Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

Po vieno karto kazi ar pades...siaip plaukeliai silpnesni ataugineja, jei procedura nuolat darai unsure.gif
As isivaizduoju jei reiketu man savo vyra nudepiliuot doh.gif vargsas turbut po vieno pleistro nulupimo is namu islektu biggrin.gif Pas vyrus daug storesni ir tankesni plaukai dazniausiai auga rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 29 kovo 2008 - 09:10
Tai taip... bet noretusi nusilupt nusilupt ir kad jau ataugtu grazus palukuciiai ir viskas smile.gif
Atsakyti
O ko cia gedintis i salona nueiti? smile.gif
Man asmeniskai plaukai ant vyro koju tikrai nekliuna smile.gif
Atsakyti
na kiek kainuotu nuo uzpakalio iki pedu nusidepiliuoti su vasku kojas normaliam salone?
Atsakyti
Nueik i temelia apie depiliacija....ten turetum rast info pas mergaites....tik man atrodo, kad kol nurautu tau tas kudlas, tai daug daugiaus susimoketum.....juk pas moteris maziau plauku ir tai simtais moka unsure.gif
Atsakyti
Taip, bet manau as [pats isdrysciau smile.gif tik norecaiu zinot kaina vasko smile.gif
Atsakyti
yra pirkt "veet"kiek pamenu firmos g.gif juosteles su vasku iskart,jas tereikia patrint tarp delnu kad vaskas susiltu,klijuot ant norimos depiliuot vietos,gerai prilipdyt ir staigiai plest(pakuotes instrukcijoj aiskiau bus parasyta),parduodama,daugelyje prekybos centru,kaina apie 20lt vienos pakuotes,bet neatsimenu kiek joje juosteliu.ir dar galiu pasayt kad vyriskus gaurus ima taip pat gerai kaip ir musu,leidau si malonuma vyrui isbandyt(viena juostele sunaudojom demonstacijai,kad pajaustu kaip "saldu" mums moterims buti grazioms lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei nori depiliacija daryt salone, tai nueik, pasirodyk savo grozybes ir paklausk, keik tas visas "malonumas" kainuos. Kiek viename salone kainos skiriasi. O jei namuose pats ta nori atlikt, tai prekybos centruose yra tu vasko juosteliu....ten beje ir kainos surasytos biggrin.gif O juosteliu reikes nemazai gaurams nuplest mirksiukas.gif
Atsakyti
na jei apie 20 litu kainuoja [pakuote... tai uz 100 nusiplesysiu visas manau smile.gif... o mazdaug su kuo skausma galiam sulyginti? g.gif
Atsakyti
Na jei idomi nuomone tai tikrai nematau reikalo depiliuotis koju blush2.gif Gal ir "is saves" sprendziu, bet esu isitikinusi jog daugumai moteru vyru plaukuotos kojos nera nei minusas, nei kazkas negrazaus, o vat nudepiliuotos tai man ant daugumos vyru atrodytu tikrai nekaip blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miyavi @ 2008 03 30, 13:23)
na jei apie 20 litu kainuoja [pakuote... tai uz 100 nusiplesysiu visas manau smile.gif... o mazdaug su kuo skausma galiam sulyginti?  g.gif

issipesk pora polaukeliu su pincetu,tai gausis tas pats tik su vasku plota didesni apimsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miyavi @ 2008 03 30, 11:23)
na jei apie 20 litu kainuoja [pakuote... tai uz 100 nusiplesysiu visas manau smile.gif... o mazdaug su kuo skausma galiam sulyginti?  g.gif

Del skausmo- skaudes, ir labai smile.gif Is anksto tam nusiteik smile.gif
Bet tikrai nesuprantu, KAM vyriskiui depiliuotis kojas... Juk ne moteris smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura x: 30 kovo 2008 - 15:48