gif
O taip tai man padeda tik antibijotikai, svarbiausia papuolti pas Lor ir gauti receptą leidžiamiems. nes nuo geriamų man tik apsigydo.
Dabar geriu visokius žuvų taukus ir t.t.
Bet kai tik pasigausiu kokią bacilą, garantuotai komplikacija-sinusitai. Panašu kad panacėjos nėr.
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2011 09 12, 19:39)
Ar padėjo? tongue.gif
O taip tai man padeda tik antibijotikai, svarbiausia papuolti pas Lor ir gauti receptą leidžiamiems. nes nuo geriamų man tik apsigydo.
Dabar geriu visokius žuvų taukus ir t.t.
Bet kai tik pasigausiu kokią bacilą, garantuotai komplikacija-sinusitai. Panašu kad panacėjos nėr.

Joooooo smile.gif Po trijų dienų galvos skausmai baigėsi. Liko, tikiuosi, mano mylimas ir gerbiamas lėtinis rinitas - jau susitarsim biggrin.gif
Atsakyti
Vėl sinusitai. keistai taip man būna-kol nepradedu antibijotikų nėr ir slogos, kai tik -temperatūra ir galvos skausmas. kai pradedu anibijotikus-tada prasideda sloga.
Kažin kaip tas nosoprei. gal jau kas bandė?
Atsakyti