Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(tetukas-masažistas @ 2009 01 17, 06:25)
Neišprotėkit su tom depiliacijom ir skutimaisi plikai. Vyrai prakaituoja intensyviau, nejaugi nori, kad tavo "vaikiui" prakaitas per šonus varvėtų? Tegu pasitrumpina plaukus, pasilieka pusę cm. ir viskas bus čiki: vaizdas estetiškas ir prakaitui neleis varvėti per šonus jeigu ką...  doh.gif


blink.gif
vaizdas gal geresnis bus, bet kvapas tai nemanau... Juk plauku paskirti nera ta, kad sugerti prakaita ir marinuoti ji ten ... doh.gif Jau geriau visai nuskusti ir naudoti priemones nuo prakaitavimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvija @ 2009 02 20, 08:11)
Na jau kai nera tai nera, specialiai priaugineti irgi nereikia  lotuliukas.gif
Juolab, kad paziurek, daugumai moteru reikia nudepiliuotu vyru  thumbup.gif

Aš žinau, kad daugumai reikia nudepiliuotų vyrų nail.gif
Atsakyti
Nieko nėr baisiau už vyrą beplauke oda, ypač jei ji - rausvai balta, kaip peraugusio kūdikio. Asmeniškai man netrukdo plaukai nei ant krūtinės, nei ant kojų ar rankų. Na, išskyrus avino gaurus, ypač ant nugaros.
Atsakyti
Pazastu depilacija butina, o bikini tik ciut patrumpint, bet tik ne plikai!!! schmoll.gif o visa kita priklausomai nuo situacijos ax.gif ant krutines, jei negausiai plaukuota, tai tikrai nereikia nieko daryt, o ant nugaros...na jauciu jei pas MB butu, tai nelabai man patiktu ir liepciau rauti tuos plaukus hihihi.gif o apie plauku salinima nuo koju ir ranku, tai negali net ir kalbos buti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diwa: 20 vasario 2009 - 21:16
QUOTE(Diwa @ 2009 02 20, 22:15)
Pazastu depilacija butina, o bikini tik ciut patrumpint, bet tik ne plikai!!! schmoll.gif o visa kita priklausomai nuo situacijos ax.gif ant krutines, jei negausiai plaukuota, tai tikrai nereikia nieko daryt, o ant nugaros...na jauciu jei pas MB butu, tai nelabai man patiktu ir liepciau rauti tuos plaukus hihihi.gif o apie plauku salinima nuo koju ir ranku, tai negali net ir kalbos buti...


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
na man tai patinka kai vyras pazastys buna nusidepiliaves, nes vasara su tom savo veduoklem tai tik nuotaika gaidina schmoll.gif
nu ir ten kai buna pasitrumpines ir su dep. kremu nusiemes plaukucius..mmm.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 02 20, 16:14)
Aš žinau, kad daugumai reikia nudepiliuotų vyrų nail.gif

nu jau ne ne.....
aisku pazastys turi buti sutvarkytos, ypac vasara kai eina i pleza ar kur.....
ir negaleciau prisiliesti prie plaukuotos nugaros.... bet jeigu vyras visas toks nudepilintas, tai ne schmoll.gif nebevyriska tongue.gif
Atsakyti
O kam vyrą depiliuoti?
Neįsivaizduoju saviškio su glotnia krūtine, nudepiliuotomis pažastimis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlioAudra @ 2009 02 27, 13:07)
O kam vyrą depiliuoti?
Neįsivaizduoju saviškio su glotnia krūtine, nudepiliuotomis pažastimis.  smile.gif


As pries krutines, pilvo juosteles, juolab ranku ar koju biggrin.gif plaukeliu salinima vyrams, taciau pazastys ir zemiau juosmens turi buti sutvarkyta schmoll.gif ryskus, tankus ar ilgi plaukai siose vietose ne tik kad neestetiska, bet ir nelabai higieniska, juk sios vietos daznai prakaituoja, o plaukeliai sudaro palankia terpe bakterijoms plisti ir dar labiau skatina prakaitavima, bloga kvapa.
Atsakyti
Taip taip ir as pritariu, kad pazastis ir apacia reiketu berniukams pasitvarkyti.
Atsakyti
Is pazastu styrantys plaukai, tai fuuu schmoll.gif Galetu ir susitvarkyti. Bet krutines,koju, ir kt. vietu tai galjau nereikia depiliuoti, atrodys biski gal nevyriskai g.gif
Atsakyti
man vyras be plaukų kažkosk ne vyras schmoll.gif nei krūtinės, nei kojų, nei rankų, nei khmm plaukai man netrukdo, priešingai - tai labai vyriška ir gražu rolleyes.gif o ir plaukus pažastyse atleidžiu ax.gif
Atsakyti