Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

Apie moteriskas depiliacijas tiek prikalbejome, kad pasidare idomu: kaip jus ziurite i vyriskus gaurus, t.y. apzelusia krutine, plaukuotas kojas ir t.t. Ar jums tai patinka, ar geriau plikuciai, t.y. neapzelusi ir plikute krutine, pusiau nuzelusios kojos 8) Va manekenai ir kulturistai skutinejasi, nes tokie grozio standartai. Man grazu nuzelusi krutine, kazkaip labai erotiska :smile.gif :-[ Del nuzelusios nugaros dar galeciau pasigincyti, bet krutinei atsispirti negaliu tongue.gif O jei dar plaukeliai matosi pro atsegtus virsuje marskinius, tai oi kaip uzveda ;D ;D
Atsakyti
Man tai feeeee...  :-/ Man grazu,kai vyras apzeles tik "ten",ir tai megstu kai pasitvarko... Visur kitur plaukai nepageidaujami (pazastys,kojos siek tiek  :P )  :)
Atsakyti
man patinka saikingai plaukuoti  :smile.gif (visur bo truputi  ;) )
Atsakyti
Na, kai jau plaukai matosi pro atsegtus viršuje marškinius –man tai daugiau primena beždžionę. Aišku niekur nedingsi, yra kaip yra. Manau, kad tai skonio reikalas.Bet šiaip tai kas per daug, tas..................
Atsakyti
He he, as dabar galvoju. Si tema yra skyrelyje "Grozis ir sveikata". Tai tie gauruoti vyrai, kaip cia iseitu, sveiki labai ar itin grazus?  ;D ;D ;D
Atsakyti
Man tie nusiskutineje kulturistai ir sokejai grazus tik scenoje.  Vyro prasau, kad depiliuotu pazastis, o krutine ir taip nera labai plaukuota. Na, visa laime, kad jo kupra neapzelusi kaip pas Bila is Zas. Tokiu atveju tai tikrai turetu pasistengti, kad neatrodytu kaip meskinas. Bet juk patys vyrai neistengia tos nugaros nusienauti  :smile.gif Nejau praso draugiu ar zmonu pagalbos  ??? O gal salonuose depiliuojasi ???
Atsakyti
man labai patinka  :smile.gif, tik žiūrint, kur tie gaurai yra, ant rankų, krūtinės-gerai, bet esu mačius net ant..nugaros  ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ???
Pažastys irgi būtų faina, kad būtų tvarkomos, bet saviškio neįkalbu  :smile.gif, vieną žmogų pažinojau, kuris pats nuolat susitvarkydavo pažastis, nes kitaip jam atrodydavo neestetiška  :smile.gif
Atsakyti
o man atvirksciau,visi tie striptizo sokejai,apskustom krutinem atrodo kaip jauni berniukai... :-/ anksciau irgi ziurejau i plaukuotus vyrus su siaubu,bet dabar kai pas maniski viskas apzele tai neisivaizduoju kitaip...o apzele tai visur,net pedos virsutine puse... ;)na nugara tai ne...o del apsiskutimo tai anksciau prasydavau skustis pazastis,labai tada nenoredavo,o kai dabar lioviausi prasiusi tai jiis skutasi pats.. wink.gif tiesa pasakius neisivaizduoju jo pliko ;D
Atsakyti
QUOTE
He he, as dabar galvoju. Si tema yra skyrelyje "Grozis ir sveikata". Tai tie gauruoti vyrai, kaip cia iseitu, sveiki labai ar itin grazus?  ;D ;D ;D




  Sako, apzelusiu kraujotaka labai gera ;D ;D ;D.
Atsakyti
O man ziauriai nepatinka "kasos" uzpakaly [smiley=smiley11.gif] :-X
Atsakyti

Turim sodo kaimyną - apie 60m., aukštas, pakumpęs, o nugara ir pečiai - žili gaurai. Kažkaip nelabai.... Ten apskritai keista šeimynėlė - jo žmona kažkodėl su naminiais triusikėliais ir nuogom krūtim vaikšto. Vaizdas klaikus neestetiškas, ir niekaip nesuprantam - ji gal maniškį gundo ??? ;D
Na, o vyras tai turi turėti plaukų, man rodos. Kažkaip tie "plikučiai" vaikelius primena. Baisu prasidėti ;D Be to, į gauruotą krūtinę ir įsikabinti gali, jei silpna pasidaro ;D ;D ;D
Atsakyti
Oi man tai gauruoti patinka, jie tokie karsti atrodo.... [smiley=crazy.gif].....bet atrodo, kad tik atrodo..... [smiley=smiley4.gif]
Atsakyti