Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vyrų depiliacija - moterų nuomonės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mylimuke
Man idealiausia, kai pažastys nuskustos, bikinio zona nuskusta arba aptrumpinta, o visur kitur plaukai, ypač ant krūtinės wub.gif
MB pažastis skutasi, grožybes irgi kartais priverčiu apsigenėti g.gif
Dinas28
Na sveikos brangiosios ir keli cia uzklyde vyriskiai maciau.
Kaip visada tos moteris originalios ir visa pasauli kaip savo virtuve nori susitvarkyt savaip - paskaicius sakau rasiu kazkokia bendra tendencija del vyrisko plaukuotumo etalono bet kaip ir visur Jus labai NEVIENINGOS ir turbut tas vyro grozio idialas atsinestas is vaikystes kaip Jusu tetis atrode tokio ir MB norite - plaukuoto meskino, beplaukio 17kinio vaikio, kuokstais nuaugusio gejuko biggrin.gif ...
Visu pirma vyras turi buti originalus ir seimos vadas su savo tvirta nuomone - plaukai rodo gera kraujotaka ir lytini potenciala dar sako kad tokie turtingesni (bent jau bobutes) . Argi tos kur cia purkstaujete pries plaukus nesilydote kai vyras maudosi ar eina pliazu o nuo bambos eina juostele zemyn tokia ir dingsta uz sortuku ... m ?
Oficiali vyriska nuomone tokia.
Pazastys vyras privalo bent jau pasikirpti - nehigieniska neetiska ir negrazu kai ryte pabudus matai kad damos nosyte i pazasty isispraudus o ten miskas prakaituotas o jei dar kokie rudi. As asmeniskai skutu kas savaite leidziu atzelti siek tiek kaip barzdai ir nebijau ranku uztat pakelti ir siaip mano toks grozio suvokimas.
Nugara na pas mane asmeniskai nezelia nors esu tamsus ir plaukuotumu nesiskundziu bet ne GRUZINAS smile.gif, idomu tos kur siulo depiliuotis kaip mano tam vargsui vyrui ten persisukt ar kiek tokia procedura uztruktu prie veidrodzio be niekeno pagalbos tai ka jam vargsui i salona lakstyt ar roundapo uzbert ten ar su zoliapjuve prait - nu toks gymis manau vaikiska cia tas pats kad as po sekso ar dar geriau pries seksa sakyciau nu zinai brangioji tavo krutis man kazkaip ne tokios nepatinka forma i ta srytis aplink spenelius kazkokia didele idomu ar negaletum jos sumazint arba kad visai isnyktu ar ISIKERTAT kaip tai apsurdiska ir zeidzia zmogu smile.gif
Plaukai prie pasididziavimo kiekvieno individualus reikalas mano grozio supratimu neturi ten styroti 10 cm susisuke garbanos kad jei sortukai kokie siauresni nevirstu per krastus. As skutuosi bet nuo bambos juostele formuoju - man asmeniskai geresnis seksas daug geresnis o ir merginai geriau manau oralinis pilnavertiskesnis ir maziau kompleksu abiems smile.gif
Rankos kojos nu kaip dievas dave - man asmeniskai dave daug ir galiu pasakyti tuom didziuojuosi sunkiau idegti bet ir yra vienas pliusas kai sedi prie lauzo su sortais visi skundziasi kad juos kanda uodai o as tik girdziu kazkas zyzia ziuriu gi vargsas isipainiojo i mano gaurus ir nesugebejo ikast ir mire tokia klaikia mirtim nuo isekimo biggrin.gif uztat grazi vyriska nesukandziota oda drinks_cheers.gif
Krutine hm nu kaip dievas dave be to tai vienas is zenklu kad esi vyras o ne tie pienburniai 17 likiniai hormonu pripumpuoti ... jei skutiesi vadinasi esi kompleksuotas nebrendyla.
Sakot vyrams mazai vargo aciu jei gerai plaukeliai auga kiekviena diena mes juos kantiai bruzinam vieni su zirzinke kiti su peiliukais kad tik jus mielosios savo grazios svelnios odytes ir lupyciu nesusiraizytumet o siaip viskas tik del JUSU.
Jei butu akmens amzius lakstyciau su kuoka ir gaurais butu silciau ir nesukciau sau smgenu smile.gif
O siaip mylekit savo vyrus tokius kokie yra nes jie seimos kalnas ir turi rupesciu ir taip per akis o jei dar neisirinkot ziurekit atydziai hm ar ant krutines ten 5 plaukai ar kiek smile.gif
Baigiasi kava gera diena bus smagu paplepet grazaus savaitgalio 4u.gif
Ui!
QUOTE(Dinas28 @ 2009 07 25, 10:27)
Sakot vyrams mazai vargo aciu jei gerai plaukeliai auga kiekviena diena mes juos kantiai bruzinam vieni su zirzinke kiti su peiliukais kad tik jus mielosios savo grazios svelnios odytes ir lupyciu nesusiraizytumet o siaip viskas tik del JUSU.

Čia tai jau oi oi hihihi.gif ax.gif Jūs kasdien nuo vienos vietos,mes vos ne kasdien (arba kasdien) vos ne nuo viso kūno.. mirksiukas.gif
Dinas28
Uztat mes del jusu ir kraustomes is proto ... (dazniausiai) bigsmile.gif
Gagarina
Pazastys ir intymi vieta yra butinybe. Neskustos pazastys man yra taip pat slykstu, kaip ir nevalytos panages. Labai nehigieniskai atrodo smile.gif. Beplauke intymi vieta yra daug seksualiau. Plaukuota krutine ir pilvas man susizavejimo nekelia, bet ir gyvent netrukdo (skonio reikalas, mano kelios drauges pamisusios del plaukuotos krutines, man kazkaip schmoll.gif). O jeigu vyras skuta/depiliuoja krutine, juk siurkstus kaip sepetys tampa kai plaukeliai ataugineja - fui, geriau jau plaukuotas. Plaukuotos kojos man negrazu, bet vyrus suprasti reikia, nusiskus - visi gejum isvadins... Arba po zmonos padu sedinciu...

Va kas yra tikrai baisu, tai plaukuota nugara. Kai susipazinau su savo MB, galvojau, kad jis plaukuotas (nes rankos labai plaukuotos buvo) ir taip bijojau kad nebutu nugara gauruota... Man plaukuota nugara uzmusa visa aistra ir susizavejima kaip niekas kitas. MB buvo labai nustebes, kad taip bijojau, nes visada galvojo, kad tai tik vyrams budingi tokie 'kaprizai' apie antraja puse smile.gif.
susidomejus
Man tai nemalonu, kai vyras pazastu nesidepiliaves... Visur kitur gaurai nenervina tik pazastyse...
...ZaliaPieva...
o man neseniai teko prie vieno stalo valgyti su vaikinu, kurio pazastu plaukai tookie ilgi, nu gal kokie 5cm, ir jis dar su maikute be rankoviu buvo, tai atrodo kalbi su zmogum, o jis pakelia ranka kad atsiremtu ant stalo, tai taip ir norisi leptelti kad negadintu apetito, fu. Tikrai geriau depiliuoti nei demonstruoti ir didziuotis tokiais "groziais"... doh.gif as uz tai kad ir vyrai butu tvarkingi sioje srityje
crazy4you
QUOTE(Beveik_Tobulas @ 2009 06 30, 18:14)
ir pilnas miestas moteru su palaidinem, pakelia ranka tai griuk negyvas biggrin.gif gaurai didesni nei pas vyrus, nesuprantu ir ka jos masto ? biggrin.gif biggrin.gif tai jei nesiskuti tai bent nedsemonstruok to, ba vietoj infarkta galima gauti..  doh.gif  doh.gif
*

thumbup.gif
Vyrai turetu irgi tiek pat prisiziuret kaip moterys... BEnt jau pazastu ir bikini srityje rolleyes.gif
Metaxa
pažastyse tai ir mane nervina tie veltiniai, bet jau kai kojas nusidepiliuoja kad net blizga tai man schmoll.gif
viljana
as ir manau kad pazastis tai turi ir vyrai issiskusti mirksiukas.gif na kadangi mano vyras visur kitur neapzeles smarkiai tai as tik apie pazastis ir kalbu tongue.gif
Sony*
QUOTE(crazy4you @ 2009 07 31, 12:29)
Vyrai turetu irgi tiek pat prisiziuret kaip moterys... BEnt jau pazastu ir bikini srityje rolleyes.gif
*

drinks_cheers.gif sutinku su tavim-ten gauru nereik cool.gif
Leilyte
maniskis visas gauruotas, krutine, rankos, pazastys. tai pazastu neskuta, o pakerpa. bet va nugara pradejo plaukuotis, tai jau reks kazka daryt, vasku gal sakau
dianute
QUOTE(Beveik_Tobulas @ 2009 06 30, 17:14)
dar viena sovietine nuomone  lotuliukas.gif dazniausiai taip kalba moterys kurios pacios nesidepiliuojam,  arba bijo kad vyras ims save prisiziureti labiau nei pati tai daro  biggrin.gif  reiketu tik dziaugtis tuo..

nors visko buna smile.gif
ir pilnas miestas moteru su palaidinem, pakelia ranka tai griuk negyvas biggrin.gif gaurai didesni nei pas vyrus, nesuprantu ir ka jos masto ? biggrin.gif biggrin.gif tai jei nesiskuti tai bent nedsemonstruok to, ba vietoj infarkta galima gauti..  doh.gif  doh.gif
*

Ar ne per daug kategoriškas esate? Aš pati depiliuojuosi, bet nenorėčiau, kad tai darytų mano vyras. Aišku, vyrui pažastis susitvarkyt reikia, vienur kitur pasitrumpint irgi reikia, bet depiliuotis visiškai visur... ne biggrin.gif

Ir dėl tų moterų su gaurais. Jūs jų nepažįstate, nežinote, kaip jos mąsto. Gal joms tie gaurai priimtini? Gal jos natūralistės?
Man asmeniškai nenusidepiliavusios moteriškės netrukdo. Koks mano reikalas, kaip save prižiūri kitas žmogus (žinoma, jei tik nedvokia)?
Inesa533
vyrai bent jau pažastis turi skusti arba bent jau patrumpinti, kitaip manau net ne higieniška g.gif dėl kojų tai net nežinau, čia jau kiekvienam vyrui spresti. o krūtinė tai man būtinai turi būti nuskusta, nudepiliuota ar dar kaip nors ''išravėta'' ax.gif o ką jūs manote apie antakių pešiojimą vyrams? biggrin.gif man pvz taip negražu kai vyram antakiai suaugę, galima būtų bent atskirti juos biggrin.gif tongue.gif
Papildyta:
vyrai bent jau pažastis turi skusti arba bent jau patrumpinti, kitaip manau net ne higieniška g.gif dėl kojų tai net nežinau, čia jau kiekvienam vyrui spresti. o krūtinė tai man būtinai turi būti nuskusta, nudepiliuota ar dar kaip nors ''išravėta'' ax.gif o ką jūs manote apie antakių pešiojimą vyrams? biggrin.gif man pvz taip negražu kai vyram antakiai suaugę, galima būtų bent atskirti juos biggrin.gif tongue.gif
AUSRELINA
man nepatinka labai gauruoti vyrai, aš savo vyrą ilgai įkalbinėjau nusidepiliuoti pažastų plaukus, ir pagaliau tai padarė. O vieną dieną nusidepiliavo intymią vietelę su depiliaciniu kremu, tai žinokit mane labai sužavėjo, viskas tvarkinga ir gražu, šiaip daug metų kartu bet pasijutau taip lyg iš naujo pamačiau savo vyrą nuogą, įspūdžiai thumbup.gif
Yste
QUOTE(Pupsia @ 2009 07 31, 00:49)
o man neseniai teko prie vieno stalo valgyti su vaikinu, kurio pazastu plaukai tookie ilgi, nu gal kokie 5cm, ir jis dar su maikute be rankoviu buvo, tai atrodo kalbi su zmogum, o jis pakelia ranka kad atsiremtu ant stalo, tai taip ir norisi leptelti kad negadintu apetito, fu. Tikrai geriau depiliuoti nei demonstruoti ir didziuotis tokiais "groziais"... doh.gif as uz tai kad ir vyrai butu tvarkingi sioje srityje
*

umn.gif
SkyMai
QUOTE(AUSRELINA @ 2009 08 27, 08:57)
man nepatinka labai gauruoti vyrai, aš savo vyrą ilgai įkalbinėjau nusidepiliuoti pažastų plaukus, ir pagaliau tai padarė. O vieną dieną nusidepiliavo intymią vietelę su depiliaciniu kremu,  tai žinokit mane labai sužavėjo,  viskas tvarkinga ir gražu, šiaip daug metų kartu bet pasijutau taip lyg iš naujo pamačiau savo vyrą nuogą, įspūdžiai thumbup.gif
*

Apipjaustymas – ritualinis arba chirurginis varpos galvutę dengiančios odos raukšlės – apyvarpės – pašalinimas.
AUSRELINA
QUOTE(SkyMai @ 2009 08 27, 11:57)
Apipjaustymas – ritualinis arba chirurginis varpos galvutę dengiančios odos raukšlės – apyvarpės – pašalinimas.
*

nelabai supratau kodėl mano pasisakymą cituojant, rašote apie apipjaustymą, o prie ko čia tai, lyg visai nesusiję su depiliacija.
kuku2
as irgi nesupratau prie ko cia, bet prajuokino biggrin.gif
kuku2
o man grazu kai vyrai yra siek tiek "gauruoti", man tai atrodo labai vyriska smile.gif aisku ant nugaros gal geriau nebutu, o pazastis turbut kiekvienas save gerbiantis susitvarko.. bet va mano viena pazistama itale sake kad jos nemazai draugiu praso (greiciau kelia ultimatuma) savo vyru depiliuoti kojas, nors man tai net slykstu kai vaiksto vyrukai blizganciom kojytem. Nei sis nei tas
zitiene
Na krutine, pazastis, intymia vietele tai lai depiliuojas, bet kojas tai ne... g.gif
kuku2
QUOTE(zitiene @ 2009 10 18, 16:28)
Na krutine, pazastis, intymia vietele tai lai depiliuojas, bet kojas tai ne...  g.gif
*

man isvis tik pazastis ir "ten" priimtina, o visa kita kai depiliuojja, tai labai nevyriska. O ir kai ataugtu, siurkstus butu, nei paglostyt nei ka biggrin.gif
D'Luxe
QUOTE(kuku2 @ 2009 10 19, 15:11)
man isvis tik pazastis ir "ten" priimtina, o visa kita kai depiliuojja, tai labai nevyriska. O ir kai ataugtu, siurkstus butu, nei paglostyt nei ka biggrin.gif
*

Dauguma sportininkų pilnai depiliuoja visą kūną mirksiukas.gif Pasižiūrėkit, negi šis vyrukas jums atrodo nevyriškas doh.gif
user posted image
kuku2
QUOTE(D'Luxe @ 2009 10 20, 10:58)
Dauguma sportininkų pilnai depiliuoja visą kūną  mirksiukas.gif  Pasižiūrėkit, negi šis vyrukas jums atrodo nevyriškas  doh.gif
user posted image
*

va butent tai man ir negrazu, blizganti oda be plaukelio.
dar isivaizduok kai atauga jie, tai isvis baisu. Esu maciusi vaikina kuris depiliavosi visa kuna o po to to nebedare, nu tai vaizdelis tragiskas. Suprantu, kai uzsiimama profesionaliu sportu, bet kai siaip.. Na ir cia skonio reikalas, zinoma smile.gif
denciuke
as uz vyru depiliacija be jokiu kalbu 4u.gif
Voxi
Tik pazastis ir gal kiek intymia zona (jei labai plaukuota), o visa kita palikim vyrams. Juk plaukuotumas - tai testosterono pozymis. Viskas cia ok biggrin.gif
iena
oi kaip skaniai pasijuokiau biggrin.gif dėl tų depiliuojamų kojų lotuliukas.gif
vis bandžiau įsisvaizduoti, kaip aš savo MB liepiu kojas skust lotuliukas.gif ir kaip jis jas skuta lotuliukas.gif

kažkaip pamatyčiau vyrą vasarą visą visą "nuskustuką" numirčiau turbūt lotuliukas.gif
vyrams privalomas yra pažastų skutimas, intymi vietelė man labiau patinka, kai būna šiek tiek "pakirpta", na patrumpinti plaukeliai, bet ne visai plika, po to kai atauga plaukai, šiurkštoka būna ax.gif
o krūtinę, tai arba depiliuoti reguliariai, arba visai neliesti smile.gif pažįstu vaikinuką, kuris skutasi krutinę, tai vaizdelis, kai atauginėja schmoll.gif
kuku2
QUOTE(iena @ 2009 10 22, 12:07)
oi kaip skaniai pasijuokiau  biggrin.gif  dėl tų depiliuojamų kojų  lotuliukas.gif
vis bandžiau įsisvaizduoti, kaip aš savo MB liepiu kojas skust  lotuliukas.gif  ir kaip jis jas skuta  lotuliukas.gif

kažkaip pamatyčiau vyrą vasarą visą visą "nuskustuką" numirčiau turbūt  lotuliukas.gif
vyrams privalomas yra pažastų skutimas, intymi vietelė man labiau patinka, kai būna šiek tiek "pakirpta", na patrumpinti plaukeliai, bet ne visai plika, po to kai atauga plaukai, šiurkštoka būna  ax.gif
o krūtinę, tai arba depiliuoti reguliariai, arba visai neliesti  smile.gif pažįstu vaikinuką, kuris skutasi krutinę, tai vaizdelis, kai atauginėja  schmoll.gif
*

pilnai sutinku su iena smile.gif mane irgi juokas sueme kai isivaizdavau savaji kojas skutant biggrin.gif geriau jau savo laisva laika jis su manim praleistu nei su peiliuku biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(denciuke @ 2009 10 20, 20:23)
as uz vyru depiliacija be jokiu kalbu 4u.gif
*

ir man labai idomi denciukes nuomone. Taviskis ir depiliuojasi ar tik teoriskai sneki? Nes jei taip, tai koks jausmas ji glostyti buna? smile.gif
As Italijoje syki maciau porele kur vaikinuko kojos labiau blizgancios buvo nei paneles, ar neprasideda tada poroj konkurencija? biggrin.gif
Mantila
na vaikinukas sioje fto jusu idetoje atrodo vyriska smanau tik del raumenu. juk ne pas visus vaikinhus toks stotas. jei kudas vaikinkas, ir visas blizgantis, manau nelabai atrodys jau vyriskai:)
del pazastu ir intimo pritariui butina. nugara irgi. bet jau kojos ir rankos tai neaaa, krutine irgi manau nebutina. na jei pas vyra trys plaukai ant krutines tai manau, geriau kad ju nebutu:) bet jei visa apzelus? juk neudepiliuosi. na nznau kaip toks skubantis pasaulis, tiek reikalu, ir dar jei vyro nematai nes jis vonioj depiliuojasi, ar salone guli. tai kazkaip jau man geriau apzeles, bet salia:)
D'Luxe
QUOTE(Mantila @ 2009 10 22, 13:30)
na vaikinukas sioje fto jusu idetoje atrodo vyriska smanau tik del raumenu. juk ne pas visus vaikinhus toks stotas.  jei kudas vaikinkas, ir visas blizgantis, manau nelabai atrodys jau vyriskai:)
del pazastu ir intimo pritariui butina. nugara irgi. bet jau kojos ir rankos tai neaaa, krutine irgi manau nebutina. na jei pas vyra trys plaukai ant krutines tai manau, geriau kad ju nebutu:) bet jei visa apzelus? juk neudepiliuosi. na nznau kaip toks skubantis pasaulis, tiek reikalu, ir dar jei vyro nematai nes jis vonioj depiliuojasi, ar salone guli. tai kazkaip jau man geriau apzeles, bet salia:)
*

Matau, įkelto vyruko grožis užtemdė mano žodžius biggrin.gif likau nesuprasta, o tenorėjau pasakyti, kad yra tokių profesijų, kur vyrai PRIVALO depiliuotis, todėl manau gan netaktiška sakyti, jog depiliuotis yra nevyriška 4u.gif
vetruze
QUOTE(D'Luxe @ 2009 10 22, 14:20)
Matau, įkelto vyruko grožis užtemdė mano žodžius  biggrin.gif  likau nesuprasta, o tenorėjau pasakyti, kad yra tokių profesijų, kur vyrai PRIVALO depiliuotis, todėl manau gan netaktiška sakyti, jog depiliuotis yra nevyriška  4u.gif
*

BET TIK TAM TIKRU PROFESIJU
kuku2
Privalo tai privalo, bet kiek tokiu didziojo sporto atstovu yra, palyginti su visais? Ir tai jie raumeningi, tai gal ir puse bedos atrodo kad ir be kailiuko smile.gif bet paciupinet vis tiek schmoll.gif
as apie sportininkus kai kuriu saku sneku, daugiau nezinau profesiju kur toks reikalavimas butu smile.gif
nermeda
QUOTE(ToBULAS @ 2008 07 07, 23:26)
Ka moterys/merginos manot apie vyru depiliacija?
*

Sveiki pats esu vyras, bet koju nesidepiliuoju, nes vyras turi buti vyrisku, o ne pliku padaru, kas liecia pažastis tai reikia laikytis hihienos.
Uksnė
Depiliuoti vyrai man - ne vyrai schmoll.gif
~Lavazza~
Depiliuoti vyrai ?? lotuliukas.gif schmoll.gif
kuku2
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 10 25, 10:26)
Depiliuoti vyrai ??  lotuliukas.gif  schmoll.gif
*

na taip, tie kur visur depiliuojasi. Kas cia neaisku? smile.gif
Menou
Kas per daug tas nesveika.
Jeigu didelis plaukuotumas reikia daryti išvadas ,bet jeigu vyro odelė kaip kūdikio tai irgi ...kur tas tada vyriškumas?
Vika333
QUOTE(Arletė @ 2009 10 25, 14:51)
...kur tas tada vyriškumas?
*

kelnese biggrin.gif

pagal mane, lai depiliuojas, jei labai nori, nieko nesmerkiu smile.gif
Ingakalnis
man patiktu jei vyras nusidepiliuotu pazastis, bet deje deje, neprikalbinu savos bezdziones niekaip, pamazinti plaukuotuma biggrin.gif
*Selma*
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 10 26, 10:29)
man patiktu jei vyras nusidepiliuotu pazastis, bet deje deje, neprikalbinu savos bezdziones niekaip, pamazinti plaukuotuma  biggrin.gif
*

Manasis visada depiliuojasi pažastis ir intymią vietą. Man daug maloniau prisižiūrintis vyras, nes pati save myliu ir prisižiūriu tongue.gif
Nika77
QUOTE(Uksnė @ 2009 10 24, 23:25)
Depiliuoti vyrai man - ne vyrai schmoll.gif
*

Nors tam tikrose vietoje apsidepiliuotu ax.gif As SB prikalbinau pazasties plaukelius apsikarpyti, o veliau net pats apsiskuto lotuliukas.gif Kai ten - miskas schmoll.gif
Vika333
QUOTE(kuku2 @ 2009 10 23, 12:44)
Privalo tai privalo, bet kiek tokiu didziojo sporto atstovu yra, palyginti su visais? Ir tai jie raumeningi, tai gal ir puse bedos atrodo kad ir be kailiuko smile.gif bet paciupinet vis tiek  schmoll.gif
as apie sportininkus kai kuriu saku sneku, daugiau nezinau profesiju kur toks reikalavimas butu smile.gif
*

nu as irgi nedaug zinau g.gif praktiskai visu saku profesionalus sportininkai, sokejai, tie kur menekenais dirba, fotomodeliai, turbut pozuotojai reklamoms ir pan. Nedaug ju tokiu besidepiliuojanciu, tikrai nedaug, palyginus su visom kitom profesiojom, tai mazuma mirksiukas.gif
olega
na man irgi kaskaip nevyriska visiskai depiliuoti vyrai. Bet apsitvarkyti biski reiktu, pvz. pazastis.
aaam
pažįstu vyrų, besiskutančių kojas - ir deja, vyriškumo jiems dėl to tikrai netrūksta g.gif tiesa, jie tai daro ne dėl grožio o dėl to, jog daug sportuoja, todėl pastoviai pasitaiko įvairių sumušimų, įdrėskimų ir t.t. ir daug lengviau užkirsti kelią infekcijoms, kai kojos nėra plaukuotos.
o ir neatrodo tos depiliuotos kojos taip baisiai kaip jūs įsivaizduojat lotuliukas.gif
D'Luxe
QUOTE(aaam @ 2009 11 02, 01:41)
pažįstu vyrų, besiskutančių kojas - ir deja, vyriškumo jiems dėl to tikrai netrūksta  g.gif  tiesa, jie tai daro ne dėl grožio o dėl to, jog daug sportuoja, todėl pastoviai pasitaiko įvairių sumušimų, įdrėskimų ir t.t. ir daug lengviau užkirsti kelią infekcijoms, kai kojos nėra plaukuotos.
o ir neatrodo tos depiliuotos kojos taip baisiai kaip jūs įsivaizduojat  lotuliukas.gif
*

Jei mergaičių, kategoriškai pasisakančių prieš vyrų epiliaciją, tėvas ar brolis būtų profesionalus plaukikas ar dviratininkas, šlovintų ir garsintų Lietuvos vardą savo sportiniais pasiekimais, jos būtų tolerantiškesnės ax.gif Nepykime dėl to, kad jos neturi tokių giminaičių ar pažįstamų mirksiukas.gif
kuku2
QUOTE(D'Luxe @ 2009 11 02, 22:28)
Jei mergaičių, kategoriškai pasisakančių prieš vyrų epiliaciją, tėvas ar brolis būtų profesionalus plaukikas ar dviratininkas, šlovintų ir garsintų Lietuvos vardą savo sportiniais pasiekimais, jos būtų tolerantiškesnės  ax.gif  Nepykime dėl to, kad jos neturi tokių giminaičių ar pažįstamų  mirksiukas.gif
*

na tik jau nereikia tongue.gif ant sportininku cia niekas ir nevaro, savaime suprantama kad toks reikalavimas yra. O garsinti Lietuva ir daugybe kitu budu yra, tad nera ko cia pustis, niekas manau nejaucia nuoskaudos neturedamas tokiu giminaiciu ir taip smile.gif))
Papildyta:
QUOTE(aaam @ 2009 11 02, 01:41)
o ir neatrodo tos depiliuotos kojos taip baisiai kaip jūs įsivaizduojat  lotuliukas.gif
*

as maciau viena sportiska vyruka nudepiliuotom kojom, ir man nepatiko, bet cia tik skonio reikalas, nes vaizdas visgi estetiskas buvo, niekuo negali prikibti:) Bet taip pat esu maciusi ir viena su jau gerokai ataugusiais plaukeliais, nu tai ten... schmoll.gif
D'Luxe
ant sportininku cia niekas ir nevaro

Ačiū biggrin.gif 4u.gif
daniele
musu seimoje vyro pazastu depiliacija - tai savaime suprantomas dalykas, kaip ir dantu valymas 4u.gif
kuku2
QUOTE(daniele @ 2009 11 03, 13:35)
musu seimoje vyro pazastu depiliacija - tai savaime suprantomas dalykas, kaip ir dantu valymas 4u.gif
*

taip ir turetu buti, mano nuomone smile.gif bet sios temos pasiskaicius matosi kad buna nemazai ekstremumu tai i viena tai i kita puse biggrin.gif
Austuja
Anksčiau maniau, kad vyrui būtina bent pažastis depiliuotis, dabar manau, kad gali ir nieko nesidepiliuot, svarbu, kad pakankamai rūpintųsi kūno švara
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.