Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(Pantera1 @ 2008 09 01, 17:37)
cia kaip ir visur,kiek zmoniu,tiek nuomoniu smile.gif

drinks_cheers.gif
Bet šiaip tai man atrodo tie plaukai ne svarbiausias dalykas. Mano tėvelis visai neplaukuotas, o vyrą susiradau tai visišką priešingybę rolleyes.gif Iš pradžių buvo keista, bet paskui pripratau. Šiaip žinau, kad ir jį tie plaukai užknisa, bet ką gali daryti? Nebent kaltinti tėvus, kad tokius genu paveldėjo g.gif
Atsakyti
Į nudepiliuotą vyrą nė skersa akim nežiūrėčiau schmoll.gif vyrai turi būt plaukuoti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzde: 04 rugsėjo 2008 - 16:52
QUOTE(skruzde @ 2008 09 04, 16:52)
Į nudepiliuotą vyrą nė skersa akim nežiūrėčiau schmoll.gif vyrai turi būt plaukuoti wub.gif



nu nesutikciau kad vyrai TURI buti plaukuoti,nes jei gamta nedave tai neuzsiauginsi biggrin.gif
bet man paciai patinka plaukuoti,bet tik ne ant nugaros
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 09 04, 18:00)
nu nesutikciau kad vyrai TURI buti plaukuoti,nes jei gamta nedave tai neuzsiauginsi biggrin.gif

nedavė tai nedavė,čia tai nieko baisaus,kad tik nedepiliuotas ax.gif nekalbu apie galvos plaukus ar apie barzdą,man barzdoti irgi nepatinka schmoll.gif bet jau kuris depiliuojasi krutinės,kojų ar antro galo plaukus-gaidukai ne kitaip tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzde: 05 rugsėjo 2008 - 11:03
Na taip,mazai vyru i tokius rimtai ziuri,tai jau issisenejes poziuris smile.gif
Atsakyti
Man visai netrukdo pas vyra plaukai. Jei tvarkingai pakirpti, visai graziai atrodo. Plaukuota krutine - seksualu. tongue.gif
Atsakyti
O aš nesuprantu, tų, kurioms gaurai patrauku ir vyriška wacko.gif Man tai asocijuojasi ne su vyriškumu, o su nešvara ir senatve- t.y. senais pilvotais diedais, kurie soduose išsirengę pjauna žolę su šeimyniniais pantalonais doh.gif

Juk plaukų lietimo pojūčio- nepalyginsi su švelnia oda - man pastarasis variantas daug patrauklesnis blush2.gif

Žmones vertinu ne pagal išvaizda, ir pati nemėgstu būti vertinama pagal ją, ir nereikalaučiau iš kažko būtinai depiliuotis dėl manęs- bet jei manęs kas paklaustų- aš už absoliučiai viso kūno depiliaciją vyrams- (išskyrus gal intymias vietas- bet irgi nieko prieš).

Jei vyro figūra puiki ir sportiška- aš tik už visišką plikumą- taip labiau išryškėja krūtinės ir kojų raumenys, pilvo presas- daug patraukliau ir vyriškiau nei diedukiški gaurai:super

-nebent nėra ką išryškinti, apart pilvuko arba kaulų- čia jau kitas klausimas- o kas tokiems labiau tinka- nežinau- matyt nuo konkretaus žmogaus priklauso mirksiukas.gif

O šiaip, aš už vidinį grožį- visa kita galima pamilti, ir taip ir atsitinka juk dažniausiai normaliose porose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 08, 23:51)
vyro figūra puiki ir sportiška- aš tik už visišką plikumą- taip labiau išryškėja krūtinės ir kojų  raumenys, pilvo presas- daug patraukliau ir vyriškiau nei diedukiški gaurai:super 

-nebent nėra ką išryškinti, apart pilvuko arba kaulų- čia jau kitas klausimas- o kas tokiems labiau tinka- nežinau- matyt nuo konkretaus žmogaus priklauso mirksiukas.gif

O šiaip, aš už vidinį grožį- visa kita galima pamilti, ir taip ir atsitinka juk dažniausiai normaliose porose mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O dar manau,jei kalbame apie seima,tai vel tada nuo ju paciu priklauso,kur ir koki plaukuotuma toleruoja kuris,jeigu jai patinka plaukai ir jam naturali jos sukuosena smile.gif,tada valio,atvirksciai,taip pat valio!kad tik jiem gerai butu smile.gifo grazus ar grazi visiem visvien nebusi,ar su palukais ar be ju! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 09, 00:51)
O aš nesuprantu, tų, kurioms gaurai patrauku ir vyriška wacko.gif Man tai asocijuojasi ne su vyriškumu, o su nešvara ir senatve- t.y. senais pilvotais diedais, kurie soduose išsirengę pjauna žolę su šeimyniniais pantalonais doh.gif





Va va, man taip pat. Man toks viso kūno (nugaros, krūtinės, pilvo, pažastų) plaukuotumas asocijuojasi su nehigieniškumu, prakaitu, nemaloniu pojūčiu liečiant. Manau, kad vyras turi būti susitvarkęs. Man bjauru, kai pakelia vyras ranką o iš ten išlenda didžiausias kuokštas drėgnų, prakaituotų plaukų(karštą vasaros dieną tokių vaizdų viešajame transporte galima bele kiek prisižiūrėti). wacko.gif
Aš už tvarkingą, prisižiūrintį ir estetiškai atrodantį vyrą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 08, 22:51)
O aš nesuprantu, tų, kurioms gaurai patrauku ir vyriška wacko.gif Man tai asocijuojasi ne su vyriškumu, o su nešvara ir senatve- t.y. senais pilvotais diedais,..

ane mastau.gif o man depiliuoti su ne tos pakraipos vyriškiais... ax.gif
Atsakyti
manau vyrai pazastis turi depiliuoti, maziau prakaituoja ir ne taip smirda. negrazu kai kyso tie plaukai is pazastu schmoll.gif
Atsakyti