Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(dani @ 2003 08 31, 19:33)
Apie moteriskas depiliacijas tiek prikalbejome, kad pasidare idomu: kaip jus ziurite i vyriskus gaurus, t.y. apzelusia krutine, plaukuotas kojas ir t.t. Ar jums tai patinka, ar geriau plikuciai, t.y. neapzelusi ir plikute krutine, pusiau nuzelusios kojos 8) Va manekenai ir kulturistai skutinejasi, nes tokie grozio standartai. Man grazu nuzelusi krutine, kazkaip labai erotiska :smile.gif :-[ Del nuzelusios nugaros dar galeciau pasigincyti, bet krutinei atsispirti negaliu tongue.gif O jei dar plaukeliai matosi pro atsegtus virsuje marskinius, tai oi kaip uzveda ;D ;D

svarbiausia - kad pazastys ir kur silta butu sutvarkyta rolleyes.gif o toliau - irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(VikteIrl @ 2008 04 29, 20:55)
svarbiausia - kad pazastys ir kur silta butu sutvarkyta  rolleyes.gif  o toliau -  irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pažįstu vieną tokį gauruotą vyruką. Oh...Tie gaurai vos ne pro ausis lenda, brrr... Man tik blogos asociacijos, pasižiūrėjus. Nesuprantu, Vyrai, juk labiau linkę prakaituoti, o kai dar tiek gaurų ant kūno, tai ten vos ne tris kartus dienoje jam reikia praustis, kad bent normalus kūno kvapas būtų?
Nežinau, gauruotiems reikia daugiau prisižiūrėti, bet būna, kurių plaukučiai labai faini, ir su jais, vyrai labai vyriškai atrodo, pvz. VAIDAS ( dainininkas); O pažastis, tai jiems visiems reiktų skusti, bet gal ne iki odos, šiek tiek plaukiuko palikti, nu bet, kad kasų nereiktų pinti biggrin.gif
O tie vyriškiai, kurie patys skuta, viską ką randa ir dar moteris apžiūrinėja ir dar vertina, tai schmoll.gif Viskas turi turėti saiką ir ribas.

Dabar galvoju, kiekvieno pasirinkimo laisvė skustis ar nesiskust, nu, bet sutikit, visoms mums labiau patinka bendrauti su kvepiančiu ir nors šiek tiek save prisižiūrinčiu vyriškiu bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai gražu, kad pas vyrą yra plauku ir savo vyrui depiliuotis tikrai neleisčiau, nu nebent pažastis, bet man ir pažastų plaukai netrukdo... vyras turi būti vyriškas, o ne kaip berniukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedulė @ 2008 05 20, 23:03)
Man tai gražu, kad pas vyrą yra plauku ir savo vyrui depiliuotis tikrai neleisčiau, nu nebent pažastis, bet man ir pažastų plaukai netrukdo... vyras turi būti vyriškas, o ne kaip berniukas lotuliukas.gif

Galima pamanyt, kad plauku kiekis rodo vyriskuma g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedulė @ 2008 05 20, 23:03)
Man tai gražu, kad pas vyrą yra plauku ir savo vyrui depiliuotis tikrai neleisčiau, nu nebent pažastis, bet man ir pažastų plaukai netrukdo... vyras turi būti vyriškas, o ne kaip berniukas lotuliukas.gif


ne visai pritariu.. kas per daug tas negerai,bet manau pazastis susitvarkyti tai galetu lotuliukas.gif daugiau nieko neprasyciau..
Atsakyti
Metroseksualui tai manau butinybe, kaip ir mums moterytems neskustos drauges pazastys jak.. biggrin.gif
Atsakyti
Pažastis - būtinai
Atsakyti
Na galima ir as savo trigrasi ikisiu i sita diskusija. Nors esu ir vyras, bet nekenciu plaukuoto kuno. Su tokiu kunu atrodai kaip kos orangutangas ziauru doh.gif Todel stengiuosi kad ju ant mano kuno butu kuo maziau. smile.gif
Atsakyti
na man patinka plaukuoti,bet su saiku biggrin.gif nes nzn kaip pabuciuot butu galima vyra kuris visas kaip vilkas biggrin.gif mano vyras skutasi pazastis,ir ''pasitrumpina''bet viena kart netycia jam kazkas ten nepavyko,tai pusiau plikai,pusiau trikampiu nusiskito,oj juoko buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš už depiliacija daugumoj vietų, nes gaurai mane pykina tongue.gif Kaip moterys save prisižiūri, taip ir vyrai didis.gif
Atsakyti
Nemėgstu plaukuotų vyrų tongue.gif , ypač, kai būna ant nugaros ir krūtinės doh.gif Visur kitur man nemaišo, jei, aišku, ne super gaurai biggrin.gif
Atsakyti