Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

O nuo kokio amžiaus vaikinams galima depiliuotis pažastis?Mano vaikis čia kažkada norėjo skustis,tai aprėkiau,kad išbers.O kaip su depiliacija?Kažin 17 metų jau galima? g.gif
Atsakyti
Neišprotėkit su tom depiliacijom ir skutimaisi plikai. Vyrai prakaituoja intensyviau, nejaugi nori, kad tavo "vaikiui" prakaitas per šonus varvėtų? Tegu pasitrumpina plaukus, pasilieka pusę cm. ir viskas bus čiki: vaizdas estetiškas ir prakaitui neleis varvėti per šonus jeigu ką... doh.gif
Atsakyti
man net negražiai atrodo vyrai su nudepiliuotom kojom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganos_shluota @ 2008 04 01, 18:04)
tai gal kremu tepti ir nuimti tuos plaukus? Tik kad dažniau procedūra, bet visai neskausminga..


Labutis, geriausiai pasalinti plaukus su prancuzisko tipo vasku,jis fantastiskas ir beveik neskauda.Zinoma, svarbu ir kas daro ta vaskavima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukyte @ 2009 01 19, 17:03)
man net negražiai atrodo vyrai su nudepiliuotom kojom smile.gif


drinks_cheers.gif Atrodo tarsi noretu i moteris but panasus lotuliukas.gif
Atsakyti
As uz naturaluma 4u.gif
Atsakyti
As esu uz pazastu depiliacija, o apacioje kai ten plika, nu man kazkaip ne taip ziurisi blink.gif . Tiesiog saviskiui daznai patrumpinu seveliura apacioj su zirklutem mirksiukas.gif .
Atsakyti
As uz pazastis ir bikini is dalies smile.gif
BET JAU NE PILVAS IR KRUTINE!!! doh.gif ziauru cia... blink.gif doh.gif wacko.gif draugelis norejo but madingas biggrin.gif vaizdelis.... ojojoj, o atauga jie tai visai GEJISKAI! Geriau vyrai taip neeksperimentuotu blink.gif
Atsakyti
Pazastys - depiliacija butina, bikini - apsitvarkyt butina, krutine - patinka kai plauku nedaug arba ju nera, o kojos - pageidautina su plaukais biggrin.gif Na is bedos krutine gali but ir plaukuota, ko nepadarysi is tos meiles, bet kai lipa per marskiniu virsu tai man fe, o jau apie plaukuota nugara tai patyliu... schmoll.gif
Nemanyit, kad tik mes cia kankinsimes cool.gif
Atsakyti
as manau kad pazastis tai jau reikia depiliuoti ir nugara butinai!baisu kai vyrai vaiksto su apzelusia nugaryte
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 01 31, 23:14)
As uz pazastis ir bikini is dalies smile.gif
BET JAU NE PILVAS IR KRUTINE!!!  doh.gif  ziauru cia... blink.gif  doh.gif  wacko.gif  draugelis norejo but madingas biggrin.gif vaizdelis.... ojojoj, o atauga jie tai visai GEJISKAI! Geriau vyrai taip neeksperimentuotu blink.gif

O galit man paaiškint, ką čia reiškia, kad atauga gėjiškai? Kuria čia prasme? Kokia forma vadinama gėjiška? biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad pazastis reiketu depiliuot, kad is po maikutes kasos nekysotu biggrin.gif ir bikini zona galima siek tiek patrumpint, bet neturi buti kaip pas berniuka isvis jokio plauko doh.gif o kojos ir krutine tegul buna plaukuotos smile.gif
Atsakyti